משואות האור  ~ תזכורות מהבית

מרס 2022

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     מרס 2022
הוגש בשידור חי ביום 16.2.2022

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע היותר חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים.
סטיב רות'ר.

~ שינויים בריתמיות של כדור הארץ ~ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

אני מצטרף אליכם היום עם רעיון מיוחד. במשך זמן קצר מאוד הזזתם כמות עצומה של אנרגיה, כאילו המציאות מנסה להתעדכן עמכם. אנו יודעים שאתם רואים את הצרות במקום את ההתקדמות שעשיתם. עוזר הדבר לדעת שכלל אינכם הולכים לראות זאת. יש לכם הבנה במה הנכם יכולים להתמקד, לא רק עם העיניים, אלא עם תשומת הלב בכלל. הרבה ממה חולף על ידכם הינן בעצם חדשות טובות, ההתפתחויות המתרחשות. כן, אתם מתקדמים מהר על פני הפלנטה, וזו הסיבה לכך שנראה שיש לכם יותר אתגרים, שכן הכול מגביר מהירות.

מעגל של ריפוי

העולם השתנה לאחרונה. היום אנו מקבצים אתכם יחדיו על מנת לתת ידיים לטובת האנושות כולה, בעודכם עוברים את התוקפנות שצצה. דבר זה תוכנן במשך שנים רבות. בסופו של דבר יתגבר הקולקטיב האנושי על כך, אולם עד אז רבים סובלים. רמת התקיפה הבאה הינה המידע המוטעה ביחס למתרחש. כן, אלה הם  מסטרים של מידע מוטעה. אם האנושות הופכת למפולגת עקב מידע מוטעה זה, התוקפנות הזו תישאר עוד מספר שנים. אולם אם האנושות תישאר מאוחדת בהתנגדות שלה לכך, יש לזה סיכוי טוב להיפתר במהירות. למרות שניתן לכבוש מדינה בכוח, לא ניתן לקחת את ליבה.

רבים חווים את הקשיים והבעיות האישיים גם בנושא הגוף הפיזי. בכל פעם שאנו ביחד, אנו מביאים לכם הזדמנות לא רק לרפא עצמכם, אלא גם לשלוח את אנרגיית הריפוי לעולם על מנת להביא שלום. היות ורבים יראו זאת בזמנים שונים, ארגנו את הכוונה כך שהאנרגיה שלכם מצטרפת לזו שלנו בתוך אשליית הזמן.

אגרסיה עולמית שוב הגיחה. חפים מפשע רבים איבדו את חייהם ורבים אחרים השאירו את חייהם מאחור. הלב הקולקטיבי של המין האנושי כבד מאוד בימים אלה, כאשר טרור גרעיני התעורר. הן האנושיים והן הפלנטה חטפו מכה, ועבודה רבה צריכה להיעשות. עזרו היכן שיש ביכולתכם ושמרו בלבכם על חזון של הרמוניה.

ראו למולכם מעגל. מקמו בתוכו את כוונתכם לרפא ולשלוח אהבה לעולם. קחו נשימה עמוקה, ושחררו את האנרגיה תוך נשיפה חזקה ובעוצמה אל תוך המעגל.  עכשיו ראו איך כל מה שנמצא בתוך המעגל מתחיל להתעמעם ולהיטמע  ברקע. קחו נשימה עמוקה ומנקה ונשפו אותה באטיות. וכך הוא...

היו נכונים לחיות בבריאות, שכן בנוסף לריפוי צריך גם בחירה מודעת להתקדם בריתמיות שונה. והסיבה? משום שתמיד קיימת נוחות בידיעה וחוסר נוחות בחוסר הידיעה, עד שיודעים.

קביעת קצב חדש, ריתמיות חדשה

יקירים, מה שדבר זה עושה, זה להפריע לקצב שלכם. אנשים נכנסים לקצב כאשר הם נמצאים בדרך בעלת ההתנגדות המועטה ביותר; הצורה שלה היא חזרתיות. אם אי פעם הכרתם מישהו מדוכא, או שחוויתם זאת בעצמכם, דעו שיש אנרגיה בקצב זה. קצב הוא אנרגיה המבוטאת בציר הזמן, ולעתים תכופות צריך משהו על מנת לשנות את הקצב. פעמים רבות על פני הפלנטה הבאתם קטסטרופות לחייכם, כך שיהיה לכם משהו אחר להתמקד בו. האנושיים הינם ישויות בוראות, למרות שלעתים, כאשר הם משועממים, הם יכולים להפוך להיות הרסניים.

הרוח המושלמת

הרוח שלכם מושלמת, זו האנושיות אשר חווה קוטביות. כלומר, כאשר אתם מתעוררים בכל בוקר, אתם מתאמים את הקצב עם רוטינת הבוקר. מה שתגלו הוא, שכאשר תעברו לרטט גבוה יותר, הקצב יזדקק להתאמה על מנת לחוות את הגבוה ביותר בכל רגע. הקדישו זמן ברוטינת הבוקר לקביעת קצב היום.

נחלוק עוד ביחס לקצב כדור הארץ בפעם הבאה שנהיה ביחד, היות ויש לכם השפעה משמעותית על כך. אתם מבינים, לאדמה יש קצב. זהו קצב שונה מזה של האנושיים, יחד עם זאת הוא בהרמוניה מושלמת; היא סופגת גם את המתחים שלכם. בעיקר, ראו את כדור הארץ ככדור כחול שאנשים קטנים מסתובבים עליו. אולם אתם רב-ממדיים, וכך גם היא. הדבר תלוי בנקודת המבט ממנה אתם מתבוננים. זה פשוט מאוד, כל אחד מתפתח; על כל אחד לשנות קצב, וכך גם על כדור הארץ.

אינכם עושים את אותם דברים שעשיתם קודם לכן. לעתים אתם אפילו מדברים על קצב המחשבות. למעשה מה שהנכם חווים כאשר אתם מתעוררים בבוקר הינו אותו קצב. אתם חושבים: "הו, מה אני הולכת לעשות היום? איך אני הולך לעבוד עם זה? מי יסתכל עלי? איזו חליפה אני הולכת ללבוש היום על מנת לשחק את המשחק?"

החיבור שלכם לפלנטה הוא קריטי, לא רק עבורכם, אלא גם עבורה. היא מקבלת מספר החלטות מעניינות, ובקרוב נספר לכם עוד מעט על כך. לעכשיו, הבה נתמקד על מציאה של הרמוניה חדשה עם הפלנטה. כל בן אנוש נושא גוף פיזי אשר נוצר מהאלמנטים של האדמה. זה פשוט מאוד. הרוח שלכם אכלסה את הגוף, נתנה לו חיים והביאה לפלנטה חיבורים מהבית. חיבורים אלה אכן מאוד עוצמתיים. אולם, כאשר הפלנטה משנה את הקצב, יש הפוגה. ישנו הרגע בו אתם מחפשים יציבות, והיא לא תמיד נמצאת שם. ובכן, דבר זה גורם להתרחשותם של דברים שונים. אולם עתה אנו הולכים לתת לכם הזדמנות לשנות מעט את הקצב שלכם שיתאים לזה של כדור הארץ. קחו שוב נשימה עמוקה, שאיפה דרך האף ונשיפה דרך הפה. קחו נשימה נוספת, אולם הפעם שאיפה מהירה מאוד דרך הפה ונשיפה איטית מאוד דרך הפה. האם אתם יכולים לחוש את האנרגיה עוברת דך המערכת שלכם? זה האדרנלין. עתה פתחו את צ'קרת הלב וצרו חיבור עמוק עם הפלנטה עצמה.

הריתמיות של הפלנטה שונה למדי מהריתמיות שלכם, ויחד עם זאת הן נמצאות  בהרמוניה. מה קורה אם הן יוצאות טיפה מההרמוניה? הן קופצות לממד אחר. בעתיד נחלוק עמכם עוד הרבה בקשר לכך. עתה מדובר בחיבור, היות ולא רק שהוא עוזר לכם במסע, הוא עוזר גם לפלנטה. עתה קחו עוד נשימה עמוקה, ובעודכם נושפים לאט, חושו בחיבור העמוק. אין זה משנה איזה חלק מגופכם מתחבר לאדמה, העלו אנרגיה זו דרך שטח הפנים שלה. תנו לפלנטה להציג בפניכם את הקצב החדש שלה, כך שתוכלו לחוש היכן היא נמצאת ברגע הנוכחי. ולמעשה זה כל מה שנחוץ, שכן אתם גם חלק ממנה. ההתאמה תיעשה באופן אוטומטי ותמצא את ההרמוניה הקצבית. קחו נשימה עמוקה ושוב שחררו באיטיות רבה. עגנו את התחושה העמוקה של אהבה ושל החיבור העמוק שחשתם עם הפלנטה. כל הכבוד, יקירים. קחו נשימה עמוקה ונשפו אותה בכוח בעודכם מעגנים את האור.

 כאשר אתם מתקדמים עם החיבור החדש הזה, עם התמיכה ההרמונית החדשה שלכם, אתם תמוכים גם בפלנטה. האנרגיה נמצאת כאן, הצלחתם. בין אם חזרתם  בזמן 300 שנה מהעתיד ובין אם סידרתם זאת ברגע, זו רק תפיסה. האמת היא שהמרחב שלכם נשמר על פני הפלנטה הזו. שמכם היה על הכיסא לפני שאפילו נולדתם. הצלחתם, יקירים, ברוכים הבאים הביתה. דברים נפלאים רבים מתרחשים. בתוך החושך הגדול ביותר יש לאור הזדמנות להשפיע על שנוי. אנו מנסים להזכיר לכם את הודכם ואת ההשפעה הנפלאה שיש לכם על הפלנטה. כן, יש הרבה ממה שאתם מכנים קשיים או חדשות רעות. זכרו שבמדיה החברתית, השלילי והחדשות המומצאות עוברות פי ששה יותר מהר מהאמת. אתם עלולים למצוא עצמכם במציאות שעדיף לשקר בה, אז אל תופתעו כאשר תראו זאת.

לעת עתה דעו שעשיתם עבודה נהדרת בהבאת הדברים קדימה. יקירים, החיבורים לבית נמצאים סביבכם. זה אזור האחריות שלכם, האזור האישי שלכם, ממש לפניכם. זה זמן מדהים לחיות בו. כפי שאמרנו, המרחב שלכם נשמח מתוך סיבה, בין אם אתם ערים לכך או לא. אתם נושאים אנרגיה אדירה, אשר יכולה לא רק לעזור לרפא את כדור הארץ, אלא לעזור גם להתקדם לרמה הבאה. אם אתם מוצאים עצמכם בתוך כאוס, ההשפעה שלכם תהיה הרבה יותר עמוקה. מנקודת המבט שלנו אלה הם זמנים מרגשים על האדמה, ואנו מקווים שגם אתם יכולים לראות זאת. קחו נשימה עמוקה ודעו שאנו אוהבים אתכם מאוד. זה פשוט בלתי אפשרי, לאף אחד, להיות לבד בחוויה שלכם על פני כדור הארץ, ונעריך זאת מאוד אם תחדלו להתאמץ כן להיות. ברוכים הבאים הביתה, יקירים. וכך, בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות, שחקו היטב ביחד,  שכן אתם יוצרים קסם. אני שומר הזמן. אני אוהב אתכם מאוד. אספבו, יקירים, אספבו.

_________________________
ברכות יקירים, אני אלרה ומשרות ריתמי.

ברכות לכולם. אנו צריכים לדבר עמכם מעט על הריתמיות של כדור הארץ. הו כן, יתכן ושמעתם על התהודה של שומאן על פני כדור הארץ. לעתים תכופות מתייחסים אליה כאל פעימות הלב של הפלנטה. אנו היינו משתמשים באנלוגיה שונה, של מערכת לחץ הדם האנושית בה קיימים לחצים של התכווצות והתרחבות הלב. בתוך ליבת כדור הארץ קיימים לחץ ורטט פנימיים, ושם מתרחשים עתה השינויים. אלה הן תזוזות עדינות של רטטים, בעלות יכולת ליצור שינוי מוגבר כאשר הן מגיעות לפני השטח.

ריתמיות פלנטרית

שמעתם רבות על הריתמיות המגוונת של הפלנטה ארץ, אפילו על התדרים שהיא עובדת עליהם, אולם זה הרבה יותר עמוק מכך. ויותר חשוב, קיימים מספר דברים על פני הפלנטה שברצוננו לעדכן אתכם לגביהם. ראשית, אינכם נפרדים מהאדמה. אתם יודעים שלעתים אתם חשים במתח שלה כאשר היא עוברת שינויים רבים, במיוחד הקשורים לתנועות המגמתיות. דבר זה מתרחש במקומות רבים ושונים על פני הפלנטה, ולמעשה זה ממקם את הדברים במקום על מנת לשנות את הריתמיות.


החלטות כפלנטה – סיום העידן הגיאולוגי הנוכחי, ההולוקן

השינויים הריתמיים הקשורים לפלנטה הולכים לאפס את הכול. לפני פרק זמן סיפרנו לכם שהפלנטה מאטה בהדרגה בהולוקן, בעודה שומרת על יציבות הטמפרטורה שלכם במשך כ- 10,000 שנים. המשחק אמור היה להסתיים בעוד כ 1,000 שנים, כאשר המחזור הטבעי ישתנה והיא לא תתמוך בחיים כפי שאתם מכירים אותם. ציר הזמן הוזז קדימה הודות למהפכה התעשייתית ולפחמן שהיא הזרימה לאוויר. אך עתה מתרחשים מספר דברים אשר עלולים לשנות את ציר הזמן הזה. וגם, כאשר תגיעו לנקודת הציון של 8 מיליארד, דבר שיקרה בעוד כשנה מהיום, הפלנטה עצמה תקבל מספר החלטות. היא הולכת להחליט לגבי הדרך שלה קדימה, איך היא תיראה ואיך זה יעבוד. דבר זה הרבה יותר עמוק מאשר רובכם חושבים וכדאי לכם להתכונן לקסם הצפוי. אולם בינתיים, הבה ונדבר על ההרמוניה הקצבית של כדור הארץ.

ההרמוניה הקצבית של האדמה מאוד פשוטה, שכן היא מתהרמנת [מהמילה הרמוניה. חמדה] עם כל דבר שהינו חלק ממנה. הקצב המסוים שלכם מאפשר לכם למשוך ריתמיות אחרת בעלת אותו אופי. קיים מגוון גדול של ריתמיות. קיימים עולמות שלמים בחלל שאינכם מבחינים בהם, היות והם אינם רוטטים בתוך טווח הרטטים שאתם מרגישים.

אם הם אינם מוכרים לכם, אלה הם למעשה מה שהמדענים שלכם מכנים ממדים. אך יש הרבה יותר מכך, ואנו מכנים אותם תחום תדרים. החלק החשוב ביותר הוא, שאין זה משנה באיזה ממד, באיזה מצב אתם נמצאים. אם אתם רוטטים במהירות כלשהי, אתם מתהרמנים עם כל ההוויות הנמצאות שם. אז מה, אם כן, קורה כאשר אתם צריכים לשנות את הריתמיות שלכם? ובכן, זה מצב ההתפתחות הבא, לא רק עבור האנושיים, אלא גם עבור הפלנטה ארץ.

אתם מבינים, הפלנטה ארץ היא ליידי גדולה ואינה יכולה להשתנות בקלות. בדומה לרכבת משא הנוסעת על הפסים, אם עליה לבצע פנייה לימין, היא אינה יכולה לעשות זאת במהירות. יש להאט ולהתכונן מראש לפנייה, וזה מה שקורה עתה עם כדור הארץ. כאשר נוצר שבר בקצב, זה עלול להרגיש מעט ריק. אולם זה פשוט מאחר והיא ביצעה פסק זמן מהכול. וכך, למרות שהיא רוטטת, עליה להתקיים במציאות בה אתם מתקיימים. היא רוטטת באותם טווחים, אך אינה יכולה לחוש זאת באותה דרך בה אתם חשתם זאת לפני שלושה שבועות. זה כאילו שהיא עצרה את הנשימה.

לרוב האנשים גורם הדבר לשוטט ברחובות בעודם אומרים: "היכן הבסיס שלי, מה אני עושה כאן?" ערפול כללי של המוח ושל הזיכרון שכיחים, וזה משום שהתנתקתם מעט מהאימא. למעשה היא זאת שהתנתקה מעט מכם בעודה מארגנת מחדש קצב, מרחב, ונקודת מבט לעבוד עמם.

לעתים היא צריכה לארגן מחדש את הריתמיות שלה על מנת לקבל אנרגיה חדשה ולכלול את כל מה שהיא זקוקה לו. טוב, מנקודת המבט שלכם דבר זה עלול להיות אתגר, שכן ארגון מחדש של האנרגיה יכול לחוש באילו הבסיס שלכם נלקח מתחתיכם בדרך כלשהי. יחד עם זאת, זה יספק לכם לא רק הזדמנויות לנוע קדימה, אלא את ההזדמנות הראשונה לפלנטה לנוע עמכם. דבר זה לא היה קודם לכן, ולכן למרות שזו שבירה בריתמיות, אנו מקבלים אותה בברכה.

חדשות טובות מהשמש

בנוסף לכך, אתם מקבלים גם התפרצויות געשיות מהשמש. הו, אנו אוהבים לשמוע את המילים האלה! פליטות מסיביות של ההילה [CMEs, coronal mass ejections] מגיעות מהשמש. היו לכם עשרות רבות מהן בשבועות האחרונים. זה קסום, ואלה הן הטְעַנות שהפלנטה יכולה להשתמש בהן. במשך זמן ארוך נראה היה שמחזורי שמש אלה יהיו חלשים ודבר זה היה מוסיף לבעיות של כדור הארץ. אך לאחרונה חל בזה שינוי. מחזור השמש ה 25 יהיה לפחות תואם למחזור הקודם, והוא יצא לדרך בסביבות מרס או אפריל של 2023.

עליכם להבין, אתם נשמות, רוחות אינסופיות. שאלתם את הבועות המוזרות הקטנות של ביולוגיה שאתם מכנים גוף, אך למעשה אתם רוחות. יחד עם זה, מאוד בפשטות הרמה הבאה שלכם הולכת להיות יותר מהרוח ופחות מהגוף הפיזי. דבר זה קורה כאשר לומדים לשאת יותר מהאור ומאפשרים לרוח לזהור רוב הזמן. על מנת להיות מסוגלים לעשות זאת, על כל אחד לארגן מחדש את הריתמיות שלו. הרטט הקולקטיבי של האנושות עדיין לא הגיע למצב הזה, אז הירגעו. על כל אדם יהיה לארגן מחדש את הריתמיות שלו  באופן מודע. זה חלק מהסיבה שאני כאן עתה עם שרות רתמי. זה מגיע, אך לפני כן הפלנטה מארגנת מחדש את הקצב שלה. ייקח זמן לארגון מחדש לפלס את דרכו מליבת הפלנטה, וזה רק בהתחלה. איננו יכולים לספר לכם כמה שבחים ושמחה אנו שולחים לכם מהצד הזה של הצעיף.

יקירים, אלה זמנים מרגשים על פני הפלנטה. קוסמי לוח המשחק נמצאים כאן ועובדים בדרך חדשה. ועם זה, למרות שיתכן ואתם חשים עתה מעט בלתי ממוקדים, זה זמני בלבד ואתם תסתגלו. עתה הוא זמן נפלא לעבוד עם כדור הארץ. ודבר אחרון ביחס לפלנטה, היא קולטת את כל המתחים שלכם. הו כן. היא מחוברת אליכם עמוקות בדרכים רבות יותר מהידוע לכם. היא קולטת גם את כל המתח שיש על פני הכדור. זו אחת הסיבות לכך שעליה לארגן מחדש את האנרגיה שלה עכשיו, שכן יש לכם מתחים רציניים על פני האדמה. מה שקורה עתה באוקרינה מעמיס מאוד על האנרגיה שלה. הסתכלו על רבים מהדברים המתרחשים במקומות שונים. מן הסתם אינכם מודעים לרבים מאזורי המתח בכל העולם, ואילו היא מאזנת את כולם.

הנה אתם כאן בתקופה קסומה של שינוי, אמצו זאת אל לבכם. יקירים, התחברו לאדמה בכל דרך שאתם יכולים. לעתים פשוט לצאת ולבלות בטבע יכול להיות חיבור ענק, דבר שיוסיף לרטט שלה. דעו שהפלנטה הינה ליידי מפוארת ואתם נמצאים כאן בכוונה. מה הסיבה לכך שהיא משנה ויברציה, מה החלק הכי חשוב ביחס לזה? וכן, אתם מבינים, היא רואה משהו שאתם אינכם רואים, שכן צפויה הזדמנות לשניכם,  הן לפלנטה והן לכם. זהו זמן קסום להיות כאן. יקירים, כפי שאמרנו כבר, השם שלכם היה על הכסא לפני שבאתם לכאן. קראנו לכם לבוא מלפני זמן רב. ועבור אלה מכם שהיו שם כבר, קראנו לכם לשוב מ 300 שנים בעתיד להיות כאן ברגע הזה. כל הכבוד, יקירים.

טוב, כל שעליכם לעשו זה להושיט יד ולאחוז זה בידו של זה. שינויי רטט אלה יכולים להביא כל מיני סוגים של בעיות, של אתגרים, חוסר בטחון ונקודות טורפה נראות לעין. זה אתגר גדול היות ואתם הוויות בוראות. אי לכך, כל דבר הנמצא באיזון בין הלב ולראש, יתממש. עתה יותר מתמיד. עם האנרגיות הבוראות האלה, אנו מבקשים מכם להיות מאוד זהירים עם מה שאתם מחזיקים בלב ובראש. טוב, האם זה עובד? פשוט מאוד. אנרגיית הלב תתבטא כאהבה או כפחד. האם אתם אוהבים את הדבר שאתם מדברים עליו, או שאתם חוששים ממנו בדרך כלשהי? טוב, זה הלב. מה בקשר לראש? הראש הולך לפרק את הכול, לשים זאת בקטגוריות אחרות, ולחשוב על זה. אם אתם יכולים למצוא את החלק בו הראש אומר שזה בסדר והלב מותאם לזה, יש לכם ביטוי שיקרה בדרך זו או אחרת. בקרוב נחלוק עמכם עוד ביחס ליכולת לבנות מטריקס סביב זה כך שתוכלו להשתמש שוב ושוב באותן מערכות, לעבוד עם האנרגיה. למעשה זה דומה מאוד למטריקס עמו אתם עובדים עתה. ברוכים הבאים הביתה, יקירים, אתם נמצאים על הפלנטה בזמן מאוד מיוחד. אנו יודעים שזה זמן בו יש אתגרים רבים, אי שביעות רצון רבה, אך אנשי מפתח נמצאים במקום.

כל עיני היקום מופנות אליכם. האם הייתם אי פעם על חוף בו יש קילומטרים רבים של חול? גרגרי חול אלה כה זעירים. אין לכם אפילו ספרות אשר תוכלנה למנות את הגרגרים הרבים הנמצאים בחוף אחד. אם תקחו את כל הגרגרים מכל החופים על פני כדור הארץ, ואז תשוו אותם לכוכבים כמו מערכת השמש שלכם, תראו שיש כמעט פי חמישה יותר כוכבים ביקום מאשר גרגרי חול. יתכן וזה יגרום לכם לחוש קטנים לאין שיעור, כאילו שאתם שמץ של אבק ברוח. אתם נושאים קצב של אהבה, הקצב מהבית. למרות שאתם מאכלסים גוף פיזי, עמוק בפנים אתם רוח.

אתם הוויות בוראות קסומות, ואתם מחזיקים כל חלק מהרטט שלכם ממש מולכם. קחו נשימה עמוקה, יקירים, ושחררו. בכבוד גדול ביותר אני מברך אתכם בדרכים אלה. אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד בעודכם יוצרים משחק חדש לחלוטין. אני אלרה משרות ריתמי. ברוכים הבאים הביתה יקירים.

אספבו

הקבוצה

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2022  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול - בניית אתרים