הרשומות האקשיותנכתב ע"י  ג'ן ארמית'

www.AkashicTransformations.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור 
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מי הן הרשומות האקשיות?

 

הרשומות האקשיות הינן חותמים אנרגטיים של כל מחשבה, פעולה, רגש, וחוויה שאי פעם אירעו בזמן ובמרחב. ניתן להבין את הרשומות האקשיות גם כחותמים של החוויות של תקופות החיים בכל המציאויות. זהו מאגר מידע אתרי הולוגראפי המיועד למודעות האנושית ביחס לעבר, להווה ולפוטנציאלים העתידיים. האנרגיה ממנה עשויות רשומות אלה הינה אנרגיית האהבה! המידע הכלול ברשומות האקשיות נמצא ע"ג חומר עדין הנקרא אקשה, המתאר את אנרגיית האהבה המחלחלת ובוראת כל דבר ביקום.

 

האקשה זמינה לכולם, כל הזמן. כל אחד יכול לגשת בכל זמן למידע הקיים ברשומות האקשיות, ואכן אנו עושים זאת! הבזקי אינטואיציה וידע הנובע מתחושת בטן המתרחשים מידי יום, הינם הצצה אל תוך החכמה האלוהית הנמצאת ברשומות האקשיות. מאחר וכולנו נוצרנו ע"י אנרגיית האהבה והיות וכולנו מחוברים אליה, זכותנו המולדת האלוהית כוללת יכולת גישה לחכמה האלוהית ולידע הכלולים ברשומות האקשיות.

 

הרשומות האקשיות כוללים את כל העבר, ההווה, ואפשרויות עתידיות באמצעות רטט החמלה של השמחה. הן כמו DNA ביקום. הן מכילות אוסף של כל הדברים שהתרחשו בעבר, והן מחזיקות סט שלם של מידע ביחס לאפשרויות הגלומות בעתיד. לכל נשמה יש רשומות אקשיות פרטיות שלה. גם לקבוצות הנשמות, לאירועים, לארגונים ולמיקומים יש רשומות אקשיות ייחודיות.

 

אחת הדרכים להבין את הרשומות האקשיות הינה לדמיין אותן כספר המכיל את כל ההיסטוריה של הנשמה, כמו גם כל היבט של מי שהנכם עתה והפוטנציאלים של העתיד. ספר מטאפיזי זה כה עצום, שלעולם לא יוכל להתקיים באופן פיזי. אולם הוא רשום באופן אנרגטי ברטט האהבה הבורא כל דבר ביקום.

 

האמת הצרופה הקיימת ברשומות האקשיות מאפשרת לנו את חסד חופש הבחירה בכל הדברים. כאשר אנו יודעים את האמת, יש ביכולתנו לשחרר כל אשליה אותה יצרנו הגורמת לנו להאמין שאנו נפרדים מהאלוהות, מהרוח, מהמקור. הרשומות האקשיות הינן אחד מהכלים היותר עוצמתיים הזמינים היום על פני הפלנטה, לעזור לנו להיזכר באחדותנו עם כל הוויה ביקום, ולמצוא את העוצמה האישית והקולקטיבית על מנת ליצור מציאויות בהן נחפוץ.

 


מהי ההיסטוריה של הרשומות האקשיות?


יש התייחסות לרעיון של הרשומות האקשיות בכל מסורת רוחנית על פני הפלנטה. בתנ"ך מתייחסים אליו כאל 'ספר החיים'.  מתייחסים אל הרשומות האקשיות גם כאל 'מחשבת היקום' או 'המחשבה הקוסמית', וגם כ- 'עין האל' וכ- 'המילה האלוהית'. התייחסויות אל הרשומות האקשיות, או ספר החיים הנצחי, הינה מימי קדם. התייחסויות בתנ"ך, ועוד קודם לכן, נותנים לנו את התחושה שיש מחסן קולקטיבי של מידע הכתוב על פני מרקם המציאות.

 

האנרגיה המכילה את המידע ברשומות האקשיות נקראת אקשה, שהינו מונח בסנסקריט שפירושו "חומר ראשוני." זו האנרגיה היוצרת את הכול ביקום. זו אנרגיה של אהבה. במיסטיקה ההינדית, אקשה נחשבת לעקרון ראשון של הטבע ממנו נוצרים כל ארבעת העקרונות אחרים של אש, אויר, אדמה ומים. כל רטט המתרחש ביקום באמצעות מחשבות, מילים ומעשים יוצר חותם בלתי מחיק באקשה, ומשאיר רישום אנרגטי של כל נשמה וכל יצירה.

 

המילה אקשה, נגזרת משתי מילים הטיבטיות או צפון הודיות עתיקות: "אקה" = Aka פירושה מרחב, מקום אחסון, או מחסן, ופירוש  "שה" = Sa  הינו שמים, חבוי, או סוד. תרגום פשוט של "אקשה" הינו "מרחב בלתי נראה או מקום אחסון." הרשומות האקשיות, אם כן, הינן ספריה נסתרת של חותמים רשומים על גבי מרחב עדין של האקשה. הרשומות האקשיות נחשבות כדבר הקיים מתחילת רצף הקיום של זמן-מרחב על פני הפלנטה ארץ.

 


למי יש גישה לרשומות האקשיות?


לכל אחד! בדיוק כפי שיש לנו ספריות פיזיות מסוגים שונים, כמו ספריה של ספרי חוק, או של ספרי רפואה, יש ספריות אתריות שונות ברשומות האקשיות.בהן יש רשומה אקשית ייחודית לכל אדם, בעל חיים, קבוצה, ארגון, אירוע, ומיקום על פני כדור הארץ. יש לנו גישה לרשומות האקשיות האישיות שלנו כזכותנו המולדת, כמו גם לרשומות של כל קבוצה שאנו חלק ממנה.

 

לכל הוויה על פני הפלנטה יש גישה לאזורים של הרשומות האקשיות בהן יש לנשמתו חלק. לחילופין, לאף אחד אין גישה לרשומות האישיות שלנו ללא רשותנו המפורשת. הרשומות האקשיות מוגנות ע"י הוויות רוחניות אותן אנו מכנים מדריכים, שומרים, או משגיחי הרשומות האקשיות. הוויות שומרות אלה עוזרות לנו להיכנס לרשומות האקשיות, והן מחזיקות בהגנה אנרגטית חזקה על המידע הכלול בתוכן.

 


כיצד יש ביכולתי להיכנס לרשומות האקשיות?


הרבה פעמים נכנסים האנשים לרשומות האקשיות באמצעות אינטואיציה, תפילה, מדיטציה, והבזקים של תובנות. רבים מאתנו חווים הצצות אלה לרשומות האקשיות על בסיס יומי. לאנשים רבים, פתיחה עצמית מכוונת לאינטואיציה ולהדרכה הפנימית מספקת פתיחה עוצמתית למידע הנמצא ברשומות האקשיות.

 

אנו יכולים ללמוד להיכנס לרשומות האקשיות ביתר פירוט ע"י למידה של טכניקות של פתיחת הרשומות האקשיות. טכניקות אלה יכולות לכלול את השימוש במדיטציה, בטכניקות נשימה, ותפילה מקודשת של פתיחה. למרות שאין גוף מסודר השולט על עבודה זו, ישנם מורים מוכשרים רבים שניתן לסמוך עליהם שיעזרו לכם.

 

בנוסף לפתיחה אישית של הרשומות, ניתן למצוא בהירות רבה באמצעות ייעוץ דרך הרשומות האקשיות. ייעוץ, או קריאה, מושתתים על מישהו בעל נסיון והתמחות בעבודה עם הרשומות האקשיות, והוא יכול לפתוח את הרשומות הללו עבורכם על מנת שתוכלו לקבל את המידע הטמון בהן. ייעוץ באמצעות הרשומות האקשיות יכול להיות מועיל מאוד, שכן הוא מציע מידע ספציפי הנובע ישירות ממסע הנשמה. כל שאלה מתקבלת על הדעת ביחס לחיים ולמסע הנשמה יכולים לקבל תשובה במהלך ייעוץ מסוג זה.

 


איזה מידע ניתן לקבל מהרשומות האקשיות?


הרשומות האקשיות מכילות כל מחשבה, רגש, פעולה וחוויה שאי פעם התרחשו בזמן ובמרחב. הרשומות האקשיות האישיות מכילות כל פיסה של מידע ביחס לחוויות הנשמה. ניתן ללמוד מהן על מערכות יחסים, בריאות, נתיב הנשמה, וכל נושא אישי המתקבל על הדעת! מאחר והמידע ברשומות האקשיות נמצא ברמה אנרגטית של אהבה, התשובות המתקבלות לשאלות במהלך קריאה כזו מציעות עזרה, תקווה והעצמה משמעותית באמצעות ידיעת האמת על המצב והאפשרויות הנפרשות בחיים.

  להענקת תמורה


 

טואול בניית אתרים