משואות האור  ~ תזכורות מהבית

יולי 2019

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

יולי 2019        הוגש בשידור חי ביום 29.6.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ התמזגות של צירי זמן ~

ברכות, יקירים.

אני eM. אני מצטרף אליכם היום באנרגיה מאוד יפה. האנושות מתפתחת בקצב מדהים. היום נחלוק עמכם את אשר מגיע ואת מיקומכם בכל זה. כל כך הרבה מתרחש עתה. במהלך הזמן יתחיל גופכם לאבד דחיסות והרוח תתחיל להתגלות. הדבר קורה באופן מאוד טבעי ובנוחיות רבה. זהו שלב טבעי בהתפתחות, לא משהו שאתם חייבים לעשותו. זו פשוט נכונותכם לצעוד קדימה ולהיכנס לאנרגיות הבאות. לאחרונה פתחנו גם את ה- Esayoto *, שהינו מרחב בטוח להתחיל להתרחב בו כרוח, כנשמה. זהו מקום בו אתם יכולים לעלות מהפלנטה ארץ ולהתרחב כרוח.

למדו להחיות מחדש קודם כל את הרוח ואז לחזק את תהליך החיבור לבית בעודכם ממשיכים להלך על פני האדמה. תהליכים אלה הופכים להיות יותר ויותר חשובים ככל שאתם נכנסים לרמה הבאה. למרות שעתה ישנם רק מעטים אשר מכינים את ה Esayoto ומתרחבים לתוכו, יוצרים אותו, הוא פתוח לכל אחד, אז התחילו להשתמש בו בדרכים חדשות ונחלוק עמכם עוד ביחס לזה ככל שתתקדמו.

התמזגות של צירי זמן

ברצוננו לשוחח על התמזגות של צירי זמן ההולכת וקרבה. האנושות חווה את אשליית הזמן באופן ליניארי. כן, זה פשוט מאוד. כל אחד בצד שלכם של הצעיף הינו בעל גבולות, יש לו התחלה ויש לו סוף. אולם כל דבר בצד שלנו של הצעיף הינו אינסופי. שני המצבים האלה אינם תואמים וזה קשה למדי להבין את כל הרעיון. אך הבינו זאת: בעודכם עובדים עם הזמן באופן ליניארי, יצרתם מה שנקרא ציר זמן.

ישנם צירי זמן הקיימים ממש לצד ציר הזמן שלכם. ממדים מרובים גם הם יוצרים מצבים דומים של צירי זמן הזורמים לכל מיני סוגים של כיוונים. לא כולם הולכים לאותו כיוון, שכן חלקם חוצים זה את זה מפעם לפעם. דבר זה קרה על פני כדור הארץ עד לאחרונה. כאשר ציר זמן חוצה, הוא משאיר חותם קבוע בקולקטיב של שני צירי הזמן. רבים מהסיפורים המסופרים שוב ושוב בתרבויות שלכם הינם תוצאה של חצייה של שני צירי זמן, או יותר. חציית זמן ספציפית מתוכננת להתרחש מאוחר יותר השנה בנובמבר, אך קשה לקבוע את היום המדויק שבו זה יתרחש. זו אינה חצייה ישירה של ציר זמן, אלא יותר גיחה הדרגתית אשר תישאר הרבה יותר זמן מאשר חצייה של 90 מעלות. שיא ההתמזגות יהיה ב- 23 לנובמבר 2019, ולכן אנו מזמינים אתכם לחגוג יום זה כיום חיבורים של הלב אשר ימשוך את צירי הזמן קרוב יותר.

איזון חדש

המיזוג הזה של צירי הזמן מביא עמו הזדמנויות לאפס את האיזון האנרגטי של המשחק שלכם. הסיפורים על המלך ארתור, על קמלוט ועל מרלין היו בממד אחר של זמן-מרחב אשר חצה את זה שלכם, בהשאירו מאחוריו סיפור אשר סופר שוב ושוב במשך דורות. הם היו בציר זמן שזרם קרוב לזה שלכם, בהרמוניה עם ממד ציר הזמן שלכם. ובכן, מה שקורה הוא, שלעתים יש זליגה בין שני צירי הזמן האלה. אולם מה שקרה הוא ששני צירי זמן אלה למעשה חצו זה את זה והשאירו חותמים קבועים בעודם ממשיכים הלאה. זו אינה חציית צירי הזמן היחידה אשר שינתה את עולמכם. רבים מהאירועים הגדולים במהלך כל ההיסטוריה שלכם היו בעצם חציית צירי זמן בהם אנרגיה ייחודית ויפהפייה עמדה להגיח. חציות אלה של צירי זמן השאירו חותמים ענקיים וכיוונים חדשים, אנרגיות והזדמנויות עבור כל האנושות המתקדמת.

איזון נשי

מה, אם כן, מביא מיזוג ציר הזמן? נספר לכם, יקירים, שיש תבנית חדשה עבור כל האנושיים. היא מגיעה בזמן קריטי מאוד שכן קרני האנרגיות הנשיות הולכות להשיג איזון חדש. בעזרתכם ובעזרת מיקוד, איזון זה יכול להחתים את ציר הזמן שלכם כמו גם את זה שלהם, משום שעם מיזוג זה הדלת נפתחת. אם האנושות תוכל לקרקע אנרגיה זו והנשיות תצעד קדימה, הדלת תישאר פתוחה ואיזון חדש ישרור. עם כל השינויים בעלי ההזדמנות לנחות על הפלנטה שלכם עתה, למעשה אתם נמצאים במצב טוב מאוד על מנת לקחת זאת לרמה הבאה. כבר פרק זמן שאנו מכינים אתכם לכך. האם זה אומר שאתם הולכים לעזוב את כדור הארץ או לצאת מהגוף הפיזי באופן מודע? לא, זה לא, שכן זהו תהליך הדרגתי שהחל כבר.

זמן של התמקצעות

עד אז קיימות הזדמנויות להתמקצע בכל דבר שאתם נתקלים בו בחייכם, וזה מדהים. זה אומר שכל הדברים שהתמקצעתם בהם, לא רק כפרט אלא כקולקטיב של כלל האנושות, הינם בעיות שלא יהיה עליכם להתעסק עמן ברמת ההתגלמות הבאה. אתם תראו גם אנשים המהלכים בחיי היומיום שלהם כשעיניהם מעט בורקות יותר. זו הרוח המתחילה לקרון בדרך אחרת באמצעות דחיסות הגוף הפיזי, עם יכולות רבות וחדשות. תראו הזדמנויות חדשות להתחבר וליצור חיבורים הרמוניים. אך סביר להניח שהדבר החשוב מכולם הוא שכאשר תגיעו למיזוג של ציר הזמן הזה, תחושו בשינוי באנרגיה. זה דבר רגיל שהאנושיים חשים בשינויי אנרגיה אלה והם נכנסים למצב של פחד. אם זה יקרה, הדלת הזו תיסגר. כרגיל הסטטוס קוו מתנגד לשינוי ולכן תהיה התנגדות משמעותית. פחד הינו הניגוד של אהבה והרבה פעמים נשלטים האנושיים על ידי פחד. הישארו רגועים וזכרו שאתם כאן בזמן הזה מסיבה ספציפית. עקב נטייה זו להישלט על ידי הפחד אינכם יכולים לראות את כל המתרחש, אך לרוח שלכם יש יכולת ראיה הרבה יותר גדולה מהיכולת האנושית שלכם והיא תנחה אתכם.

מרחב קסום

סיפרנו לכם גם שיוצרים מקום שהוא מאוד קסום, ושהוא יעזור לכם להגיע למצב של נוחות עם האיזון החדש ועם הנשיאה של יותר מהרוח שלכם. אפילו באינטראקציות שיש לכם עתה על בסיס יומי, זה איננו מקום להסתתר בו אלא הזדמנות להתאמן בנשיאה של יותר אור. כאשר תשובו למציאות שלכם, תישאו למעשה יותר אור ותהפכו להיות חלק מהשינוי. הנשיות תמצא כוח ותשיג איזון חדש שילך ויתקדם. כפי שאתם רואים, בכל מקרה הפילוג בין המינים הולך ופוחת, דבר שהינו חלק מהיציאה מהדואליות.

לידיעתכם, אנו מאוד מאוד גאים במה שעשיתם. אם תתבוננו בחדשות שלכם ובמקום בו מדדתם ויברציה או הצלחה קודם לכן, יתכן שזה לא יראה שזה הולך בכיוון הזה משום שיש כל כך הרבה פירוד והשחרה של אויבים. יקירים, זה הרבה יותר גדול מכך, אז אל תאמינו לכך משום שזו האשליה של בני האנוש בעלי הסופיות. ניקח אתכם לאפשרויות, ואז נחזיר אתכם לקיום האינסופי שתמיד היה לכם כרוח. כנשמה. כאשר צירי זמן נחצים לא רק שנטבעים חותמים שממשיכים הלאה, אלא למעשה אתם חשים נוח יותר עם האשליה של ציר הזמן. עתה כאשר נכנסתם לממד החמישי וכל התהליך של זמן ליניארי הולך ונעלם במהירות רבה, זה מושלם. בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלה ומביאים לכם תזכורות קטנות מהבית. אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה גדולה ביותר טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב משחק זה ביחד.

אני eM ואני אוהב אתכם מאוד.

אספבו,

הקבוצה

* Esayoto- הינו מרחב בתוך העולם הפנימי המקודש, אליו יכולים אנושיים ערים ללכת מתוך סיבות רבות מאוד. זהו מקום / ממד לריפוי, לחיבור, לריענון ולקבלה של אור ויכולות של הרוח ברמה גבוהה יותר, וכל זה מחוץ ל"מטריקס של כדור הארץ".

בממד זה, חוקי הצפיפות אינם ישימים. בממד זה יכולות היצירה מוגברים, האנרגיה משוקמת, והמוח מתנקה, הנעורים מושבים לגוף והדבר החשוב מכולם, תחושות התקווה והשמחה משתקמות.

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2019  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים