משואות האור  ~ תזכורות מהבית

מאי 2021

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור     מאי 2021

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. לעתים תכופות במהלך העריכה מוסיפים, או מבהירים, הקבוצה  נושא אותו אנו משלבים בתקשור על מנת להביא לכם את המידע המאוד חשוב לזמן בו הוא מוגש. אני מקווה שתיהנו מהתקשורים. סטיב רות'ר.

~ התרחבות 3 - 6 - 9~

ברכות מהבית.

ברכות יקירים, אני שומר הזמן. בשמחה אני  מצטלב עם פיסת הזמן שלכם על מנת להשאיר לכם מסר העוסק במה שאתם מכנים העתיד. עתה, כאשר העולם החדש נוצר, הזמן משתנה במהירות. כפי שציינו, הווירוס שנוצר ע"י COVID-19 שינה את עולמכם. בעוד האנושיים מתחילים לצאת מהמגבלות, הם יגלו שהם נכנסים לעולם חדש. הווירוס לא נעלם אולם החיים מתחילים שוב.

2 מתנות של ה COVID-19

יש שתי מתנות עיקריות מההשפעות של הווירוס. האחת היא, שרבים להם נזקקים בצד השני, נקראים הביתה. על מנת לממש את הצעד הבא בהתפתחות, יש צורך בעזרה מהצד השני של הצעיף. מסיבה זו, רבים חצו את הצעיף ונקראו הביתה. מדובר במומחים שיכולים לעזור לנו מהצד השני, בעוד מסה קריטית מושגת. המתנה השנייה היא, שכל האנושיים שחררו כמות קטנה מהגוף האתרי שלהם. בתמורה, דבר זה הביא להתפתחות של שחרור שיכולה לקחת את האנושות לרמת רטט קבועה גבוהה יותר. כינינו זאת מצב של “Esayoto”*, למרות ששמות רבים יופיעו במשך הזמן בתקשורים השונים.

כיוונון המערכות

האנושות עשתה קפיצה בהתפתחות, הלכה למעשה. כתוצאה, אתם עדים לארגון מחדש של המערכות שלכם. האנושות עלתה, ולטכנולוגיה יש חלק גדול בכך. אתם נטועים עתה עמוק בזמן שבו אין יותר סודות, בו כל דבר שאינו רגיל מוקלט בטלפון הסלולרי. למרות שיתכן וזה נראה שקיימת עתה אכזריות רבה יותר וחוסר אנושיות כלפי האנשים, למעשה אתם רואים בבירור יותר את מה שתמיד היה שם. מנקודת מבט גבוהה זו, תהיינה התאמות ואתם חווים את ההתחלה שלהן עתה.

אינטראקציה גלובאלית

אחד ההיבטים שתראו במהלך השנים הבאות בנושאים רבים, יהיה שיבושים בשרשראות האספקה. במהלך 75 השנים האחרונות עולכם התרחב במהירות. אחת הדרכים להשלים זאת היתה ליצור שרשרת אספקה ארצית כמו גם גלובאלית. קיימים מספר סוגים של שרשראות אספקה בעלות כוונות שונות, אולם בעתיד הקרוב, בעוד הפלנטה נערכת מחדש,  ברבות מהן  יופיעו סימנים של חולשה. היערכות זו של הפלנטה בה הצרכים שלה עולים לפני השטח, מתרחשים היות והיא נמצאת בנקודת מפנה. כאשר נקודת הציון של 9 ביליארד תתממש, הפלנטה תחליט לגבי הצעדים הבאים שלה. הפלנטה מגיעה במהירות למצב מיוחד בו השינוי יכול לקבל צורות שונות. בעודה מתאזנת מחדש, רשתות הפצה מקומיות תתחלנה להיווצר. האנושיים יגלו שההזנה טובה יותר עבורם כאשר הם אוכלים מתוצרת מקומית.

התרחבות 3 – 6 – 9

נקודה מעניינת להעלות כאן היא, שהפלנטה נוצרה כפלנטה המונעת על ידי קוטביות. השפעה מוגברת של הקוטביות היא זו שנתנה לכם שתי עיניים, שתי אוזניים, שתי ידיים ורגליים, על מנת שתוכלו לחקור את העולם.  דבר זה בא לידי ביטוי בדרכים רבות, ואפילו המתמטיקה שלכם מבוססת על 10, בעוד שרוב היקום מבוסס על נגזרות של 3, דומה לבסיס של 12. האם אתם יכולים לדמיין זמן בו דבר שבשגרה הוא לספור לפי 3? התרחקות מחברה המבוססת על קוטביות תביא לאפשרויות חדשות כאשר אנשים יתחילו לראות שרוב הדברים בעצם מבוססים על 3. לדוגמא, לעתים נדירות מכירים ברגל שלישית במערכת יחסים למרות שמערכת יחסים אינה יכולה להתקיים בלעדיה. ניתן יהיה לראות שמאחורי פרויקטים ומסלולי חיפוש חדשים המבוססים על 3 יש יותר אנרגיה. גילוי האנרגיה הבלתי נראית מאחורי ה 3 תפתח את מה שהאנושיים מכנים 'סודות היקום'. כן, יקירים, הגיע הזמן לפתוח את העין השלישית.

על אותו משקל, קיימת אפשרות למודעות חדשה לדברים רבים. לדוגמא, יתכן ושמתם לב לכמות השנאה האדירה הבאה לידי ביטוי על פני כדור הארץ. האנושיים חושבים שבאופן טבעי האהבה תתגבר על כל המכשולים ותאזן את השנאה. למרות שזה נכון, אין ספק שזו הדרך הקשה ביותר לעשות זאת. במקום זאת חפשו את הרגל השלישית, או הרגל הנסתרת, של המשוואה הזו. האמינו שאי שם בין שנאה לאהבה נמצאת החמלה. גשו לכל דבר מתוך חמלה ודלתות תתחלנה להיפתח. בהושטת יד לחמלה בכל מקרה והזדמנות תיצרו עולם חדש. כאשר תעשו זאת, רבות מהמערכות על פני הפלנטה תתחלנה להשתנות לנוכח חמלה זו. הגיע הזמן לאהבה ללא תנאי לכבד את כדור הארץ בשלשות.

כבוד גדול הוא לנו לזרוע זרעים של אור במסרים אלה. אנו כאן ברגע הזה היות וקראתם לנו. הגיע הזמן. אנו עוזבים אתכם עם שלוש תזכורות:

נהגו זה בזה בהערכה.

טפחו זה את זה.

שחקו היטב ביחד.

אני שומר הזמן.

אספבו,

הקבוצה

*Esayoto - הינו מרחב בתוך העולם הפנימי המקודש, אליו יכולים אנושיים מוארים ללכת מתוך סיבות רבות מאוד. זהו מקום / ממד לריפוי, לחיבור, לריענון ולקבלה של אור ויכולות של הרוח ברמה גבוהה יותר, וכל זה מחוץ ל"מטריקס של כדור הארץ".
בממד זה, חוקי הצפיפות אינם ישימים. בממד זה יכולות היצירה מוגברים, האנרגיה משוקמת, והמוח מתנקה, הנעורים מושבים לגוף והדבר החשוב מכולם, תחושות התקווה והשמחה משתקמות.

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2021  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 


טואול בניית אתרים