18 נובמבר 2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

רפאו את הלב הפצוע

פגי בלק וה 'team'


אנו כאן על מנת להזמין ולתמוך במודעותכם המלאה. הגענו להבנה שיש לאנושיים קושי עם החיבור בין המחשבות, הרגשות והעמדה הפיזית שהגוף תופס.

למחשבות ולרגשות אין צורה בעוד שלגוף הפיזי יש. אולם זו מערכת אחת וכוללת של גוף, הכרה, רגשות ורוח, בה הם משקפים זה את זה. זה מערך של חילופי אנרגיה שניתן לעקוב אחריו.


כאשר אין הרמוניה בין המחשבות או כאשר הרגשות נמצאים בקונפליקט, בסופו של דבר הגוף יבטא זאת בחוסר איזון וחוסר הרמוניה, ויווצר חוסר נוחות, ואפילו מחלה.


וכך, יקירים, כאשר אתם חווים מצב של חוסר נוחות או חוסר איזון, השם שהחברה שלכם נתנה למצב חוסר הרמוני וחוסר נוחות זה, הוא לחץ, מועקה. שאלו עצמכם מאילו רגשות אתם מתעלמים, אילו רגשות תייגתם כבלתי נוחים. אנו מזמינים אתכם להתבונן פנימה ולראות עם אילו קונפליקטים אפשריים אתם מתמודדים. רשמו כל אחד מהם בדרך ברורה ומדויקת. דבר זה יאפשר לכם להיכנס למבוך חוסר ההרמוניה שלכם, לדיכאון או למתח.


אנו יכולים גם להציע שתהיו ערים לתוויות שאחרים נתנו לכם ושאימצתם לעצמכם כשלכם מבלי לשאול שאלות. בדרך כלל נתינת תווית הינו נסיון להביע שליטה ולנהל כל חוסר בטחון. נתינת תווית יכולה לאפשר לסוג של סגירת מעל מנטאלית ואפילו לעודד אתכם לא לחשוב שוב על הדברים, הבעיות או הרגשות.

הבינו שהחיים לעולם אינם מגיעים לכדי סגירה; החיים הם תהליך, ואפילו מסתורין. החיים ברורים רק לאלה שמצאו דרך להיות בנינוחות עם הרגשות שלהם, עם שינוי ועם בלתי ידוע. בהתחשב באופי החיים, אין בהם בטחון, רק הרפתקה.

ברגע שהקונפליקטים הפנימיים הגיעו אל ההכרה המודעת, יכול להגיע הפתרון. יש לכם כלים רבים להשתמש בהם על מנת שתגיעו למצב של איזון בהכרה, מצב מאוזן של רגשות ולכן בריאות מאוזנת של הגוף.


הלב הוא האיבר החושב בדמות האנושית. הלב הוא זה אשר למעשה נמצא בשליטה. השדה האנרגטי של מטריצת הלב הרבה יותר חזקה ומורחבת מזו של המוח. המנטורים שלכם, החכמים, האווטרים והמנהיגים הרוחניים מדברים על זה כבר עידנים רבים.


אינטליגנציית הלב היא זו אשר מאפשרת לאנושות ריפוי מלא וחיבור שמימי עם הממדים והכוכבים. אנו ממליצים לכם לשוב למרחב המקודש של הלב ולהקרין ממנו אהבה וקבלה, כמו גם הכרת תודה למציאות שלכם. בתוך הלב הקדוש מתרחש התהליך האלכימי של טרנספורמציה.

האנושיים למדו כבר מזמן לסגור ולהגן על מעגל הלב שלהם. זהו אחד מחוסרי התפקוד העיקריים על פני הפלנטה שלכם. זו אחת מהסיבות העיקריות לחוסר הנוחות, למחלות.

כאשר זרם הלב מוגן, קיימת לולאה אנרגטית. יש קושי לאנרגיה להיכנס או לצאת. בן האנוש איפשר למוח, לתכנותים, לאמונות, ולתוויות לפקח ולשמור על מרכז הלב. תכנותים ואמונות אלה סוגרים ומרדימים את התגובות שלכם למסרים ולהדרכה המגיעה למרכז הלב והיוצאת ממנו.


אמונות ותכנותים אלה ביחס להגנה על מרכז הלב עוברים אנרגטית מהורה לילד. ילד קטן לומד ממסרים מדוברים כמו גם כאלה שאינם מדוברים על פגיעות, על אפשור או חסימה לאהוב חופשי ובקלות, מה מרגיש בטוח מה לא, במי לבטוח ובמי לא.

מרכז הלב שלכם הינו שער. זו הדרך שלכם. חשוב לאנושות להתחיל לרפא את הפצעים שהלב נושא. חיוני הוא לרפא את חוסר התפקוד הפלנטרי הזה. כאשר הלב סגור אנרגטית בפני אחרים, הוא סגור גם בפני האלוהות. הגיע הזמן שהאנושות תרפא את הלב הפצוע.

אנו מוקירים את כל אלה ההופכים להיות ערים לכך כאשר הם סוגרים את ליבם ואלו תכנותנים/אמונות בתוך המערכת שלהם נועלת אותם אל תוך לולאה סגורה.

ישנם הפצעים שעוברים מדור לדור. בתקופת חיים זו ישנם פצעים בתוך דינמיקה משפחתית. ישנם פצעים שכל בן אנוש חווה אישית בעודו מגולם בגוף הזה. האנושיים מוכשרים בנעילת רגשות הכאב שלהם, הפגיעות, הבגידה, האבל, האכזבה או תחושה של בלתי נאהבים. אפשרו לעצמכם לנקות רגשות אלה ככל שתוכלו, והבינו שללא השיפוט, רבים מדברים אלה יכולים להפוך להיות קדושים.


אתם מוזמנים להתחיל את תהליך הריפוי ברמות רבות של תבניות פצועות בתוך מטריצת הלב אשר יכולות להתבטא בדמות הפיזית שלכם. זוהי העבודה והאחריות של כל אדם ברמה האישית, ברמה הגנטית וברמה הגלובלית. אנו תומכים ומעודדים אתכם לנקות את מרחב הלב אנרגטית ורגשית. צחצחו אותו, הבריקו אותו, אווררו אותו והתחילו לחיות שם.


האנושות נכנסת לפרדיגמה חדשה לחלוטין אשר בה הלב החושב יכובד, יהיה שלם ויתחבר למטריצות הלב האחרות.

מציאות זו מתרחשת כל פעם פעימת לב אחת, בן אנוש אחד. כל אדם שהופך להיות מודע לכוח לרפא את הפצעים הנישאים בתוך מרכז לבו יכול לפתוח את מרכז הלב ולהקרין זרימה שמימית של אהבה, של קבלה, ושל כיבוד של אדם את רעהו.

שער הלב תוכנן לשרת כמעבר לכוכבים. שער לב זה מאפשר לאנרגיה לזרום ממקום שמימי ומרכז הלב מעבד אנרגיה זו לשם התרחבות של בן האנוש.

אנו מזמינים אתכם להמשיך עם כוונתכם המסורה לרפא את שער הלב, שכן דרך שער הלב יכולים לזרום אליכם אנרגיות שמימיות, חיבורים שמימיים והדרכה שמימית.

הכלי החשוב ביותר לריפוי, להירמון [מהמילה הרמוניה – חמדה] ולאיזון שער הלב הוא להמשיך לשוב אל מודעות הרטטים של שמחה, הכרת תודה, הערכה וסליחה. כוח רטטים אלה הוא זה המאפשר למרכז/לשער הלב להירפא מכל הפצעים אותם הוא נושא.


התאמנו בלשאול את הלב לפני שאתם שואלים את ההכרה. התאמנו בגישור וחיבור בין אינטליגנציית הלב ואינטליגנציית המוח. התאמנו בהקרנה של אהבה ללא תנאים, בשמחה, והערכה מהלב ולא מההכרה.

הבינו שאתם מחוברים זה לזה באמצעות קשרים אנושיים מחייבים ובלתי ניתנים לשבירה. בידיעה זו כל אחד הופך להיות פחות פגיע ופחות לבד. הלב, אשר יכול לראות חיבורים אלה, יכול להיות מקור של ריפוי הרבה יותר עוצמתי מאשר ההכרה.


זוהי עבודת השרות שכל בן אנוש מתבקש לעשות לשם שלמות וריפוי של מרכז הלב של האנושות, שהרי כאשר בן אנוש חי עם לב פתוח ובריא, הוא יודע וחש ביכולת להיות מקושר זה עם זה ולהבין את ייעודו האוניברסלי.

 אפשרו לעצמכם לראות את מרחב לבכם הקדוש כרחב ידיים, אינסופי ושלם. זה הקשר שלכם לרשת הקוסמית. זו דרככם הביתה.

אנו תומכים בריפוי ומאושרים עם חיבור הלב שלכם עם עצמכם. היו בשלום, אהובים. ה'team'


   

©זכויות יוצרים: פגי בלק 2019. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים