משואות האור  ~ תזכורות מהבית

פברואר 2022

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     פברואר 2021
הוגש בשידור חי ביום 18.1.2022

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע המאוד חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים. סטיב רות'ר.

~ המשפחה הרוחנית המקורית ~

ברכות יקירים,

אני שומר הזמן, אני מצטרף אליכם היום בשמחה רבה על מנת להתבונן אליכם היום על פני כל כדור הארץ. כאשר אתם נותנים ידיים בדרך זו, אתם ממקדים את כוונתכם היצירתית להתאסף יחדיו ולעשות משהו מדהים, והאנרגיה והאור שלכם מתחילים לגדול על פני כדור הארץ. הרבה מאוד מגיע יחד עם התהליך הזה.

זריעה של זרעי אור בלב הקולקטיבי

הבה נתחיל בזריעה של זרעי אור במקומות בהם קיים מתח על פני הפלנטה. אתם יכולים לזרוע באוקראינה, ברוסיה ובארה"ב, או בכל מקום אליו ההדרכה שלכם מושכת אתכם. אתם יכולים לזרוע בלבבות כלל המין האנושי בכל מקום, מבלי אפילו לשוחח על כל נושא שהוא. ולהבהרה, אינכם משתמשים בזרעים אלה על מנת להשפיע על אנשים לעבר נקודת מבט כלשהי. ברטטים הגבוהים יותר אין שחור או לבן, שכן הכול קיים במגוון גוונים של אפור. במקום זאת, מטרת הזרעים היא לקחת את אלה הרואים אותם לרמה גבוהה יותר בה כולכם מחוברים. ברמה גבוה זו ניתן לראות נשמות אחרות וקיימים מעט מאוד הבדלים.

מצאו את המרכז שלכם והתחברו

ראשית, שחררו את הצורך לאזן כל דבר. שחררו ודעו שעניינים אלה אינם שייכים לכם ולא אתם תכריעו לגביהם, שכן הזרעים אותם אתם זורעים כאן מביאים אור ומודעות. העזו להסיר את מעטפת הגוף והצטרפו אלינו כנשמות, כרוחות. יקירים, תוכלו לחזור ולדרוש אותה חזרה תוך מספר דקות.

ניתן לעשות זאת ביותר דרכים מאשר אתם מודעים לכך. למרות שיש לכך השפעה מידית, ההשפעה האמתית מורגשת למעשה במהלך 72 שעות. זה עלול להיראות כאילו הדברים נעשים גרועים יותר או שהם מקבלים כיוון לא נכון. יקירים, אל תשפטו את התגובה הראשונה. במהלך הזמן הזה הם יטלטלו הלוך ושוב. פשוט קחו לרגע את המצב ללב, למודעות. אין צורך לשפוט זאת כטוב או רע, נכון או שגוי. פשוט דעו שקיים הרבה מתח וכמות גדולה של אנרגיה נמצאת כאן, אין ספק שברמות רבות חיי אדם יהיו כאן בסכנה ואתם יכולים לחולל עתה הבדל. הביאו, אם כן, את השמחה, את האור שבלב, את התקווה ואת החלום שיש לכם עבור האנושות, וזרעו אותם בעתיד על ציר הזמן בדיוק בדרך שלכם. אתם הולכים באותו כיוון, ושלושה צעדים מעכשיו אתם תיתקלו בזה. מושלם. דבר זה יוצר עבורכם את ההזדמנויות לשאת את האור הזה אפילו רחוק יותר מעבר ל72 השעות הראשונות. כאשר אתם מניחים משהו בדרך של עצמכם בדרך זו, גם האחרים רואים אותו, וזו צורה של תקשורת המשמשת לעתים תכופות נשמות לזכות בתשומת לבכם.

אם זרעי אור אלה יראו על ידי מספיק אנשים, אוטומטית הוא ישנה את הלב הקולקטיבי ואת רטט האנושות בכלל. כן, זה זמן מדהים להיות בו על פני כדור הארץ ועוד יותר מכך צפוי לכם בעתיד. קחו, אם כן יקירים נשימה עמוקה, ופשוט שחררו אותה על תוך הפלנטה. ואז, ההוויות על פני הפלנטה ארץ תוכלנה לחוש את אותה האהבה למשך מספר דקות.

מסע בזמן של 300 שנה

זו הסיבה שרבים מכם באו וחלקכם חזרו הנה באמצעות זמן-מרחב. כן, כ- 300 שנה בעתיד הוא הזמן ממנו הגעתם עם חוזים להביא אור למשחק ההולך ונפרש על פני כדור הארץ. רבים ירצו לדעת איך יראו החיים 300 שנה בעתיד, אולם זו לא היתה כוונת המסע שלהם. בעצם הכוונה היתה לזרוע זרעים של אור במקומות קריטיים, ולגרום למעבר לרמת המצב הגבוהה הבאה להיות קלה יותר ועם פחות פחד. מעטים מאוד  ערים למשימה שלהם או למסע המנטאלי שלהם בזמן, ויחד עם זאת הם נושאים קצב לב מיוחד הזורע זרעים אלה של אור עליהם אנו מדברים. הם הביאו כבר אור אל מצבים קריטיים רבים, למרות שרובם עדיין אינם מודעים למתנות שלהם.

חלק מהנוסעים בזמן הנמצאים כאן ממתינים להבין את הסיבה להיותם כאן ומה הם אמורים לעשות. השפעתם עמוקה, למרות שלא תמיד הם עצמם חשים בזאת.

רבים אספו את זרעי האור שזרעו רק מעצם היותם כאן והשפעתם על הקולקטיב. אם כן מה שברצוננו שתעשו עתה, זה לקחת נשימה עמוקה ולהכניס את אור האהבה אל תוך לבכם. ואז זרקו אותו החוצה אל העתיד בשביל האישי שלכם  וזרעו זרעים של אור של אהבה באופן מודע. אלה הם דברים אשר יזכירו לכם את הסיבה להיותכם כאן ואת אשר הכנסתם למעשה להילוך, את מצב הרטט הגבוה יותר עבור האנושות כולה.

ובכן, יקירים, הצלחתם לשוב 300 שנה לאחור מהעתיד. זה לא היה מסע קל, ויחד עם זאת הנה אתם כאן. הו כן, מעטים מאוד מכם מזהים זאת או אפילו יודעים זאת עמוק בתוך הלב. למרות שהדברים מהדהדים כאמת, אין לכם את כל ההוכחה. אתם אוהבים לקבל הוכחות מדעיות, אך עתה פשוט דעו שאתם נמצאים במקום המושלם בזמן המושלם. מנעתם 4 בפעמים במהלך 8 השנים האחרונות את מלחמת העולם השלישית, ודבר זה לבדו משמעותי מאוד. כל הכבוד, יקירים.

אלו הם זמנים אדירים על פני כדור הארץ. המקום שלכם נשמר, וחיכה לכם על מנת שתשובו מ- 300 שנה מהעתיד. הצלחתם, יקירים, ברוכים הבאים הביתה. אנו מברכים אתכם בדרך זו ומבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. להתבונן בעיני האל אינו דבר פשוט, אך אתם עושים זאת בכל פעם שאתם יוצרים קשר עין. טפחו זה את זה בכל הזדמנות והחזיקו את הדלתות פתוחות זה עבור זה. שחקו היטב ביחד. אני שומר הזמן.

אספבו

____________

ברכות יקירים, אני הצופה.

אני מצטרף אליכם היום תוך מבט יפהפה אל הפלנטה ארץ. אתם מבינים, אתם נעים אל תוך אנרגיה מדהימה. אנו יודעים שיש שם קשיים. אתם מן הסתם עוברים בימים אלה יותר אתגרים מסימנים של שלום. אולם הכול מסתדר שכן אתם נעים בקפיצות ודילוגים. למעשה, אתם משיגים יותר מאשר אתם מבינים. אפילו דרך הקשיים, אתם מתחילים ללמוד עוד ביחס לאמת שלכם והאופן בו הדברים מתפתחים עבורכם. לא רק באופן אישי, אלא גם כקולקטיב. ובכן, היום אנחנו הולכים לדבר על היבט אחד באופן מיוחד, דבר המתחיל לקרות לכל אחד על פני הפלנטה. מעניין למדי שרק מעטים מאוד ידעו כלל שהדבר מתרחש. וכך ברצוננו להביא זאת לתשומת לבכם ולחלוק עמכם עוד ביחס למתרחש. שינויים רבים קורים שוב ושוב בדרכים שונות, אולם האנשים המושלמים נמצאים במקום לוודא שהאור מתקרקע, גדל וצומח.

אתם עובדי האור של הפלנטה ארץ אשר באו על מנת לשנות את הכול. כפי ששומר הזמן אמר, חלקכם נמצא כאן כבר פעם שניה. נסעתם 300 שנה או יותר לאחור בזמן רק כדי להיות כאן בזמן המיוחד הזה. ובכן, יש כאן היבט נוסף שבא לעזרתכם, וזו המשפחה הרוחנית האישית שלכם. הבה ונסביר. כאשר אתם נמצאים בבית, אתם חלק מהכול ואין שום דבר נפרד מכם. אתם חושבים על משהו, ולפתע הוא מופיע לפניכם, משום שלמעשה הוא חלק מכם, חלק מהחיבור של מי שהנכם. כאשר אתם חושבים באותו רטט, זה כמעט כאילו שאתם נותנים כבוד למרחב והוא פשוט מופיע לפניכם. אתם מבינים שאתם לא באמת נפרדים ממשהו, שהרי הכול מחובר במטריקס ענק של החיים. כאשר משפחתכם הרוחנית מגיחה, אתם עשויים לעבור את היום ולפתע אתם מביטים מזווית העין וקולטים מישהו מתבונן בכם והוא נראה ממש מוכר.

אולי תשמעו אותה מדברת, וזה כאילו שאתם מזהים את הקול שלה. אתם יודעים עליה יותר ממה שאתם מן הסתם מבינים. אתם מנסים להיזכר מהיכן ההיכרות, אך ללא הועיל. טוב, יקירים, זה משום שאתם מכירים אותה מהבית ולא מתקופת חיים זו. זאת ועוד. יש כאלה הקרובים במיוחד בבית, ממש כפי שקורה כאן, על פני האדמה. ישנם כל האנשים היפים איתם אפשר לשחק וליהנות כל יום מהחיים. יחד עם זאת, אתם נוטים להישאר בקבוצות קטנות. אתם מקיפים עצמכם באנשים שגורמים לכם להרגיש טוב ומביאים את האור, אולם אלו הן קבוצות קטנות וסלקטיביות. כאשר אתם נמצאים בבית, קבוצות אלה גדולות למדי. אין מגבלות, אין בזבוז של אנרגיה על מנת לבנות וליצור את החיבורים הללו, שכן שם זה בסדר. דבר זה מתחיל להתרחש על פני כדור הארץ, אך ייקח עוד פרק זמן עד אשר זה יתקרקע. זה מה שאתם עושים באופן כה חינני. ייקח זמן לקרקע מציאות חדשה על הפלנטה שלכם. בינתיים  קיים היבט אחד אותו אתם הולכים לראות שוב ושוב, לכן ברצוננו להפנות אליו את תשומת לבכם.

השולחן הגדול

ברצוננו להפנות גם את תשומת לבכם לכך. אתם מבינים, לפני שבאתם לכאן, ישבתם סביב שולחן גדול, הבאתם את כל חבריכם, את כל ההוויות שאתם מכירים. לפעמים היו אלפים מהם. זו הסיבה שאנו מכנים זאת השולחן הגדול. זה המקום בו אתם עושים את החיבורים והחוזים. אתם אומרים: "הו, אני הולך להיות על פני כדור הארץ ואתה הולך להיום שם גם. הבה נעשה זאת ביחד. ניסינו זאת בפעם הקודמת, ולמרות שהיינו ביחד, לא הצלחנו לממש זאת. בוא ננסה לעשות את הצעד הבא. הבה ניצור חוזה לבוא ביחד ולעשות היבט אחד." ואתם עושים את כל החוזים היפים האלה.

באופן מפתיע, רוב האנשים שיושבים סביב אותו שולחן אינם רואים אתכם על פני כדור הארץ. רבים מהם נמצאים כאן רק על מנת לזרוע את זרעי האור; הם נעשים באמצעות חוזה. אלה הן נשמות, רוחות, קרובות מאוד שאתם מכירים היטב. הן הסכימו לחצות את דרככם למשק זמן קצר, אם התנאים יתאימו לכך, כדי לזרוע זרעי אור בדרככם. רבים מהן נמצאות שם על מנת להזכיר לכם ולתמוך בכם, שכן אתם חלק מהמשפחה הקרובה שלהן. אנו מכנים אותה 'המשפחה הרוחנית המקורית' שלכם, היות והכרתם אותן היטב לפני שבאתם לכדור הארץ. אלה הם כל אותם אנשים אשר אמרו: "קדימה, לכו לכדור הארץ, אתם תאהבו זאת!" ואז הם צחקו אחרי גבכם, משם שהם ידעו מה הולך לקרות.

ובכן, מה שקורה עכשיו מעניין מאוד. אותה אנרגיה של אחדות חוזרת לפלנטה, אך החשש הוא שהיא לא תתקרקע. החשש הוא שהיא תרחף לגמרי מעל הפלנטה ותחולל שינוי, אך היא לא תישאר. אז מה שקורה הוא, שכל אותן הוויות שהיו סביב השולחן החליטו שהן הולכות ללכוד את תשומת לבכם בדרך כלשהי. למרות שזה יימשך פרק זמן לא מבוטל, הגל הפותח את החיבור שלכם עם אותם אנשים יתרחש במהלך ששת החודשים הבאים. איך זה יראה עבורכם? טוב, קשה לתאר זאת עתה, שכן הרגשות שלכם על פני האדמה מוגבלים עם כל השגעת המתרחשת. אתם לא באמת יכולים לראות עתה אנשים הנמצאים מחוץ למעגל החברתי שלכם. למרות זאת, לעתים תקלטו מישהו אך לא תדעו את שמו. לא תבינו אותו, אך תראו אותו מחייך ותזהו את הנשמה, את הרוח שלו. חיבורים אלה עשויים להיות חברויות חדשות אותן תתחילו, או שזה יוכל להיות מבט חולף בתוך קרון עמוס של רכבת תחתית, ולמרות שלעולם לא תפגשו שוב את אותו אדם, חיבור זה ישנה אתכם לתמיד. כאשר תרימו את הראש ולפתע תראו חיוך החודר ללבכם, השולח יד לנשמה, אפשרו לדבר להתרחש. יתכן וזה יהיה אחד מאותם חוזים מיוחדים.

זוהי המשפחה הרוחנית המקורית שלכם. כולם באים להזכיר לכם את גדולתכם, את כל האור והאנרגיה שיש מאחוריכם. קבעתם את רוב הדברים סביב השולחן הגדול. אולם גם אם הם לא מתחברים אליכם באופן מודע, הם יופיעו בעולמכם על מנת לזרוע וכדי להזכיר לכם מי אתם באמת והיכן התחלתם את המסע. זו השפעה מדהימה של קרקוע.

מסע זריז הביתה

יום אחד ישב השומר ליד שולחן הכתיבה, ואנחנו לקחנו אותו למסע זריז. זו היתה הפעם הראשונה שהראנו לשומר את הבית. הוא מצא עצמו הולך ברחוב ארוך, דומה מאוד לרחוב במערבון של פעם, מקום ישן מאוד בעל רחובות מאובקים ובנינים מעץ. הוא הלך ברחוב כאשר הבחין מרחוק במישהו המתקרב אליו. ככל שהתקרב לאותה ישות, התרגש יותר ויותר. כאשר הדמות התחילה להיראות, שם השומר לב שאינו מכיר אותה. המוח שלו לא הצליח למצוא שום זיכרון שלה, אך ליבו "עלה בלהבות" כשלפתע עלה על שפתיו שם והוא אמר "אילרה". באותו רגע שבו כל הזיכרונות שלו, הצעיף הוסר והוא זכר איך קרא לחברו הקרוב. הם בילו יחד תקופות חיים רבות, אך בתקופת חיים זו אילרה התבונן מהבית. בהיזכרם כמה היו חלק זה מזה, הם התחבקו חיבוק גדול. ואז, תוך רגע, התעורר השומר ושוב ישב ליד שולחן הכתיבה שלו. הוא חשב שזה היה חלום נפלא.

בימים הבאים קרו דברים מוזרים שגרמו לו לחשוב על אותה חוויה עם אילרה. מישהו היה מסתכל אליו, או אומר לו משהו טיפשי, וזה היה מעורר אצלו זיכרון נפלא שקודם לכן היה אבוד. במשך תקופות החיים המשותפות, אילרה תמיד היה האנרגטי מביניהם. תמיד היה צוחק ומזכיר לשומר שכל זה הוא בעצם משחק. באותו יום זרע אילרה  זרעים של אור, וברור שהוא היה מהמשפחה הרוחנית המקורית. כפי שהסתבר בסופו של דבר, השומר התקשר עם אילרה ישר, ועתה הוא מתקשר אותו ישירות. אולם זה קצת בלתי רגיל לסוג כזה של חוזה.

טוב, מה בקשר לאותם אנשים שמופיעים לפתע? האם זה אומר שעליכם לשנות את חייכם ולהביא אנשים אלה לעולמכם ולהיות קרובים אליהם מפה והלאה? לא. עבור רובכם לא כך הולכים הדברים לקרות. בדרך כלל האנשים מהמשפחה הרוחנית המקורית יגיעו באופן אקראי. הם עשויים לחלוף לידכם ברחוב, אתם תסתובבו ותסתכלו. כאשר ייווצר קשר עין, תזהו את הנשמה, את הרוח. אולי לא את האדם, אך תזהו את הרוח. אתם עשויים לנסות להבין מי האדם או מדוע זיהיתם אותו, אולם תוך שניה הוא יעלם שוב. יתכן ולא תחשבו עליו יותר, עד אשר הוא יופיע לכם בחלום באותו לילה.

נשמה יכולה ליצור קשר רגעי באמצעות אנשים אחרים או אפילו באמצעות בעלי חיים, באישור של האני הגבוה של המארח. דבר זה לעולם לא מפריע את חיי המארח בכל דרך שהיא, ובמקרה זה היה רק מבט רגעי. אנו מכנים זאת הארת יתר של הרוח, ולמעשה זה קורה יותר עם בעלי חיים מאשר עם בני אנוש אחרים.

באותו רגע, כאשר מקבלים את המבט או החיוך, מקבלים את אחת המתנות היותר גדולות משום שהן זרעו בכם זרע של אור. זרע של היזכרות., אותו חלק בכם אשר השארתם מאחוריכם כאשר נכנסתם לצעיף. וכאשר התחלקתם ל- 11 ממדים שונים של זמן-מרחב, כל אותם זיכרונות נשארו מאחור. בעזרת המשפחה הרוחנית המקורית תוכלו עתה לראות שהם מתחילים לחזור. אתם הולכים לראותם נכנסים אל עולמכם, גם אם רק לרגע, על מנת לזרוע את אותו זרע. באותה נקודה, אם כן, תפקידכם יהיה לקחת את אותם זרעים ולטפח אותם.

מראה של המרומים

יקירים, לאנושות יש הסתכלות מעט בהטיה על המרומים ועל העולם הרוחני. הבית, כפי שאנו מכנים אותו, בדרך כלל נחשב כמקום מאוד שליו עם מוזיקת אווירה, עם נגינה של נבל ומלאכים מרחפים סביב. אל אלוהים איזו הפתעה מצפה לכם! הבית הרבה יותר מגוון מאשר בני האדם יכולים לדמיין. אנו סקרנים לקבל את פניכם בבית ולראות את השוק שיהיה לכולכם. הבינו שכאשר הנשמות נמצאות בבית, אף אחד אינו רוצה לגרום רעה לאחר, היות וכולם חלק זה מזה. הם חשים זה את כאבו של זה ללא פער של זמן. יחד עם זאת אין זה אומר שכולם אותו דבר, ואפילו סביב השולחן ייתכן ויהיה שם מישהו שתומך יותר, או שניים כאלה. כאשר יושבים סביב השולחן הגדול, יתכן שמישהו יאמר: "הו, לך לכדור הארץ. יהיה לך כף, זה נפלא." ובאותו זמן הוא צוחק צחוק כבוש מאחורי גבך, ביודעו בדיוק מה מצפה לך. אם אותו תומך אוהב הינו חלק ממשפחתך בבית, מאוד יתכן שאלה הן ההוויות אותן אתם רואים הזורעות זרעים בציר הזמן שלכם. אם כן, בדרך כלל יש להן חיוך גדול.

למרות שאין לכם עתה מראה מקום לגביהם, הם יופיעו במהלך ששת החודשים הבאים. יהיה זרם קבוע של אנשים שישובו על מנת להזכיר לכם את אורכם. על מנת לעזור לכם לשקף את תפארתכם ויופייכם בעולם, תתחילו לראות סביבכם לאן הכול הולך ואיך זה עובד. אתם קוסמים על גבי לוח המשחק. כולכם הוויות יצירתיות, וכל אשר תאזנו בין הלב לראש יתממש. אולם רבים מהמאפיינים שאינכם מכירים יתגלו לכם בעודכם פוסעים לרטטים הגבוהים יותר. קחו, אם כן, נשימה יקירים, ומצאו לרגע את המרכז שלכם.

תפקידכם הוא לקבל את אותם זרעי אור. טוב, בהתחלה אתם עלולים לא להסכים עם חלקם. והסיבה? משום שלא תמיד הסכמתם עם כל אחד סביב השולחן הגדול. זו הסיבה שהשולחן קיים מלכתחילה, משום שרציתם מגוון רחב של נקודות מבט ותפיסות. ועתה אתם מקבלים אותן שוב. עדיין יש לכם בחירה חופשית, אך הם רק מביאים אור. הם אינם מנסים לשכנע אתכם, אלא יותר להעיר אתכם להגיע להחלטות. חלק מאנשים אלה יחצו את דרככם, תכננתם זאת מראש. למרות שיתכן ותראו חלק מהאנשים האלה ותתקשרו עימם, תזהו את הרוח שלהם. הנשמה. על מנת להתחבר אליהם, אתם עשויים לשאול לשמם או מהיכן הם. אולם לא יהיו לכם חיבורים ברמה הזאת, שכן הם מהבית והם באמת נהדרים.

רבות מההוויות האלה תגענה במהירות רבה, תעבורנה דרך השדה שלכם במקום להישאר בו. אם מישהו מגיע לשדה שלכם עם המאפיינים האלה, נראה שאינכם יכולים להסיר ממנו את עיניכם. אינכם יכולים לא להקשיב לכול מילה היוצאת מפיו שכן הדבר יכול לשנות את חייכם מחוץ לחוזים שעשיתם. רבים יגיעו במהירות רבה, יזרעו את הזרעים וימשיכו הלאה. הם ישאירו אתכם רק עם הזיכרונות היפים של היכולת לזהות משהו יפה כבר ממבט ראשון, אך לא לגמרי יכולים לזהות מה זה היה. משפחתכם הרוחנית דואגת לכם ומטפחת אתכם, בדרכים שאין לכם מושג לגביהן. כאשר תשובו הביתה, יהיה מי שיתפח לכם על הכתף. יתכן שכלל לא תזהו אותו והוא יאמר: "האם את זוכרת כאשר עברת את זה, האם אתה זוכר כאשר זה קרה? הייתי שם, "ישבתי" לך על הכתף מנסה להדריך אותך, לתת לך את האומץ לעשות את הצעד הבא".

זו משפחתכם הרוחנית. יש עתה איחוד מחדש של המשפחה הרוחנית המופלאה. וכן, רבים מהם הינם אנשים. אתם יודעים, לעתים החברים הכי טובים הם חלק מהמשפחה הרוחנית. קיימים חוזים מודעים אחרים אותם עשיתם על פני הפלנטה בזמנים האלה. אין זה משנה כלל, אלה הם זמנים לצמוח מתוך איחוד. פשוט מאוד, עושים זאת בכך שמוצאים את הדומה. כאשר רואים משהו שמכירים אותו בפנים, העזו לספר זאת. "אינני יודעת מה זה, אך נראה לי שאני מכירה את הנשמה שלך, את הרוח. רק רציתי לומר שטוב לראותך."

לעתים אתם יכולים לחולל הבדל ענקי בחייו של מישהו בעודו צועד קדימה. במיוחד אם היא הולכת באופן זמני באור שלה כפי שרוב האנשים עושים. לאור יש השפעה על כל הסובבים אותה. יקירים, קחו, אם כן,  נשימה עמוקה, ועוד אחת, מצאו את מרכז האנרגיה הנובע מהלב ומאזן את האנרגיה בין הלב והראש. תנו לה להאיר את החדר, כאילו אתם מזמנים את המשפחה הרוחנית, שהרי זה בדיוק מה שאתם עושים. תנו להם רשות להתקרב אליכם בחיי היומיום, למשוך איכשהו את תשומת לבכם ולראותם. וכך, כאשר הם יעברו בסביבה, תשימו לב. קחו נשימה והכניסו דבר זה לתנועה ממש עתה.

הו, שמעתם? זו היתה קריאת עידוד מכל האנשים סביב השולחן הגדול, הם שמעו אתכם. יש להם עתה משימה להתקרב אליכם, והם יעשו זאת. יהיו ביניהם כאלה שיביאו דברים שישנו את חייכם, אם כך תבחרו. אתם תמיד נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית, אך יהיה נחמד שתהיינה בחירות והזדמנויות חדשות. יקירים, הזזתם  אנרגיה יותר מאשר יש באפשרותכם לדעת. יצרתם עולם חדש ועתה אתם נכנסים אליו. אתם מחזיקים ביותר מאפיינים של העולם החדש מאשר אתם מבינים.

והם יהיו שם גם, שכן אלה הזיכרונות אותם הם חולקים עמכם. לעתים זה לוקח רגע על מנת להרגיש כאילו אתם זוכרים כמעט את כל תקופת החיים, משום שיהיה עליכם להתחבר להוויה אחרת. אתם הוויות אדירות, טבע בלתי מוגבל, משחקים משחק, ומעמידים פנים שאתם סופיים, אך אנו יודעים מי אתם באמת. וכך גם הם, בני המשפחה הרוחנית שלכם. המשפחה הרוחנית המקורית שלכם מחפשת אתכם. הגיע הזמן ליהנות מהמסע ומהנסיעה. ועם זה אנו עוזבים אתכם לעוד חודש כדי שתחזירו את חיבורי האור, ביודעכם שאתם עובדי אור העושים את עובדתכם על פני כל הפלנטה. עתה מגיעה קצת עזרה, תיהנו מהמסע.

כאשר תראו אנשים אלה מחייכים אליכם, הדבר הראשון לומר הוא: "תודה!" הביעו הכרת תודה ליקום על כך שאיפשר את  ההיערכות והחיבור, ועבור כל הדברים שהיו צריכים לזוז הצידה על מנת שיוכלו להתחבר אליכם ולהתבונן לכם בעיניים לשבריר של שניה. זה קורה, חפשו זאת, עגנו זאת ואמרו: "תודה רבה!"   בכבוד גדול ביותר, יקירים, אנו מביאים לכם תמונות גדולות יותר אלה. אתם יכולים לראות את השביל שלכם בו יש הכי פחות התנגדות אותו מיקמתם לפניכם. אלה הם זמנים קסומים ואתם הרבה יותר קרובים מאשר אתם חושבים. כל הכבוד, יקירים. כל הכבוד. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות ולשחק היטב ביחד בעודכם יוצרים משחק חדש לחלוטין.

אספבו יקירים, אני הצופה...ואני גם אוהב להתבונן.

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2022  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 


טואול - בניית אתרים