לצאת מיום האתמול

גיליון 876

25.10.2019

 

ניל דונלד וולש

www.CwG.org

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

אגרת מניל

היי ידידי הנפלאים...

בשבוע שעבר דיברנו כאן על מודעות כצעד בדרך לחוויה הקדושה. יש מספר מילים נוספות שברצוני לומר על נושא זה לפני שנעבור לחקר של השבוע הזה...

מודעות הינה היבט מאוד מאוד חשוב של החיים. אני חושב שזו איכות חשובה לטפוח ולצמיחה. אם אנו יכולים לצמוח במודעות, אני חושב שאנו גדלים באחת מהדרכים היותר חיוניות. אני חושב שמודעות הינה חיות. אני חושב שזו חיוניות רוחנית. אני חושב שיש לאדם "חיוניות רוחנית" כאשר הוא מודע – ואני חושב שכאשר אדם מודע הוא הופך להיות "רוחני נמרץ". אני אומר שאני חושב שההשפעה הינה מעגלית.

אז התבוננו לעומק בכל רגע. התענגו על כל ננו שניה. אל תפספסו שום מבנה של העננים, אם תוכלו. או כל ניחוח שהוא. או כל ניואנס באנרגיה של אהוביכם. אל תפספסו זאת; אל תפספסו זאת, אל תפספסו זאת.

כאשר מודעים – לעומק – לפלא של הרגע [אקהראט טולה כתב נפלא על נושא זה], תגלו שזה קל מאוד להצהיר שיש לכם עתה חוויה קדושה.

טוב, עכשיו לנושא של השבוע: בעבר אמרתי: "טרנספורמציה אישית וחברתית מתעוררת". מאתגר ביותר. זו אינה עבודה לבעלי לב חלש או חלשי אופי. זו עבודה לחזקים ולאמיצים. זהו הצעד האחרון בהשגת החוויה הקדושה. הצעד הבא הוא להצהיר שהולכים לעשות בדיוק את זה.

ברצוני לומר לכם שטרנספורמציה אישית וחברתית אינה צריכה להיות מפרכת. זה יכול להיות קל, כאשר עוזבים את האתמול ונמצאים בתוך העכשיו.

לצאת מהאתמול זה דבר פשוט כמו: זה היה אז וזה עכשיו.

לעכשיו אין כל קשר לאז. אנו חושבים שיש לו קשר, אך זה לא כך. אתמול היה אתמול, ואין לו כל קשר להיום. אינכם מי שהייתם אתמול, ושום דבר שעשיתם אתמול, ושום דבר שקרה לכם במהלך האתמול, אין לו כל קשר להיום.

כל רגע הינו רגע של בריאה.

זהו הפלא והיופי של החיים. זו בדיוק הסיבה לכך שכל רגע בחיים הינו, למעשה, חוויה קדושה. הדבר שהופך אותו לקדוש הינו שהוא מגלם את התהליך הקדוש של הבריאה עצמה.

זה אינו דבר שרוב האנשים יודעים עליו, או מבינים זאת כדברו. כאשר הם מבינים, לעתים תכופות הם מצהירים שיש להם חוויה קדושה.

יחד עם זאת איננו צריכים להמתין עד אשר יש לנו חוויה זו [או לדעת שיש לנו אותה] על מנת להצהיר שיש לנו אותה. אכן, בעצם ההצהרה שיש לנו חוויה קדושה, אנו יוצרים אותה.

מה שנאמר כאן היה בפה מלא, זה היה דבר יוצא מהכלל, ולכן שווה לומר אותו שוב. ביחס לחוויה הקדושה, הסוד הגדול ביותר של החיים הוא, שפעולת ההצהרה של החוויה הקדושה יוצרת אותה.

זה נכון ביחס לכלל החיים. הדבר שאותו מצהירים הינו הדבר אותו יוצרים. אמרו את מילתכם, והמילה "עוטה" בשר וחיה בינינו.

לכן לעולם אל תביטו לאחור על מנת לדעת מי אתם ממש עכשיו. אינכם מי שהייתם. אתם עתה מי שאתם ממש עתה. שחררו את האתמול ואת כל אשר קרה לכם ובאמצעותכם, ופשוט הצהירו: הנני אשר הנני.

אני מה שאני ממש כאן, ברגע הזה.

ומה זה בדיוק? זה בדיוק מה שאתם בוחרים שזה יהיה.

עוד בשבוע הבא, כפי שאנחנו עושים כבר מספר חודשים בעודנו מתבוננים בחוויה הקדושה.

 

אהבה וחיבוקים,להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים