משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אוקטובר 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

אוקטובר 2020        הוגש בשידור חי ביום 26.9.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ המשחק ~

ברכות, יקירים.

אני שומר הזמן. היום באתי רק לרגע, על מנת לשקף את הדרך הגדולה יותר ואת מקומכם עליה. מנקודת המבט שלנו, זה מדהים. לא רק שאתם מתפתחים בקצב שלא יאמן, דבר היוצר אתגרים וקשיים רבים, אלא שהאנרגיות על פני כדור הארץ מתחילות לעלות. בזמן הזה זה לא דבר רע, זה פשוט כוונון. נספר לכם גם שיש לכם כאן מטרה מאוד מסוימת, ועל זאת ברצוננו לדבר היום. דמיינו שאתם נמצאים בבית ואין כלל ציר זמן. אינכם צריכים לעשות דבר. אינכם צריכים להיות דבר. פשוט דמיינו שאתם מתבוננים לאחור אל חלק ממסעות העבר שלכם על פני כדור הארץ, או היכן שהם יכולים היו להתרחש.

המשחק

נספר לכם שכל צעד שאתם פוסעים בעולם הזה משאיר אחריכם נתיב של אור. איך זה נראה? במשך שנים אנו נותנים לכם המחשה שזה משחק. אנו מבינים שיש לאנושיים התנגדות לכנות זאת משחק, משום שקיימים רצינות רבה מאוד, כאב, והתחבטות. אך זהו המשחק. לא שכתבתם את חוקי המשחק הזה, אלא שממש כתבתם את האופנים הרבים והשונים לחוות אותו. עתה המשחק משתנה. זה לא מקרה שרבים מכם מוצאים עצמם עכשיו על פני כדור הארץ. רובכם היו כאן בהתחלה, והמשפחה נאספת לצעד הבא.

הצעד הבא כולל את היכולת של גופכם הפיזי לשאת יותר מהנשמה שלכם, הרוח. לגופכם יהיה הקושי הכי גדול עם השינוי הזה, אך זה נמצא כבר בשלב מתקדם. זה מגביר את האור בעיניכם כאשר אתם מחייכים. יתכן שזה לא נשמע הרבה, אך ברגע שתשלטו בכך, האור יוביל לאיחוד שלכם. נספר לכם שמנקודת המבט שלנו, דבר זה מתגשם בדרכים רבות. הבעיה עם עוד אור היא, שקשה יותר להחביאו.

גל של צער

דבר אחד מתרחש ממש עתה, מעט מאוד אנשים הצליחו לזהותו, שרבים מהאתגרים של הקולקטיב הינם למעשה גל מתמשך של צער. התייחסנו לכך לפני זמן לא רב כאשר הווירוס הזה הגיע, והרבה מאוד אנשים התחילו למות. הם עדיין מתים, עתה זה אפילו יותר גרוע מאשר בעבר. החלק המעניין הוא, שלא רק שיש גל של צער על אלה שעזבו, אלא שאתם מצטערים גם על סגנון החיים הישן. צער זה ימשיך להתקיים פרק זמן בדרכים רבות. כולל עליה בכמות הפשע.

יש המצפים ליצור משהו חדש. וכן, יש צורך להרוס על מנת שמשהו חדש יתחיל. זו הדרך המסורתית בה האנושיים עברו מרמה אחת לבאה, בחוזרם לסיפורים של השקטי והשיווה  (אלים הודים). הנה אתם יוצרים אותם שוב בדרך שונה. מה שאנו הולכים לבקש מכם לעשות, זה להתבונן קדימה. במקום להסתכל על כל השלוליות הבוציות הנמצאות על השביל, התמקדו בהזדמנויות שלפניכם. אנו הולכים לקחת אתכם הרבה יותר רחוק על פני הדרך, משום שזו הסיבה שרבים מכם באו לכאן. אפילו כנוסעים בזמן שחזרו בזמן על מנת להיות כאן עתה בזמן הזה, ולו רק על מנת לחלוק מילה או מחשבה ברגע המסוים עם האדם הנכון. מתוכנן שינוי שעבורו אתם דרושים, יקירים, אז אל תיתקעו בשליליות הבוציות.

חוזים קדושים

חוזים קדושים מתחילים להיות מופעלים עתה בשיעור גדול. אלה הם החוזים הגדולים עליהם קיוויתם לעבוד כרוחות, כנשמות. המשפחה הרוחנית שלכם בצד שלנו של הצעיף נמצאת סביבכם יותר מאשר אתם יכולים לדעת. לכן, אל תופתעו אם תוך כדי שיחה עם מישהו מחליק משפתותיכם מסר שלא עבר לכם דרך המוח. האנושיים מכנים זאת תקשור. תקבלו הרבה יותר מכך מפעם לפעם, כאשר תקבלו מאתנו דחיקות מרפק עדינות.

אנרגית האדמה הופכת עתה להיות צפופה יותר. אתם לא היחידים שחווים זאת, שכן הפלנטה עוברת שינוי מסיבי. כהוויה חשה היא עבדה קשה מאוד לחולל מרחב, ליצור אנרגיה מדהימה זו בה הוויות ביולוגיות שהיא בראה תוכלנה לגדול ולהיות בעלות תוחלת חיים ארוכה מאוד. אם מתבוננים במעט מההיסטוריה שלה שמתנדנדת מעידן קרח להתחממות גלובלית, רואים שלמעשה היא נתנה לכם זמן ארוך למדי.

כולכם תוהים כמה זמן נמצאים האנושיים כאן. למעשה מדובר בין 9 – 10 מיליון שנים. אולם במחיר אישי גבוה היא שמרה מרחב על מנת שהאנושיים ישגשגו ויהיו חלק ממנה. אתם ביטוי של כדור הארץ, אולם אתם גם תערובת של הרוח. זה המשחק המתרחש על פני הפלנטה ארץ. כן, כולכם מסתובבים בתוך גוף פיזי. מידי פעם מישהו יחווה תשוקה, צחוק או חיוך. הוא עשה משהו שהביא חום לליבו. ובאותו חיוך לרגע, ניתן לראות את הנשמה. זה משחק המחבואים עליו אנו מדברים מאז שאנו עובדים עמכם. אתם מחפשים נשמות אחרות בתוך הגופים הפיזיים. ברגע שתוכלו למצוא אותם ולהתחבר עמם, דעו שהם הולכים לגעת בנשמתכם.

מה, אם כן, קורה כאשר שני אנשים נפגשים ומשילים את כל האנרגיות האנושיות, עומדים "עירומים" בתוך האנרגיה המושלמת האחד של השני? הם זוכרים את הבית והם מתאהבים. מערכת יחסים יכולה להתפתח, תלוי במטרות האישיות של האדם, מערכות האמונה וההעדפות המיניות שלו. אין זה בהכרח אומר שעליכם להיות עם כל מי שאתם מתאהבים בו. הרעיון הוא להתאהב בכמה אנשים שרק אפשר, המתואמים עם רטט קווי היושרה שלכם: מה שאתם אומרים, מה שאתם חושבים, האופן בו אתם פועלים ובמה שאתם מאמינים. אלה הם הפרמטרים אשר יגדירו את הדרכים שתאפשרו לעצמכם להתאהב, "חוקי" המשחק. זכרו שאם אתם יכולים להתאהב באדם שעובר על ידכם ברחוב מבלי שתראו אותו שוב בחייכם, הרוח שלכם בוהקת בעקבות הביטוי הזה. אתם הזוכים האולטימטיביים של אהבה זו. ניתן לומר שאתם נמצאים במשחק בו אתם מנסים לראות בכמה אנשים על פני כדור הארץ אתם יכולים להתאהב.

אנו רואים אתכם, יקירים, אתם מסתתרים מאחורי השריון של הפיזיות. אתם יוצרים זכרונות רגשיים אותם אתם יוצרים שוב ושוב ושוב, בעודכם מנסים בכל פעם לשפר אותם. וכאשר אתם מצליחים, אתם שבים הביתה. אתם מביאים את כל האנרגיה לכאן ואתם מפיצים אותה לקולקטיב של כל היש. הכול מתועד. כל משיכת קולמוס, כל ניד עפעף, כל היבט שתועד. בעוד אתם עוברים את כל זה, אנו שומרים עליכם מעבר לכתפכם. מדהים אותנו שחלקכם חשים מאוד לבד בעוד אנו ממש כאן. ולא רק אנו, ישנן הוויות רבות במציאויות עליהן האנושיים יודעים מעט מאוד. בנוסף, מתקיימת אספה חשובה בצד הזה של הצעיף לעזור במעבר הזה של האנושות.

שלוליות בוץ

לדרך הצפויה יש פיתולים וסיבובים, וקשה לראות. כאשר תתחילו לחפש דרך פנויה לפניכם, יתכן ותראו שלוליות בוץ ומכשולים שלא היו שם קודם לכן. אתם עלולים לתהות האם זו עדיין הדרך שלכם, דרך עם הכי פחות התנגדות, או שעליכם ללכת לחפש דרך חדשה. נשמו, יקירים. למרות שפעם, כל כמה שנים היה מגיע חוזה ויכולתם לעבוד עליו פרק זמן, עתה אתם הולכים למצוא אותם אחד מיד אחר הקודם. אין כאן שום דבר לא בסדר, זו פשוט הדרך בה ארגנתם את הדברים. עשו ככל יכולתם להתחיל לחבר את הלבבות ולהתחבר אל הוויות אחרות, גם אם זה מרחוק. להיות מסוגל לראות נשמה בתוך גוף פיזי הינו התפקיד שלכם, זה הדבר אותו באתם לעשות כאן על פני כדור הארץ. זה המשחק!

יקירים, אנו מאחלים לכם צייד טוב. מצאו הרבה נשמות ככל שתוכלו והתאהבו בהן. המשיכו ללכת בדרככם, בדיוק כפי שהנכם, ואספו את הכול סביבכם. התבוננו כאשר העבר יתחיל להיפתח לפניכם בדרך שונה, ומובנים  אחרים יתחילו להגיע. אתם תראו את החיים מתוך היבטים שונים. יקירים, אלה זמנים מרשימים על פני כדור הארץ. יקירים, למרות שאתם יכולים לראות את כל שלוליות הבוץ, את הקשיים והאתגרים שייקרו בדרככם, זכרו להמשיך לנוע וליהנות מהמסע. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה כאשר אתם פוגשים זה את זה בדרך. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד.

אני שומר הזמן.

אספבו,

הקבוצה

 

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול - בניית אתרים