משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אוקטובר 2021

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     אוקטובר 2021
הוגש בשידור חי ביום 23.9.2021

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע המאוד חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים. סטיב רות'ר.

~ הקשבה ~

ברכות יקירים, אני שומר הזמן.

אני כאן עמכם על מנת לספר לכם שכל מה שמתקדם על פני הפלנטה שלכם, ישנה את פניה. אין זה סוד שהאנרגיה הופכת להיות קשה ושלפרוש כנפיים הולך ונהיה קשה. אפילו קשה למצוא את השמחה שהיתה לכם לפני מספר רגעים. יחד עם זאת, זמנים אלה מביאים גם שינוי. הם מפעילים חוזים גדולים עליהם חתמם סביב השלחן הגדול לפני שבאתם לכאן. הנה אתם כאן בזמנים קסומים אלה של מסטריות, ואנו מוצאים אתכם עמוק בכל זה. ברוכים הבאים, יקירים, אנו שמחים שהצלחתם להגיע.

כדור הארץ

כדור הארץ הינו חלק מכם. האנושיים חושבים שבעלי החיים הינם צורה אחת של חיים, בעוד שחרקים, דגים וציפורים הינם צורת חיים אחרת. יש לכם מיון שונה לצורות חיים שונות. אולם אתם מדלגים על הדברים החשובים ביותר, שהסלעים והאדמה חיים. נספר לכם, יקירים, שחיים קיימים בכל דבר.

האנושות נמצאת בתהליך של העלאת הרטט הקולקטיבי. האנושיים מאמינים שרטט גבוה יותר איכשהו טוב יותר מרטט נמוך, למרות שלמעשה לשניהם יש מאפיינים שונים. רטט גבוה יכול להשתנות ולהתאים עצמו מהר יותר מאשר הגל הנמוך, אולם הגל הנמוך הוא זה אשר מנבא את העתיד הודות לחוסר השינוי שלו. התדרים הנמוכים במיוחד של כדור הארץ גילו הרמוניה חדשה, וכתוצאה – אפשרויות חדשות נפתחו לאחרונה.

הפלנטה שינתה מעט את הנתיב שלה דבר שגרם לדחיסה של הזמן. חלק מהתפישות הבסיסיות שלכם מתפרקות עם דחיסה זו. המילים חסר תקדים נמצאות בשימוש חסר תקדים. ויחד עם זאת הכול מתקדם לקראת נקודה של מסה קריטית. גם על זה ברצוננו לשוחח, שכן מסה קריטית זו נמצאת כאן מתוך סיבה. היא מעבירה את משחקכם הקודם למשחק החדש, והיא מראה לכם כיצד כולכם יכולים לצעוד קדימה. ממש עתה קיימות עבור כולכם הזדמנויות חדשות רבות, אז חפשו אותן. אל תחששו לנסות משהו חדש ולצעוד קדימה כאשר אתם מוצאים הזדמנות כזו. האם זו ההזדמנות המושלמת? האם היא תיעלם שוב? האם היא הולכת להישאר? ניתן לדעת רק כאשר מנסים. יקירים, אם תנסו ולא ימצא חן בעיניכם, פשוט חזרו לאחור.

למצוא בסיס חדש ואיזון

זהו זמן לנסיונות, זמן לפנות לרמות אור חדשות ולחוות אותן בדרכים אחרות. אתם קרובים יותר מאשר אתם חושבים, שכן הקסם נמצא עמכם כל הזמן. קחו נשימה וחושו את החיבור העמוק לכדור הארץ. יש לכם מערכת איזון פנימית נהדרת, וזה דבר קסום לראותו. לידיעתכם, הגיע הזמן לשים לב למערכת איזון זו. אנו מבינים שלעתים זה מתסכל מאוד. אתם רואים במקום אחד דברים מאוד לא הוגנים או אכזריים, ואז אתם רואים במקום אחר דברים אחרים שגם הם לא בסדר.

מערכת האיזון הפנימית שלכם כל הזמן מחפשת איכשהו להבין את העולם הסובב אתכם. יקירים, לעת עתה העולם אינו הולך להיות הגיוני. אתם הולכים למצוא על פני הפלנטה אתגרים שונים ומגוונים. חלקנו עמכם לא מזמן את עניין האתגרים שייווצרו כאשר שרשרות אספקה של מוצרים יתמוטטו. עוד הרבה מזה מגיע, ואתם תראו תהליכים שונים של זה אשר ילכו ויתגלו. עולמכם השתנה ואין שום דרך חזרה.

אחד הדברים היותר גדולים שיש ביכולתכם לעשות בזמנים אלה הוא למצוא דרכים לחיות באופן מקומי. אכלו אוכל הגדל באזורכם ותמכו בסוחרים המקומיים. הדרך הקלה ביותר להגיע לרמה הבאה היא להחזיק ידיים, אולם יש לאנושיים קושי רב לעשות דבר זה. אנו מקווים שתאלפו את הפחד ושההרמוניה תשוב, לפחות ברמה מסוימת.

 יש דבר שכולם יכולים לעשות, וזה להאיר התנהגות בלתי אנושית של אדם לרעהו שכן באופן קולקטיבי דבר זה מאט את התפתחות האנושות יותר מאשר אתם יודעים, היות והרבה מאוד מזה חבוי מהעין. זה אינו חבוי כתוצאה ממאמץ להחביא, אלא משום שקשה להסתכל על זה. כאשר המציאות אכזרית מידי,  נטיית האנשים היא להסב את הראש. אולם הסבת הראש מאפשר להתנהגות הזו להמשיך, ובדרך מסוימת היא נסלחת. למערכת האיזון הפנימית שלכם קשה להתמודד כאשר היא פוגשת זוועות דרסטיות כאלה. זכרו שאין זה שלכם ואינכם צריכים לפתור זאת לבדכם. כאשר אתם עדים לבעיה, מגלים כלפיה אמפתיה ומזהים אותה, דבר זה כשלעצמו מעלה אותה למודעות הקולקטיבית. זו תחילתה של תנועה של שינוי. כתוצאה, הרמוניה זו יוצרת יציבות קולקטיבית, דבר השומר שמערכת האיזון הפנימית של כל אחד לא תשמש נגדו ולא תיצור כעס אשר בסופו של דבר ישלוט בו. יקירים, זו הסיבה לכך שכאשר אנשים רוצים לשלוט בכם, הם משתדלים לדאוג שתהיו רגוזים ותתרחקו זה מזה.

כן, יש רווחים מזה שמחזיקים את האנושיים נפרדים וכעוסים. אם תשימו לב לכך ששולטים בכם ותגלו את זרימת הכסף, תופתעו לגלות עסקים שבטחתם בהם העומדים מאחורי דבר זה. הגיע הזמן להפוך להיות אזרחי העולם ופשוט להתבונן. לא רק שדבר זה מקשה על המשך הזוועות האלה, זה גם מוסיף קושי לזוועה הבאה להתחיל. הכוח שלכם הרבה יותר גדול מאשר אתם חושבים. כל אחד מכם יכול לחולל הבדל אדיר על פני הפלנטה, או שלא הייתם כאן.

ברוכים הבאים הביתה, יקירים. אנו יודעים שלא נוח להיות בחוסר איזון, אולם זה חלק מלהיות בני אנוש. דעו שאתם מחוללים הבדל ענק רק מעצם זה שאתם מעזים להיות כאן. אתם מחזיקים את האור. ברוכים הבאים הביתה. יקירים, אנו מאמינים שהדרך לפניכם פנויה. אנו יודעים שאלה הם זמנים מאתגרים עבור כל אחד. אולם זו הפתיחה של עולם חדש, דבר שהבהרתם אותו מאוד, בדיוק כפי שעשיתם כבר בעבר. בכבוד גדול ביותר אני עוזב אתכם עתה לפרק זמן, ואתם חוזרים למה שאתם מכנים  מטריצת הזמן בה הנכם מתקיימים. זו אשליה נהדרת וזה קסום. אז יקירים, תיהנו מהמסע. דעו שכל רגע מביא תקווה חדשה, אנרגיה חדשה, חיים חדשים. וגם אם אתם נמצאים מעט בחוסר איזון, אתם תלמדו לחיות עם זה. אתם תלמדו לתקן דברים אלה בשדה שלכם ולחיות בשלווה. נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד בעודכם יוצרים את המשחק הזה. כן, זה סוד החיים. אספבו, יקירים. אני שומר הזמן ואני אוהב אתכם מאוד.

__________

ברכות יקירים.

אני אלרה מהשרות הריתמי, מקבל בברכה את כל אחד. אתם כאן, ועתה גם אני כאן. אתם מבינים, אינני יוצא הרבה בימים אלה, שכן יש הכנות רבות בצד שלנו של הצעיף. הו, זה לגמרי נפלא בצד שלכם של הצעיף. אולם החלק הבאמת מעניין בכל זה, הוא  מה שמתרחש בצד שלנו של הצעיף.

מנקודת המבט שלנו, אספנו כמה מהמאסטרים המרפאים היותר גדולים של כל הזמנים על פני הפלנטה שלכם. הם לא כולם מהפלנטה ארץ. יש כאלה שבאו ממקומות שונים ביקום. מומחים התאספו ברמות ממדיות שונות; אלה הם אנשי החזון אשר עוזרים לעצב את המשחק הזה. כוונתם היא להתאסף ביחד ולרפא ולקדם את האנושיים. מנקודת מבטם זה הכול חלק מתהליך המשחק.

הייתם צריכים לראות את כל ההוויות האלה. וואו, קסום כאן! זה קורה עתה על מנת לעזור כאן בימים הבאים. יש כאן מסיבה ממש מדהימה. כלומר, בצד שלנו של הצעיף ניתן לראות כמה מההוויות הגבוהות ביותר שאי פעם באו הביתה. הן מתאספות על מנת להיות בשרות ובצורת השרות הגדולה ביותר מהבית שאי פעם התרחשה בכל משחק שהוא.

אנשים רבים עוזבים במהלך ה COVID-19, בכל מקום בגלובוס. רוב האנשים מכירים לפחות אדם אחד שעזב. רצח עם, מלחמה וסיבות אחרות גם הן לקחו חלק בזה. מנקודת המבט האנושית יתכן שזה נראה לשווא, אולם נספר לכם שהרבה מזה נעשה כתוצאה מחוזים. החלק הקסום הוא מה שקורה כאן. יתכן ולא תחשבו שאלה שנקראו הנה הם מאסטר הילרים. יתכן שהכרתם אחד מהאנשים האמיצים שעברו. אולי הוא היה נפלא בגינון, או בבישול, אך לא הייתם מתארים אותו בדיוק כמאסטר הילר, ואתם עלולים להרגיש מבולבלים עקב תיאור זה.

אולם יקירים, כאשר אתם מגיעים לכדור הארץ, אתם מתרחבים ל 11 ממדים שונים של זמן-מרחב, ולכל ממד יש התנסות מעט שונה. כל היבט עובד מעט שונה, תלוי בחוזים ובאופן בו ארגנתם את הדברים. החלק הקסום הוא, שאתם מתקדמים לכיוון נפלא. כאשר אדם מת ושב הביתה, זה לא רק היבט אחד, אלא 11 היבטים שלכם חוצים את הצעיף בדיוק באותה שניה ושבים להיות שוב מושלמים. שמתם לב שאין מושלמות על פני כדור הארץ, זה פשוט אסור. מישהו כתב זאת בחוקים המוקדמים; אין שלמות על פני כדור הארץ. וכך על מנת להחביא את השלמות שלכם, אתם באים לכאן ומתחלקים לקרניים שונות של אור בלתי מושלם. אולם כאשר אתם שבים ביחד, זה באמת מי שאתם. כל אחד מאותם אנשים הכיר אתכם כמי שהייתם באותו ממד של זמן-מרחב, ואתם חולקים את אותה ליבה של אישיות.

להגיע מחדש לשלמות

כאשר אדם חוצה את הצעיף, כל האנרגיה המאסיבית באה הביתה. יקירים, הוא שב יחד כהוויה מושלמת, הוא שוב מושלם. רבים מאלה שמתו במהלך השנתיים האחרונות, עשו זאת כתוצאה מחוזה. החלק החשוב עם כל העזרה בצד הזה של הצעיף הוא, שזה פותח אפשרויות חדשות.

טוב, אתם עשויים לחשוב שזו שאלה רק של לתקשר ישויות אלה ולהביא את המידע. כן, זה חלק ממה שהולך לקרות, אנשים ילמדו להיכנס לאנרגיה הזו. חלקם יחשבו שהם חכמים ושיש להם רעיונות נפלאים, אחרים יכנו זאת השראה, או אפילו תקשור. יש לכם כבר עניין ואתם מוקסמים מנושאי המאסטריות שלכם. בעוד דבר זה קורה, דברים אחרים נוספים גם הם לרמות אלה. ואם אתם מעוניינים במשהו, לפתע יהיו לכם רעיונות חדשים איך לעבוד עם זה. תהיינה לכם הזדמנויות חדשות של דברים שאפשר לנסותם. יתכן ואתם מומחים במשהו פה, או שיש לכם תיאוריות ביחס למשהו שם. בהתחלה, מן הסתם תנסו את מה שירגיש לכם הכי נוח.

ההזדמנות האנרגטית

אם מבינים את ההיבט הגדול יותר של מה שמתרחש, יש הזדמנות בצד הזה של הצעיף. זה פשוט אדיר. ברגע שהאדם מתכוונן לכך, הזרימה מתחילה והדברים מסתדרים באופן טבעי. הזדמנות זו גורמת לחיבור בין הצד שלנו של הצעיף והצד שלכם לקל יותר. שימו לב ש'השומר' הוא מתקשר מודע. אם תסטרו לו, הוא יאמר: "אאוצ'! רגע, בדיוק עשיתי זאת. הו, טוב."

גם אם אינכם יודעים מהו הצעד הבא לאופן בו ניתן ליישם את הדבר או להשתמש בו, פשוט פתחו את הכוונה. ארגנו את כוונתכם כך שתקבלו את המידע הזה, ונושאי העניין וההתמחות שלכם יתחילו להתרחב. יהיו לכם רעיונות חדשים, דברים חדשים לעבוד עמם, וקצב חדש להמשיך בו. יקירים, הקסם מתרחש כבר זמן ארוך מאוד, ועתה ישנם דברים  רבים המגיעים ביחד באותו זמן.

משהו קורה כאן

השאלה הופכת להיות, מהי הסיבה לכך שכל ההוויות האלה מתאספות בצד האחר של הצעיף? דברים גדולים מאוד מתחרשים שרובכם לעולם לא תראו. עיני היקום ממוקדות בכדור הארץ בעוד צעדים אלה נעשים. מסיבה זו, רבים מכם נמצאים כאן ממש עתה משום שנסעתם לאחור בזמן כ 300 שנה על מנת להיות כאן בדיוק ברגע הזה. אתם עשויים לחשוב שכל אחד חושב שהוא חיי בזמן קריטי. כן, יש להם נטייה לעשות זאת. אולם אתם עשיתם זאת, שכן המרחב שלכם נשמר עבורכם. המקום שלכם בכיסא הזה ברגע הזה נשמר עבור חלק מכם כבר לפני 500 או 600 שנה. ידעתם שזה הולך להתרחש, ידעתם שיהיו דברים שתוכלו לקחת בהם חלק ואפילו לגרום להם להיות קלים יותר. וכן, רבים מכם היו כאן למעשה בתחילת המשחק כאשר פתחתם לראשונה את הדלתות למקום חדש זה. היה עליכם לגלות מה עבד ומה לא. היה עליכם להבין את הקווים המנחים החדשים ואת ההיבטים החדשים שלהם. למרות שזה לא היה קל, עשיתם זאת.

כן, אותן דלתות מתכוננות להיפתח שוב. עולם חדש מגיע, עולם אותו אתם בוראים, ולמעשה זו הזדמנות חדשה למאסטריות. קיימות הזדמנויות לראות מה עובד ומה לא. בעודכם פותחים את הדלתות החדשות ומתחילים להיכנס לעולם החדש, יהיו כל מיני סוגים של יצירות. יקירים, אתם יכולים להביא את הקסם שלכם. היה צפוי שתגיעו, והנה אתם כאן.

למדו להקשיב מהצד האחר, לאסוף את הפיסות מההילרים המאסטרים שעברו עתה. הם יעזרו לכם להיזכר. עוד אנשים יעברו, שכן יש שם עוד אנרגיה. דברים נוספים יתרחשו על פני כדור הארץ, אך אתם יכולים לגרום למסע להיות הרבה יותר קל עבור כל אחד אם פשוט תתנו ידיים. במקום להתמקד בשוני, חפשו דרכים בהם אתם דומים. דעו שכולכם חלק זה מזה, גם אם אינכם מסכימים. זהו חלק שחשוב לזכור אותו, משום שזה יהיה מה שיפתח את הערוצים שלכם. הם לא יתקשרו רק לצד זה או לצד האחר. בבית אין הבדלים, הכול מושלם והכול מחובר. כולכם חלק זה מזה, באותה דרך שהנכם על פני כדור הארץ, פשוט אינכם יכולים לראות זאת.

אנו מקווים שתמצאו קצב חדש ללכת בתוכו. צעדו בגאווה וברוממות בעודכם מתקדמים על פני הפלנטה, אך דעו שקיים קצב חדש, משחק חדש הולך ונוצר. ברוכים הבאים הביתה, ברוכים הבאים אל כדור הארץ החדש. ועם זה, אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה בעודכם משחקים את המשחק. פתחו את אותן דלתות עבור כל אחד שאתם יכולים, וטפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. שחקו היטב ביחד. זה כל מה שדרוש על מנת ליצור את הבית בצד שלכם של הצעיף. כל הכבוד.  יקירים, כל הכבוד.

אני אלרה מהשרות הריתמי.

אספבו

 

 זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2021  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים