~ פנג שואי ומראה ~

חמדה טלאור

מראה מראה שעל הקיר, מי האישה הכי יפה בעיר?....


מראה מעוצבת יפה הינה רהיט מאוד אהוב, המושך אליו את העין... 
ובדרך כלל מה שמושך את העין, מושך אליו גם את האנרגיות.  אז למה, אם כן, אומרים שמראה בכניסה לבית דוחה את האנרגיות שמנסות להיכנס לבית?

כפי שידוע, מראה הינה בעצם זכוכית המצופה מאחור בחומר הגורם לה לשקף את מה שהיא "רואה". דהיינו, המראה מחזירה לנו בחזרה את מה שהיא רואה. היא אינה סופגת או מקבלת, היא מחזירה. זו הסיבה שהצבת מראה בכניסה לבית מול הדלת אינו רעיון טוב, שכן כל אנרגיה שמנסה להיכנס הביתה – מיד מוחזרת חזרה – החוצה.

מקום נוסף שלא מומלץ להציב בו מראה, הינו חדר השינה. הרבה פעמים אנשים דווחו ששנתם לא היתה נינוחה, ולאחר שהוציאו את המראה מחדר השינה – חל שיפור גדול מאוד באיכות שנתם.

אז היכן, מן הסתם תשאלו, כן כדאי להציב מראה?

כאשר מציבים מראה בחדר, [לא מול דלת הכניסה לחדר] היא גורמת לתחושה שהחלל בו היא מוצבת יותר גדול, ואם באותו חדר ישנן אנרגיות טובות, הרי שיחד עם הגדלת החלל "גדל" גם המקום בו ישנן האנרגיות הטובות.

שימוש נוסף – אין זה מומלץ להעמיד מיטה, בעיקר את ראש המיטה, ליד קיר שמעברו השני ישנם שירותים. עדיף גם לא ליד קיר משותף עם חדר אמבטיה.

אבל לפעמים אין ברירה, ואז אפשר להשתמש במראה: תולים מראה על המיטה כך שפניה מופנות אל חדר השירותים, ואז היא מחזירה/דוחה את האנרגיות המגיעות מהשירותים לכיוון המיטה.

וטיפ לסיום:

אם יושבים במשרד עם הגב לבוס [או לעובד אחר] ויש תחושה שכל הזמן מגיעים ממנו "חיצי אנרגיה" [יש תחושה שהוא כל הזמן מסתכל עליכם ובוחן אתכם] אפשר לתלות מראה [אולי כדאי מקושטת, שהיא תיראה יותר כמו קישוט מאשר כמו מראה] על גב הכיסא כאשר פניה אל הבוס, ואז היא תהדוף את "חיצי האנרגיה" המגיעים ממנו.

לקבלת הכוונה וטיפים חינם צרו קשר עכשיו!

או חייגו 052-3328438

logo בניית אתרים