12 דצמבר 2018

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

הדהודים של התבנית החדשה

פגי בלק וה 'team'

אנו נמצאים כאן על מנת להציע את הכרתנו ואת עידודנו. מתנהל עתה שינוי במודעות הקולקטיב שלכם. יתכן שבחוויית חיי היומיום, החיים מרגע לרגע, אינכם ערים לשינוי זה. המיקוד שלכם נמצא בתחזוקה והשימור של הגוף הפיזי, של פעילויות היום-יום והנושאים להם אתם אחראים.

בממשק הזה ברצוננו להזמינכם להרחיב את נקודת המבט באופן בו תוכלו להתבונן בממד ובמודעות הקולקטיבית כעדים הנותנים את דעתם. שימו לרגע הצידה את השיפוטים, הפחדים, ואת נקודות המבט המתוכנתות שלכם, ואז תהיו מודעים לכך שמשהו מתרחש בקנה מידה גדול.

הפלנטה שלכם נמצאת בתהליך של התעוררות רוחנית. כאשר תתחילו להבחין ולשים לב למה שהולך ונפרש בגדול, תתחילו להיות ערים לכך שאכן משהו קורה. רוב השינויים והתזוזות היו עדינים והתרחשו במהלך שנים רבות; אולם השינויים עתה מתחילים להיות בולטים. אתם מבחינם בעליית האנרגיה הנשית, בכך שהיא עולה, נשמעת ומגיעה לקדמת הבמה בעמדות ההנהגה.

יותר ויותר אנשים המהלכים על פני כדור הארץ מתעוררים להבנה שהם יותר מאשר גופם הפיזי. הם מקבלים בברכה רמה חדשה של תשומת לב בפעילויות והתגובות לאירועים עכשוויים. יותר ויותר אנושיים הופכים להיות סקרניים ביחס להתמחות רוחנית, לתרגולת של מודעות. יותר ויותר בני אנוש מגֶנים על הזכויות של הזולת.

יש פעימה, עליית מתח, העוברת בקולקטיב, המאיצה בכל אחד להתעורר. קודים אישיים מופעלים. קיימת גם תחייה מחודשת של מודלים עתיקים של מסורות קדושות הנארגות אל תוך המודעות של האופן בו מתייחסים אל ומושפעים מהאנרגיה ומהשדה הקוואנטי.

ישנם אלה  המתעוררים להבנה שהם יותר מאשר מה שהם חשבו שהם. הם הוויות רב-ממדיות אמתיות, ערות לכך שהמציאות אינה אלא מחשבה, אימון, גל. הוויות אלה מתחילות לרכב על האנרגיה בדרך חדשה. הן מתחילות לדגום ולפסל אנרגיה בתודעה אוהבת יותר. הן חוזות, מדמיינות ומקדמות מציאות חדשה זו.

לעתים תכופות כאשר יחידים, או אפילו חברה שלמה חווה מתח מאסיבי, כאוס, מבוכה, אלימות, טרור או פחד קיצוני, נוצר לפתע שינוי של תודעה ומודעות פנימיים. שינוי זה של תודעה יכול להגיע יחד עם הפרעה ובלבול פנימיים וחיצוניים.

כאשר מתעוררים ספקות ואיומים ביחס לדפוסים ישנים של אמונות ישנות, אתם עדים להפרעה ובלבול על פני הפלנטה שלכם. דרכים ישנות ומוגבלות של הוויה ופעילות מוטלות בספק. האנושות מתעוררת ודוחפת נגד מגבלות, תבניות ואמונות שאינן נמצאות בשוויון. אזהרה: זכרו אל מול מה אתם נדחקים, שכן מה שאתם מתנגדים לו, מתקבע.

כאשר דפוס חדש נוצר בקולקטיב, האנרגיה של הדפוס הישן מופיעה על מנת להתחזק כאילו היא יודעת שהיא הולכת להתחסל.

ולכן, הדרך הטובה והרצינית ביותר בה תוכלו לסייע אישית לפעימה, לגל ההתעוררות, היא להשתמש בכוח היצירה והיכולת כאלכימאים האמתיים שהנכם, ולהפוך את האנרגיות השליליות והפסולות. התאמנו בשימוש בדמיון, בעוצמה, על מנת לדמות עולם טוב ומספק יותר. קבלו אחריות על כוח הכוונה.

זכרו שזו אשליה שהדברים נשארים אותו דבר. זַהו והכירו בכך שהמציאות תמיד זורמת. כל רגע מציע חידוש ומוכן לחותם חדש. ההרגלים הישנים המודעים, ואפילו אלה הנמצאים בתת-מודע, אמונות קשות, אומרות לאנרגיה החדשה והטריה למה אתם מצפים במציאותכם הקיימת. כל אדם פעיל, בכל רגע, והוא יוצר את המציאות בה הוא חי ומאמין בקיומה.

המדע והרוחניות מתמזגים במציאות בה חוקי הפיזיקה הקוואנטית עובדים דרככם, בין אם אתם מאמינים בהם ובין אם לא. לכם ולקולקטיב יש הזדמנות כבירה לעגן, לקדם ולקבל בברכה את האמיתות שהינן ההדהודים הראשונים של התבנית החדשה שהולכת ומתגלית.

המודעות הרוחנית של האחדות עם הכול היתה כרעיון בתודעה הקולקטיבית במשך מאות שנים. עתה מתגלות הוכחות מהממד המדעי לאמת זו. הרהרו ברעיונות של מעורבות לא רק מקומית. זכרו שמעורבות מתרחשת כאשר שני חלקיקים, או שני אנשים, מקושרים מאוד באמצעות השדה הקוואנטי, עד שחלקיק אחד, או אדם אחד, יכול להתקשר עם השני באופן מידי לא בסביבה הקרובה, אלא אפילו במרחק גדול מאוד.

אנו מבינים שרעיון זה ותופעות הטבע לא לגמרי מובנות בזמן הזה, אך מתקבלות בממד המדעי של המכניקה הקוואנטית. זה אומר שהמרחק הפיזי בין החלקיקים, או אולי בין שני האנשים, אינו רלוונטי. הבנה זו מראה שהעולם הפיזי אינו פיזי כפי שאתם חושבים שהוא. למעשה המציאות הינה אשליה. אתם מוקפים באנרגיה.

הממד הזה נוצר על ידי רטטים ותדרים של אנרגיה. הגוף הפיזי והמוח מתוכננים להיפגש עם השדה האנרגטי של המידע ולתרגם זאת לכדי התנסות. אתם הוויות אנרגטיות שיש להן הרפתקה אנושית.

בעודכם מכירים באמת זו וחולקים אותה עם האני האנרגטי, האני האלוהי, אתם נכנסים למקום עוצמתי של בריאה. על מנת להיות מסוגלים להבין זאת עליכם לשנות את דרך החשיבה של היקום. תחשבו על עצמכם כעל בוראים אלוהיים משחקים עם הבוראים האלוהיים האחרים בממד ובמצמיאות זו.

מנקודת מבט זו תממשו ותקבלו אחריות על אותה אנרגיה אותה אתם שולחים לעולם כמחשבה, כרגש או כמילה, והיא תתגשם בנקודה מסוימת בדרך כלשהי. הבנה זו תעצים אתכם להצטרף אל הוויות בעלות מודעות אנרגטית ערה, ואין זה משנה היכן הן ממוקמות באופן פיזי, אשר מחזיקות בחזון, בכוונה של עולם של איזון, עולם המכבד את הטבע ואת כל ההוויות החיות. כפי שאתם יודעים, יותר ויותר מחקרים נעשים תוך שימוש בכוח הכוונה ובאנרגיה של המילים על מנת להשפיע על תוצאות האירוע הפיזי.

כאשר קבוצה של אנשים מתקבצת על מנת להתפלל יחד, או כדי לעשות מדיטציה לשם תוצאה מסוימת, מחקרים מראים שיש לכך תוצאות חיוביות. הדבר הטוב ביותר ביחס למודעות זו היא שלאנשים בודדים, כמו גם לקבוצות של הוויות הדבקות במטרה, יש את היכולת לעבוד על שינוי. אתם יכולים להשפיע על שדה האנרגיה, ואכן כך אתם עושים. היות והפלנטה שלכם עומדת בפני אתגרים חסרי תקדים של בעיות אקלימיות, מלחמות והבדלים כלכליים, מעולם לא היה זמן יותר עוצמתי על פני הפלנטה לשם גישה קולקטיבית לכניסה פנימה לממדים גבוהים יותר של פוטנציאל. התרגול לכך מתחיל בפנים ואז מצטרף לקבוצה גדולה יותר היוצרת את השינוי הקוואנטי בעולם הסובב אתכם.

אנו מזמינים אתכם לזכור שיש לכם הזדמנות מופלאה לעגן, לקדם, ולקבל בברכה את ההדים הראשונים של ההגעה של התבנית החדשה הבאה לכדי התרחשות. אנו מכבדים אתכם ומכירים בכם כבוראים. פנו אלינו כמו גם אל הוויות אור אחרות שאינן בגוף פיזי לשם תמיכה בעבודתכם הנפלאה.

ה 'team'.  

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2018. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים