18 יוני 2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

השער הוא עתה

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן מציעים לכם את תמיכתנו ואת המילים שלנו על מנת להזמינכם להיכנס אל התפארת שלכם. המציאות שלכם מתחילה לחזור לפעילויות יותר נורמליות כמו גם לתחושה של קצב נורמלי. אנו מזמינים אתכם לעצור ולהפוך להיות ערים לאופן בו אתם רוצים ליצור את החוויה שלכם.

אנו יודעים שזה מרגיש כאילו הסכרים נפתחו ומגיעים נחשולים של אנרגיה ותשוקה. בזמן שהפלנטה שלכם היתה סגורה אנרגיות אלה נבנו. אנו יכולים לחוש בלהיטות שלכם למהר ולמלא את הזמן.

אולם אנו מזמינים אתכם לחכות מעט לפני שאתם ממלאים את ימיכם בפעילויות ובקבוצות של אנשים. במהלך החודשים האחרונים היתה לכם הזדמנות להרגיע עצמכם ולהרהר. יש לכם מודעות חדשה הודות לזמן שקט זה, אשר נתן לכם את ההזדמנות ליצור מציאות שונה מזו שהשארתם אחריכם.

אתם נכנסים לשדה אנרגטי חדש בעל טעינת יתר הממתין לחותמים ולכוונות שלכם של מה שאתם רוצים ליצור בשיתוף עם היקום. קחו את הזמן עם התהליך הזה.

יש לכם את הכוח ליצור באמת. אתם יכולים להשתמש בכל נסיון העבר ולקדם מציאות התומכת בתפארתכם וברווחתכם. הדבר החשוב הוא שאתם צריכים לחוות את התחושה של לחיות.

שמנו לב שרוב האנושיים חיים מתוך אמונותיהם, מתוך מחשבותיהם, תפישותיהם ומה זה אומר לחיות. אי לכך אנו מציעים שתאפשרו לעצמכם לחוות כל רגע, ללא מלכודות ההכרה, או המחשבות על מה שצריך ומה שלא.

פשוט היו ברגע, בעכשיו. מקדו את מלוא תשומת לבכם לרגע בכל דבר שאתם עושים. אפשרו לעצמכם לחוש את החוויה של הדחת הכלים, נהיגת האוטו, עשיית העבודה, מבלי להיות בראש. תוכן ההכרה שלכם תמיד יסיח אתכם מההווה, מהרגע הנוכחי.

אתם יוצרים ברגע אותו אתם חווים במלואו. תשומת הלב הממוקדת בדבר אותו אתם חווים הינה הכוח האמתי שלכם. אם אתם מדיחים כלים, מקדו את מלוא תשומת הלב במשימה.  חושו בטמפרטורת המים, שימו לב לתחושה של המים על העור, שימו לב איך הרגליים חשות תוך כדי. הביאו את תשומת לבכם לכל הפרטים של הרגע. היו בתוך ההתנסות.

בעודכם מתאמנים על הפניית מלוא תשומת הלב לכל משימה שהיא, בעודכם מתאמנים על הפניית מלוא שומת הלב לכל אינטראקציה עם האחרים, תתחילו להבחין בשפע ובעושר הקיימים בתוככם. אתם תכבדו עצמכם כהוויות שמימיות שהנכם, הנמצאות כאן על פני הפלנטה הזו על מנת לחוות תחושות ורגשות, לא מחשבות או תפישות לגבי הרגשות.

החוויות הן אלה אשר מגדירות את המציאות שלכם, לא המחשבות שיש לכם לגבי המציאות, או התפישות או האמונות ביחס למציאות. זוהי החוויה.

ככל שתתאמנו בלהיות ברגע ההווה, להיות בזמן הנוכחי, כך תזוזו מקיום הממד השלישי לביטוי של הממד החמישי. הבינו שיש לכם ריבונות אנרגטית על המציאות שלכם. דהיינו אתם שולטים בכל האנרגיה שאתם מקבלים, נותנים, ובכל דבר אותו אתם יוצרים.

אתם אחראים לכל דבר הנמצא במציאות שלכם. אתם יוצרים את האתגרים שלכם, את בעיותיכם, ויש לכם גם את הכוח והיכולת לשנותם. אנו מזמינים אתכם למקד את תשומת לבכם ברגע הנוכחי, בתחושה ובהרגשה של החוויה, שהרי זה המקום בו נמצא הכוח שלכם.

כאשר אתם נמצאים בהווה אתם מפעילים את מציאות הממד החמישי. כך אתם בוחרים ליצור מציאות חדשה המשרתת אתכם ואת האיכויות הגבוהות ביותר שלכם לשגשוג. זכרו שהתעלות לממדים גבוהים יותר הינה הסטה של המודעות.

מציאות הממד השלישי מציעה לכם עימותים, כאוס ואתגרים. זכרו שהתנסות זו הינה משחק. זוהי הולוגרמה ואתם משחקים אותה כל ימי חייכם. אתם משחקים משחק זה מתוך אמונות, מידע שגוי וחוסר מידע אשר ניתנו לכם בהתחלה.

סגירת כל הפלנטה שלכם נתנה לכם הזדמנות לבחון אמונות מוגבלות אלה. כאשר עצרתם את הפעילויות הנורמליות וביליתם במחשבות, התחברתם לאיכות שבתוככם המרגישה כמו עוצמה אמתית.

עתה, בעודכם מתחילים לשוב לפעילות ולמפגשים חברתיים, שימו לב לכל אמונה מגבילה ישנה השבה אל המודעות. שימו לב כאשר אתם מופעלים על ידי איכות המורגשת כמזויפת. אתם נכנסים לתוך אנרגיה חדשה.

אלה הם זמנים מרגשים להיות נוכחים על פני הפלנטה הזו. לשם כך באתם לכאן, להיות חלק מהתפתחות המודעות, לתמוך ולעגן אנרגיית התעלות זו. האנרגיות הגלקטיות מציעות כמות אדירה של קבצים להורדה שהופעלו על ידי כל אלה המהלכים על פני האדמה.

אנשים פרטיים מגיבים באופן שונה לאנרגיות אינטנסיביות אלה. תחושות הגוף, התנודות הרגשיות, חוסר הבטחון הישן המתעורר אצל רבים, יוצרים קשיים לאלה המתנגדים להזמנה לזוז לתודעה גבוהה יותר.

כפי שציינו, הדרך הטובה ביותר לרכב על גלי האנרגיה, לעבור אנרגיות אינטנסיביות אלה, היא להישאר ברגע הנוכחי. הישארו בהווה. כפי שאתם יודעים זוהי נקודת העוצמה היחידה שלכם.

אתם תמיד יוצרים. זה מי שאתם כהוויות רב ממדיות שמימיות. אתם בוראים. השדה האנרגיה הקוונטי ממתין להטבעת החותם שלכם ולכוונותיכם. רוב האנושיים משתמשים ביכולת היצירה שלהם הפוך ואחורה. הם מתמקדים בדברים שאינם אוהבים, במה שאינם רוצים ובמה שאין להם, ואז הם מקבלים עוד מאותו דבר.

רוב האנושיים יוצרים מתוך האמונות המגבילות וחוסר מידע. הם מאפשרים למודעות הפיזית שלהם, לאגו, לנהל את ההצגה. הם אינם ערים לכך שהמודעות הפיזית שלהם תוכנתה עם מגבלות ע"י ההורים, בית הספר והדת.

עתה הוא הזמן לזוז מאותם דפוסים מגבילים ולהיכנס לתפארת שלכם. כאשר מביאים את מלוא תשומת הלב ואת המודעות לרגע ההווה, נמצאים במלוא החוויה. יוצרים מתוך עוצמת הרגע הנוכחי. ההווה הינו השער ליצירה.

כבוד הוא לנו לקבל אתכם בברכה למציאות החדשה שאתם יוצרים ומביאים לקדמת הבמה מעצם נוכחותכם והיותכם ברגע ההווה. הזמינו אותנו לתמוך ולהדריך אתכם בתהליך הזה. אתם באמת נאהבים ומוערכים בעבור האומץ על היותכם בהתנסות הזו. ה 'team'


 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2018. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים