משואות האור  ~ תזכורות מהבית

ינואר 2022

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     ינואר 2022
הוגש בשידור חי ביום 15.12.2021

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע המאוד חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים. סטיב רות'ר.

~ קולו של פופאי ~

ברכות יקירים, ברוכים הבאים.

אנו לוקחים אתכם למסע של החיים, מסע של אור, להראות לכם כמה מהאנרגיות שלכם הנמצאות בהשתקפותכם. זהו זמן קסום מאוד לחגוג, שכן אתם עוברים דרך אנרגיות ותקופה חדשות. ויותר חשוב, אתם מגיעים לשיאו של גל, גל אנרגטי בו ניתן בקלות לבצע שינויים. אולם למעשה זה בעצם המקום ממנו האנרגיות מגיעות, למרות שחלקכם מבינים כבר את ההיבט היותר חשוב ואת האופן להתנהל עם האנרגיה הזו בדרך חדשה.

התחילו את החיבור

ציינו בעבר, שהמקום שלכם נשמר על פני הפלנטה הזו. כן, עידנים רבים היה שמכם על המושב בו הנכם יושבים. אלו הם רגעים קריטיים של זמן-מרחב אותם הבאתם. באמצעות החוזים הרבים שלכם. הבאתם עמכם גם את כל מה שאתם זקוקים לו. כולכם ברוכים הבאים הביתה. ברוכים הבאים לעולם החדש. ברוכים הבאים לאור החדש. קחו כולכם נשימה, והבה נעמיק מעט.

אנו הולכים לבקש את כולכם להושיט את ידיכם האנרגטיות. אם יש עמכם אנשים בחדר, עדיין הושיטו ידיים, אנו ניקח אותן עבורכם ונחבר אתכם סביב הפלנטה כולה. קחו נשימה עמוקה, ואז פשוט הושיטו ידיים. אפשרו לכך להתרחש ממש עתה. הא, כל הכבוד. עתה קחו שלוש נשימות עמוקות, שאפו ונשפו, שאפו דרך האף ולאט מאוד נשפו. אתם ממריצים את העצב התועה [Vegus Nerve], משחררים את כל המתחים והדלקות בגוף, מניחים להם לעזוב עם כל נשימה. בשאיפה מלאו באור, ואז שחררו מתחים בנשיפה.

בימים הבאים כדור הארץ יקבל עזרה רבה. וגם, יקירים, אתם תקבלו אנרגיה מהצד האחר של הצעיף בצורות ובערוצים רבים. לא רק מההילרים המאסטרים אשר התכנסו בהמוניהם על מנת להעביר אנרגיה, אלא גם ממגוון מקורות אחרים בכול היקום. זו הסיבה שאנשים אינם רוצים לשוב לתפקידים ועבודות ישנים. הם חוו חרות שאינם מוכנים לוותר עליה. דבר זה קיבל את המינוח "ההתפטרות הגדולה", אך לא מדובר רק בנושא עבודה וקריירה. המציאות השתנתה במהירות רבה עם הווירוס הזה. כן, הוא לקח גם אנשים רבים מידי הביתה. יש עכשיו מספיק הילרים מאסטרים שהתאספו בצד הזה של הצעיף, על מנת לעזור לכל האנושות לנוע למעלה לרמת החיים הבאה.

דמיינו את עצמכם מסתכלים לאחור לזמנים בהם הנגיף הזה שינה את הפלנטה. קחו שוב נשימה עמוקה, והושיטו את ידיכם. חושו את האנרגיה נעה דרך הלב בעודה נכנסת דרך יד אחת ועוברת לשניה. עתה החישו זאת כך שהתנועה מהירה יותר. עתה היא עוברת דך הלב עם פעימות קטנות. אתם חשים אותן עוברות דרך הלב במהירות של 300,000 ק"מ בשניה, או 186,000 מיילים בשניה. זוהי מהירות האור, שבע פעמים סביב כדור הארץ בשנייה אחת דרך הלב. האם אתם יכולים לחוש זאת? טוב. עצרו. קחו זאת והפיצו, תנו לזה לחדש אתכם. שאפו אור לתוככם בעודכם מכניסים לכם הטבעה של אנרגיה ושמרו פיסה זו ממש כאן, ממש עתה. יקירים, מושלם, כל הכבוד. בראבו! ומה שאנו הולכים לעשות עכשיו זה להוסיף את הפיסה האחרונה.

אתם נכנסים לזמן חדש, שכן מתחיל עידן חדש לחלוטין. זהו זמן נפלא בו האנשים בוחרים בכיוונים חדשים. הם מחליטים שאינם הולכים לעשות שוב את אותן שגיאות. איזה זמן מופלא שהאנרגיה הזו מקבצת בכל הפלנטה. זה ייצור הזדמנויות עבור האנשים לנוע בכל מיני כיוונים, ועבור הרוח שלכם להופיע אפילו עמוק יותר בתוך הווייתכם. אולם זה לא יכול להתרחש לבד, זה הדבר המוזר כאן. כן, היו פעמים רבות בהן הילרים ומסטרים גדולים התגלמו על פני האדמה. הם הילכו ביניכם והראו לאנשים את האפשרויות, אולם התוצאה היתה שרבים התפללו אליהם במקום לחקות אותם. לעתים תכופות העריכו את האדם במקום את המסר שלו

מעגל ריפוי

עתה אנו מבקשים מכם את כל מה שיש לכם לתת אל תוך מעגל ריפוי זה ממש עתה. ושוב, נשים זאת בתוך הסיר הגדול ונביא את כל האנרגיה של כל הפלנטה דרך כל המערכת שלכם. הפעם נבקש להכניס דרך היד הימנית, ולהוציא דרך השמאלית.

חושו במקצבים העדינים של אהבה בעוד הם מתערבלים דרך היד הימנית ויוצאים דרך השמאלית, מביאים עמם את כל מעגל הפלנטה. עתה הרמנו [מהמילה הרמוניה] זרימה זו עם הנשימה. חושו בגאות והשפל הטבעיים ובזרימה. ואם יש לכם מישהו, במיוחד אם הוא אישר לכם לעבוד עמו/ה במעגל הריפוי, פשוט הביאו אותם למחשבתכם. חשבו עליהם, אך אינכם צריכים לדאוג ביחס לאופן בו הם ירפאו או מה שהם יעשו. פשוט הביאו אותם למעגל ריפוי זה, ואז הניחו לאנרגיה לעשות את היתר. ואם יש לכם משהו שאתם מוכנים לשחרר, אגרנו את כוונתכם לעשות זאת. קחו, אם כן, נשימה ופשוט שחררו לרגע את האנרגיה שלכם. בעודכם משחררים לאט את הנשיפה, חושו באנרגיה המשתנה. מצוין. ועתה מעגל הריפוי העולמי נוצר. התבוננו איך הקשיים מתחילים להתפוגג ולהתפזר, לעוף למרחב. זה כמעט כמו סלע ההופך לאבק ברוח. מושלם. קחו נשימה, יקירים, ושובו חזרה אל הגוף.

אתם הקוסמים של לוח המשחק. דברים רבים מתרחשים עתה עבורכם על מנת שתנועו לרמה הבאה. כל מה שדרוש הוא הרצון לצעוד את הצעד הבא קדימה, ולהיות האדם שתמיד הייתם. יקירים, אתם קוסמים כל אחת ואחד מכם. אנו הולכים בתוככם ומעליכם, אנו הולכים בקצב שלכם. אנו הולכים עמכם כדי לעזור לכם לפנות את הדרך, שכן אתם נושאים את התקוות של רבים מאוד בצד שלנו של הצעיף. קחו נשימה עמוקה וקבלו על כך אחריות. דעו שאתם נמצאים במקום המושלם בזמן הנכון. ועם זה, קחו נשימה עמוקה ונשפו אותה בכוח. בעודכם מביאים אנרגיה זו ליקום, הקסם החל. ברוכים הבאים הביתה, כולכם. זה זמן אדיר להיות כאן.

אתם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו. יקירים, אנו כה גאים בכם, כל הכבוד. תודה על היותכם כאן. תודה על כך שהיה לכם האומץ להיות כאן בלבוש אדם, להיות בגוף הפיזי בדרך שאתם נמצאים בה עתה, פגיעים. טוב, לא באמת, שכן אנו אתכם ואנו מחזיקים בכם בחוזקה. אנו מבקשים מכם פשוט לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

________________

ברכות מהבית יקירים, אני הצופה.

אנו מצטרף אליכם בזמן מאוד יפה על פני הפלנטה שלכם. הדברים החלו לזוז בדרכים חדשות, ואתם נמצאים מאחורי כל זה, הנשמות הופכות להיות מתואמות ומנקודת המבט שלנו זה מושלם. אתם נמצאים במקום המושלם בדיוק בזמן הנכון. לא שיש לכם את כל התשובות, שכן הן הופצו דרך רבים מהמשחקים היטב את משחק המחבואים היפה, אולם אתם חושפים את הרמה הבאה של המשחק. כן, על מנת לעשות זאת היה עליכם לעבור קשיים ולחוות אתגרים אשר אמורים היו לאתחל את האנרגיה שלכם. אתם עושים זאת עכשיו, בעוד כל עולמכם השתנה.

טוב, מה אם הייתם מסתכלים על אותן שבע השנים שהחלו עתה, והייתם חושבים שמשהו נפלא קרה? מה אם הייתם מסוגלים לראות כמה מההישגים המדהימים אליהם הגעתם כתוצאה מהקשיים והאתגרים אותם אתם עוברים עתה? רוב האנשים רוצים שהדברים ישובו להיות נורמליים, אך אין נורמלי. למעשה מעולם לא היה. מה שקורה הוא שאנשים צומחים. האנושיים מתפתחים לרמות מסוימות, ואז הם מגיעים לאזור הנוחות. יהיה לכם מאוד נוח כאשר תבואו הביתה; מגיע לכם להיות בנינוחות ומאושרים על פני הפלנטה שלכם. יחד עם זאת, אל תחששו מהאתגרים. דעו שלאחר תקופה קצרה תתגלו כאנשים הרבה יותר טובים, ואין זה משנה מהם הקשיים אתם חווים. אולם עתה, בעודכם נכנסים ל 2022, שנה חדשה והזדמנות חדשה, היינו רוצים שתביאו לרגע לקדמת הבמה את חלומכם הגבוה ביותר.

לשלוט בקולו של פופאי

הו, כן, אנו מכנים את הקטן הזה 'קולו של פופאי'. פופאי היה דמות מצוירת שהיה מתחזק מאכילת תרד ואז היה מנצח את אויביו, בעודו ממלמל את מחשבותיו בלחש. ובכן, לכל אחת ואחד מכם יש את הקול הספקני הקטן של פופאי אי שם בזיכרון. ואז תאמרו: "הו, זה יום יפהפה!" אך אז יקפוץ קולו של פופאי ויאמר: "הו כן, אולם משהו רע מתקרב." זהו מכניזם טבעי של איזון, וזהו זמן מושלם לאלף קול זה. שמעו אותו, הקשיבו לו, אך אל תגיבו. אל תנסו לחסום אותו, פשוט הקשיבו לו. הבינו אותו, ואז המשיכו הלאה.

עבור רוב האנושיים די מאתגר בזמן הזה, אך אתם קרובים יותר מאשר אתם חושבים. האמת היא שעולמכם מתחיל להשתנות ולהיפתח בדרכים שונות. וכן, אלה זמנים קשים, אך אלה גם זמנים של מעבר ושל מסטריות. הכול מגיע עבורכם על מנת לעזור במציאת הדבר שברצונכם להתמחות בו ולקחת אותו לרמה הבאה, כמו גם מה שאתם מוכנים להשאיר מאחור.

שביל של אור

קחו שאיפה ושחררו באיטיות. חושו ביופי המגיע אל תוך הווייתכם. הרגישו בחיבור של האור בעודו עובר דרככם, והעושה את דרכו דרך העיניים אל הקול. כל תנועה של הגוף נושאת את הרוח היפהפייה הזו. באתם על מנת להשאיר אחריכם שביל של אור למרות שלעתים אתם עשויים לחוש רק את הרוח בפנים ואת התנגדות העולם הסובב אתכם. נאמר לכם, התבוננו אחריכם. אתם תראו את שביל האור שנמצא שם בבירור. רובכם השאירו אחריהם את השביל, ולעתים תהיה לכם עזרה בכך, אולם פעמים אחרות יהיה עליכם לסור הצידה מהרוח על מנת למצוא את השביל בעל ההתנגדות הפחותה ביותר. השנה שלפניכם הינה עדיין שנה של שינוי. וכן, לא תהיינה שנים נורמליות, שהרי אתם נמצאים בתנועה. אתם נמצאים בזמנים של מעבר, זמנים של אהבה, וזמנים של מסטריות. ברוכים הבאים הביתה, יקירים. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה בעלת הטבע הגבוה ביותר שכן אתם מתבוננים בעיניו של אל.  טפחו זה את זה, פתחו את הדלתות בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד בעודכם נכנסים לעולם חדש לחלוטין. ברוכים הבאים הביתה.  

אני הצופה ואני אוהב אתכם מאוד.

ואני גם אוהב להתבונן.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2022  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים