~ שאלות נפוצות ביחס לפנג שוואי ~


שאלה: איך אוכל לדעת מהם הכיוונים התומכים בי?

תשובה: נוסחת חישוב הכיוונים התומכים מאוד פשוטה. אבל היום החיים עוד יותר קלים כי יש מחשבון שעושה עבורנו את החישוב. המידע הדרוש הוא תאריך הלידה המדויק. יש לשים לב האם מדובר בגבר או באשה. לגבי השעה, מידע זה חיוני רק לאנשים שנולדו בימים הראשונים של פברואר בכל שנה. ע"פ הלוח הסיני השנה מתחילה לאו דווקא ב- 12:00 בלילה. היא יכולה להתחיל בכל שעה של היום. על אנשים אלה לדעת את השעה המדויקת כי השעה יכולה לגרום להבדל בין שנה לשנה.

שאלה: כיצד מידע זה על הכיוונים התומכים יכול לעזור לי?

תשובה: המידע על שימושיות הכיוונים התומכים בא לידי ביטוי בכל מיני מצבים. למשל לשם קביעת כיוון ראש המיטה וכיוון העמדת מכשיר הטלוויזיה בבית.  למאמר המלא

שאלה: כיצד ניתן לטהר את הבית?

תשובה: לוקחים מרווה יבשה, שמים אותה על גבי כלי מקרמיקה ומציתים. כאשר המרווה מתחילה לעשן, עומדים בתוך הבית מול דלת הכניסה, ומתחילים לנוע ימינה – עם כיוון השעון, תוך כדי עשיית תנועות סיבוביות (ספיראליות) עם העשן - גם הן בכיוון השעון (=ימינה). חשוב להשתדל שהעשן יגיע אל כל פינות הבית.

הטיהור מסתיים כאשר מגיעים חזרה שוב מול דלת הכניסה.

כדאי לעשות זאת ביום ששי בבקר.

דרך נוספת לטיהור הינה שטיפת הבית עם מי ים.

קטורת ונרות אף הם יכולים לשמש כחומרים לטיהור הבית. מן הסתם שמתם לב שכאשר נרות דולקים יש אווירה נעימה, וכך אף כאשר דולקת בו קטורת.

שאלה: מה זה אומר לפי הפנג שואי כאשר המדרגות נמצאות מול דלת הכניסה לבית והאם זו בעיה?

תשובה: ע"פ הפנג שואי תמיד נעדיף שהאנרגיה הנכנסת תתפזר קודם כל בקומת הכניסה. אי לכך, כאשר יש מדרגות מול דלת הכניסה, כדאי לתלות בסלון, שבדרך כלל נמצא באחד מצדדי המדרגות, תמונה גדולה ומזמינה שתמשוך את תשומת לב הנכנסים הביתה. גם "תשומת לב" האנרגיה הנכנסת תופנה לאותו כיוון.

שאלה: האם כדאי להעמיד מראה מול דלת הכניסה לבית?

תשובה: לא, לא כדאי, המראה מחזירה/הודפת חזרה את כל האנרגיה שבאה אליה, והפנג שוואי אומר שכאשר אנו מעמידים מראה מול דלת הכניסה לבית, האנרגיה לא נכנסת אליו.

שאלה: האם זה בסדר שאחד הילדים ישן מול דלת החדר?

תשובה: מאוד כדאי להשתדל לא להעמיד מיטה מול הדלת. אבל אם אין ברירה... למאמר המלא


שאלה: מדוע אומרים לסגור את מכסה האסלה?
תשובה: התנועה הסיבובית של המים היורדים באסלה מושכת עמה את האנרגיה. כאשר אנו עומדים ומסתכלים כיצד זה קורה, גם האנרגיה שלנו נשאבת למטה. לכן מומלץ לסגור את מכסה האסלה עוד לפני שמורידים את המים.

שאלה: האם זה נכון שלפי הפנג שואי זורקים כלים שבורים (אפילו קצת?)
תשובה: נכון. תחשבו, כאשר אנחנו מחזיקים ביד כלי שבור, אנחנו בעצם מחזיקים ביד משהו בעל אנרגיה שבורה. מי צריך אנרגיה שבורה בבית?


שאלה: קבלתי קקטוסים ושמתי אותם בכניסה לבית. האם זה בסדר ע"פ הפנג שוואי?

תשובה: ע"פ הפנג שואי לא מומלץ לשים כל צמח בעל עלים עם קצוות חדים, לא רק קקטוסים ולא רק בכניסה, אלא בשום מקום, שכן הדבר מדומה לקנים היורים חיצי רעל לכיוון הבית.

אני ממליצה להחליף אותם בצמחים בעלי עלים מעוגלים יותר.

שאלה: באיזה צבעים כדאי לצבוע חדר ילדים הנמצא במזרח?
תשובה: תורת הפנג שוואי אומרת, שבכל חדר, יש לפחות 2 סוגי אנרגיות, חלקן יותר מתאימות לאנשים, ואותן נרצה להפעיל, ואילו חלקן פחות מתאימות ואותן נרצה "לפייס". לאנרגיות אלה יש שני מצבים: המצב בו האנרגיה פעילה, ואז מפעילים אותה בעזרת הרבה אור, תנועה, מוזיקה, צבעים רועשים, והמצב בו האנרגיה שקטה, ואז מפעילים אותה בכך שיוצרים אזור רגוע, שקט, עם תאורה נמוכה ועם צבעים רגועים, פסטלים.

וצבעים – זו אחת הדרכים היותר עוצמתיות כדי להפעיל אנרגיות. למאמר המלא

שאלה: ברצוננו לעבור דירה אך איננו יודעים בדיוק כיצד ניתן לבחור את הדירה הטובה ביותר. האם הפנג
שוואי
 
עוזר גם בדבר זה או שהוא רק מייעץ כיצד לשנות כאשר גרים בבית?
תשובה: הפנג שואי בהחלט עוסק בייעוץ ומתן עזרה לבחירת דירה. אם רוצים להשתמש בידע הפנג שואי בקשר לרכישת דירה כדאי למצוא דירה שבאה בחשבון (או יותר) ואז אפשר להתקשר עמי על מנת שאעשה לה אבחון ואוכל להמליץ האם כדאי לגור בה (או שמא לא).


שאלה: האם חשוב שיהיה שלט לבית?
תשובה: מאוד. הדבר חשוב הן בדירה בבית משותף והן בבית פרטי. אם אין שלט לבית, אין הזמנה לאנרגיה להיכנס. יש אנשים שמדביקים פתק עם השם על הדלת. דבר זה אינו מכבד את הבית, את הדיירים, ואף לא את האנרגיה הנכנסת. מאוד כדאי שיהיה שלט יפה, שלם וברור.

 
להזמנת ייעוץ: חמדה טלאור  052-3328438
logo בניית אתרים