הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     מפת האתר
 
עדויות

~ שושנה ~

בוקר טוב חמדה יקרה 

אני לא בטוחה שהייתי אומרת שמה שאני מרגישה הוא – זרימה

אני מנסה להגדיר עכשיו את מה שאני מרגישה שקיבלתי מהייעוץ שלך אם זה לא זרימה. נראה לי שקיבלתי שקט , שלווה, הרגשה של אנרגיה ויכולת להתמודד בצורה בונה ומצמיחה אפילו עם דברים וביניהם דברים לא פשוטים שהתעוררו שלא קשורים בכלל לבית .הבית הזה נותן לי הרגשה של אפשרויות. אני אוהבת להתעורר פה בבוקר ואוהבת לבוא הביתה. בחלק גדול מהזמן הבית הזה נותן לי הרגשה  של רעננות ושמחה 

 

הייעוץ שלך אפשר לי להגיע לדברים האלה לאחר שהרגשתי אי שקט מאוד גדול בנוגע לבית שקניתי במשך הרבה מאוד זמן ולא ידעתי איך להתחיל להתנהל בו בכלל

אני מרגישה בבית יותר ויותר טוב. בעקבות הייעוץ שלך השתמשתי בצבעים שלא הייתי מעלה בדעתי להשתמש בהם והדברים האלה באמת תורמים לי מאוד מאוד לתחושות הטובות שאני מתארת.

 

העצה הקטנה לכאורה שלך לגבי מיקום השולחן המרכזי- שולחן האוכל והעבודה, ממש משנה ומשדרגת את כול ההרגשה שלי בבית לטובה. אני כול כך מרגישה טוב עם המיקום הזה ומעניין שבשום אופן לא הייתי חושבת על זה לבד, וגם האנשים מהם קניתי את הבית לא חשבו עליו.

 

לגבי עבודה, בשנה שעברה עבדתי במגוון של עבודות וביניהן עבודה שמאוד נהניתי ממנה. גם העבודה החלקית שבה אני עובדת כעת מאוד מתאימה לי לתקופה הנוכחית. שמחתי דווקא שהעבודות היו זמניות  כי רציתי להתנסות בהרבה דברים אחרי 28 שנים במקום אחד. הייתי מאוד מרוצה מהעובדה שיכולתי לקום ולעזוב מקום עבודה לא מתאים ולא להיתקע בו. שמחתי שכל הזמן היו לי עבודות למרות ששמעתי תחזיות רבות שבגילי המופלג יהיה לי קשה מאוד למצוא עבודה

 

 .אני מרגישה טוב עם החיים החברתיים שלי ויש תנועה גם במישור הזוגי למרות שאין לי זוגיות

 

 ?אולי לכול הדברים שאני כותבת בכול זאת קוראים זרימה

 

שוש בלומברג

054-4624464

shblum8@gmail.com

 

 ~ אליק ~


היי חמדה יקרה,

זו פעם שנייה, תוך זמן קצר, שאני פונה אליך, והפעם כדי להודות לך.

מעשה שהיה כך היה:

ברשותי דירה המיועדת להשכרה. באמצע חודש מרץ הסתיים חוזה השכירות, ואף כי הדיירים יצאו שבועיים קודם, לא הצלחתי להשכיר את הדירה. אנשים באו, חלק אהבו חלק לא, והדירה לא הושכרה. בערך אחרי חודש צלצלתי אליך כי מהיכרותי אותך ידעתי שתתני לי את העצה הטובה ביותר שתזרז את העניין. ואמנם אמרת לי לטהר את הדירה, והסברת לי את תהליך הטיהור. לא בדיוק הבנתי ועשיתי את הטיהור הפוך, בדיוק נגד כיוון השעון. אנשים באו, ראו והתלהבו, אבל כלום לא יצא מזה. בדקתי שוב את הנושא והבנתי את טעותי [הטיהור צריך להתבצע עם כיוון השעון]. לא התעצלתי, ותוך יומיים חזרתי לדירה והפעם עשיתי את התהליך כמו שצריך.

 

זה היה ביום שישי בצהרים.

 

טיהרתי, ברכתי, מלאתי את הבית באור, וביום שני בצהרים הגיע זוג מקסים שהתאהב מיידית בי ובדירה. תוך שעתיים חתמנו על חוזה כשכל הצדדים שמחים ומרוצים. הכול נעשה מהר, באהבה ובהרמוניה.

תודה רבה לך חמדה היקרה על עצתך.

 

באהבה אליק בורשטיין.

052-3526681


~ אהבה ~


אימוץ אבחנותיה ועצותיה של חמדה טלאור

בבחירת דירה למגורים ומשרד לעסקים
הביאו לי שפע כלכלי רב והגשמה עצמית. 

יועצת שכזו, היא יועצת לחיים 
לכל דירה ולכל נדל"ן ולכל עסק

אהבה שמעיה - מפתח שיטת הכפתור ללימוד נגינה בגיטרה בששה מפגשים

~ שלומית ~

לחמדה היקרה. אני מאחלת לך שנה טובה, שגשוג אושר והצלחה.

ובמעמד זה אני רוצה להוסיף ולומר שזכיתי להכיר אישה מדהימה עם המון תובנות של החיים.

הארת את עיני, הארת לי את הדרך ונתת לי כלים לחיים. מיום שהגעת לביתי ידעת מה לא בסדר אצלי בבית והסברת לי הכול ומכול הלב. תמיד כשהתקשרתי אליך מיד ידעת שזו אני, היית מוכנה לכול שאלה וענית לי בהרחבה, בסבלנות, רצון והרבה אהבה.

לא כל יום פוגשים אישה כמוך.

אני מקווה שנמשיך בקשר בשנים הבאות ושאמשיך לקבל כל שנה יעוץ, כי דעתך חשובה לי ואת חשובה לי יותר.

אני מעריכה ומכבדת אותך על טוב לבך.

שלומית בוזגלו אופקים

08-9926961

shlomit_buzaglo@walla.co.il       


~ מיכל ~

 
כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה איתך נתת הרגשה טובה, שהכל הולך להיות בסדר .

הפגישה בבית נעשתה בצורה מאד נעימה אישית ומקצועית, והכי חשוב מכוונת לתת את המענה הטוב ביותר לצרכי בני הבית כולם.

ענית על כל השאלות שצצו בהמשך עם המון סבלנות .

ובאמת רק דברים טובים קרו .

המון תודה

מיכל


~ מור ~

חמדה, אין עליך!

חזרתי לארץ מחוסרת כל, שכרתי בכסף שלוויתי דירת חדר בת"א, הזמנתי אותך לייעוץ פנג שואי, שמנו דגש על הנושא הכלכלי, ובתוך 10 חודשים הרווחתי עשרת אלפים ₪ ללא משכורת בסיס!

כמובן שכאשר עברתי להוד השרון, הזמנתי אותך שוב...

הפעם בחרנו לשים דגש על נושא הזוגיות.

יעוץ הפנג שואי שנתת לי התקיים במרץ 2006, וב- 27.5.2006 הכרתי את דוד, ומאז אנחנו חווים זוגיות והורות לשני בנינו בעונג רב!

מודה לך מליון תודות

 
 
052-8899678
 

  ~ שלי ~
 

חמדה תמיד באה עם המון התכווננות חיובית לתהליך, מתוך אכפתיות מלאה ליושבים בבית ולבית עצמו, לאופי החיים בבית ולדינאמיקה בין יושבי הבית.

 

כדאי ורצוי להקשיב לכללים ע"מ לקצר תהליכים – הן במישור האישי והן במישור הרוחני.

 

ממליצה בחום,

 

שלי
 

~ נורית   ~

חמדה יקרה,

רציתי להודות לך מעומק לב ושמחתו, על הייעוץ, העזרה והחביבות הטובה והאוהבת שבה הוא נעשה.

הפינות שיעצת לשפר ו/או לשנות כאילו קרמו "אור וגידים" והשיבו לחיים את מה שרציתי לשנות, ובעיקר בתחום המרכזי של "החזרת העבודה לחיי".

כהילרית, מייעצת ועובדת עם אנשים מזה שנים רבות. כאבה לי ההאטה בעבודה ואף לעתים הפסקתה, אך לאחר שינויים שהתבקשו לעשותם, חזר הבית לחיים, ולאחר עבודה פנימית, מדיטציה וכו', פלוס עזרתך הבריאה, נראה כי העניינים לא רק הוטבו, אלא חזרו לשמחת חיים כאן, והזרימה קיימת במיטבה.

אז תודה רבה,

וחיבוק שמח ליום נפלא וטוב,

ממני נורית
 

~ רחל ~

חמדה שלום,

לפני שנתיים וחצי באת אל ביתנו בעקבות בקשתי. הרגשתי מין כובד בבית. אי נוחות. מבחינה כספית הורגשה בעיה וקושי אשר נמשכו זמן מה, כאילו משהו רובץ עלינו.

את הגעת, שאלת שאלות, מדדת אנרגיות, עברת בבית לאורכו ורוחבו והלכת.

חזרת אחרי שבוע עם הצעות שונות. למשל הצעת לשנות צבעים בחדרים. לא משהו דרמתי. רק תוספת של צבע לוילון, להוסיף פס צבע מסוים כשטיח. לכל חדר לפי מקומו הצעת את הצעותיך. מאוד בפשטות בלי להכניס אותנו להוצאות מיותרות.

הצעה שעד היום אני עומדת בה זה להכנס הביתה בדלת הקדמית ולא האחורית. אנו גרים בבית פרטי ואי לכך יש לנו כמה כניסות. לאחר שבוע שנכנסתי הביתה דרך הדלת הקדמית מדדת את רמת האנרגיה הנכנסת לבית והודעת לי שרמתה עלתה מאוד. הסברת לי שזה פותח את נושא השפע. ואכן כך. היעוץ שלך היה פשוט וזרם עמנו, ואיפשר לנו לעשות שינוי באמצעות הפאנג שוואי. לאט לאט דברים זזו. תחושת הקושי הכלכלי נרגעה, החיים נחווים על ידי כזורמים יותר. ההרגשה בבית הפכה לנינוחה יותר.

אין לי ספק שעצותיך, חמדה, עזרו לי ולמשפחתי לעשות צעד קדימה.

חמדה,

מודה לך

אוהבת

רחל   rprizant@012.net.il

 

 

~  לימור אבירז בר-אור ~

הומיאופתית קלאסית ויועצת

 
ב - 10 השנים האחרונות עברתי דירה 3 פעמים מסיבות שונות

ובכל פעם ביקשתי את חמדה טלאור לייעץ לי בנושא סידור הדירה באופן כללי, וכן בנושא של מה צריך להיות בכל חדר בפרט לפי חוקי תורת הפאנג שווי. בכל פעם הייתי מרוצה עד מאוד. יכולתי לחוות יותר רגיעה בבית, יותר שלווה והרמוניה בין בני הבית. שינוי כיוון השינה והצבעים בחדרו של בני הפחיתו באופן משמעותי את התקפי האסטמה שהייתה לו אז, החדר שחמדה ייעצה לנו לייעדו לעבודה אכן הביא שפע ופרנסה... ועוד.

התרשמתי שחמדה היא אישה אמינה, מקצועית ויסודית מאוד. היא הייתה קשובה לצרכיי וייעצה לי ולבני משפחתי בהתאם, כך שכל אחד מבני הבית הרגיש נוח וטוב במקומו הן מבחינה רגשית והן מבחינה בריאותית.

ההרגשה בכל אחד מהבתים הפכה לטובה יותר מאשר מה שהייתה לפני ייעוץ הפאנג שווי עם חמדה, והשינויים, שנעשו בהתאם להמלצותיה המקצועיות בהחלט, תרמו לנו הרבה.

אני ממליצה לכל אחד, בבית פרטי או בעסק, להיעזר בפאנג שווי בכלל

ולקחת לו את חמדה טלאור כיועצת אישית בפרט - זה כדאי ומשתלם מאוד.

תודה
 

  ~ הסיפור של אורלי ~

את חמדה פגשתי לפני שנתיים בערך, זה היה הימור מבחינתי כשהסתמכתי בעיקר על האינטואיציה שלי וההיגיון – מה היה לי להפסיד, הייתי אחרי גירושים, לא עבדתי... ורציתי שינוי.

אז חיפשתי ובאחד הפורומים של דוקטורס קראתי את התשובות של חמדה, אהבתי את מה שקראתי והתקשרתי.

היא הגיעה אליי ברכב בורדו (אם אני זוכרת נכון), יצאה מהאוטו, וניגשנו לבית, אחרי שיחה שבה היא שאלה שאלות ואני עניתי היא יצאה לבדיקת הבית והחצר, וכל הזמן הזה אני חושבת לעצמי- האם יש אמת בפנג שווי , אולי זאת עוד תורה , כת , לא יודעת ...

טוב התיישבנו שוב סביב השולחן- "אזור הכסף נמצא בשירותים" (טוב ידעתי שהוא לא בבנק...)

בחדר שינה את צריכה לשנות את הצבע... ובסלון להוסיף אדומים.... וכך הלאה והלאה

ושוב אני סקפטית לעצמי בגישה של מה יש לי להפסיד... עשיתי מה שהיא ביקשה.

ועכשיו אתם בטח מצפים לשינוי.... ופתאום הכול הפך לטוב. אז רגע לאט לאט...

אחרי זמן קצר עברתי דירה , ושוב הזמנתי את חמדה (האמת אחרי מה ששמעתי על הבית הקודם ועל האנרגיות שבו), רציתי לעבור דירה חיפשתי ומצאתי בית במושב , וגם הפעם אזור הכסף היה בשירותים, אבל חוץ מזה הכול היה בסדר כמובן עם הנחיות לצבעים, מיקום חדרים, מיקום רהיטים, מראות והנחת חפצים סמליים על פי הפנג שווי. התחושה הייתה טובה, נהניתי מהדירה החדשה, מהסביבה, הכול התחיל לזרום, חוץ מדבר אחד ... לא עבדתי.... (אזור הכסף בשירותים- אתם זוכרים?)

ואז נקרתה לפניי הזדמנות לעבודה, רק באזור מגורים אחר.

עברתי דירה, מצאתי דירה ממש חמודה, בדיוק מה שאני צריכה.

התקשרתי לחמדה.

חמדה הגיעה בדקה ובדקה, ובסוף הייתה גם מרוצה, ואחרי הנחיות שונות כגון- עלייך להחליף בין חדר השינה לסלון, הנחיות לגבי הצבעים, הנחיות לגבי מיקום הדברים, ועוד ועוד...

היא הגדירה את הבית – כבית טוב ו-90% הצלחה בשבילי.

אז מה קורה היום- ממובטלת במשך שנה וחצי, אני עובדת ומאוד מצליחה בעבודתי.

חוץ מזה פתחתי עסק לעיצוב זרי שוקולד.

התקבלתי לאוניברסיטה אחרי שכמה שנים ניסיתי להתקבל, השנה סוף סוף הצלחתי.

אז נכון עוד לא 90% הצלחה , אבל בהחלט בדרך!!!

תודה חמדה על הייעוץ בפנג שווי , על הסבלנות, ועל זה שתמיד אני יכולה לשלוח לך שאלות במייל ואת תמיד עונה תשובות מפורטות!

אורלי ס.

 
 

~ החלמה מקוצר נשימה ~

ילדי היה בן ארבע וחצי והיה מקבל כל חודש וחצי לערך, קוצר נשימה, תופעה שאובחנה כאסטמה של ילדים, והצריכה טיפולי אניהילציות ונוגדי ליחה.

חברתי הקרובה חמדה – יועצת פנג שווי, הגיעה לביתנו, ולאחר הבדיקות המקיפות שמחייב התהליך, המליצה להחליף לבני חדר, לשנות את כיוון השינה שלו, לשנות את הצבעים בחדרו, ולסגור את המשחקים המרובים שהיו לו בחדר בתוך ארון מכוסה עם כיסוי שצבעו לבן.

כשבועיים לאחר שביצענו את כל השינויים, הגיעה הטבה מאוד גדולה. התחלתי לשמוע את הצפצופים האופיניים לתחילת האסטמה, אך לא התפתח שיעול ולא לקחנו אותו לרופאה. כעבור יומיים בערך, הפסיקו הצפצופים.

כשלושה חודשים לאחר מכן החל שיעול חזק, עם צפצופים חלשים. הרופאה אמרה לקחת סירופ לשיעול ולא אניהילציות, כי זה לא התקף אסטמה.

מאז ועד היום, (טפו טפו טפו), והיום ילדי בן שבע וחצי – לא ידענו לא שיעול, לא צפצוף ולא אניהילציה. זה עבד נפלא.

בנוסף, הוא אהב יותר להיות בחדרו, היה רגוע יותר ושנתו היתה איכותית בהרבה.

מבורך מעניק השפע וחן חן לפנג שווי וליועצת חמדה הנהדרת!

מועיל מאוד ומומלץ – עובד מצוין בעיקר עם ילדים.

לימור ב.

להזמנת יעוץ  052-3328438

  בחזרה ל:
פנג שוואי | פנג שווי| ייעוץ פנג שואי | פנג שואי
logo בניית אתרים