13 נובמבר 2019

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

זרימה אחת של אנרגיה מעגלית

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן שוב מציעים לכם כלים ותזכורות איך לשנות ולהזיז עצמכם ביתר קלות אל העצמי הבלתי מוגבל שלכם. זו הצהרה עוצמתית ואנו מזמינים אתכם להבין שאתם חווים שתי מציאויות שונות. מציאות אחת היא המציאות הפיזית, חוויה מוגבלת, ומדי פעם אתם חווים את העצמי האלוהי והבלתי מוגבל שלכם.

אלה מכם הנמצאים בדרך של התעלות משנים תודעה ומכבדים את העצמי האלוהי והבלתי מוגבל שלכם. ככל שיותר ויותר הוויות פותחות את ליבן ומתגלמות באופן מלא, הן מאפשרות להכרה הגבוהה להדריך ולהשפיע על חייהן ועל פעולותיהן. אנשים אלה הופכים להיות ערים לחלוטין לאשליה לה הם עדים ולהשתתפות הפנימית שלהם בכך. מודעות זו מביאה שינוי רב ממדי במודעות הקולקטיבית. שינויים קולקטיביים אלה מביאים עמם שדה מאוחד, מורחב ובר קיימא.

שדה מאוחד זה מתחיל להשפיע על אחרים וגל אנרגטי יעבור במודעות המורחבת. דבר זה חשוב במיוחד במהלך תקופה אינטנסיבית זו על פני כדור הארץ.

אתם עדים להתפוגגות של צירי זמן ודפוסים ישנים ומגבילים. נוף הדברים אליהם התייחסתם כאל נורמליים משתנה ומתחלף. אתם עדים לכאוס ולהתנגדות לשינוי.

למעשה אתם הם אלה אשר מביאים את השינויים והתזוזות. כאשר כל אדם מקרין את אור המודעות על צל ההיבטים שלו ומשנה את האנרגיות השליליות והבלתי ראויות, נוצר מרחב לזרעים חדשים להיזרע ומציאויות חדשות מגיעות.

המטרה היא לטהר ולפוגג דפוסים, רגשות ותדרים שאינם עוזרים. התבוננו פנימה ושימו לב לרגשות אשר אוחסנו בתוך השדה האנרגטי ובתוך הגוף. הגיע הזמן לנקות את ארון הרגשות, לצלול אל תוך מערת החושך אשר החזיקה אתכם מוגבלים ושבויים במשך זמן כה ארוך. יש צורך לשחרר רגשות ודפוסים אלה, לשנותם ולרפאם באופן מודע.

זוהי תקופת ההתפתחות הבאה שלכם.  זו ההזדמנות לעלות מדרגה ולגלם לחלוטין את תפארתכם כהוויות אלוהיות של אהבה ואור, צורה אלוהית של בוראים.

אנו מכירים בכל העבודה שעשיתם לשנות את הדפוסים המגבילים שלכם ואת הרגשות מלאי הכאב. יחד עם זאת אנו מזכירים לכם שאין ספק שעתה זה הזמן היותר יעיל לסיים לנקות את כל האנרגיות הרגשיות המתנות, המגבילות, השליליות והבלתי ראויות אותן אימצתם מהאחרים.

קיימות המון הוויות אלוהיות המוכנות לעזור לכם ולתמוך בכם בעודכם עושים עבודה זו ושרות זה עבור כולם. בקשו עזרה, עידוד, חכמה, כוח והדרכה ותיכנסו אל העוצמה האישית לחולל שינוי משמעותי זה.

זכרו שהדרך היחידה בה ניתן לשנות אנרגיה שלילית ומגבילת המציאות הזו הינה באמצעות כוונה מודעת של הוויה אלוהית אשר חוותה וגילמה אנרגיות שליליות אלה בממד ובמציאות הזו. אז אתם מתאימים.

אנו מבינים שיתכן ומשימה זו הופיעה באותיות קטנות בתחתית כרטיס הזהב שלכם. אנו מבטיחים לכם שתסכימו שהיה שווה את המסע ושתיכנסו שוב לתור לחזור לכאן.

יחד עם זאת, בחוויה שלכם עתה נראה שהזמן מואץ. הרגשה זו הינה אשליה; למעשה אתם נמצאים בהפסקה, שכן מתבצע עתה אתחול של השעון הפנימי והאוניברסלי. מה שהיה אינו קיים יותר. בעודכם נחים בין מה שהיה למה שיהיה, נשמו עמוק מספר פעמים, מקמו את מודעותכם בלב והתחילו להקרין מהמרחב הזה. קבלו בברכה את התובנות המגיעות. היו עדינים עם עצמכם בעודכם מאפשרים לאט לאט להיבט חסר הזמן שלכם לבוא לקדמת הבמה ולהראות לכם את הדרך אל תוך השער החדש הזה של זמן אשר הגיח מעבודתכם המסורה ושרות האור של טרנספורמציה.

בתוך מודעות חדשה זו, בשער חדש זה של זמן, שם אתם מרחיבים את העצמי האלוהי הבלתי מוגבל. היו ערים לכך שממה ששחררתם מתוך הכרת תודה, ממה שריפאתם באהבה, ממה ששיניתם באומץ וממה שהצעתם בנדיבות, אתם יוצרים עולם חדש.

הצטרפו אל נשמות ובעלי חשיבה דומה בעולם הפיזי וזה שאינו פיזי, והמשיכו ליצור מתוך מרחב זה של הכרה אישית בתפארתכם. התעוררו באמת למי שהנכם. אתם נצחיים וללא גיל.

העריכו את רגעי הבהירות. העריכו את הרגעים של קשר אוהב. העריכו את היופי של ממד זה על כל הפלא ויראת הכבוד שבו. כל נשימה של הכרת טובה, כל כמיהה של הכרת תודה, כל צחוק של שמחה וגיחוך של צהלה ייצרו אדוות דרך שער זה של זמן וייזרע עתיד חדש אשר יתמוך בחיים, תוך כיבוד של כל הדברים החיים. האנרגיה אותה אתם מעגנים במחשבותיכם, המילים והפעולות בממד הזה משפיעים על העבר, ההווה והעתיד שלכם. זכרו, כל זה הינה זרימה אחת של אנרגיה מעגלית אשר יוצרת אדוות ונוגעת בכל אחד ובכל דבר.

אנו שולחים את הכרת תודתנו העמוקה לעבודת השינוי שאתם ממשיכים להביא לידי ביטוי בפעולותיכם ובמילותיכם. אנו כאן על מנת לעזור, לתמוך ולכבד אתכם, הוויות כוכב מדהימות שהנכם.

ה- 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2019. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים