משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אפריל 2022

 

מאנגלית: חמדה טלאור

 

מאת הקבוצה

משואות האור     אפריל 2022
הוגש בשידור חי ביום 18.3.2022

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע היותר חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים.
סטיב רות'ר.

~ מסה קריטית ~

ברכות יקירים.

אני הצופה ואני מצטרף אליכם בגאווה גדולה, שכן עולמכם משתנה. כל רגע וכל נשימה שלכם מביאים הזדמנות חדשה של אור, ביטוי חדש. זה ביטוי שמן הסתם לא ראיתם קודם לכן. כן, אנו יודעים שקשה לנוע אל תוך החושך, לא להיות מסוגלים לראות היכן אתם נמצאים. אולם נספר לכם גם שיש לכם הדרכה טובה. לכל אחד מכם יש מערכת הדרכה פנימית מאוזנת להפליא. החלק הקשה ביחס לכך הוא, שעל מנת להפעיל את המערכת, קודם כל עליכם להרפות. אתם יכולים לעשות זאת עתה, במיוחד מאחר שאתם נמצאים בין בני משפחה.

יקירים, קחו נשימה, שחררו את הכול, ממש עתה. שחררו  את כל האתגרים והקשיים עמם עבדתם היום. תוכלו לאסוף אותם חזרה בעוד מספר דקות, אולם ממש עתה מצאו את אנרגיית הליבה שלכם. עתה חושו בחיוך המגיע לפנים. קחו נשימה עמוקה ושחררו אותה באיטיות רבה. נפלא. באופן אנרגטי הושיטו ידיים. מושלם. עתה הבה נגרום לזה לעבוד.

מעגל ריפוי

דעו שהיכולות הייחודיות שלכם נאספות יחדיו על מנת ליצור משהו קסום מאוד. הצלחתם ועשיתם זאת בזמן! הו כן, אנו יודעים שרבים מכם עדיין אינם יודעים בדיוק מה פירוש הדברים או לאן הם הולכים. אולם אתם יותר קרובים מאשר אתם חושבים. יקירים, שינוי יפהפה מגיע עבור כולכם. כבר פרק זמן שאתם מדברים עליו. למעשה, באופן בסיסי אתם יודעים על מה שמתרחש וזה אכן דבר קסום. זה לא יכול היה לקרות לפני שכולם הגיעו למקומם, עד שכל אחד מכם הגיע למקומו והיה איזון של אנרגיה ועוצמה. כל זה מתחיל עתה להתגלות. אולם בעוד זה קורה, הבה נתיר כמה מהפיתולים במערכת. הבה וניישר כמה מהקשיים שכולכם עבדתם עמם. אם אתם מוכנים לשחרר אותם, הציעו אותם לקולקטיב האור. מקמו כל בעיה עמה אתם מתמודדים עתה במעגל שלפניכם. חושו כיצד הכאב הופך קל יותר בעוד הפיתולים בהוויה שלכם מתחילים להתיישר ולהשתחרר.

הרפו מכל הבעיות בעולמכם שאינכם יכולים לגמרי לפתור, אותם הדברים שאתם מנסים לאזן. הרפו מכולם לעת עתה. אם ישנם בגופכם הפיזי דברים, גם מהם הרפו. אפשרו לאנרגיה להסתובב באופן חופשי בדרך מרשימה בעודה נמשכת למעגל גדול יותר של אור, ותוך כדי כך מנקה את האנרגיה שלכם. מצוין. וכך הוא.

כל הכבוד, יקירים. כל הכבוד. יש לנו עתה חדשות לחלוק עמכם, שכן הגעתם אל נקודת ציון חשובה. יש לכם עתה הזדמנות שלא תיאמן לקחת זאת באופן מודע לרמה הבאה. שומר הזמן יחלוק עמכם עוד בעוד זמן קצר. יקירים, עולמכם משתנה. אתם מאסטרים של לוח המשחק. אתם מאסטרים של אהבה, שכן לכל אחת ואחד מכם יש לב עצום. הושיטו יד זה לזה ושקפו את האור הזה בכל הזדמנות.

שתפו את אורכם בכל הזדמנות, אולם אפשרו ועודדו זאת גם אצל אחרים. תנו לאנשים לראות זאת בעיניכם ובחיוך שלכם, בכל חלק בכם. קחו, אם כן, נשימה עמוקה. עגנו אנרגיה נפלאה זו בתוך הלב האישי ודעו שניתן לסלק את הקשיים  מכל דבר שאתם מביאים לכאן, במיוחד בעזרת משפחת ה E*. כל הכבוד, יקירים, כל הכבוד. בכבוד גדול אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות ולשחק היטב ביחד. אספבו.

אני הצופה, ואני אוהב להתבונן.

____________________
ברכות יקירים.

אני שומר הזמן, ובעיקר אני הנני. אלה הן מילים חשובות ביותר. הקסם שלכם מתחיל עתה להתפשט בפלנטה בדרכים שונות.

מלחמה

לפני שניכנס למלוא המסר שברצוננו לחלוק עמכם היום, ברצוננו להחזיק ידיים בדרך מיוחדת למדי. מתרחשים עתה  מספר דברים מאוד מעניינים. אתם מבינים, יש לכם מלחמות למיניהן על פני כדור הארץ. אולם רק הממשלות נמצאות במלחמה. זו אינה מלחמה של האנשים, למרות שהם אלה אשר ישלמו את המחיר שלה. מנקודת המבט שלנו, מלחמה זה הכישלון האולטימטיבי של תקשורת והכתם הוא על האנושות. בדיוק כמו במלחמה הקודמת, יידרשו שנים רבות להחלים ממנה. אילו הייתם מסלקים את הממשלות ופשוט מכנסים את האנשים יחד, הייתם מסוגלים לפתור זאת במהירות רבה. רק אז הייתם אומרים אמת לאמיתה. אתם מבינים, אין בעצם בעיות אמתיות.

מה שאנו יכולים לומר לכם, זה שאתם יכולים להחזיר זאת. דבר אדיר הוא להחזיק את האנרגיה, להחזיק את האור בדרכים שונות ולחבר אותם לאחרים. זהו אחד ההיבטים שאנו הולכים לבקש מכם לעשות עתה, להושיט יד. דעו שרבים מאלה עמם אתם מתקשרים נמצאים בצד השני של המלחמה. אתם מבינים, רק הממשלות מעורבות במלחמות. וגם, שימו לב למידע שגוי המופץ במסעי תעמולה שכן הם יגדירו כמה זמן זה יימשך.

מה שאנו מציעים הוא, להכיל את לבבות האנשים המושפעים באופן ישיר. תתייחסו לכך כאילו אתם מושפעים מכך. עשייה זאת יכולה לחולל עתה השפעה מאוד רצינית, שהרי אתם הוויות בוראות. אתם פשוט נמצאים במיקום ובהזדמנות שונה. הרבה מכך מתחיל לנוע בקצב חדש, אז קחו נשימה ושלחו את אותה אהבה לצד הנגדי. לא משנה איזו אשליה יש לכם לגבי הצדדים, עשו זאת עכשיו. דעו שלמעשה כולם  אחד שפשוט מעמיד פנים שיש לו חיים תשוקות וצרכים נפרדים. קחו נשימה, יקירים, ושחררו אותה לאט.

משפחת ה E

לא מזמן התחלנו לדבר על משפחת ה E. הרבה לפני שכדור הארץ התקיים, חברי משפחת ה E היו מאתרי התקלות של היקום. אינכם המשחק היחידי כזה ביקום.  קיימים כל כך הרבה משחקים שלא ניתן לספור אותם. אינכם יכולים אפילו לספור את הכוכבים הנמצאים מולכם.

חברי משפחת ה- E הינם נשמות, רוחות מיוחדות, משום שהם נשלחו למשחק על מנת לעזור להאריך ולמתוח אותו. אתם מבינים, אתם משחקים משחק מתוך אשליה של זמן. בתוך אשליה זו, זה פשוט מאוד. יש לכם זמן מוקצב לשחק את המשחק באזור מסוים. ובכן, מעניין למדי, יש לכם יותר זמן מאשר חשבתם. הודות לדרך בה אתם משחקים את המשחק, דברים שונים מתחילים עתה להיפתח. חברי משפחת ה- E היו מומחים אשר הופיעו במקומות שונים ביקום כולו. הם היו רואים פלנטה שהיתה מתחילה ללכת בכיוון מזיק, או אולי אפילו לכיוון של הכחדה מהירה, וחברי משפחת ה- E היו קופצים לאותו משחק לעזור. הם היו מנסים לזרוע זרעים על מנת שיהיו מסוגלים לשנות את הדרך הזו ולהאריך את המשחק. לידיעתכם, יקירים, זה הוא כל המשחק.

וכך, משפחת ה E היתה שולחת את המומחים שלה למקומות שונים ביקום כולו לנסות להאריך את המשחקים, ככל שהיה אפשרי. חברי המשפחה מיומנים ביכולת למצוא היכן היו הקשיים ומה היו האתגרים במשחקים השונים. כל חברי המשפחה פיתחו מתנות מדהימות של יכולות לעשות לא יותר מאשר לזרוע זרעים אשר יעזרו לתקן את המסלול. לעתים הזרעים היו גדלים ומתממשים כמשַנֵי אירועים עולמיים. פעמים אחרות, זו היתה אנרגיה חודרת אשר גרמה לכך שלאל ולישויות היה קל יותר להסתדר. רוב הזמן זרעים אלה היו קשורים לשוויון, דבר הנמצא בבסיס המשחק אותו אתם משחקים. זו גם הסיבה לכך שמשחקים רבים מסתיימים לצמיתות. פעלתם היטב כמשפחת ה E, אולם אז הגיעה הזדמנות אחרת. הזדמנות אחת לנסות ולהתחיל משחק חדש, בו אפילו בני משפחת ה E יוכלו להסיר הכנפיים ולהעמיד פנים של בני אנוש.

מה היתה המטרה של זה? אם אתם מעמידים פנים של בני אנוש אתם מאבדים את כל הזכרון של מי שהייתם, ושל כל המאפיינים שהבאתם לכדור הארץ. אולם אתם לא באמת מאבדים אותם; אתם מאבדים את הזכרון שלהם; הם קבורים עמוק בתוך המהות שלכם, וכל נשימה שאתם לוקחים פולטת מעט מאנרגיה זו, גם אם אינכם מודעים לכך.

משפחת ה E החליטה להתחיל משחק חדש לחלוטין. יחד עם "כל היש" הותחל משחק חדש ללא חוקים ובחירה חופשי מוחלטת. מאחר וזו פלנטה של בחירה חופשית, משפחת ה E לא תוכל לעבוד באותו אופן בו עבדו תמיד. הם היו חופשיים להסיר את הכנפיים, כפי שאנו אוהבים להתבטא, ואז בעצמם להתגלם על פני הפלנטה.

כתוצאה, רבים מחברי משפחת ה E החליטו לבוא וממש לשחק את המשחק. הם הסירו את הכנפיים על מנת לשכוח מי הם היו, להפוך לסופיים למשך פרק זמן ולנסות להאריך את המשחק בכך שהם נושאים את האנרגיה. יקירים, זו היתה הצלחה אדירה. הפלנטה פינתה מרחב להתפתחות שלכם שהיתה אמורה להימשך 11,000 שנים. ההולוקן**, שהינו זמן על פני פלנטה של פחות ממעלת שינוי אחת, הוא עתה בן 10,000 שנה.

ברוכים הבאים למסה קריטית

קיים עתה אלמנט מדהים במיוחד, היות ומספר אלמנטים מתרחשים בו זמנית. ראשית, ישנם אלה מכם כאן מ 300 שנה מהעתיד. כן, אך לא רק אתם כאן. בשנים האחרונות, חברים ממשפחת ה E התגלמו במספרים מאסיביים. למרות שהם די צעירים, רובם כרגע בני פחות משלוש שנים, יש לכם על פני הפלנטה  12 מיליון ישויות בעלות מאפיינים מיוחדים אלה. כאשר המשחק מתפתח עתה, רבים מחברי משפחת ה E יבואו גם כנשמות, כרוחות, אך למעשה הם לא נמצאים כאן על מנת באמת להציל את דרך חייכם. הם באים כדי לעזור להתפתחות ולמעבר לשלב הבא של האנושות. הם מפוזרים בכל מקום, כאילו זורעים זרעים של אור על פני המשחק של הפלנטה ארץ.

עם כל ישויות האור שהובאו לכאן, האנושות הגיעה למסה קריטית. למרות שעדיין יש דרך ללכת, זה בסדר לחגוג את המשחק החדש שמתחיל לצמוח. 12 מיליון הילדים החדשים, המשפחה הקיימת, אלה שיבואו כנשמות, יחד עם אלה שבאו מהעתיד, הביאו את הפלנטה ארץ למסה הקריטית הנחוצה. אולם זה היה רק המספר הבסיסי לו הייתם זקוקים על מנת לאפשר לדבר להיות אפשרי. החזקתם זאת בחלומכם כמשפחת ה E, ועתה יצרתם משהו מאוד ייחודי. כל חלק מעולמכם מתחיל להתכנס בדרך מופלאה, שכן המשפחה מתאספת.

ישויות בוראות נכנסות

החלק החשוב ביותר שברצוננו להדגיש הוא, שכולכם הוויות בוראות. הו כן, לא תמיד ניתן לראות הוכחה לכך משום שאתם מנסים ליצור משהו וזה לא תמיד קורה. או שזה לא תמיד מתגשם באופן בו חשבתם שזה יקרה, ולכן זה מונע מכם מלהבין שאתם הם אלה אשר יצרתם את המצב אותו אתם חווים, וכמובן שאינכם יוצרים לבד. זה היה קל אילו הייתם היחידים המגשימים משהו על פני הפלנטה, משום שזה היה פשוט. הייתם רואים כל בריאה שהיתה לכם. אולם מאחר ואתם בוראים בהרמוניה, אם היצירה שלכם נוצרה טיפה מחוץ להרמוניה, אז היא לא תתגשם בדרך שזה בדרך כלל קורה. זה אומר שיצירה כאיש אחד הופכת להיות מאוד חשובה. עתה, כשיש לכם את המסה הקריטית של ישויות של אור המשחקות את המשחק הכי חשוב על פני הפלנטה ארץ, עולמכם הולך לעבור שוב שינוי.

כן, אתם צפויים לשינוי. ואתם מוכנים לכך, במיוחד עם כל האתגרים המתרחשים עתה. יחד עם זאת זה מכין את הבמה גם למודעות. אתם תתחילו להתעורר מהחלום ללקיחה מודעת של מקומכם, למרות שיתכן שלא בדיוק תדעו מה הבאתם לשולחן. יקירים, הדבר יתוקשר דרככם כהיזכרות. לפתע תאמרו משהו, אולם לא באמת תהיו בטוחים מה תהיה המילה הבאה. אך זה יהיה ברור ותמציתי, משום שארגנתם זאת. רעיונות אלה שכנו בלבכם, ועתה הם פשוט מוצאים את דרכם אל הראש. רבים מכם ארגנו זאת סביב השולחן הגדול, לפני שבכלל הגעתם לכאן. זכרו שאתם הוויות בוראות. כל דבר שאתם מחזיקים בין הלב והראש יתגשם בעולמכם.

כרטיס הזהב

אלה הם זמנים מרגשים להיות על פני האדמה. יקירים, יש לכם כרטיס זהב או שלא הייתם נמצאים כאן. ויותר מכך, יש לכם משהו חשוב להביא לקדמת הבמה. אתם חלק ממשפחת ה E בעלת יכולות טבעיות להאריך את המשחק ולאפשר לאנשים לחיות בהרמוניה.

הנה אתם על פני כדור הארץ, עוברים את השלבים השונים שלכם. השלב הראשון הוא ללכת בעקבות המנהיג; השלב השני הוא ללכת בעקבות העצמי. עכשיו הכול קשור להרמוניה. איך ניתן להיות בהרמוניה? יש לכם את הכוחות של האל, אולם אינכם האל היחידי. איך ניתן להרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] את הבריאוֹת ואת ההתבטאויות שלהן? עתה, כשהמסה הקריטית הוסגה, הן נחוצות. זהו זמן מרגש. נספר לכם שכל עיני היקום מופנות עתה אל כדור הארץ. יש לנו רעיונות גדולים מאוד ביחס למה שצפוי להגיע, אולם זה לא תלוי בנו. זה תלוי בכל אחת ואחד מכם, בעודכם בוחרים באופן אישי את הדרך של הרטט הגבוה ביותר שלכם. הוויות בוראות יקרות, אנו מזמינים אתכם לחלום את חזון החיים הגבוה ביותר.

אתם הולכים בדרך בעלת ההתנגדות הנמוכה ביותר, אז בכל פעם שהדבר אפשרי, צעדו קדימה וקבלו אחריות על עוצמתכם. דעו שליצור באופן מודע אינו אומר שאתם לוקחים זאת ממישהו אחר, שכן זו מהות הבריאה, וזו המהות שלכם. יקירים, קחו נשימה. בכל יום צעדו קדימה אל האור, ודעו שהמקום שלכם מחכה לכם. הצלחתם מאוד. בכבוד גדול ביותר אנו באים ביחד להביא לכם תזכורות אלה מהבית. הן רק זה – זיכרונות, משום שאנו רואים מה היה לכם בראש כאשר הגעתם לפלנטה ארץ. אנו רואים גם היכן אתם עתה. כל שאנו יכולים לעשות זה להזכיר לכם מי אתם באמת ואת העוצמה המדהימה בה אתם מחזיקים. איחזו בה היטב, איחזו בה באופן מודע, והשתמשו בה לעתים תכופות. אתם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו בכל מקום שהוא. וכך בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה. החזיקו את הדלתות פתוחות בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד בהרמוניה.

אני שומר הזמן ואתם מאוד נאהבים.

אספבו

* משפחת ה E – Empowerment  – משפחת ההעצמה
** הולוקן – העידן הגיאולוגי הנוכחי

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2022  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים