מובאה מתוך התחזית

לחודש ינואר 2019

מאת הרשומות האקשיות


 באמצעות ג'ן ארמית'


www.AkashicTransformations.com


 מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת


  לאילו אנרגיות וחוויות נוכל לצפות בינואר 2019?


בחודש זה קשה לתאר את האנרגיה. בגדול התחושה היא של שקט. התחושה דומה להמצאות בתוך המים שם לא ניתן לשמוע או לראות דבר בבהירות. זו תחושה שלווה ועמומה של היעלמות או נסיגה למרחוק. דרך אחרת לתאר את האנרגיה של החודש הזה היא תחושה המגיעה כתוצאה מהרדמה או מלקיחת סמים נרקוטיים, ואז הכול נראה מעורפל או מעונן, והתחושה הפנימית היא של שקט מוחלט. למרות תחושת הסמים הזו, הפוטנציאל האנרגטי של החודש הזה הוא, שהרבה יקרה. יש הרגשה שדברים רבים יתרחשו בתוך התחושה המרומזת של חנק או היעלמות. בחודש זה יש גם תחושה של פגיעות. תארו לעצמכם עכברון שנולד עכשיו – עיוור ורך, אך מוקף בפעילות. יהיה חשוב מאוד שבזמן המעורפל והרגיש הזה תתנו תשומת לב רבה לעצמכם ולסובבים אתכם.

מטאפורה אחרת לחודש זה היא תקיעות בתוך בטון. יש תחושה שאינכם באמת יכולים להגיע להיכן שאתם רוצים או באמת לעשות את מה שאתם רוצים. זה לא דומה לתחושה של תקיעות במלכודת; זה לא כמו להיחסם על ידי קיר או מכשול. זה שבעצם אינכם יכולים להוציא עצמכם מתוך הפאסיביות שלכם. תהיינה הזדמנויות רבות לשפוט בחומרה את עצמכם ואחרים. רבים מכם ימצאו עצמם חושבים דברים כמו: "מה קורה לי? מדוע אינני יכולה להיות יותר יעילה? מה הסיבה שאני כה עצל?" תגלו שיש לכם פטפטת מנטאלית העוסקת בקושי לגרום לדברים להיעשות או להתקדם לקראת מטרותיכם.

חשוב יהיה להזכיר לעצמכם שרבות מההתחבטויות בחודש זה מגיעות ממשהו גדול מכם. האנרגיה האיטית והמבלבלת שאתם פוגשים אינה אשמתכם – גם אם בדרך כלל יש לכם דפוסים של עצלות וסחבת. לפחות לחודש זה תהיו המומים מהאנרגיה המחבקת הזו, ותוכלו לזוז הצידה ולחדול להאשים עצמכם. דומה הדבר למצב בו הקוסמוס מכניס אתכם להרדמה לחודש. זה כאילו היקום תכנן בחשאי לתת לכם מנוחה.

אתם תראו שדברים רבים קורים. בחודש זה תראו אנשים המקבלים החלטות, טעויות נעשות, וקנוניות מתגלות. רבים מכם יחושו בלתי יעילים בעודם שואפים להשתתף בפעילויות אלה. למשך חודש זה התבוננו ולמדו לקבל השתתפות מוגבלת. וודאו שאתם סולחים לעצמכם במהלך הדרך על כך שאינכם מסוגלים לעשות את כל מה שאתם יכולים. זהו זמן של מנוחה, של חמלה, ושל מתן לעצמכם פסק זמן מכל המאבקים המתרחשים...


אור ואהבה, ג'ן

 

   להענקת תמורה


טואול בניית אתרים