משואות האור  ~ תזכורות מהבית

מרס 2021

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

מרס 2021        הוגש בשידור חי ביום 27.2.21

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ איזון נשי חדש ~

ברכות יקירים,

אני המשקיף ואני מברך אתכם ביום זה. צעדתם קדימה אל תוך עולם חדש לחלוטין. אינכם רואים עדיין את כל החלקים שלו שכן התפיסה שונה. הרטטים בהם הנכם חיים מאפשרים לכם לראות רק חלק קטן מאוד ממה שבאמת קיים. טווחי הרטטים היחידים המגבילים אתכם הנם אלה שנוצרו על ידי פיסות הזמן-מרחב להן אתם קוראים מציאות. אולם האם זה באמת מה שיש? מה שאתם רואים כמציאות שלכם אינו אלא חלק קטן ממה שבאמת קיים. אינכם יכולים לראות את כל המציאות, אך אתם יכולים לחוש את השפעותיה. מה שאתם יכולים לראות הם אי השלמות של החיים העוברים דרך זמן-מרחב. קיימות עתה אפשרויות לחבר מחדש הרבה ממה שכוון לא כהלכה. אפשר להחזיר את אנרגית הלב של הרטט הקולקטיבי האנושי. לעולם לא תהיו באותו מרחב של רטט, אך הרעיון הוא ליצור מרחב בו הרוח שלכם, הנשמות, תוכלנה לצמוח בהרמוניה.

רטט היושרה

החיבורים מתחילים להתגבר בדרכים שאתם רק יכולים לדמיין. אחד המפתחות הינו למצוא את מפתח היושרה האישי שלכם, והדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להיכנס אל התשוקה שלכם בכל נושא שהוא. יקירים, זו הסיבה לכך שבקשנו מכם למצוא את התשוקה שלכם ולגלות את הדברים המפיחים בכם מרץ. התשוקה שלכם מיישרת את ארבעת קווי רטט היושרה. דבר זה חשוב ביותר בעודכם עוברים חיים אלה כרוח המעמידה פנים של בן אנוש. ארבעת קווי הרטט הם: מה שאתם חושבים; מה שאתם חשים; האופן בו אתם פועלים; ובמה אתם מאמינים. להיות בתשוקה שלכם הינה הדרך הקלה ביותר ליישר קו בין ארבעתם באופן טבעי. ניתן לומר שלהיות בתשוקה נותן לרוח יותר מרחב לנווט את החיים.

יקירים, אל תשכחו שאתם עוסקים כאן בפיגור של זמן. כאשר נשמה נוגעת בכם בקלות על הכתף, הדבר הטיפוסי הוא להקשיב ולחשוב על זה יותר מאוחר. בכך מגיעה רמת אחריות חדשה לחלוטין, לפרש ולבטא את אשר אותה נשמה נתנה לכם. עוצמה אמתית תמיד מאוזנת עם אחריות. רבים יכולים לקלף דברים שנראים נפלאים מעל פני השטח של החיים של כולם, בעודם טוענים שהם הוויות נפלאות. אולם באמת להיות מועצמים אומר גם להיות מסוגלים להעצים אחרים ולחיות בסגנון חיים מועצם. במלים אחרות, תקיפו עצמכם באנשים מועצמים ובתמורה הם ידרשו מכם גם להיות אנשים מעצימים.

אחדות אנרגטית

מודעות חדשה בעלת אחדות אנרגטית הולכת ונבנית, ברוכים הבאים לעולם החדש!  קהילה חדשה של אור יכולה להיווצר עתה בדרכים רבות ושונות, משום שמערכת אמונות מסוימת אינה מחויבת  לשם כך. זה יותר גדול מכך שכן מעצם טבעו זה חייב לכלול את הכול. זו אינה חייבת להיות דרך חשיבה מסוימת, הבנה או אמונה. נספר לכם, שכאשר אתם נסוגים לאחור מספיק רחוק, ניתן לראות שכולכם מחוברים. זו הנקודה בה קהילות האור החדשות יכולות להתחבר. הן מכניסות זאת לחיי היום יום על פני כדור הארץ באמצעות אימונים, תוך שהן מסייעות לעליית הרטט הכללית.

לרדת לעומק הדואליות

זה החלק המרתק עבורנו לצפות בו, כאשר אתם יורדים לעומק הנושא הזה כאן ואומרים: "הו, זה רע. איננו אוהבים אדם זה או את טיפוסי האנשים האלה." גם אתם, ללא ספק, הנכם חלק מאותם אנשים מממד אחר שלכם של זמן-מרחב, שכן כך עובד האיזון. יש תנועה ניכרת של הלוך ושוב של זמן-מרחב, כאשר דברים אלה מסתדרים בתנועה ספירלית לא מאוזנת. האנושות נעה עתה אל תוך שיעור חיים קולקטיבי של האמת. מעניין שהמקום בו רוב האנשים מוצאים את האמת הינו האינטרנט, מקום בו מידע שגוי עובר ומתפשט במהירות שהיא פי שש גדולה יותר מאשר החדשות עצמן. הימים הבאים יראו לכם הרבה מאוד, אולם אל תשכחו שבסופו של דבר הכול מסתדר.  בעודכם נעים בתנועה ספירלית, כל דבר שנמצא בחוסר איזון, ולו במעט, מתחיל להופיע. דבר זה קורה באופן גלובלי וזה כלל לא חייב להיות משהו רע. זו הזדמנות להתבונן במאסטריות חברתית ואישית. זו גם הזדמנות לגלות בדרככם את האור האישי שלכם, ולדעת שהנכם חלק מאנרגיה חדשה ומשחק חדש שהולך ונבנה עתה. המרחב שלכם נשמר על פני הפלנטה הזו. הוא תמיד היה כאן. בכבוד גדול ביותר, יקירים, אנו שולחים אתכם עתה לדרככם. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות ולשחק היטב ביחד.

אני המשקיף ואני אוהב להתבונן.

--------------------------

ברכות יקירים, אני מרליה.

אני מצטרפת אליכם היום כהיבט הנשי של מרלין. המשחק על פני האדמה עבורנו הינו דבר מרתק להתבונן בו מהצד הזה של הצעיף, בעודכם מפרקים דברים ואז מחברים אותם חזרה. פשוט פנטסטי.

ברצוני לספר לכם סיפור קטן על עולמכם. אתם מתחילים להבין יותר ויותר את נושא ההתעוררות של הנשיות. זה חלק חשוב, ויחד עם זאת אין בזה את כל התשובות עבור האנושות. זה פשוט נותן לכם בסיס חדש, כלי חדש, ואנרגיות חדשות לעבוד עמן, מתוכן יש ביכולתכם הן לאתגר והן לשפר את עולמכם. אולם, יקירים, כפי שכבר ציינו, האתגר הוא למצוא את האיזון.

כן, זה החלק הקשה. ניתן להצביע על פעמים רבות בהן האנרגיה הזכרית היתה האחראית. שתי האנרגיות יכולות להיות בלתי מאוזנות, וזה אחד מגורמי המפתח עמם רבים מתחילים לעבוד. זה חלק מהסיבה שיש לכם רעיונות רבים על פני הפלנטה ביחס למיניות,  לאו דווקא רעיונות חדשים, אולם ללא ספק גלויים וידועים. האין זה נפלא? רעיונות חדשים, תפיסות, ודרכים חדשות לעבוד עם כל האנרגיות שלכם. זה זמן מדהים עבורכם לחיות באחד מהגופים האלה. ברצוננו לחלוק את אחד הסיפורים ביחס ליום הזה, הקשור לעולמכם.

שימפנזות ושימפנזות מסוג בונובוס

שימפנזות, או 'צ'ימפס' [כפי שהן נקראות בקיצור באנגלית], מוכרות לרוב בני האנוש. הן נולדות בעלות פנים בהירות שעם הזמן מתכהים, הן מחקות את האנושיים בדרכים רבות כולל השימוש בכלים. הן בבירור חברה הנשלטת על ידי הזכרים; הזכרים שולטים עם כוח, ולעתים תכופות מפגינים אכזריות קיצונית, במיוחד כלפי הנקבות. אגרסיביות הינה דבר שכיח, וכאשר זכר משתלט על משפחתו של זכר אחר, הוא הורג את הגורים.

הבונובוסים הינם ענף אחר של קופים המצוי בקונגו; הצ'ימפס התפתחו בחלק הצפוני של הנהר, והבונובוסים מאכלסים אזור מדרום לו. בניגוד לצ'ימפס, הבונובוסים נולדים עם פנים שאינן משתנות והם התפתחו לחברה הנשלטת על ידי הנקבות.

לפני כ 90 שנה התגלה שלמעשה אלה שתי חברות נפרדות, למרות שה DNA שלהן דומה מאוד. אין ספק ששווה להדגיש שלכל אחד מהם יש DNA הקרוב יותר לזה של האנושיים מאשר בין שני המינים האלה. בונובוסים, נולדים עם פנים שאינן משתנות, והתפתחו לחברה הנשלטת על ידי הנקבות.

כאן הם מבלים פחות מארבע שעות ביום בציד ולקט, ואת יתר היום הם מבלים במשחק, טיפול וטיפוח זה את זה. הצ'ימפס והבונובוסים התפתחו בדרכים שונות לחלוטין. הצ'ימפס, בדומה לאנושיים, מבלים את רוב חייהם באיסוף אוכל, טיפול ביער, בעבודה, בעשיית כל הנדרש על מנת לתמוך בפאן הפיזי. אולם הבונובוסים מבלים פחות מ 30% מזמנם בעשייה כזו. היה להם חשוב יותר להקצות זמן למנוחה, למשחקים זה עם זה, לטפח זה את זה ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לילדים. דבר רגיל הוא אצל הבונובוסים שהנקבות מטפחות זו את הילדים של זו. הזכרים הבונובוסים מספקים בטחון אולם בדרך ייחודית והרמונית, כשהם מפגינים כוח מבחינה מספרית. קיימים עתה דברים נוספים הדומים למצב האנושי. האנרגיה הנקבית מתעוררת, והיא פוגשת בהתנגדות מאסיבית לשינויים בנורמות הידועות, וגם באלה המושקעים באנרגיה הזכרית.

האיזון החדש

עם עליית הנשיות יהיו שינויים רבים באופן בו הדברים נעשים. קיים חוסר איזון הן בזכריות והן בנשיות. מכל מאות מיליוני המשחקים הקיימים ביקום, רק מעטים השיגו יותר מאשר איזון רגעי באנרגיה. אנו מאמינים שלאנושות יש סיכוי טוב להשיג איזון זה. מנקודת המבט האנושית, איזון זה מאתגר למדי משום שהייתם נשלטים על ידי האנרגיה הזכרית במשך זמן לא מועט, וקשה אפילו לתאר איך יהיה עולם רך יותר, עדין יותר, מכיל יותר. אתם חיים בזמנים של מאסטריות. כן, אלה הם זמנים בהם אתם יכולים לחוות את כל החוויות הנדרשות על מנת להבין מה חשוב לכם.

כפי שציינו, יקירים, משחק חדש קיים מתחת לרגליים. אתם יוצרים משחק חדש בעולם שונה לחלוטין, פיסה אחר פיסה. זה לא משהו שהולך להתרחש בין רגע. הכול מתפתח, או נע, לרמה הבאה, וזה קורה עכשיו.

התרגיל

כל אחד יכול לראות זאת בחייו הפרטיים, ולכן נבקשכם לעשות את הדברים הבאים בכל פעם שתיתקלו בבעיה: דמיינו איך זה יהיה אם החברה, או המצב בו אתם חיים היה יוצא מאיזון בכיוון ההפוך. בצורה כזו תוכלו להתחיל לראות את חוסר האיזון באופן ברור יותר. מצאו את הדברים הנמצאים בחוסר איזון, בעוד המטוטלת נעה הלוך ושוב בפראות. לעתים אתם יכולים ללמוד הרבה על עצמכם, ועל מה שאתם רוצים בקטע הזה של המשחק אותו אתם בוראים.

האנרגיה הנשית התעוררה, והיא כאן. פנו לה מרחב להתקרקע ולצמוח בתוככם, למצוא איזון מעצים גדול יותר של עוצמה. אתם הולכים לראות עוד מאנרגיה זו, במונחים של מעבר למצבים של עוצמה וקבלת החלטות.

טוב, עדיין יהיו לכם זמנים קשים, בדומה לצ'ימפס הנושכים את החזה שלהם בעודם נלחמים על מנת למנוע את הדברים מלהשתנות. אתם רואים חלק מזה עתה, שכן כל דבר הנמצא בחוסר איזון חייב להגיע לתשומת הלב של כולם כך שבאופן קולקטיבי תוכלו להתחבר ברמת רטט גבוהה יותר. אלה הם זמנים של מאסטריות, משום שכבר ניצחתם במשחק. אל תיתקעו בשלולית הבוץ אותה עליכם לחצות. זה בסך הכול משחק, אז תיהנו מהמסע.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק משחק זה באהבה, בעודכם יוצרים רמה חדשה לחלוטין שלו. שחקו היטב ביחד.

אני מרליה, ההיבט הנשי של מרלין. הקסם חוזר.

בואו לראותני מתי שהוא.

אספבו,

הקבוצה

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2021  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים