18 אוקטובר 2021

מסר מה- 'team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

מגרש משחקים גדול יותר

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן מזמינים אתכם להכיר במי שהנכם ולהתחיל להיכנס למאסטריות שלכם. אנו ממשיכים להציע לכם דרכים פשוטות לשנות את האנרגיה במהלך היום; שוב אנו מזכירים לכם, שהכרת תודה וצחוק הינם כלים עוצמתיים להזיז אנרגיה.

תרגול זה חשוב ביותר שכן כך אתם מתחילים להזיז את מתנות התדר, ותזוזה זו מאפשרת לכם להתחיל לנוע אל תוך ממדים שונים. זכרו שהממדים נמצאים בתוך רמות של תדרים אנרגטיים ושל תודעה.

אנו מזמינים אתכם לתרגל דרכים לרכב על גבי גלי האנרגיה האינטנסיביים הנוצרים מהכוכבים. כולם צופים ומתבוננים בפלנטה שלכם ובאופן המיומן והמודע בו אתם מנהלים תדרים, אנרגיה ורטטים. זה הזמן שלכם להצטיין. זה הזמן שלכם לקבל אחריות על היכולת לנוע מממד אחד לאחר בקלות בחן ובמיומנות.

זכרו שקודם כל אתם הוויות אנרגטיות שמימיות ושאנרגיה שמימית מחייה ויוצרת את הצורה הפיזית שלכם.

כל דבר שאתם חווים כמוצר וכ"אמיתי" הוא בעצם רטט אנרגטי, המוחזק ונעול במקומו באמצעות מערכות אמונה. אילו יכולתם להניח בצד לרגע את כל התכנותים המנטאליים ביחס למציאות שלכם, הייתם חווים נקודת מבט שונה לחלוטין של מה שאתם מכנים מציאות. התאמנו בלשחרר את מה שאתם תופסים כאמיתי. תרגלו לשאול עצמכם תכופות: מה אני יוצר.ת עתה עם האנרגיה שלי, עם הרטטים, עם המחשבות?

ערכו תרגול מודע של תזוזה או סיבוב מרטט/תדר נמוך של דאגה, לחץ, פחד או כעס אל תוך מה שעדין יותר ומרומם אתכם.  תרגלו להרים את הווליום שלכם, כדרך דיבור, לכזה שהינו אוהב, אדיב ומלא חן. בכל פעם שאתם זזים למתנה של רטט/תדר גבוה יותר, אתם יכולים לנוע לממד גבוה יותר. הפכו להיות ערים לשינויים עדינים אלה במודעות שלכם.

בקודקס של מסדרון הזמן של הזקנים והחכמים שלכם הם דברו על היכולת לזוז מממד אחד לאחר או מממד מודעות אחד לאחר. לעתים תכופות הם הציעו תפילה, מדיטציה, צום... השמנים והמיסטיקנים הציעו צמחים משני חשיבה וטקסים של ריקודים, תיפוף וקולות המביאים לשינוי של תודעה. יש טכניקות מצטלבות, דרכים וכלים שהוצעו לאנושות במהלך ההיסטוריה שלכם.

כל ההצעות והטכניקות הן לטובת המטרה של שינוי המודעות וההבנה של העולם אותו אתם רואים רק מנקודת מבט קטנה של הכול. קיימות רמות של ממדים ומסגרות זמן בהן אדם מודע יכול לחוות ו"לערוך מסע", כדרך דיבור. זו הזמנתנו לכם.

הבה ניתן לכם דוגמא: תארו לעצמכם ילד קטן הגדל בבית, וכל הצרכים שלו מטופלים. הוא מאושר וכל מה שהוא יודע באופן מודע זה אותו בית קטן. הוא גדל לאדם בוגר, אולם מעולם לא יצא מאותו בית, והוא מאמין שהמרחב של אותו בית זה כל מה שקיים. ההורים שלו רואים את הבית הקטן כמציאות. לא לימדו אותם משהו אחר. כל מה שהם חווים, כל מערכות האמונה והתיכנות המוחי שלהם  אומר להם שהמציאות הינה אותו בית קטן. כל עוד אינם מאמינים במשהו אחר, הם אינם יכולים לראות מציאות אחרת.

תארו לעצמכם שמשהו קורה והם מזדעזעים ומתנערים מתוך העמדה והאמונה שלכם. הם רואים בחטף מציאות גדולה יותר מעבר לבית הקטן. זו ההתחלה של התרחבות המודעות. הם בהלם והמומים. הם אפילו עלולים להטיל ספק באמונות שלהם; אולי יש יותר מהבית הקטן. הם גם חולקים עם האחרים את עניין המציאות החדשה אותה ראו. כל אחד פוסל אותם, מבייש אותם, אפילו מלגלג עליהם. הם מתחילים להטיל ספק במה שחוו.

זה בגדול מה שקורה על פני הפלנטה שלכם. האנשים עוברים הלם ביחס לעמדות שלהם בכל הקשור למה שאמיתי. כאשר אף אחד אינו מאמין להם, הם מטילים ספק בחוויה שלהם. אז זה הופך להיות מפחיד, זה מעורר אימה ויש להם נטייה לרוץ בחזרה אל הבית הקטן במקום להמשיך ולחקור את המציאות החדשה.

דוגמא נוספת, יש לכם בבית טלוויזיה; היא כבויה בזמן הזה למרות שבקלות ניתן להפעילה ואז לצפות בתכנית חדשות או בסרט. קיימות בה הצעות שונות  לצפייה, מציאויות שונות, כדרך דיבור.

דמיינו שכל הציוד האלקטרוני הקיים שנקרא TV דומה למוח. ניתן להחליף תחנה, ניתן למצוא זיכרון של העבר המעלה זיכרונות, אפשר לצפות בתחנה הקשורה לדאגות שלכם, או שניתן לדמות ולקבל תחושה ביחס לעתיד האפשרי.

אולם אתם עדיין נמצאים בבית הקטן, או שאתם עדיין בקופסא של הטלוויזיה. אתם עדיין בתוך הראש הקטן; אתם עדיין בתוך האמונות שלכם ביחס למציאות המוגבלת.

אנו מעודדים אתכם לצאת מהדלת ולחבק את המציאויות הרבות הנמצאות רק במרחק של תדר / רטט. אפשרו לעצמכם לדמיין שאתם נוסעים לכוכבים. תנו לעצמכם לדמיין שאתם עץ, סלע, בעל חיים כלשהו, ואיך זה מרגיש להיות אותו דבר. הרשו לעצמכם לראות אנרגיה בצורות השונות שלה מבלי לכסות אותה באמונות שלכם לגביה. תנו לעצמכם. זה תרגול. זו כוונה. אפשרו לעצמכם לדמיין שאתם משוחררים.  

 

קיימת עזרה רבה עתה הניתנת לאנושות המתעוררת לשטיח הקיר העשיר של מציאויות רבות. זה מגרש משחקים גדול יותר... חופשי יותר. הוא רוכב על האנרגיה הזורמת, הוא רוכב על חותם האנרגיה של הרגע הנוכחי.

הוא פותח את דלת כל האפשרויות ונכנס למודעות חדשה ומדהימה של חוסר מוגבלות. כהוויות רב ממדיות וכאזרחים גלקטיים, חשבו עתה על גודל מגרש המשחקים שלכם.

כאשר אתם מגבירים את הרטט והתדר האישיים אתם מתפקדים בתהודה גבוהה יותר. דבר זה מזמין את המציאות המורחבת; מגרש המשחקים הגדול יותר פתוח עתה בשבילכם. איזון, צחוק, שמחה, הכרת תודה והערכה הינם כרטיסים של רטט המאפשרים לכם לרכב אל תוך מציאויות של השתאות ויראת כבוד. איזון, צחוק, הכרת תודה והערכה הינם כרטיסי הרטט המאפשרים לכם לנוע מממד אחד לאחר. היו בשלום, אהובים. ה- 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2019. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il 


טואול - בניית אתרים