17 אוקטובר 2019

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 מאנגלית: חמדה טלאור


עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

אלכימאי ממדי

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן על מנת להזכיר לכם את רוממותכם. כאשר מתגשמים בממד השלישי הזה של תנאים מגבילים שאינכם מודעים להם, יכול הדבר מעט להקשות עליכם להכיר ברוממות זו. תזכורות אלה שאנו מציעים לכם יכולות להעיר את ההיזכרות במי שהנכם באמת.

ממד זה דורש מכם תשומת לב רבה. אתם אחראים גם על שמירה וטיפוח הגוף הפיזי, דבר שיכול להיות תובעני. אלו הן הסחות דעת רבות בהולוגרמה הזו. הסחות דעת אלה מחזיקות את תודעתכם נעולה באשליית הממד השלישי של מרחב וזמן.

היעד של היותכם מגולמים בתוך המציאות הזו הוא לשנות ולהעלות את תודעתכם בעודכם נוכחים במציאות המוגבלת הזו, על מנת להתעורר למשחק ולצחוק אל השמים.

הדרמה, הכאוס, השליליות והאנרגיות שאינן מותאמות דומות מעט לאנרגיה דביקה. אנרגיה דביקה זו מחזיקה אתכם עסוקים, בפעילות, ורוב הזמן ממוקדים באופן לא מודע במציאות המוגבלת הזו.

הדרך היחידה שאנרגיה בהולוגרמה הזו יכולה לעבור שינוי היא באמצעות המודעות של הוויה מתעוררת המתגוררת בממד הזה. זה המקום בו אתם נקראים לתפקיד.

לעתים תכופות אנו מזכירים לכם שמה שאתם מבטאים, חשים, או מאמינים בו, נוצר בחומר הקיום אשר בממד השלישי. כאשר באים מאמונות מוגבלות, ומתוך דפוסים ורגשות שליליים, זה הדבר שמשתקף אליכם חזרה. אתם בוראים בעלי הוד אשר נמצאים כאן על מנת לנער את כל המגבלות וכדי לזכור באיזה אופן להשתמש בכוחות הבוראים שלכם בדרך המשנה והיעילה ביותר האפשרית.

לעתים תכופות אתם אומרים שבממדים הגבוהים יותר הדברים יהיו שונים, יותר אוהבים, יותר אדיבים ושלווים. אתם מדברים על הממדים הגבוהים כמקום. אנו נמצאים כאן על מנת לומר לכם שהממדים אינם מקום או מיקום.

הממדים הינם רמות של תודעה. כל ממד רוטט בקצב, או בתדר,  שונים. דמיינו שכל ממד רוטט גבוה יותר מזה שמתחתיו.

כאשר אדם מתחיל לשנות את האמונות המגבילות שלו ולחיות בדרך יותר אוהבת, מקבלת ומכירה תודה, התודעה שלו עולה. כאשר דבר זה קורה הוא מתחיל לחוות ממד גבוה יותר; יש לו נקודת מבט ברורה יותר, רחבה יותר של המציאות, ורמת ידיעה גדולה יותר.

 הוא יחווה פתיחות והתרחבות גדולות יותר, יותר שמחה וחוסר דאגה. מצב רגשי זה יכול לעזור לו להעלות עוד את התודעה לממד גבוה יותר. יכולות ורמות מודעות חדשות הופכות להיות זמינות לשם ביטוי של עוצמה אישית ועל מנת לזהות את הזמן והאנרגיות היותר מסייעים ליצור בהם מציאות מדהימה, מציאות של התשוקות העמוקות ביותר שלכם לאהבה ולעולם תומך.

חשבו על דוגמא של מסטר, של אווטר, חכם או מלומד; שימו לב באיזה אופן הוא חי את חייו במציאות הממד השלישי.  הוא מקרין תחושה של שלווה, חמלה, הבנה ורווחה. ההוראה שלו עוסקת בנושאים של חמלה, סליחה ואהבה. כל הרגשות האלה מזמינים שינוי של תודעה, ולכן מעבר בין הממדים.

אנשים רבים עוברים לרמת תודעה גבוהה יותר ומקבלים הצצה לממד אחר. הצצות רגעיות אלה נחשבות לעתים תכופות לחוויות שהן מעבר לנורמאלי. המצב האידיאלי הוא לשמר מצבים גבוהים אלה של תודעה, ובכך לשמר את הממד הגבוה יותר עד שהוא הופך להיות המצב הנורמאלי.

חשוב לחיים בממד השלישי לרומם את האנרגיה הרגשית הכבדה, הדחוסה והשלילית אשר מחזיקה אתכם למטה. כעס, שיפוט, תרעומת, מרירות, וכל מגבלה בחשיבה או ברגשות, הינם אנרגיה שיש לשנותה. פעלו והשתמשו בכל הכלים הזמינים על מנת לנקות את הדפוסים והרגשות הדחוסים. אם רגשות אלה מאוחסנים בשדה האנרגטי שלכם, או בגוף, תמשיכו להיות מושפעים מאחרים המבטאים אנרגיות אלה.

זכרו שרגשות מדבקים. אם מאוחסנים בתוככם רגשות של  פחד ואתם עוברים ליד מישהו ברחוב, או במפגש חברתי, אשר חש מפוחד, הפחד המאוחסן שלכם יופעל. דבר זה נכון לגבי כל הרגשות. יחד עם זאת אם ניקיתם באופן מודע דפוסים ישנים של חוסר בטחון, מחסור, כעס ופחד, רגשות אלה לא יפעילו אתכם.

תפקידכם הוא לנקות את כל הרגשות השליליים והפסולים המודחקים והעצורים אצלכם, יתכן שאפילו מהילדות. אתם מוזמנים לנקות רגשות מגבילים אלה באמצעות אהבה וללא שיפוט.

ביטוי רגשות אלה באמצעות קול הינו תהליך מאוד עוצמתי. זכרו לפנות מרחב לעבודה זו. מצאו מקום בו לא תופרעו, בו יהיה לכם נוח להשמיע קולות.

הצהירו: "אני מגולם בפיזי לחלוטין, מעוגן לפלנטה הזו. אני העצמי האלוהי בצורה פיזית, תמיד מחובר למקום האלוהי." עתה הזמינו הוויות אלוהיות של אור ואהבה, בעלות או חסרות שם, להיות עדים ולתמוך בכם בעודכם משנים רגש זה [ציינו את הרגש]. שימו לב לראש, להכרה, שרוצה לספר סיפור או להצדיק את הרגש. התעלמו מהסיפור. התמקדו בשחרור. עתה קחו נשימה והשמיעו קול שיבטא את הרגש או הפחד, הכעס, העצב, המבוכה, הדאגה, הלחץ או כל רגש או אמונה מגבילים. המשיכו להשמיע את הקול עד שתחושו שלמים. עתה תנו שם לרגש אותו תרצו למקם במקום הרגש שזה עתה ניקיתם – שמחה, סליחה, שלווה, אמון, אהבה. הזמינו או קראו לרגש הזה תוך שימוש בצליל.

אנו קוראים לכלי זה, לתהליך זה, אלכימיה רגשית ואנרגטית. זהו כלי  של אלכימאי עוצמתי. אתם נמצאים כאן מגולמים במציאות הממד השלישי של אנרגיות דחוסות של רגשות בלתי מותאמים אותם חוויתם. בכל פעם שאתם מנקים רגש שלילי באופן זה, לא רק שאתם מנקים אותו עבורכם, אתם מנקים אותו גם עבור המודעות הקולקטיבית. לשנות ולהתמיר את הדחוס והשלילי עוזר לכלל להתעורר ולהפוך להיות מודעים. אתם כאלה אלכימאים עוצמתיים.

זכרו, כאשר אתם מקרינים רגשות של אהבה, שמחה, חמלה, הכרת תודה והערכה אתם מפעילים רטטים אלה אצל האחרים. זו הסיבה לכך שהאנושיים אוהבים לראות זוגות מאוהבים ומאושרים; הם מעוררים את התחושה של רגשות אלה.

זכרו זה הכול אנרגיה אחת, שדה קולקטיבי אחד. ולכן, כאשר אתם מרפאים או משנים כל היבט שהוא, זה משפיע על הכלל. זו עבודה גדולה הנעשית בזמן הזה על ידיכם ועל ידי אחרים מודעים.

וכך אנו חוגגים ומכבדים אתכם בהכרת התודה העמוקה ביותר שלנו עבור עבודת המודעות שאתם עושים. אנו זמינים לעזור ולתמוך בכל  פעם שתבקשו. ה 'team'.  

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2019. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים