משואות האור  ~ תזכורות מהבית

ינואר 2021

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

ינואר 2021        הוגש בשידור חי ביום 19.12.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ בית המראות ~

ברכות יקירים, אני המשקיף.

אני מצטרף אליכם היום משום ששינוי אנרגטי צפוי בקרוב מאוד. אלה הן הזדמנויות עבורכם לראות זה את זה ברמות גבוהות יותר, ואנו מקווים שזו האנרגיה אשר תתקרקע במהלך מספר חודשים. לעלות - עלול להיות תהליך לא קל, במיוחד כאשר הפילוג ממשיך לגדול.

בעיות הבריאות האחרונות מקשות עוד יותר על ההתקדמות והעליה. אולם, אם רק תוכלו להושיט יד ולהתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם הסובבים אתכם, תבינו כמה קל כל זה יכול להיות. אם אכן מושיטים יד בדרך זו, הופכים להיות ממש חזקים. לעתים אחרים ממוקדים בדרך שונה, או אולי אינכם רוצים להתקרב יותר מדי באופן פיזי. זכרו, הרטט ההרמוני של הלב האנושי הוא זה אשר מחולל את כל ההבדל בעולם. הלב האנושי מטבעו אמפטי ומחווט לטוב, ובעצם הוא מדבר בשפה משל עצמו, שפת ההרמוניה. אפשרו לאנרגיה זו לעלות, שכן גם אם אתם מפוצלים בדרכים אחרות, תזרעו בעתיד זרעים חשובים של אור.

כאשר האנושיים לחוצים בנושא אחד של החיים, יש לנשמה, לרוח, נטייה למצוא דרכי ביטוי אחרות. בדומה לאדם המתעוור והמגלה שהשמיעה שלו התחדדה, הרוח שלכם הינה מתאם מומחה של עולמכם, או שלא הייתם כאן בזמן הזה. חפשו דרכים בהן אתם יכולים להיות אמפטיים עם האחרים, גם אם האמונות שלכם שונות. חפשו את ניצוץ הנשמה בתוך הזולת  וחגגו אותו בכל הזדמנות.

בית המראות

הטכנולוגיות על פני כדור הארץ מאפשרות לאנשים ליצור מציאות של מיקוד בעצמי. דבר זה הוסיף מאוד לפילוג, וחוסר האמון באמיתות משותפות ובערכים הוסיף עוד לעניין. אולם בנקודה מסוימת הלב האנושי יתעלה ואתם תראו את הרוח זה של זה.

עובדי אור על פני כדור הארץ, מיקמתם עצמכם להיות כאן בדיוק ברגעים אלה של זמן-מרחב על מנת להשלים חוזים ולהפיץ את האור. אכן, יקירים, אלה הן ההזדמנויות להפצת האור. אתם מבינים, ממש לפניכם קיימת רמת עבודה חדשה לחלוטין. יש רמה חדשה לחיים שאין צורך לשוב הביתה על מנת להיכנס אליה. זו עלית מדרגה ולא גלגול נשמות. זה דבר חדש וכל העיניים ביקום מופנות לפלנטה ארץ ואל משחק הבחירה החופשית, כדי לראות מה הולך לקרות במהלך הצעדים הבאים. בדרכים אלה אתם מרחיבים את האל.

תבניות חדשות

יקירים, רק הנשמות האמיצות יותר התגלמו בזמנים האלה. לכל אחד מכם יש תפקיד בצעדים הבאים והבאתם עמכם תכניות. חידשתם גם קשרים אישיים שלכם עם הפיזי. אלה מכם, בני ה- 33 ומעלה, סביר להניח שנכנסתם למשחק בעזרת תבנית פיזית. אלה היו תבניות שהיו בשימוש על מנת לאפשר לנשמות לדבוק בצורה הפיזית. בהתחלה היו רק 500 תבניות, ואתם בחרתם אחת מהתבניות אשר סיפקה לכם כלי לצמוח לתוכו במהלך המסע שלכם על פני כדור הארץ. הצלחתם למדי עם אותן תבניות, והרוב עדיין משתמש בהן גם היום. אולם, לפני כשלושה עשורים עברתם את הצורך באותן תבניות ורבים היו מסוגלים לשחרר אותן.

השחרור

יקירים, השחרור הגלובלי של התבניות מתרחש עתה בעזרת הווירוס ומה שהוא עשה על פני הפלנטה. הווירוס אפשר לכל אחת ואחד להרפות את אחיזת הגוף הפיזי בגוף האתרי. זו אחיזת התבנית והאנושיים עדיין נמצאים במצב של משבר. למרות שמתנות הווירוס הושלמו לפני פרק זמן, מחסור באחדות אפשר לו להישאר ולגדול. דבר זה בונה מרחב של תסכול, כעס ותיאוריות קונספירציה, שבתורן יוצרות עוד פילוג. אנא זכרו שפילוג זה אפשרי רק ברמות הרטט הנמוכות של החיים. טיפוס מהן לא רק יכול לפתור את הבעיות האלה, הוא יכול גם למקם אותן בפרספקטיבה שונה.

מאחר והאנושיים אינם זקוקים יותר לתבניות, דבר זה אפשר להתרחבות הרוח על פני לוח המשחק. יהיה עוד בנושא, כאשר הצעדים הבאים יאפשרו כל יום לרוח להלך בתוך הגוף הפיזי שלכם. האם אתם יכולים לדמיין איך זה יהיה? רובכם יכולים. הרוח אינה מגיבה באותו אופן בו ההוויה הפיזית מגיבה. ללא תגובה, האנושיים אינם ניתנים לשליטה באותם אופנים. רמות מודעות חדשות מגיחות כאשר האמפטיה האנושית גדלה ומתפשטת על פני כדור הארץ.

הגלים

כל דבר בצד הצעיף שלכם בא לידי ביטוי בגלים, דבר המאפשר את אשליית הזמן אשר עליה מבוסס המשחק שלכם. ולכן, כאשר אתם חווים גל כלשהו, הנטייה הטבעית הראשונית שלכם היא להתנגד לו, אולם מהר מאוד אתם ממזגים אותו ואז מעבירים אותו הלאה. כאשר תתחילו להתנהל עם הרוח שלכם, הרמוניה חדשה תתחיל להגיח, שכן אתם נמצאים בשליטה הרבה יותר גדולה כאשר אתם נושאים אחוז גבוה יותר של הרוח לעומת הגוף הפיזי. אנשים רבים סובלים מבעיות פיזיות אשר אינן קשורות לווירוס. אנשים מתחילים לתקן דברים אותם נשאו בגופם כבר פרק זמן, וזו הכנה לצעד אל הרמה הבאה. בשחרור התבניות, הגוף הפיזי יכול להיערך לשלב הבא. כל אלה הינן התאמות פיזיות, למרות שהן יכולות לבוא בצורות מעט שונות.

נתיב של אור בשדה הכאוס

סביר שתראו מאחוריכם דרמה, זרמים של מערבולות הזורמים לצידכם ומאחוריכם. אלו הן מערבולות טבעיות של אנרגיה אשר יוצרות ניצבים לתנועותיכם. אפשר לומר שזרמי אנרגיה אלה לוקחים את המהות שלכם ומערבבים אותה אל תוך השדות המקיפים אתכם בעודכם נעים. את זה אתם חווים עתה, והרעיון הוא להיות מודעים לכך שהנכם הוויות מודעות של אור העוברות דרך שדה של כאוס. למרות שלכול יש סדר, רבים אינם יכולים לראות זאת, שכן כאשר הוויה עוברת שדה אנרגטי כזה הוא מאוד כאוטי. אתם משאירים אחריכם נתיב של אור שרק מעט מאוד אנשים ערים לקיומו. עתה הוא הזמן להיות ערים לכך שכל פעם שאתם מחייכים אל מישהו, אתם מחדירים זרע קטן של אור. בכל פעם שאתם מחמיאים למישהו מהלב, מעצימים אותו או מציעים לו עזרה בדרך כלשהי, הנתיב הזה הופך להיות מואר יותר. בסופו של דבר זה הופך להיות רשת של אור שמתפשטת. כאשר אתם משאירים נתיב של אור, אתם משנים את חיי מי שבא עמו במגע.

קיימים מספר דברים המגיעים, ואחד מהם, כפי שאנו מציינים כבר פרק זמן, הוא שנכנסתם לזמן בו אין יותר סודות על פני הפלנטה. אתם מתחילים להיות ערים לכך ועם כל יום ניתן לראות אנרגיה זו סביבכם. האמת שאין ממה לחשוש, אולם זהו שינוי ושינויים רבים מתרחשים עתה. אז שימו לב. מעל לכול, אל תאפשרו לזה להסיח את דעתכם מאנרגיית הלב. הראש הוא זה שממשיך להסתחרר במעגלים, בעודו מנסה להבין משהו. בעוד שפעמים רבות הלב יודע כבר את התשובה, הראש מנסה להבין לאיזו פינה זה יכול להתאים.

שחקו את תפקידכם

בנוסף הבאתם עמכם פיסה מאוד מיוחדת, ורבים מכם יודעים כבר מהי. רבים מכם מצאו כבר את תשוקתם, את הקשרים שלהם, ואת הדרך הטובה ביותר לבטא אותם. אחד הדברים שרבים עושים, זה לעשות שינוי גדול. אתם עוברים את החיים מתוך תכנון, ואתם מחליטים מי אתם רוצים להיות. לכן, על מנת להפוך להיות אותו אדם, אתם לומדים בקורסים או בסדנאות. לדוגמא אתם מחליטים שאתם רוצים להיות סוג מסוים של הילר. אז אתם עוברים קורס לשם כך ובאופן מודע אתם מפתחים עצמכם בדרכים רבות. מה שאנו רואים, יקירים, זה באיזה אופן יש לכם את רוב מה שאתם זקוקים לו כאן. איננו מנסים להרפות את ידיכם מלהוסיף היבטים אלה לעצמכם, שכן הם יהפכו להיות מאוד חשובים ויתנו לכם בטחון. אולם כאשר פונים אליכם, אל תמתינו. היענו, גם אם עדיין לא הכול יושב לכם באופן מושלם. החיים עוברים עתה מהר מאוד. האם אתם מוכנים?

למרות שרובכם מצפים לשינויים אלה כבר פרק זמן, אתם הולכים לראות חלק מאותם שינויים פיזיים. היות והזדמנויות אלה הנמצאות לפניכם הינן הלכה למעשה שינויי אנרגיה, ייקח עוד פרק זמן לא מבוטל שזה יתרחש.

הטכנולוגיות שלכם התפתחו בקצב מעריכי. דבר זה יוצר קשיים, שכן הוא יוצר עולמות קטנים הכוללים רק את האנשים שמסכימים עמכם, והתוצאה היא של נבואות המגשימות את עצמן. אלה אותן טכנולוגיות המחזיקות ברבות מהתשובות אותן אתם מחפשים כקולקטיב, לעזור לכם להתקדם הן בנושא הבריאות הפיזית והן בנושא בריאות אמא אדמה. קיימים וירוסים נוספים, כפי שאתם מכנים אותם, הממתינים לעבור ממלכת בעלי החיים אל הממלכה האנושית. היכולת שלכם לעבוד כקולקטיב הינה קריטית לעתיד האנושות. רובכם השקיעו כבר קודם לכן בתקופות חיים רבות על פני האדמה. לא הייתם נמצאים כאן ברגע הזה, אם לא היה לכם תפקיד חשוב לשחק.

בקרוב יגיע הזמן בו כולכם תוכלו להבהיר את הרטט שלכם. רבים מהקוראים מילים אלה יפעלו לעזור בתהליך. אולם אם כאשר תיקראו לפעולה תצעדו לאחור במקום לצעוד קדימה, אתם עלולים לפספס את ההזדמנות האחת לקרקע את האור הזה. אלה, אם כן, הם הזמנים לדעת במה אתם תומכים ומה באמת חשוב. צעדו לאחור והתבוננו בתמונה הגדולה יותר ובחיבור בין כל ההוויות. אם תתבוננו בכל היבט של התמונה הגדולה יותר, תראו שלעולם אין פילוג שכן כולכם מחוברים לב אל לב. הצעיף הוא זה אשר גורם לכם להאמין שהנכם נפרדים זה מזה, ובכך הוא נותן לכם הזדמנות לשחק משחקים המאלצים פילוג. שנות הקסם נמצאות ממש לפניכם, אם תאפשרו זאת.

2021

השנה הבאה עשויה להיות שנה חשובה בהיסטוריה שלכם, וזו הסיבה לכך שאתם נמצאם כאן. ברוכים הבאים הביתה, יקירים, הצלחתם! המקום שלכם נשמר ושמכם היה חרוט עליו כל הזמן. כאשר תיקראו, עמדו ועלו. בכבוד גדול ביותר, יקירים, אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. כאשר אתם מסתכלים זה בעיניו של זה, אתם רואים את האל, הרוח, הנשמה, שהכרתם מהבית. טפחו זה את זה בכל הזדמנות, ושחקו היטב ביחד בעודכם יוצרים משחק קסום וחדש של אור.

אספבו, יקירים. אני המשקיף.

הקבוצה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2021  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 


טואול - בניית אתרים