~ פנג שואי ופרנסה ~

יש השואלים מה זה פנג שואי? במה זה עוסק?

התשובה היא, שפנג שואי זו שיטה סינית עתיקה העוסקת בתכנון וסידור הבית בצורה כזו שתהיה בו זרימה טובה של אנרגיית החיים – הצ'י, אשר תתמוך בהיבטים שונים של חיינו, כמו בריאות, אהבה, זוגיות, נושאים הקשורים בילדים ובין היתר, במצב הכלכלי.

 

טוב, כולנו הרי רוצים שמצבנו הכלכלי יהיה טוב, שהכסף יזרום לבנק מבלי שנעבוד קשה מדי, ושנוכל לחגוג את החיים, לא כן?

השאלה המתעוררת מיד היא: "אז מה עלי לעשות בבית ומה לשים והיכן על מנת שדבר זה יקרה?"

כאשר אני עורכת אבחון של האנרגיות בבית, אני מקבלת תמונה המספרת לי את מצב הפעילות האנרגטית בבית, ומהם הפוטנציאלים לשיפור זרימה הצ'י כדי לקבל את התמיכה המרבית שלו. תמונה זו מאפשרת לי לראות איזו אנרגיה נכנסת הביתה דרך דלת הכניסה, [ומה מביאה בכנפיה אנרגיה זו], מה נכנס דרך החלונות, ובאיזו מידה ניתן לרתום את האנרגיות כך שתעזורנה לשיפור המצב הכלכלי.

הרבה פעמים אכן ניתן, תוך שימוש באמצעים לא רבים מידי, ובעלות נמוכה למדי, לרתום את האנרגיה לשיפור המצב הכלכלי. לפעמים זה מצריך יותר פעולות יומיומיות, ולעתים מעצם המיקום שלה, הפעילות השוטפת מספיקה.

יחד עם זאת, מאחר וישנם דברים רבים בחיינו המסמלים עבורנו דברים שונים, כמו למשל שפע כלכלי, והם משפיעים על מצב התודעה, יש אפשרות לרתום דברים אלה לעזרתנו:

לדוגמא: בכל בית, האזור הדרום מזרחי, נחשב בפנג שואי כאזור השפע. ניתן למקם באזור זה משהו המסמל עבורנו שפע, כמו למשל תמונה של בית מפואר, או דגם של מכונית החלומות, או תמונה / דגם של יאכטה, וכו'.

לקבלת אבחון וייעוץ של המצב האנרגטי בבית התקשרו: 052-3328438

logo בניית אתרים