משואות האור  ~ תזכורות מהבית

ספטמבר 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

ספטמבר 2020        הוגש בשידור חי ביום 29.8.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ מבט קדימה ~

ברכות יקירים. אני Em.

אני מצטרף אליכם היום בשמחה גדולה עם תזכורות מהבית. ובכן, הפלנטה נעה בקצב שלא יאמן. הפלנטה תמיד נעה בדרך שלה, ויש לה עליות ומורדות. אולם החלק המדהים הוא שההתפתחות האנושית מתחילה לנוע בקצב מדהים. טוב, אנחנו רואים קשיים כמעט בכל מקום, במקומות שונים בכל העולם. אנא הבינו שכל זה הינו חלק מההתפתחות האנושית, ההתמתחות - ואז החיבור יחדיו מחדש. כן, זה מאוד מאתגר שכן כולכם נעים בכיוונים שונים, וניתן עתה לראות את הפילוג בכל הפלנטה. נספר לכם, יקירים, שיש לכם את חכמת הלב, ובקרוב היא תגלה לכם את הסיבה לרצונכם להיות כאן בזמן הזה.

בימים שיבואו, יגלו האנושיים דרכים פשוטות לחבר על פני הפלנטה את אנרגיית הלב שלהם עם הזולת. ככל שהרטט שלכם יעלה, אתם תיצרו רשת של אהבה. רשת זו תתפתח ותיצור את האנרגיה הנחוצה לעזור לאנושות לפתור בעיות קולקטיביות. אנשים הולכים בדרכים רבות ושונות מאוד מתוך נסיון לבצע דבר זה או אחר, הופכים להיות מתוסכלים, ואז מבטאים תסכול זה. לאחרונה, אנשים במדינות רבות יצאו לרחובות על מנת לבטא את תסכולם. זהו מחזור נורמלי למדי, אשר חזר על עצמו ככל שהאנושות התפתחה. למעשה תמשיכו לראות זאת במשך עוד פרק זמן בכל מקום. הלב האנושי עולה, האנושות מתרחבת, מתמתחת. כל אדם מתחיל לומר את מה שהיא, או הוא, צריכים, תוך שימוש בטכנולוגיה. כל אחד מתחיל לומר זאת בקול, כל אחד דורש את קולו, שהלך מזמן לאיבוד.

השלב הראשון בהתפתחות הוא להגיע לרמה חדשה של מודעות עצמית. בנקודה זו, האדם מגדיר עצמו באמצעות הדברים שאינו רוצה שיהיו סביבו. מציאת עוצמה באמצעות עצמאות יכולה להיות קטליזטור וזה מעצים, אולם רק לפרק זמן קצר. העיגון ברמות הגבוהות יותר של הצעד השני חייב להיות תחת שליטה, על מנת שתוכלו להגדיר עצמכם עתה באמצעות הדברים שאתם כן רוצים שיהיו סביבכם.

האנושיים עוסקים בגזענות ביותר נושאים מאשר אתם יכולים לדעת. זהו איזון כללי שכבר מזמן היה צריך להתרחש, ומנקודת המבט שלנו אלה הם האנושיים שהופכים להיות בעלי מודעות עצמית. אז נראה איך כל זה יעוגן בתוך הכלל. אין שני בני אדם דומים או שווים, למרות שהנשמות שלכם, הרוח, לגמרי שוות. שכפלו זאת בתוך החוויה שלכם זה עם זה, וכל האנושות תוכל להתחיל להגדיר עצמה באמצעות הדברים שהיא רוצה סביבה. זו האנרגיה הנשית ההרמונית בפעולה.

קודי המקור

בעוד הרוח שלכם עורכת מסע אל תוך הגוף הפיזי בעודכם נמצאים בהתגלמות ואתם צועדים במהלך החיים, ישנן פעמים בהן הדברים מגיעים אליכם באופן קסום. אתם עשויים לתהות מדוע דבר זה או אחר קרה לכם בדרך מסוימת. יקירים, ארגנתם את הרוב באמצעות חוזים. יחד עם זאת, אין לכם יותר מחויבויות, רק דרך פוטנציאלית. קיימות רמות של חוזים שאינכם ערים להן, אפילו הסכמתכם להיות חלק מחוזה קולקטיבי. כאשר עשיתם חיבורים אלה לראשונה, עשיתם גם חיבור להוויה הפיזית שהנשמה, הרוח שלכם, מאכלסת ומתמזגת עמה. ובכן, כל זה נעשה באמצעות שימוש בקודי המקור. קודי מקור התחלתיים אלה מסוגלים לשתול ולחבר את הגוף הפיזי. בדרך דומה נושא ה DNA את הקודים הפיזיים של הגוף, וקודי המקור שומרים על מערכת יחסים זו עם הרוח. דבר זה מאפשר לכם לעבור חוויה יפהפייה של העמדת פנים שהנכם בני אנוש.

כאשר תיתקלו בימים הבאים בקשיים, אחד מההיבטים היותר חשובים הינו להתחבר ללב. אתם מבינים, כולכם מחזיקים בתשובות. למרות שאף אחד מכם אינו מחזיק בכל התשובות, ביחד יש לכולכם את הפתרון לכל דבר. זכרו זאת, שכן השינויים הצפויים הינם מוטיבציה שבאופן קולקטיבי הבאתם לפלנטה שלכם. בעוד הפלנטה מתפתחת, אתם רואים יותר אנשים שיוצאים לרחובות ומחזיקים בשלטים לטובת אותו דבר בו הם תומכים. זהו הלב הפתוח, ואם תוכלו להתחבר לאלה בעלי לב פתוח תוכלו ליצור אחדות. אולם, אין זה אומר שאתם צריכים להתחבר עם אנשים כועסים שברחוב.

זה מה שרואים כאשר מחברים את הלבבות וזו הצורה הטהורה ביותר של אהבה. תוכלו ליצור רשת על פני הפלנטה, פשוט באמצעות חיבור אנרגטי. אם יש לכם חברים הנמצאים בחלקים שונים של העולם. מצאו זמן להתחבר אליהם. זה יחזק את הרשת האנרגטית האישית וייצור רשת של אהבה. וכן, אתם יכולים למדוט [מהמילה מדיטציה]  בזמן מסוים ולהזמין אנשים להצטרף. רובכם מרפאים ומורים, ואנו מאתגרים אתכם לעשות את כל זה, ויותר. הלב האנושי הקולקטיבי יעלה, אם יינתן לו המרחב לכך.

במהלך החודשים הבאים תראו שינויים ותזוזות אנרגטיים רבים. חלקכם יאהבו זאת וחלקכם לא, אך אל תתקשרו לדברים יותר מדי שמא תתעייפו. הישארו באופן ברור באמת שלכם, אך אם זה אפשרי, עשו זאת מתוך מרחק. יהיו זמנים בהם קולכם יידרש. זכרו שיש לכם מה להרוויח מכל זה, שכן זה יגרום לכל אחד לעלות למעלה, לחפש אמת גבוהה יותר, ולהגיע למשהו שיכול לגרום לו לזוז. יקירים, עולמכם כבר השתנה.

השינוי הגדול

האתגר הגדול ביותר ביקום כולו הוא שהיה על אחרים לסיים את המשחק שלהם באופן קולקטיבי, אולי משום שהפלנטה שלכם עברה שינוי, או שקרה משהו דומה. אין ספק שאתם מכירים את למוריה, ועוד יותר את אטלנטיס, אשר מתחילה עתה לעלות שוב. אחד הדברים היותר יפים בנושא זה הוא, שכאשר אתם מתאספים באנרגיית הלב, אתם עולים לרטט גבוה יותר. גם אם אינכם חשים חיבור לאטלנטיס, מתרחש חשבון נפש. רבים נטלו חלק באותו שינוי. חלקכם נתנו ידיים ועלו ויצאו מהקשיים, ובכך יצרו מרחב גבוה יותר על מנת שהאחרים יוכו להיכנס אליו.

לזכור את אטלנטיס

אולם האתגר ביחס לכך הוא, שאינכם יכולים להתנתק בקלות. מיקמתם עצמכם בתוך סט של נסיבות המגדירות אתכם. למעשה, ארגנתם את שניהם: הן את המשחק והן את החוקים שלו שהכניסו אותו להילוך. כפי שציינו בעבר, בסוף שנות ה60 רבות מהנשמות ששיחקו את המשחק באטלנטיס שבו לכאן חזרה. הן עדיין ממשיכות להגיע במספרים גדולים, היות ועכשיו יש הזדמנות לעשות זאת באופן שונה. רבים זרעו את הזרעים של תרבות אחרת, בעוד שאחרים יצאו לרחובות על מנת להביא את אותם רעיונות ולקרקע אותם בצורה יציבה בתוך הקולקטיב. לאחר נפילת אטלנטיס, התקבלה התחייבות. אם האנושות תגיע לנקודה בה הפלנטה תוכל לעשות את אותו מעבר, רבים מהאטלנטים יתגלמו ויהיו כאן במהלך אותם זמנים. למרות שרבים מכם נמצאים כאן מאותם זמנים, אינכם זוכרים זאת. לשומר אין כל זכרון ביחס לזמנו שם, רק מה שסיפרנו לו. זה רגיל למדי, אך כאן העניין. זה לא יעבוד אם כל אחד יתעורר לעולם החדש ויצור משחק אחר ברמה הגבוהה יותר הזו, ואז ישאיר את יתר האנושות להסתדר לבד. והסיבה? משום שזה מה שקרה כבר בעבר.

מגנטיות רוחנית

יקירים, זה פשוט מאוד. בפעם האחרונה שזה קרה היה לכם מפגש גדול בו קראתם לכל הנשמות להגיע ופשוטו כמשמעו עצרתם את הזמן. אשליית הזמן הושעתה לרגע על מנת שכולם יגיעו יחדיו, נשמות מכל היבטי הזמן. כאן המשחק קצת הותאם, ואתם הבטחתם שלעולם לא תתחלקו: או שכולם ילכו או שאף אחד לא ילך. זה מצב מעניין, שכן כאשר עולים קל מאוד להפריד את החשיבה ולהסתתר במצב הגבוה יותר. יועיל פה מאוד להבין שכולכם מחוברים, תמיד הייתם, ותמיד תהיו. וכך, אם תנסו להיכנס למצב גבוה יותר, זה פשוט לא יעבוד. אתם יכולים ליצור את המרחב הגבוה יותר ומפעם לפעם להיכנס אליו על מנת לחדש את הנעורים ולקבל ראייה בכיוון חדש. אולם הבעיה מתעוררת כאשר רוצים לברוח ולחיות לגמרי ברטט גבוה יותר. הרעיון כאן הוא ליצור מרחב מקודש, להשקיע בו ולהשתמש בו על מנת להתאזן ולחדש את הנעורים בעודכם ממשיכים להתחבר עם האחרים אשר נמצאים בצורה פיזית. דבר זה מאפשר לכם לקרקע את האור הגבוה יותר, ובעודכם עושים זאת, להרים עמכם את כל האנושות. כאשר אנו מלמדים אנו מכנים מקום זה Esayoto*, אולם בתקשורים השונים יש לו שמות רבים. זכרו שהשמות אינם חשובים. יקירים, איננו מדברים על הבית. מצב גבוה זה עדיין מאפשר לרוח לעבור חוויה בצורה הפיזית, זה רק שהגוף הפיזי והרוח מנהלים מו"מ מחודש ביחס לחוזה ביניהם. התערובת הסופית תגיח כאשר תהיינה יותר תשוקות של הרוח, הנשמה, עם פחות אתגרים פיזיים.

במהלך השנים הבאות, יועיל אם המרחב המקודש הזה יישמר ביציבות במקומו. בעודכם מתפתחים רבות מהמערכות החברתיות שלכם תשתנינה ותשפענה על חיי היומיום במקומות רבים. נראה שחוקי החיים משתנים במהירות וכאשר המערכות החברתיות תשתנינה, יהיה על החוקים לשכלל את עצמם. היות וחסר איחוד, יש עם זה קושי רב. בנוסף, ההבדל בין הרטט הגבוה והנמוך של האנושות הרבה יותר גדול מאשר היה בעבר. אולם החלק היפה הוא, שכל מה שאתם צריכים זה לתת ידיים זה לזה ודבר זה יעצים את האנרגיה שלכם ליקום באופן מעריכי. מה שמעניין הוא, שיתכן ולאנשים אשר ייתנו לכם ידיים תהיינה אמונות אחרות מאשר לכם. זה אינו משנה, משום שאם תיסוגו מספיק רחוק תוכלו לראות שכולם מחוברים ושהם אותו דבר.

החוק של מרלין

בעודכם עוברים את החיים, אתם יכולים לראות את היקום לפניכם. ראשית עלינו לחלוק עמכם את החוק של מרלין, כפי שהוא מיושם פה. מרלין היה ידוע בכך שהיה חוזר בזמן, וכתוצאה היה לו מה שרבים מכנים – קסם. יום אחד ארתור צעיר אחד שאל את מרלין על חוקי הבריאה. מרלין השיב שאין "חוקים" כאלה ושבכלל אינו אוהב את הרעיון של חוקים. ואז חלק מרלין עם ארתור את הרעיון הפשוט הבא: "נערי", הוא אמר, "בחיים יש לשאת ולתת. הרעיון הוא זה: עשה את העסקה הטובה ביותר אותה תוכל לקבל במשא ומתן וכאשר מגיע הזמן, תן קצת יותר." ארתור השתמש בדבר לעתים תכופות, ולמרות הרצון של המורה הרוחני שלו, הוא סיפר לכולם שזה היה החוק של מרלין. זה עובד בכל סוגי חילופי האנרגיה. בימים שיבואו. זכרו שמערכות יחסים הינן אחד מהנושאים של משא ומתן.

רשת של אהבה

מעניין שבמהלך זמנים אלה של שינוי על פני כדור הארץ, מערכות יחסים יכולות לעזור ליצור מרחב מקודש זה עליו אנו מדברים. כל שנחוץ הוא קשר אחד חזק. מצאו אותו או צרו אותו היכנשהו. אם אין לכם קשר אחד חזק מאוד, צרו מקומות רבים אחרים. האם אתם צריכים להיות בהרמוניה עם האדם ביחס למה שאתם יוצרים ביחד? לא, כבר לא. גם אם זו אינטראקציה קצרה, זה עוזר לארגן את הרשת על פני הפלנטה כולה. בעודכם מזינים רעיונות ואהבה לחיבור, זה מתרחב באופן מעריכי ומקרקע את האנרגיה.

משפחת ה E**

כפי שגם ציינו, יקירים, רבים מכם הינם ממשפחת ה- E. זו הפעם הראשונה ששיחקתם את המשחק מבלי שחוקים יגבילו אותו, שהרי זה היה משחק של בחירה חופשית. וככזה, רבים מהמשפחה הזו ממש הסירו את כנפיהם על מנת לשחק את המשחק. קיימת שם כמות מאסיבית שלהם, אולם כולם צעירים מאוד. למרות שהם רק ילדים קטנים, הם מחזיקים אנרגיה שיכולה לעזור מאוד. כאשר תעשו את החיבורים האלה, מצאו אדם אחד, או קבוצה, עמם תוכלו להתחבר על בסיס קבוע על מנת לעזור לחזק את הרשת אותה אתם בונים, וזכרו לכלול את הילדים. צרו עבורם מרחב במחשבות שלכם, משום שהם מביאים את התשובות שרבים מכם מחפשים עתה.

בכבוד גדול ביותר, יקירים, אנו מברכים אתכם בדרך זו. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה, ולשחק היטב ביחד.

בכל הזדמנות אתם הקוסמים של לוח המשחק.

אני Em  ואני אוהב אתכם מאוד,

אספבו. 

 

*Esayoto הינו מרחב בתוך העולם הפנימי המקודש, אליו יכולים אנושיים מוארים ללכת מתוך סיבות רבות מאוד. זהו מקום / ממד לריפוי, לחיבור, לריענון ולקבלה של אור ויכולות של הרוח ברמה גבוהה יותר, וכל זה מחוץ ל"מטריקס של כדור הארץ".

בממד זה, חוקי הצפיפות אינם ישימים. בממד זה יכולות היצירה מוגברים, האנרגיה משוקמת, והמוח מתנקה, הנעורים מושבים לגוף והדבר החשוב מכולם, תחושות התקווה והשמחה משתקמות.

** משפחת ה E – משפחת ההעצמה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים