מהדורה מיוחדת

19.3.2021

 

ניל דונלד וולש

www.CwG.org

 

מאנגלית: חמדה טלאור

אני שמח לספר לכם השבוע ביחס למשהו שה'קרן שיחות עם אלוהים' מזמינה את כולכם להצטרף לעשייה שלו! זה יכול לגעת בעולם בדרכים שלפני מספר שנים בודדות יכולנו רק לדבר עליהן, אך לא באמת לבצע, -  להתחיל לשנות את העולם בכך שנשנה את האנרגיה האישית שלנו.

אנשים בכל העולם שואלים: "מה אני יכולה לעשות? האם יש משהו שאני יכול לעשות על מנת לעזור לעולם שלנו בימים אלה של נסיבות מתמשכות ומפחידות?" זו התשובה לשאלות אלה.

 אנו מציעים שתיישמו את המסרים שאני בטוח ששמעתם פעמים רבות בחייכם ביחס להעלאת הרטט של האנרגיה האישית  אותה הנכם חווים, ואז תשלחו אותה לעולם.

פרויקט גדול הושק לאחרונה, המעודד ומזמין אתכם לא רק לעשות זאת, אלא לעשות זאת בדרך שיכולה להשפיע בגדול על הפלנטה. אתם יכולים עתה להחליט לאחד את כוונתכם להעלות את הרטט האישי באמצעות הכוונה של רבים רבים אחרים אשר עושים כל יום בדיוק את אותו דבר בדיוק באותו זמן, סביב כדור הארץ.

מדובר בתנועה חדשה שנרקמת, ורבים מהקולגות שלי – סופרים ואנשים השולחים מסרים רוחניים כאשר הם מלמדים – קיבלו את הזמנתי להצטרף, ולהעביר לקהל המאזינים שלהם את העניין. עתה יש לכם הזדמנות לשתף עמנו פעולה, בכך שתוסיפו את האנרגיה הנפלאה שלכם להתרחשות הגלובלית בכל יום בו אתם יכולים [ואנו מקווים שזה יהיה כמעט כל יום!], בשעה 5 בבוקר זמן גריניץ' =  2 בלילה שעון ישראל, או בשעה 5 אחה"צ זמן גריניץ' = 2 אחה"צ שעון ישראל.

הרעיון שאנשים שולחים את הרטט הטוב ביותר שלהם ביחד לעולם אינו חדש, אך מה שמרגש ביחס לפרויקט מיוחד זה הוא, שהיות וסופרים כה רבים והקוראים שלהם מצטרפים בכל יום בזמנים מסוימים וזהים, העוצמה של המסה הקריטית יוצרת שחרור של נקודת מפנה,

אנו מדברים לא על אלפים או מאות אלפים של אנשים, אלא על מיליוני אנשים בכל פינה על פני כדור הארץ, המעלים את הרטט שלהם באופן מכוון בדרך "מתוזמנת ומשולבת", אשר יוצרת גל על פני האוקיינוס האנושי – רחיצה מופלאה של אנרגיה חיובית, בדיוק כאשר הפלנטה שלנו זקוקה לכך ביותר.

כולנו יודעים שהמהות הבסיסית ממנה כל אחד מאתנו עשוי הינה אנרגיה המתורגמת למה שאנו מכנים "אור". ועתה הוא הזמן עבורנו לאחד את האור, ולהגדיל את הבהירות שלו בבהירות כה גדולה עד שהוא יאיר על העולם כולו.

כל דבר ביחס לפרויקט זה הינו בהתאמה למסרים של 'שיחות עם אלוהים'. 'הקרן שיחות עם אלוהים' תומכת בשמחה בהתרחשות הגלובאלית, ומזמינה אתכם גם לעשות זאת, אם אתם מרגישים שהנושא קורא לכם להצטרף אליו.

לקבלת הצעות לאופן בו ניתן להעלות את הרטט האנרגטי האישי, ולעוד מידע רב שיש ברצונכם לקבל בקשר ל פרויקט בדיוק-בזמן זה, (באנגלית}, היכנסו ל   www.UniteTheLight.global  

תודה על כך שאתם מצטרפים אלי בפרויקט זה!

חיבוקים ואהבה,להענקת תמורה

 


טואול - בניית אתרים