פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

משואות האור ~ תזכורות מהבית

15 אוגוסט 2012

~ התפתחותן של כל הרמות ~

כמו בתחתונים כך בעליונים

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית) בכל ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

מאת סטיב,

בתקשור זה דברו הקבוצה על האופן בו גל האנרגיה משפיע על רמות ההרמוניה האחרות. אחת הדאגות הגדולות היא ביחס לאותם אנשים אשר עזבו את גופם ומתו, אך עדיין לא הלכו הביתה. מחוברים לאדמה, רוחות רפאים ושמות רבים אחרים, היו בשימוש לשם תיאור רמות קיום ביניים אלה. הקבוצה אומרים שהוויות ברמות אלה חשות עתה בקשיים רבים, שכן גל השינוי האנרגטי ממשיך להתנהל.

הקבוצה רצו שנהיה מודעים לתחושת המתח המורגשת, שכן היא אף יוצרת פוטנציאל הזדמנויות נהדר לרבים לחזור הביתה. כולנו יכולים לגרום להבדל גדול מאוד כאן, תוך השקעת מאמץ מאוד קטן. אם אנו נושאי האור, עלינו לקבל בברכה את המקומות החשוכים. החלק החשוב אותו רצו הקבוצה שנזכור הוא, שכנשמה, יש לנו עתה הזדמנות להתאחד בכל הרמות.

חודש נפלא והתאמנו בחמלה!

 

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

ברכות מהבית,

הגל ההפוך החל

החיבור בין הבית לכדור הארץ הואץ מאוד, במיוחד במהלך החודשים האחרונים. כדור הארץ משתנה עתה, כהכנה לעתיד להתרחש. דמיינו איך זה יהיה אם גל מים ענק כגל צונאמי, יבוא וישנה כל דבר בדרכו. לפני שהגל מגיע, קודם כל נסוגים המים אל תוך האוקיינוס, ונראה שהם עושים גל הפוך מתוך ציפייה לגל האדיר הצפוי. זה כאילו שעל האנרגיה השלילית להוציא כל דבר לפני שאנרגיה החיובית יכולה לזרום כדי לגרום לשינוי. זהו דפוס גלים טיפוסי.

זה לא מכבר התחלנו לדבר על דפוסים של גלי אנרגיה. עתה נספר לכם על הגל אותו הנכם יוצרים ועל ההשפעה הכבירה שיש לו. אתם נרגשים ומוכנים להתעלות. התרגשות זו, המתרחשת בתוככם, פשוט גורמת ללבכם לפעום באופן הגורם לכם ליצור סביבכם תנועה של תנודה. כאשר משלבים רטט זה יחד עם הרטט של אנשים החושבים כמוכם הסובבים אתכם, נוצר גוש של גלים. כל הגלים מתחילים בעוצמה, אך כאשר הם פוגשים התנגדות הם מתפוגגים, ובסופו של דבר הם הופכים להיות קו ישר. זו אינדיקציה לכל דפוסי הגלים, עד ששני גלים מרחשים יחדיו.

כאשר שני גלים מתאגדים, הם מקיפים את המרכז באופן שווה מכל צידיו, והוא מטבעו אינו פוחת עקב כך. גלים אלה ידועים כגלי סקלר [scalar] * ולידיעתכם הנכם עושים זאת בעזרת הלב. הדבר מתרחש על בסיס עולמי, לא רק בחלק אחד של האנושות, או אזור אחד, או מדינה אחת. הדבר מתרחש הלכה למעשה בו זמנית, ברמות רבות ושונות. אנרגיה זו תתמזג מעט שונה במקומות שונים בעולם, עקב המבנים והתרבויות השונים שלכם. כל האנושות עושה צעדים אדירים להעלאת הרטט ממש עתה, ובעקבות כך שני דברים מתרחשים. ראשית הנכם סוגרים את הפער בין מה שאתם חושבים עליו כעל המרומים וכדור הארץ. הרוחניות, אותו דבר בכם שתמיד ניסיתם לחשוב עליו כעל דבר נפרד, מתקשר עתה באופן שונה עם הראש והלב. הנכם מתחילים להגיע לאמיתות חדשות ונושאים חדשים, המגלים את עוצמותיכם. הנכם זוכרים יותר דברים ביחס לבית, אתם מעזים להתבונן בהם, ובתקופה זו זה דבר מאוד עמוק. ובכן, יקירים, החיבור ביניכם והחלק בכם שהינו הרוח, הולך ומתחזק. כפי שכבר אמרנו, כאשר כל האנושות תתפתח, יגיע הזמן בו כולם יתחילו לתקשר. בתקופה זו יעלם התקשור המילולי, שכן לא תזדקקו למלים על מנת לתאר את אשר כולכם עושים.

היו זמנים, במהלך שנות ה- 70, בהם המצאתם מילה כדי לתאר 'תפישה על חושית'. מילה זו נעלמה לחלוטין משפתכם, שכן אינכם זקוקים לה יותר. אתם מבינים שלכל אחד יש יכולת זו, והדבר חדל לחלוטין להיות משהו בלתי רגיל. רבים מכם לא יקראו לעצמם מתקשרים וזה בסדר גמור, שכן איננו מוטרדים מהאגו שעליכם לשאת. לא איכפת לנו מהיכן מגיע התקשור כל עוד הנכם חשים ומאפשרים לאנרגית האהבה מהבית, לעבור. לכולכם על פני הפלנטה יש הזדמנות לתקשר את הקטע שלכם מהבית, שהינו הקטע הייחודי שלכם, ודבר זה מתרחש ממש עתה. לא אנו עושים זאת. אתם עושים זאת. האנושות הגיעה לרמה בה אתם יכולים לשאת עוצמה זו בתוככם, בעודכם ממשיכים לצמוח ולהעמיד פנים שהנכם אנושיים בתוך בועת הביולוגיה שלכם. בראבו, יקירים! כל הכבוד. כל הכבוד.

הבה נדבר עתה על הדבר השני המתרחש בעוד האנושות כולה מעלה את הרטט שלה. גל נוסף נוצר מפעילותו של הגל הראשון, וזו צורה של הרמוניה, המתרחשת באופן טבעי. בקרוב יתאחדו כל הגלים האלה. דמיינו לרגע את כל הגלים מגיעים עם כל שנה ששלטתם בה. שלטת בתשיעיות [9.9.09] ואז בעשיריות, ואז ב- 11, ובקרוב מאוד ב- 12. יצרתם גל אנושי המשנה את הפלנטה באופן קיצוני.

כל הרמות מתפתחות – לכיוון כדור הארץ

ישנה השפעה אליה אינכם מודעים ואליה ברצוננו להפנות את תשומת לבכם. יצירת הגלים גורמת לנסיגתם בכך שהם מושכים החוצה את האנרגיה הישנה ועוזרים לבנות ולהביא את הגל החדש. למרות שברמה מסוימת תגובת הסיבה והמסובב יוצרים בעיה מסוימת, התשובה לכך נמצאת בידיכם.

זכרו, יקירים, הנכם הוויות אינסופיות המשחקות משחק של להיות בעלות גבולות. הנכם מעמידים פנים שיש לכם התחלה וסוף, מעמידים פנים של בני אנוש. אולם היכן שהוא עמוק בפנים, כל אחד ואחת מכם יודע שזהו משחק בלבד אותו הנכם משחקים. הבועה הביולוגית הינה מחסה זמני בלבד. האני האמיתי שלכם הינו אינסופי והוא חלק מכל דבר אחר ביקום. ובכן, הנה האתגר. כאשר האנושיים עוזבים את הגוף ואת כדור הארץ על מנת ללכת הביתה, לעתים תכופות מדי הם עדיין נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית, ולעתים הם בוחרים לא ללכת הביתה. האנושיים אוהבים פחד, ולעתים תכופות הם אוהבים להיכנס למצב זה. אתם אפילו עושים סרטי רוחות רפאים וסרטים מפחידים כדי להסביר את מרחב הביניים הזה, ואז הנכם חשים מפוחדים. אמצו ללבכם את רגשותיכם – אפילו את הפחד – שכן בן האנוש יכול להיות על פני האדמה רק אם הוא מחזיק בכל מגוון הרגשות האנושיים; זו הדרך היחידה להיות בכיוון כדור הארץ.

הרגשות האנושיים ומתנת הטרגדיה

רבים מכם חשים אמפטיה כלפי ההוויות שאתם מאמינים שנתקעו על פני כדור הארץ, להן הנכם קוראים רוחות רפאים. אולם עליכם להבין שאף הן נמצאות על פני פלנטת הבחירה החופשית, לכן בכל רגע נתון הן יכולות לבחור ללכת הביתה. ישנן ביניהן שפשוט אינן יודעות כיצד. אחרות תקועות בסיפור שלהן ויש להן קושי לשחרר אותו זמן מספיק ארוך על מנת להגיע הביתה. אתם מבינים, יקירים, הרגשות האנושיים לא עובדים בבית. מהם הרגשות האנושיים? הפחד הינו הרגש מספר אחד. כל הרגשות השליליים מבוססים על הפחד. אלה הן אינטרפרטציות אנושיות, שהרי הנכם חיים בשדה הדואליות. אתם חשים שאם יש לכם משהו טוב, חייב להיות משהו רע לאיזון. כך נהגתם במשך תקופה ארוכה מאוד. בנוסף, למרות שהדברים משתנים עתה, זו למעשה הנקודה בא הבעיה עולה. במשך עידנים היו הוויות שעדיין לא שבו הביתה. יתכן והן נצמדו לכעס שלהן, לפחד, לקנאה, או יתכן שאפילו האהבה תקעה אותן. מדוע רגש האהבה הינו רגש אנושי שיכול 'לשלוח' נשמות לכיוון כדור הארץ במקום לקחת אותן הביתה? אם זהו רגש של אהבה אמיתית, הוא לא יכול לעשות זאת. ביטוי האהבה שלכם על פני הפלנטה הינם הן אהבה ללא תנאי והן אהבה מותנית. אולם אם הנכם קשורים באהבה מותנית ואינכם יכולים לשנות את הדבר אלא לבקש אחר התנאים המביאים את האהבה, לא תוכלו ללכת הביתה. זו הבחירה שלכם.

דבר זה גורם להתעוררות של ממד אנושי שלם, אך אל תחשבו לרגע, שהם שונים מכם. אלה הם הוריכם, הסבים שלכם, האחים והאחיות, הבנים והבנות, ואפילו הנכדים. כל בן אנוש הינו חלק מכם בדרך כלשהי, ואין זה משנה באיזה ממד הוא נמצא. הבחירה החופשית מאוד מאתגרת, שכן אינכם יכולים פשוט לפתוח את הדלת בין השתיים. כתוצאה מכך, פעמים רבות הגעתם להסכמה קולקטיבית לחוות טרגדיות. אחת הדרכים לפתוח את הדלת לאלה אשר הסתבכו במחזורים של היתקעות, הינה לגרום להוויות מצידו השני של הצעיף לעמוד מולם. לעתם תכופות זהו המובן העמוק והסיבה לטרגדיה. הודות לטכנולוגיה העכשווית הדברים מופצים במהירות מאוד גדולה לכל לב ולב, וכולם חשים צביטת כאב כאשר משהו קורה למישהו. למעשה זה דבר נפלא, שכן אמפטיה זו תרפא את הפלנטה.

אל תנסו למצוא תשובה לכל טרגדיה. פעמים רבות, אלה אשר חוו את הטרגדיה, החליטו ללכת הביתה ללא הזהרה מוקדמת. הם משנים את הפלנטה, שכן הם פותחים דלתות לצד האחר של הצעיף שתאפשרנה לאחרים ללכת הביתה. אתם חשים עצובים כאשר הנכם רואים, או שומעים, על טרגדיה, שכן אתם מנסים להבין מדוע וכיצד אירע הדבר. דעו שברמה מסוימת זה דבר נפלא ואין בו כל דבר רע. אז, קחו על הדבר בעלות ודעו שהנכם עוזרים ליצור עמוד אור עבורם על מנת שילכו הביתה.

להגמיש את השדה המגנטי

להלן חלק נוסף מהדברים שברצוננו לחלוק עמכם. אתם הנכם הוויות בעלות מגנטיות, והדבר המתרחש על פני הפלנטה, הינו שינוי מגנטי מעבר להבנתכם. למרות שלמדתם למדוד שדות מגנטיים בעלי רטט מסוים, אתם עדיין יודעים מעט מאוד על השדות המגנטיים האישיים שלכן, שמגיעים רחוק. פעמים רבות הנכם מתקשרים באופן טלפאתי. יש ביניכם אנשים המתחילים לחוש דיכאון, דבר מאוד נפוץ עתה על פני כדור הארץ. זו משיכה רגשית של המים הנמצאים בדרכם. [ראו בהמשך] אתם עלולים לחוש רציניים ללא סיבה נראית לעין, כאילו עמוק בפנים הנכם יודעים שמשהו מתרחש אך אינכם מסוגלים לשים את האצבע על מה זה בדיוק. אם אינכם מסוגלים לעבד את התחושה, סביר להניח שתיכנסו לדיכאון ותהפכו להיות חלק מאותם מים הנעים החוצה לפני שהגל נכנס.

נספר לכם, יקירים, שהדרך הקלה ביותר לצאת מבעיות, הינה להושיט יד לזולת ולעזור לו לצאת מבעיותיו. לעתים הנכם נשאבים כה עמוק לרגשותיכם, לבועה הביולוגית הקטנה שלכם, או לבעיות המתרחשות בתוך השדה שלכם, שהנכם שוכחים שהקסם שלכם הינו תמיד בעזרה לזולת. יש שחשו באופן זה את המיתון ויש להם קשיים לתפקד ביומיום. אנו מבקשים מכם להעז וכל יום להתנתק מעצמכם למספר דקות, ולהתמקד באחיכם ואחיותיכם שיתכן ונמצאים באותו ממד וזקוקים לעזרה. הושיטו יד מבעד לממדים, הרימו את הצעיף, טפחו להם על הכתף וספרו להם כמה הם נאהבים. אמרו להם שכאשר הם משחררים, הם יכולים מיד ללכת הביתה. פעמים רבות כל שעליכם לעשות זה להצביע על הדרך בעזרת אורכם. אם במקום זה תיפלו אל תוך הפחד, תעצימו את האשליה שלהם במקום להסיט הצידה את הצעיף. "לכו אל האור! לכו אל האור! לכו אל האור!" לידיעתכם, יקירים, לעתים זה כל מה שהם צריכים לשמוע. שתפו אותם בידיעה שיש להם בחירה לשבור את המעגל, והם יכולים ללכת הביתה, אם זהו רצונם. בכך שתעזו להושיט יד, תעזרו לנשמות אחרות שבתמורה תעזורנה לכם לצאת מהדיכאון. הושטת היד תעזור לשקם את הרוח ולהחזירה אל האנרגיה שהנכם מחזיקים בה באמת, ותיתן לכם כיוון למיקוד שלה.

לאחוז בַעוצמה

כל אחד ואחת מכם הינו מאסטר על פני הפלנטה. אתם מחכים להיות מאסטרים בכל הנושאים, אך לידיעתכם, דבר זה לא הצליח בעבר. לאדם שנמצא כאן יש מתנה מיוחדת ולאדם שנמצא שם יש משהו שונה למדי. אנו חסרי סבלנות בציפייה לרגע בו תפגשו זה את זה. כאשר סוף סוף תפגשו ותאמרו: "אנו מנסים להיפגש כבר עשרים שנה, מדוע זה לקח לנו זמן כה רב?" האיחוד יהיה מושלם. כל אחד ואחת מכם נושא קריסטל, והוא זוהר ביותר רק בלבו/בליבה. אין כוונה שהדבר יציל את כל האנושות, שכן בסך הכול זהו חלק הפאזל אותו רק אתם יכולים לשאת. רק אתם יכולים לעמוד ולומר: "אני מחזיק בחלק המיוחד הזה מהבית." פעמים רבות הביקורת העצמית מונעת מכם מלומר זאת. במקום זאת אתם חושבים לעצמכם: "מי אני שאעשה זאת? ישנם כל המפורסמים האלה שלבטח יכולים לעשות זאת, ובאשר לי, אני רק אדם קטן שאינו עושה דבר. מה אני כבר יכול לכתוב בספר שטרם נכתב?" אך יקירים, זו אינה הדרך להתבונן בדברים. לכל אחד ואחת מכם יש חלק מיוחד אותו הנכם נושאים מהבית, וכאשר אתם מתחילים לצרף כמה מהחלקים, אתם יוצרים את הבית. כאשר תעזו להושיט יד ולהשמיע את קולכם בצד האחר של הצעיף, ייצור הדבר אנרגיה שתישמע גם על פני הפלנטה ארץ. הדבר יובילכם למילניום הבא, אל תוך אלף שנים של שלום אשר נחזו לפני שנים רבות. אתם קסם, אך הדבר הקשה ביותר הוא להאמין בקסם שלכם. לעתים ההוכחה לקסם שלכם מופיעה בדרך שונה מכפי שחשבתם שיקרה. יתכן שהושטת היד ליקום לא הניבה את התוצאות להן ציפיתם, שכן אולי אותה נשמה כיוונה אתכם למשהו גבוה יותר. עתה מגיע הזמן בו תוכלו לחוות סגנון חיים גמיש בכך שתאפשרו לנשמה להיות חלק מהאנרגיה שלכם בכל רגע, ולא רק כאשר הנכם עוצרים על מנת לתקשר, לכתוב או לנגן. כאשר אתם מתבוננים באדם בעברו האחר של החדר ואתם שולחים לו אהבה, הבינו שאתם עשויים לשנות לא רק את יומו, אלא כל חייו.

יש לכם היכולת הזו. השאלה היא, מה הנכם הולכים לעשות עמה? הגלים הנכנסים מתחילים. באמצע אוגוסט תגיע הנסיגה ממש אל שיאה, ומאותה נקודה תתחילו לראות חלק מאותם גלים נבנים ומגיעים. הרעיון הוא להעמיד עצמכם מרצונכם אל מול הגל. רכבו על הגל ואפשרו לו לשאתכם. אם אתם מוכרחים, עצרו את נשימתכם, שכן פעמים רבות אתם בורחים מפני הגלים בנסיון להגן על עצמכם. שחרור הינו הדבר אשר גורם לכם לחוש המומים, כאשר הגל סוף סוף מגיע. הדבר אינו נעשה באמצעות תיאום מכל סוג שהוא, שכן זהו גל אותו אתם יצרתם. הוא לא נעשה באמצעות חיזוי. הוא נעשה על ידיכם, שהרי ברצונכם לשנות את חייכם, את הכיוון ואת עולמכם. לנו יש תשובה אחת בלבד: "וכך הוא."

אתם הנכם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו. אתם חשים בכניסתה של האנרגיה החדשה, יחד עם זאת הנכם חשים אף בכאב ובמגבלות. לעתים אתם חשים במחסורה של האהבה, וסביר להניח שאפילו תחושו פחד. ההבדל נוצר מהאופן בו אתם משתמשים באנרגיה. מה יש ביכולתכם להוציא מהחשכה ולהופכו לאור? איזה חלק מזה נושא את שמכם? אנו מאוד מאוד גאים להתבונן ולראות את הרוח הזוהרת והבוהקת בכל אחד מכם. יקירים, אנו יודעים מי אתם. אנו רואים אתכם בבהירות ואוהבים אתכם מעבר ליכולת הבנתכם. העולם הזה משתנה צעד אחר צעד, ואתם עושים עבודה נפלאה. הושיטו יד ועשו את אשר יש ביכולתכם. כאשר תחושו שאינכם יודעים מה יש עוד לעשות, הושיטו יד ועזרו לזולת למצוא את דרכו. זוהי מתנתכם. מצאו, אם כן, דרך להעצים מישהו בסביבתכם, ואז ראו כיצד עולמכם וחייכם משתנים במהירות גדולה. בכבוד מאוד גדול אנו חולקים את הדברים באופן זה עמכם.

אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. אתם משחקים סוג חדש של משחק... שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה
 
* גלי סקלר – כמות בעלת גודל רב ללא כיוון

זכויות יוצרים 2000 – 2012 Lightworker.http://www.lightworker.com/ הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים "זכויות יוצרים 2000 – 2012 Lightworker.http://www.lightworker.com/" תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר http://www.lightworker.com/ . תודה על העזרה בהפצת האור!

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים