~ פנג שווי זוגיות ורומנטיקה ~


חמדה טלאור

זוג עיניים
ושתי שפתיים
הם מרכזים

את כל הנימים.

מציצים ללב
הלב בוער,
ומלב לראש
למוח הער.
לפתע באים
רגעים קדושים,
נצמדות שפתיים
נעצמות עיניים.
היקום נעלם
נתכווץ לפעוט,
לקראת התחדשות
בריאת העולם.

 
מתוך: נשיקת בתולים
מרדכי שיפמן 1937


כולנו חולמים על אהבה, זוגיות ורומנטיקה, ואנו נוהגים להקיף עצמנו בחפצים המשרים אווירה רומנטית. לחפצים אלה, שהם בעצם סמלים, יש עלינו השפעה עמוקה מאוד.

כאשר מסדרים חדר שינה, המסמל עבורנו את שיא הרומנטיקה, גם אם אין לנו כרגע בן זוג, על פי הפנג שווי יש לעצבו בדרך שתזמין זוגיות, שתיתן מקום לבן/בת הזוג, שתתייחס לאנרגיה הפוטנציאלית שלו/שלה כאילו היא כבר נוכחת. ולכן,

מומלץ שחדר השינה יהווה חדר שינה בלבד. תהיה בו מיטה זוגית עם 2 כריות, ועם גישה למיטה משני צידיה – לשני בני הזוג, עם שטיחונים ארוניות ומנורות משני הצדדים.

בהתאם לתורת הפנג שווי הצבעים המומלצים לחדר שינה הינם צבעים פסטלים רגועים ותאורה רוגעת. מאוד מומלץ שמתחת למיטה נאחסן מצעים בלבד ולא נעשה שם "מחסן קטן". בחדר זה כדאי להימנע מהעמדת ספריה/שלחן עבודה/וכו'.

במאמר זה אני ממליצה כיצד כדאי לעצב מלכתחילה את חדר השינה על פי הפנג שווי , אולם לעתים חדר השינה כבר קיים, הרהיטים כבר ניקנו וקיימים, ולפעמים מבנה החדר אינו מאפשר גמישות. במקרים אלה אני מציעה כל מיני פתרונות על מנת להשיג את התוצאה שאנו רוצים, והם יופיעו בדרך כלל לאחר המילים "אם אין ברירה", כשדרך העיצוב הראשונה היא המועדפת.

אליבא דה הפנג שווי, מראה בחדר השינה עלולה לגרום לשינה בלתי רגועה, לכן כדאי להימנע מהכנסת מראה גלויה, אבל אם אין ברירה וכבר קיימת מראה, אפשר להתקין עליה דלתות דקורטיביות, או אפילו וילון יפה.

מאוד כדאי לשים לב שראש המיטה לא יישען על קיר משותף עם שירותים. אבל אם אין ברירה, כדאי להתקין על הקיר מאחורי ראש המיטה מראה הפוכה, כלומר עם הפנים לקיר והגב לכיוון המיטה. המראה מחזירה את האנרגיות המגיעות אליה וכך היא תהדוף את האנרגיות המגיעות מהשירותים.

כדאי לשים לב שהמיטה אינה מוצבת בדיוק מול דלת הכניסה לחדר. אולם אם אין ברירה, אפשר לשים חציצה בין המיטה לדלת, או פשוט לסגור אותה בזמן שישנים. אם אי אפשר לסגור לחלוטין (ילדים בחדר השני), הרי שמומלץ לסגור את הדלת רק עד החצי כך שהאנרגיה תכוון הצידה ולא תיכנס ישירות אל המיטה.

כדאי לשים לב שראש המיטה לא יהיה תחת חלון. אבל, אם אין ברירה... מומלץ לסגור את החלון בזמן שישנים או לתלות עליו וילון ואותו לסגור.

באזור הדרום מערבי של החדר, המוגדר כאזור הרומנטיקה, כדאי לתלות תמונה המסמלת זוגיות או לשים פסל המסמל זוגיות. הן התמונה והן הפסל יכולים להיות גם של בעלי חיים וגם של פרחים – אבל חשוב שזה יראה כזוג. (לא כדאי לשים, למשל, 2 ציפורים המסתכלות כל אחת לכיוון אחר). הפסל יכול להיות גם זוג פמוטים.

למעשה אפשר להשתמש באזור דרום מערבי של כל חדר לחיזוק הזוגיות. דהיינו, גם בסלון, למשל, אפשר לתלות באזור הדרום מערבי תמונה / להציב פסל המסמלים זוגיות.

ואחרון חביב, כאשר רוצים לזמן זוגיות לחיים, כדאי לוודא גם שאין בבית תמונות של נשים בודדות.

יום אחד הוזמנתי לתת ייעוץ פנג שווי בביתה של בחורה שרצתה לזמן זוגיות לחייה, ושום קשר לא החזיק מעמד. כאשר הגעתי לביתה ראיתי המון תמונות יפהפיות של נשים בודדות תלויות בדירה. המלצתי לה להחליף אותן, את כולן, בתמונות המסמלות זוגיות, ובאמת זמן לא רב לאחד שעשתה את השינויים שהמלצתי לה, הכירה גבר שהפך להיות בן זוגה הקבוע ולימים הם אף נישאו!
 
לקבלת הכוונה וטיפים חינם צרו קשר עכשיו!
או חייגו 052-3328438
 


 
 


logo בניית אתרים