17 יוני 2020

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

טרנספורמציה של התודעה


פגי בלק וה
'team'

אנו כאן מחבקים אתכם באהבתנו. נשמו זאת פנימה ואפשרו לעצמכם להגיע למקום פנימי של שלווה ובטחון. זהו זמן של שינוי וטרנספורמציה עצומים. זהו זמן של פירוק גדול. אין ספק שהכאוס לו אתם עדים מדאיג, אולם מתוך הכאוס הזה ייוולד שינוי התודעה.

זהו הלילה האפל של הנשמה הקולקטיבית. כל מה שהודחק מתפרץ ונפלט. הרגשות מדבקים ובעוד אנשים רבים קמים ודורשים שינוי, זה מניע את הרגשות של כולם. רבים נמצאים בשוק, פוחדים, מבולבלים ומודאגים מהמתרחש, בעוד שאחרים לוקחים חלק פעיל במתרחש. קיימים אחרים הבוחרים להתעלות ולהיות מסוגלים לעזור מהמקום שאינו פיזי.

זוהי מהומה בהתגלמות. בעודכם עדים לקריסת התבניות הישנות, שום דבר אינו מרגיש מוצק, יציב או מוכר. כאשר מציאות מתחילה לקרוס זה נראה מבולגן, מציק, ולא פעם אלים. המערכות הישנות מתפרקות. הממסד מאבד שליטה. אנשים פרטיים כמו קולקטיבים עייפים מכך שלא שומעים או רואים אותם. הם גורמים לרצונם לשינוי להישמע. הם עומדים וצועקים למען שינויים לוהטים אלה.

הם מקבלים תמיכה ואנרגיה גם מהישויות השמימיות. האנרגיה והתנועה של הפלנטות תומכים בשינוי התודעה. כדור הארץ נע לאזור של מרחב בעל שדה אנרגטי גבוה יותר. הבינו שלא תדעו איך זה מתפתח; כל דבר יעורר בכם שאלות אך תבינו מעט מאוד. בעודכם מתבוננים בשגעון ובבלבול הבלתי יאומן, חשוב מאוד עבורכם להמשיך לשוב אל המרכז שלכם. זהו זמן להתיר, לשחרר ולנקות את האמונות המגבילות. אנו מזמינים אתכם להתמודד עם כל החלקים ההרסניים, הכועסים והאגרסיביים שלכם, ולהביא אותם למודעות ולריפוי.

קיימים שינויים מאוד עזים שלא תמיד נראים. התמונה הנראית של אלימות ומחאות הינה רק הביטוי הפיזי של המתרחש באנרגיה, ברשת ובשדה המגנטיים של הפלנטה. מתרחש תהליך אלכימי. כאשר המציאות שלכם נמצאת תחת לחץ קיצוני וקולקטיבי, ייווצרו שברים שמהם יעלה ויתרומם החדש.  

שינויים עוצמתיים מתרחשים, ואתם, כהוויות כוכביות, יכולים לעגן את האנרגיה המגיעה. שינויים עוצמתיים אלה מתרחשים למעשה במטריצה הגבישית החדשה של כדור הארץ, כמו גם במטריצה בגוף האור האישי שלכם. קיימים קודי אור המוצעים מהמרכז הגלקטי; החליטו להתכוון להיות פתוחים לקודי אור אלה ולעגן אותם עבור הכלל.

איך מעגנים קודי אור אלה? ראשית מצאו מרחב בו תוכלו להשקיט את הלב והראש; דמיינו שיש ביכולתכם לפתוח את צ'קרת הכתר. עתה דמיינו את האנרגיה מהמרכז הגלקטי זורמת בעדינות ישר אל השדה שלכם. חושו עצמכם נשטפים על ידי התדר בר-השינוי הזה. אפשרו לעצמכם להרגיש את הדרבון, את ההתרגשות, את ההתעוררות שהינם המתנה הקוסמית. שתו אותה, חושו שהיא זורמת פנימה דרך הגוף. זכרו שהנכם הגביע המיועד לעבודה קדושה זו.

קודי אור אלה מפעילים את התכנית האלוהית שלכם. כהוויות כוכביות אתם יכולים להבין עתה את הסיבה להיותכם כאן. הגיע הזמן לאחוז ולהקרין את התדר הגבוה. אתם נקראים לזוז לרמה חדשה של תודעה, להגיע אל רמה גבוהה יותר של בסיס מוסרי. אתם נקראים לדמות, להזמין, ולקרוא לעולם חדש זה.

אנרגיה זו מגיעה ואף נושאת מסר מהנשיות השמימית.  הגיע הזמן שהקוטביות של הפלנטה תגיע לאיזון. האנרגיות הזכריות שינו בכח את האיזון הזה. על מנת שהעידן החדש יתקרקע כאן, על פני האדמה, חייב להיות איזון הרמוני בין הזכרי והנקבי. חייבת להיות חלוקה בכוח, רעיונות וכבוד חייבים להיות באיזון בין שני כוחות אלה. כל אחד מהם מציע מתנה לכלל וכל איכות נחוצה כאשר טרנספורמציה זו מתרחשת.

אתם מוזמנים להביא לאיזון פנימי בין הזכרי ונקבי. חשוב שיהיו לכם את שני הקטבים האלה באישיות ובפעולות שלכם. המפתח הוא לוודא שאתם מכבדים את שניהם הן בתוככם והן אצל אחרים.

איזון זה יהדהד ויגע באחרים באופן שגם הם יזהו ויכבדו הן את השלילי והן את החיובי שאמורים להיות בקטבים. שינויים אלה לא יתרחשו בן-לילה, אולם הם החלו כבר והם לא יעצרו עד אשר האיזון יושג.

הכירו בחלקכם בטרנספורמציה המדהימה הזו של התודעה. החושך של הפלנטה היה גלוי ליקום כולו ועתה היקום עד להתפתחות וללידתו של איזון, של קולקטיב הרמוני. אין ספק שיש כאן עבודה.

התבוננו פנימה וראו היכן המתנות והכישורים שלכם נחוצים. צעדו קדימה באופן פעיל על מנת לתמוך בשינוי הגדול הזה. הבינו שגם אתם יכולים לעשות רבות בשקט ובמיקוד של הלב וההכרה.

אתם הוויות כוכביות עוצמתיות, אתם הוויות אלוהיות רב-ממדיות הנמצאות כאן על מנת לרומם ולשנות את חוסר האיזון של הכוח וההתעוררות הגדולה. אתם יכולים להיות כאן לתמוך ולעגן אמת זו. השתמשו בכל המתנות שלכם ובמיקוד על מנת לתמוך בשינוי הצורה.

היכנסו לשיתוף עם ההוויות השמימיות, עם המסטרים, המלאכים, האלמנטאלים, והזמינו וטוו את גל האור לטובת כלל האנושות. זכרו שאתם רוח בתוך חומר.

אנו מכבדים אתכם ואת יכולתכם לקדם ולממש התפתחות זו של תודעה עבור עצמכם, עבור האנושות ועבור הפלנטה. אנו עמכם בכל דרך שהיא. ה'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים