משואות האור  ~ תזכורות מהבית

נובמבר 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

נובמבר 2020        הוגש בשידור חי ביום 31.10.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ חציית הזמן ~

ברכות יקירים,

אני שומר הזמן. אני מצטרף אליכם היום משום שהזמן שלכם נחצה שוב. אתם נעים בקצב מדהים. למרות שאנו יודעים שישנם קשיים, זה עובד. קיימים אתגרים או "שפשופים אנרגטיים" אותם הנכם חווים בעודכם מתקבצים שוב יחדיו. למעשה אתם חיים באופן רב-ממדי כאן עם שם אחד. יחד עם זאת אתם חיים במקום ההוא עם שם דומה שייתכן ומאייתים אותו באופן שונה, או כאן עם שם שונה לחלוטין. הנשמה שלכם, הרוח, יכולה לחוות את כל החוויות בו זמנית, וכאשר אתם שבים הביתה אתם מביאים זאת עמכם ומחתימים עם זה כדבר שלם את הרשומות האקשיות.

האנושות נמצאת בנקודת מפנה. שינויים גדולים של אנרגיה מכניסים אנשים למצב הישרדותי, ואז רוב האנשים יכולים לראות רק את מה שנמצא ממש מולם. זכרו שבמהלך הדרך קיימות עוד הזדמנויות, שכרגע הן מחוץ לטווח הראיה. צפו להן ואפשרו להן להגיע אליכם באופן טבעי.

יתכן שרבים מכם ירצו לשוב לדרכים הישנות, לשוב אל המערכות שהכרתם קודם לכן. נספר לכם, יקירים, האנושות השתנתה. העבודה שלכם מתחילה להתאים עצמה לשינוי זה, למרות שיראה הדבר שיהיו אלמנטים שיתפרקו משום שהם אינם עובדים יותר ביעילות ברטט הגבוה יותר. אולם אין זה אומר שהכוונה היתה שגויה, אלא רק שקיימים "שפשופים אנרגטיים" שיש עדיין לפתור. אם האנושות תהיה מסוגלת להיכנס להרמוניה החדשה, זה יוכל להיפתר. אולם אם לא, זה ייקח יותר זמן. שימו לב היכן נמצאים אותם "שפשופים אנרגטיים", שכן אלה הן ההזדמנויות שלכם למאסטריות. זכרו יקירים, אתם נמצאים כאן במהלך זמנים אלה של מאסטריות. אלה הם זמנים מעניינים בהם כל האנרגיה נדחפת יחד בחוזקה והיא נדחסת. דבר זה קורה משום שהאנרגיה מבצעת משהו, למרות שרוב האנושיים חשים רק בלחץ.

הצורך במרחב אישי

אחד הדברים שווירוס זה הביא לכדור הארץ, הינה המודעות למרחב האישי. דבר זה יהפוך להיות נושא חשוב מאוד כאן כאשר הדברים יתפתחו, אך אין זה אומר שאין ביכולתכם להיות ליד אנשים אחרים או שהם יהיו במרחב הפיזי האישי שלכם. בפשטות, זה אומר שקיימת מודעות חדשה למרחב האישי.

הדברים נראים כאילו עולמכם השתנה לפתע והחוקים בו שונים. עם ההתרחקות, האנשים נעשים ערים למיקום האנרגיה שלהם. מעניין למדי, אם מישהו נעמד מאחוריהם, הם חשים בכך גם אם אינם רואים אותו. היה לשומר תרגיל בזמן שנהג לעשות סמינרים בו היה מעמיד אנשים בשורה בצד אחד של החדר, ואת הפרטנרים שלהם בצד השני. הם היו הולכים קדימה בקו ישר והפרטנרים היו מושיטים ידיים בקו ישר. לאחד האנשים כיסו את העיניים. הרעיון היה שאותו אדם יגיע קרוב לאנשים האחרים מבלי לגעת בהם. זה היה תרגיל מדהים ללימוד הדרך לחוש באנרגיה של אנשים אחרים. זה היה מושלם, שכן זה איפשר לאנשים להתחיל לבטוח בחושים שלהם. אם חיים בעיר סואנת, כמו ניו יורק או אמסטרדם, יש גירוי של השדה האנרגטי משום שתמיד ישנם אנשים בסביבה. יש אנשים הנמשכים לאנרגיה משום שהיא מזינה אותם, בעוד שאחרים חשים אבודים בכאוס. האנושיים עדים עכשיו לדפוס של נהירה החוצה מהערים לפרברים ולאזורים בסביבה. הערים עדיין תשגשגנה כמרכזים על פני האדמה, אולם יהיו אנשים שיבינו שלפתע הם זקוקים למרחב יותר אישי. הגירה נוספת תתחיל בסופו של דבר צפונה, עקב השינויים האקלימיים.

במהלך תקופות של זמן ניתן לראות שזה קורה הרבה כאשר האנשים הופכים להיות יותר מודעים למרחב האישי שלהם. ברור שגם הווירוס עובד עם ההיבטים של רופפות הגוף האתרי, שהינו אחד מהמאפיינים הרבים שעליכם ללמוד לשלוט בהם על מנת להמשיך לרמה הבאה. זוהי מאסטריות קולקטיבית וכל אחד על פני הפלנטה נכלל בה, אפילו ממלכת בעלי החיים.

קיים וירוס נוסף הממתין לעבור בצורה דומה, אולם כרגע אנו ממקמים אותו מתישהו בסוף שנת 2021. אולם אנרגיה מאסיבית ממוקדת על מנת לעצור וירוס זה ולמנוע את הגעתו. עם מעט מיקוד ואנרגיה מצד הצעיף שלכם, אין הכרח שהווירוס הזה יגיע. דחו אותו עתה בעזרת מחשבותיכם, ואז אל תחשבו עליו.

כרגע האנושות מתמודדת עם וירוס חדש. הוא מעולם לא היה קודם לכן על פני הפלנטה, דבר המקשה מאוד שכן האנשים משתמשים בחוקים ישנים על מנת לנסות לעבוד עם המערכות החדשות האלה. האנושות מכווננת עתה רבות מהמערכות, עם בתי החולים והמגיבים הראשונים בחזית. כן, הם עושים עבודה נפלאה ולמדו כבר המון על הווירוס הזה. הם מנסים לחלוק מידע זה ביניהם, ובנקודה מסוימת מוקד מרכזי לקליטת מידע זה יועיל מאוד. מאחר ואמון אינו בדיוק בנמצא, בסיס נתונים עולמי לא יעבוד בזמן הזה, למרות שאנו מקווים שכן. מנקודת מבט אנרגטית, עובדי אור יוצרים את השדה האנרגטי הקולקטיבי כולל סביב האנושות. דבר זה קורה בדומה מאוד לאופן בו הספירה המגנטית מקיפה את הפלנטה שלכם, שדות אלה מקיפים ומגנים על הגוף הפיזי כקולקטיב. השדה גדֶל וחלק מאפשרויות אלה זמינות עתה, לרוב הודות להתאמה במודעות של המרחב האישי.

הרבה מעלות הווירוס הודחקה ונתמכה ע"י הפוליטיקה. בקרוב תראו מספר דברים שיתרחשו במהירות רבה, כאשר העלות האמתית של הווירוס תתחיל להראות. אם לב האנושות יתגלה בצורה מספקת, [אם האנושות תעבור את "טסט" האחדות – חמדה] הדבר יחלוף במהירות כאשר תקווה ובניה חדשה יגיחו. אם לא, זה ייקח יותר זמן.

אין יותר סודות – האינטרנט

תגלו שלהיות באינטרנט זה מקום מעט קשה להיות בו עתה. זה נראה שמלחמה, כפי שהאנושיים הבינו, עברה להיות מקוונת. פריצות לאינטרנט נעשות ע"י מדינות על מנת לתקוף מדינות אחרות, תשתיות, חברות ואנשים ברמות גבוהות. היות וזה הפך להיות עסק גדול, רוב האנשים מושפעים מהתוצאה אך אינם רואים את המקור. ברור שדבר זה ניתן ליישום רק אם האנשים מפוצלים במידה מספקת.

ברמה האישית, האנושיים נכנסו למערכת יחסים חדשה עם האינטרנט, שכן הם עתה המוצר אותו מוכרים. לא לפני זמן רב האנשים היו מודאגים כאשר המידע אישי שלהם נגנב או נחשף. עבור רובכם, הדבר כבר קרה לפחות פעם אחת. הדאגה הגדולה יותר הינה המידע הנאסף ונמכר ברשותכם. עם הטכנולוגיות החדשות, חברות לא רק שיודעות את המידע עליכם, הן יודעות גם מה מניע אתכם ומה להציע לכם. זה הפך להיות מודל עסקי ועל פי החוקים שלכם, זה חוקי לגמרי. במשך מספר שנים דבר זה היה הגורם העיקרי בפירוד של האנושות אותה אתם רואים היום. נראה שכל אדם חי במציאות האישית אותה בנה לעצמו, שתמיד משתקפת בצורה נעימה. מה שאנו מציעים זה שתיכנסו לאינטרנט כאשר אתם רוצים, אך אל תחיו שם. זכרו שאם המוצר שאתם משתמשים באינטרנט חינמי, רוב הזמן אתם ופעולותיכם הנכם המוצר האמתי. והמידע ההתנהגותי הזה יימכר לאחרים. דבר זה תוכנן בקפידה על מנת להזיז אתכם למציאויות אלטרנטיביות, ובכך להשפיע על שינוי התנהגותי. 

Covid-19

שכל ישר ייפטר מהווירוס הזה. יחד עם זאת, האתגר הגדול ביותר הוא בכך שבין 70 – 80% מהאנשים שנדבקים אינם יודעים שנדבקו או שאינם מרגישים חולים. הם מאוד מדביקים ומפיצים, למרות שיתכן ולעולם לא יהיו להם כלל סימפטומים או סימפטומים קלים בלבד. וזה האתגר, לכן מצאו דרכים לעבוד בעולם החדש ולהיות מעט יותר מופרדים. צאו מתוך הנחה שכל אחד מדבק ומהר מאוד תשלטו עליו. יגיע הזמן בו תוכלו שוב לחבק אנשים ולעשות את הדברים שיכולתם לעשות.

ניתן להשתלט על דברים אלה רק כקולקטיב. כל אחד יכול לעזור בכך שיחפש דרכים להבין שהאנשים דומים, במקום להתמקד באופנים בהם האנשים שונים. יקירים, כולכם בעניין זה ביחד. אנו מבקשים שתחשפו עצמכם למגוון רחב של מקורות מידע, במקום רק למקור אחד. השענו לאחור, התבוננו בתשומת לב, ואז בחרו בזהירות את מה שתכניסו למכונת היצירה המדהימה שיושבת על כתפיכם. הזמנים משתנים עתה במהירות גדולה מאוד, וזה חלק מהסיבה שבאתם לכאן. כן, יש ביניכם נוסעים בזמן רבים ובקרוב מאוד נתייחס לעניין זה. בינתיים האמינו שאתם בכיוון הנכון, למרות שחלקכם חשים מצוברחים או שאינם יודעים לאן לפנות. זכרו, יש לכם חוזים שידריכו אתכם אל הדלתות הפתוחות, אולם רק אתם יכולים לעבור דרכן. בכבוד גדול ביותר ואהבה אנו משקפים אתכם בדרכים אלה. אנו עושים זאת לא על מנת לומר לכם באיזו דרך לפנות, אלא רק כדי להראות לכם תמונה אנרגטית גדולה יותר מנקודת המבט שלנו. קחו מזה מה שתרצו. החלק היפה הוא, שלמרות שהניסוי האנושי נפרד בדרכים רבות מאוד, כל עוד אתם נושאים את האהבה ה"כדור יחזור חזרה". ולכן, באהבה גדולה ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות, ולשחק היטב ביחד בעודכם יוצרים את חצייה החדשה של הזמן.

אספבו, יקירים.

אני שומר הזמן.

הקבוצה

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים