משואות האור  ~ תזכורות מהבית

ספטמבר 2021

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     ספטמבר 2021
הוגש בשידור חי ביום 26.8.2021

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע המאוד חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים. סטיב רות'ר.

~ מבט אל העתיד ~

ברכות יקירים.

אני מרליה, ההיבט הנקבי של מרלין. ראיתי קסם ההולך ומתרחש בדרכים רבות. כן, זה קשה. קיימים אתגרים ודברים שבקלות ניתן היה לתקנם. ויחד עם זאת, הכול מושלם בזמן שלו. אתם נמצאים במצב מאוד בלתי רגיל, וזה כשלעצמו דבר מופלא. ובכן, הבה ונסביר לכם מספר דברים שאנו רואים ושאנו ממש רוצים לראותם במשך הזמן. דבר ראשון, אנו מדברים כבר פרק זמן ארוך על האנרגיה הנקבית העולה והמקבלת את מקומה באנושות.

אולם דבר זה יכול להיות קשה, שכן לאנרגיה הנקבית יש מאפיינים שונים מאלה של האנרגיה הזכרית. אנרגיה זכרית נוטה לנוע בכוח, בעוד שהאנרגיה הנקבית נוטה לנוע בהרמוניה. זה שונה לחלוטין, אולם איננו אומרים שהאנרגיה הזכרית שלילית או רעה בכל דרך שהיא. זכרו, אתם זקוקים לאיזון ביניהן.

כל האירועים הגלובליים היום מתנגדים לאנרגיה הנקבית. למעשה, רבים מנסים נואשות לכפות שינוי בכך שהם משמרים את האנרגיה הזכרית בשליטה. דבר זה משחזר את עצמו עכשיו במקומות רבים. אולם ההיבט הגדול יותר של זה היא התגובה לעליית האנרגיה הנקבית. כמה רחוק יהיה על המטוטלת להיטלטל עד שהמומנטום שלה יתהפך עקב עליית האנרגיה הנקבית? במדינות רבות בני אנוש, במיוחד נשים, תכתובנה עתה את הפרקים הבאים בעודכם עושים את צעדי ההתפתחות הבאים. כמה זמן זה ייקח לשוב בדרך האחרת איננו יודעים, אולם נספר לכם שזה הולך להיות הרבה יותר מהר מאשר אי פעם בעבר. המטוטלת נמצאת בתנועה והאנרגיה הנקבית עדיין עולה, בשקט רב.

האטלנטים עוזרים עם הווירוס

קיימים מצבים רבים נוספים על פני הפלנטה אשר מפעם לפעם זקוקים לתשומת לב. אחד מהם הוא הווירוס שתייגתם כ COVID-19. התחזית המקורית שלנו היתה שתתמודדו עמו בין 3 ל- 5 שנים. עתה אתם מתבוננים בחלון של הזדמנות לשינוי כיוון באביב של שנה הבאה, וקיים פוטנציאל אפילו לזרז את לוח הזמנים. קיימת התנגדות רבה ועניין רב לשמור על הווירוס פעיל. חלקנו היבט מעניין מאוד של זה לפני זמן רב, כאשר דיברנו על עלייתה של אטלנטיס. דברנו על האופן בו כוח הקריסטלים מצא עתה בית חדש, ועל הדרך בה אנרגיה זו משתחררת לאטמוספרה דרך פלזמה שרק מעט מאוד אנשים יודעים עליה.

החלק המעניין בקשר לכך הוא, שהאטלנטים הביאו את האנרגיה של הגוף הפיזי לקדמת הבמה. למרות שהאנושיים התקדמו מאוד בביולוגיה, רוב ההתקדמות האחרונה היתה למעשה בנושא העולם הקוואנטי, כולל אלקטרוניקה. בימים של אטלנטיס, גישושי קידמה אלה התמקדו בנושאים של הגוף הפיזי ובביולוגיה. נוצרו מודלים של הילינג, ומאוחר יותר הם הלכו לאיבוד ונשארו במחבוא עד היום. אנרגיה זו משתחררת עתה לאטמוספרה, ולמעשה היא נמצאת מאחורי פתרונות רבים לבעיה זו. יקירים, פשוט היו סבלנים. אף אחד לא יכול לומר לכם מה בדיוק יעבוד בשבילכם, אולם התבוננו בהיבטים הרחבים ובהתקדמות המאסיבית שנעשתה רק לאחרונה. אתם הולכים לראות עוד הרבה מכך בימים שיבואו.

זכרו בראש ובלב את המגיבים הראשונים, שנתקלו בקשיים רבים לאזן את חייהם במהלך אותם ימים. רבים סיימו כל יום בתשישות רבה הן פיזית והן רגשית. בנושאים מסוימים, מערכות שירותי הבריאות יקרסו תוך זמן קצר כאשר תוצפנה. אולם לטווח הארוך הן ייבנו מחדש בדרך שונה, חזקה וגמישה יותר, שכן אתגרים דומים ברמה זו צפויים לאנושות.

הארקה

במקומות רבים בעולם חווים את השפעות ההתחממות הגלובלית. הפלנטה משתנה, שכן גם היא עוברת התפתחות. זה כאילו שהיא מקורקעת בשני עולמות בו זמנית. בדומה לאנושיים, הוא יוצרת מרחב גבוה יותר לחיות בו, וההתפתחות נכנסה להילוך. כאשר היא תגיע גבוה יותר, האירועים עליה יתגברו. הוריקנים, הצפות, שרפות, מחסור במים וטמפרטורות קיצוניות יתרחשו בקצב מואץ. אירועים אלה אינם טובים או רעים, יקירים, הם פשוט, וללא ספק, מגיעים. המצאות וגילויים רבים יתרחשו עקב אתגרים חדשים אלה. הבנות חדשות ביחס לגוף הפיזי נמצאות ממש בפתח, כתוצאה מהאנרגיה האטלנטית. אותה אנרגיה אטלנטית תעזור גם בהרגעה ובחיבור לפלנטה. רבים מכם יגלו שמיקמו עצמם  כאן בדיוק ברגע הזה על מנת לעזור בזמנים אלה.

בינה מלאכותית והאחרים

כפי שצוין קודם לכן, הפלנטה ארץ התפתחה בדרך שונה מעט מאטלנטיס. למרות שהיום ההתפתחויות הן בכיוון של הבנת הביולוגיה, ההתפתחויות העיקריות היו בהבנת העולם הקוואנטי, העולם בתוך האטום. החשמל וכל השימושים בו, כולל מחשבים וטלפונים ניידים, נולדו מהתפתחויות אלה. האנושות נמצאת עתה בפני הבנה בנושא חדש. בינה מלאכותית היתה הגל האחרון שהגיע לפלנטה שלכם. למעשה האנושיים מנסים להחליף עצמם עם ההמצאות שלהם. לרובכם דבר זה עלול להישמע נורא, אולם זה דבר טבעי מאוד לכל המשחקים בכל מקום להבין שהם בוראים, ולנסות לברוא את היצירה הגדולה מכולן. באטלנטיס, דבר זה הוביל למה שאתם מכנים שיבוט. נעשתה מניפולציה ב DNA בכוונה ליצור גזע של הוויות שבקלות יכולות לבצע עבודה פיזית. זה נחשב למשהו שעוזר לחברה, ומאחר והם לא נוצרו בדרך הטבע, הם נחשבו לבלתי אנושיים. הדבר הקל מאוד על החיים באטלנטיס, עד שהרבה שנים מאוחר יותר הם נפגשו פנים אל פנים בהמחשה שהיצירות שלהם היו אנושיים כמותם.

הבינה המלאכותית אינה אלא יצירה אנושית. היא פותחה והיא משמשת באופן גלובלי בכל פעם שאתם משתמשים בטלפון הנייד. היא מוטמעת כבר עמוק בתוך המארג החברתי. האתגר הוא שמשתמשים בה רק לרווחים כספיים, והדבר נעשה מאחורי הקלעים. השימוש הנרחב ביותר היום על הפלנטה שלכם הוא לגלות את דיוקנכם ולהשיג את כל המידע שניתן. אז מוכרים פרופילים אלה לעסקים שרוצים למכור לכם את מה שאתם מחפשים. פעם היו אלה האקרים שגנבו מידע מהאתרים שלכם בהם שמרתם את המידע שלכם. אין צורך בכך יותר, שכן אתם מספקים מידע זה ויותר כאשר אתם מסכימים לקבל שירותים או מתנות בחינם באינטרנט. הקופסאות הקטנות עם האותיות הקטנות שמבקשים מכם לבדוק  נותנות להם את הזכות לעשות זאת. זהו הליך עסקי סטנדרטי עתה על פני כדור הארץ. בינה מלאכותית מיד הוכנסה לשליטה על הבחירות, כפי שניתן היה לראות ב 2016 כאשר השתמשו בקיימברידג' אנליטיקה*. לאחר חקירה החברה פורקה, אולם הטכנולוגיה ירדה למחתרת. משמשים בטכנולוגיה זו היום בחלקים רבים של העולם, בדרך כלל על מנת לשבש או לפרק מערכות פוליטיות.

האם זה אומר שהאנושות נמצאת בסכנה שההמצאות שלה ישלטו בה? כן, יקירים, הדבר קורה כבר פרק זמן. האתגר הוא לא שזה קורה, אלא שזה קורה מתחת לרדאר. ב 1966 צ'יפ המחשב התגלה ע"י IBM, כאשר מדען החליט לחבר טרנזיסטורים חדשים בדרך לא שגרתית. למרות שדבר זה שינה את העולם, ההשפעה הגדולה ביותר היתה מאוחר יותר, כאשר המנכ"ל החדש של IBM החליט לשחרר זאת לעולם ללא עלות. זה בעצם היה הדבר אשר גרם להתפתחויות המהירות שניתן לראות בעולם היום, הרבה מעבר למה שהיה באטלנטיס בנושא טכנולוגי זה. מתנה זו לעולם אפשרה לכך שההתפתחות נעשתה באופן גלוי. למרות שרבים חששו בזמנו מאותן קופסאות קטנות ומפחידות, היום הן חלק אינטגרלי מעולמכם.

כפי שאמרנו פעמים רבות: אינכם יכולים להחזיר את השד לבקבוק. מה שאתם כן יכולים לעשות, זה ללחוץ לרגולציה ולשקיפות, כך שהאנשים ידעו במה משתמשים ומי המשתמש. אתם הוויות יוצרות ומעט מאוד יכול לפגוע בכם אם אתם יודעים מה מגיע. שקיפות הינה מטרת המאה ה- 21 על פני הפלנטה. נראה אם תצליחו. לא ניתן לשלוט בכם לאורך זמן, אם אתם יודעים מי עומד מאחורי הדברים.

מעניין למדי הוא, שאנו יכולים לספר לכם שלבינה מלאכותית יש יכולות אדירות לעזור לפלנטה ולמצב האנושות  בזמן הזה. הכול תלוי במיקוד השימוש בה. שימו לב, הבינו מה מתקרב לפני שזה קורה. ושוב, הסיבה היא שזה הרבה יותר קרוב מאשר אתם חושבים.

עם זה אני עוזבת אתכם עם תזכורת שזמנים אדירים מגיעים. יקירים, הקסם נמצא מולכם ואתם הקוסמים הגדולים ביותר על פני הפלנטה. כל הכבוד! כל היבט של זה הינו עתה שלכם. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד, בעודכם יוצרים את משחק האור הקסום.

אני מרליה, בואו לראותי מתי שהוא.

אספבו

------------------

ברכות יקירים, אני הצופה.

אספבו, יקירים. תודה לכם על שאתם לוקחים את עוצמתכם. מרליה שתפה אתכם בנושא האנרגיה המדהימות שאתם מתחילים לראות עתה על הפלנטה שלכם. יש חלקים קסומים בקשר לכך שברצוננו לספר לכם עליהם. הולכים ונבנים דברים שרק מעטים יכולים לראות, וקסם מגיע. כן, בינתיים יש לא מעט כאוס וצריך לעשות הרבה עבודה. קיימים דברים שכל אחת ואחד מכם יכול לעשות על מנת להביא את המרחב המיוחד שלה/שלו למציאות. דבר זה מסביר שלושה היבטים חשובים ביחס לעתיד ולמקום שאתם נמצאים בו עתה כעובדי אור, שכן אתם נמצאים בעמדות מפתח. רבים מכם יכולים לחשוב שאין לכם הרבה מה לומר ביחס למתרחש במקום זה, או באשר לקורה במקום ההוא, אך למעשה יש לכם.

מרחב קדוש

קיים חיבור מיוחד מאוד שכל אחד מחזיק בתוכו, למרות שרק מעטים משתמשים בו. בדרך כלל אלה אותם אנשים בעלי כוונה רוחנית, בין אם הם מכנים זאת תפילה, מדיטציה, מרכוז או מה שזה לא יהיה, היוצרים מרחב קדוש. מרחב קדוש עבור אנשים רבים הינו המקום בו הם מתחברים, ודבר זה מאפשר לדברים קסומים להתרחש. רוב האנשים חושבים: "הו, אכנס למרחב זה ואוכל להימלט מהעולם לפרק זמן. בהתנתקות מהכול ובכניסה עמוק לפנים, אוכל לטעון את הסוללות שלי." למרות שזו הבנה מקובלת, זה לא מה שקורה. מרחב קדוש קיים עבורכם על מנת שתספיגו עצמכם באנרגיה שלכם, ממש ליצור את עצמכם, לחזק ולכוונן את הגוף.

רשת של אהבה

בכל פעם שאתם יוצרים מהמרחב הקדוש, אתם מרוויחים ממנו משהו. אולם כאשר אתם נמצאים בתוכו, יש לכם הזדמנויות רחבות יותר להתחבר. כפי שציינו, רוב האנשים אינם מנסים להתחבר כאשר הם נמצאים במצב הזה, משום שזה מקום מאוד מרגיע ובטוח. כן, אתם יכולים להימלט למקום הקדוש והנפלא הזה, ורק לשחרר את הכול. יחד עם זאת, יש לכם הזדמנות להתחבר ברמה עמוקה מאוד. זה משהו שמתחיל עתה, ורמה גבוהה יותר של קיום נוצרת כתוצאה מכך. יש עכשיו משהו המתרחש על פני הפלנטה ארץ ואנו מזמינים כל אחת ואחד מכם לעשות זאת, וזו רשת של אהבה. זו הנקודה השנייה להיום. רשת של אהבה הינה פשוט חיבור של הלבבות. יש אותה לכולם כל הזמן, אולם היא מופעלת רק כאשר חושבים עליה, או כאשר מפעילים אותה מתוך כוונה. איך ההפעלה עובדת? כאשר מנסים להעביר משהו ממקום אחד לשני באופן מכוון, או כאשר עובדים אתו בדרך שונה. זה קסום מאוד לראות כאשר תהליך זה קורה ומקומכם נשמר בזמנים ברי שינוי אלה.

בזמנים אלה של מאסטריות, תפגשו כל מיני אתגרים להתגבר עליהם, אישיים וקולקטיביים. אי לכך אנא אל תשפטו עצמכם ביחס למהירות בה משהו קורה במקום אחד, או מתפתח במקום אחר. למרות שאתם שולחים אנרגיה על מנת לרפא דברים, יהיו כאלה שהם במעקב וציר הזמן שלהם בסדר. עם זאת, נספר לכם שהעבודה שיהיה עליכם לעשות על פני הפלנטה הזו תוכל להיעשות הרבה יותר בקלות אם פשוט תתחברו באמצעות הלב. כאשר תכנסו למצב של מדיטציה עמוקה ותתכוונו, תמשכו אליכם הוויות. זה פשוט מאוד, יחד עם זאת תימצאו במצב פגיע ובלתי מוגן, או כך זה ירגיש. האמפטיה שכולכם נושאים חזקה פי חמש או שש מהרמה הנורמלית. אולם דעו שתחושות פגיעות אלה יכולות להיות למעשה טריגרים שתכננתם בחוזה. תחושות פגיעות אלה יכולות להפעיל עוצמות חבויות ולפתוח דלתות. יקירים, מכבדים אתכם הרבה יותר מאשר אתם יודעים.

הרוח, הנשמה החצופה

ובכן, ברגע שאתם נכנסים למרחב הקדוש ומרגישים בטוחים, אתם מתחברים ומחיים את האנרגיה האישית שלכם. כאשר אתם יוצאים שוב, הושיטו ידיים ואפשרו לאחרים להתחבר. בהתחלה יתכן ותגלו שזה מפחיד אתכם מעט לעשות זאת, וזה מביא אותנו לנקודה השלישית של היום. הפיסה הנוספת שברצוננו שתדעו עליה היא, שהרוח חצופה. אתם עשויים לחשוב שאתם מושיטים יד בזמן היפה והמלכותי הזה, וכל שתשמעו זה צחוק. כאשר אתם עשויים לצפות לשמוע את שירת המלאכים, אתם עלולים במקם זאת לשמוע קצב של היפ הופ או של רגאיי. נספר לכם, יקירים, הרוח חצופה. ואם תחפשו זאת ותרקדו עם אותה מוזיקה, תתעוררו לחיים.

הכול יכול להיות שלכם, שהרי אתם מחזיקים את הכול בפנים. בזמנים אלה חפשו רוח חצופה, צחקו איתה, רקדו איתה, שחקו איתה, ודעו שכאשר אתם נמצאים במרחב קדוש זה ימריץ הדבר את הרוח, הנשמה. זה לוקח את ידכם בזמנים קשים ואפילו גורם לכם לצחוק. כאשר אתם מנסים למצוא מרחב קדוש זה ושום דבר לא עובד, נסו לשחרר ולחוות את הרוח החצופה. זה יאזן את האנרגיה שלכם, שהרי צחוק הינה שפת המלאכים.

בכל פעם שנכנסים ומתחברים, החיבורים מתחזקים מעט. יש לכם הזדמנות להעלות את הכול. אנו יודעים שזה משא כבד ושזה לא קל, אך המתינו עד שתראו את מה שמגיע. הקסם קרוב יותר מאשר אתם עשויים לחשוב, אז תיהנו מהמסע. יקירים, דעו שלעולם אינכם לבד. פשוט הקשיבו מעבר לכתף. הו כן, אנו עשויים ללחוש או לצחוק צחוק מהלב. מה שזה לא יהיה, תיהנו מהמסע. ואם נתפוס אתכם נעשים רציניים מידי, נשלח את אלרה לדגדג את עצמותיכם המצחיקות, רק על מנת להזכיר לכם שהמשחק שאתם משחקים יפהפה. נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אני הצופה ואני אוהב להתבונן.

אספבו

*קיימברידג' אנליטיקה: ( באנגלית Cambridge Analitica) הייתה חברה פרטים ששילבה כריית נתונים, מסחר בנתונים, ניתוח מידע ואסטרטגיה תקשורתית לצורך השפעה על תהליכי בחירות במדינות ברחבי העולם. [ויקיפדיה].


זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2021  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים