משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אוגוסט 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

אוגוסט 2020        הוגש בשידור חי ביום 25.7.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ הכוונון ~

ברכות יקירים.

אני מרליה ואני מצטרפת אליכם היום בעוד המשחק שלכם בעיצומו. אתם נעים בקצב מדהים וכן, אנו רואים את כל הקשיים והאתגרים. אתם מפספסים דבר במקום אחד ומותקפים במקום אחר. יחד עם זאת, מה שיתכן ואינכם רואים הוא, שהאנרגיה הנשית מקורקעת עתה על פני הפלנטה. דברנו על כך בנובמבר האחרון, כאשר ציר הזמן נחצה, כאשר היתה לכם הזדמנות בלתי רגילה לקרקע אותה ולהפוך אותה לשלכם. כל הכבוד, יקירים! זה לא רק קרה, כי אם האנרגיה הנשית מקורקעת עתה אפילו יותר. כפי שכבר ציינו בעבר, זהו סוג שונה של אנרגיה.

איזון חדש

קשה מאוד להשוות בין שני טיפוסי האנרגיה – הזכרית והנשית – שכן הן עובדות בדרכים שונות לחלוטין. ברור שקו חדש נחצה עתה, דבר המכין את הבמה למציאות חדשה, למרות שדברים קשים מתרחשים. החלק הראשון של גל זה נתן כבר לכלל ראיה גבוהה יותר והעלה את הרף בנושאים רבים של המשחק. העלאת הפעולות הקולקטיביות עדיין צריכה להתרחש. אם כך כאשר אתם צומחים, דמיינו דרכים לעגן זאת למציאות שלכם. בקרוב תתחילו לראות את הדברים מנקודת מבט שונה לחלוטין, ותבינו את העוצמה שהם יוצרים. ככל שהנשיות תמשיך לעלות, אתם תראו נסיגה טבעית של הזכריות. ראו זאת כאיזון, לא כתחרות.

במהלך מספר שנים היה פילוג משמעותי על פני הפלנטה שלכם, וזה המשיך להחמיר עד ממש לאחרונה. זה מתחיל לעבוד עתה כקולקטיב, וקיימים מספר חלקים חשובים לדבר. ראשית, בהתמזגות החדשה של האנרגיה הנשית, כל בן אנוש יכול לראות בדרך מעט גבוהה יותר. אין זה אומר בהכרח שאתם תבחרו לשנות נקודות מבט,  אולם זו אופציה. שנית, האופן בו אתם ניגשים לדברים ורואים אותם, יכול להשתנות גם הוא. במלים אחרות, ההבנה שלכם ביחס לחשיבות הדברים יכולה להשתנות במפתיע, מתוך התנסות. והדבר השלישי שיכול להתרחש הוא שאתם עשויים לחוש התנגדות חזקה מהמין הזכרי. כפי שציינו בעבר, זו אינה תחרות אלא פעולה של איזון. ואיזון יכול להתרחש לאט.

משפחת ה- E *

האיזון החדש של הכלל והתגובה לכך, הם אלה אשר גרמו למוחים לצאת לרחובות בחלקים רבים של העולם. העיקרון היסודי של משפחת ה- E הוא שהנשמה, הרוח, שוות ערך בכל האנושיים. וברור שאתם רואים זאת בממדים. למעשה זהו תהליך האיזון הקשור למשפחת ה- E. לפני זמן די גדול משפחת ה- E הגיעה לפלנטה הזו על מנת לקרקע את המשחק הניסיוני הזה של בחירה חופשית. למעשה זו הפעם הראשונה שהם הסירו את כנפיהם והפכו להיות חלק ממשחק כלשהו, ועשו זאת בצורה פיזית. רובם התגלמו כל כך הרבה פעמים שהם שכחו מי הם באמת. עבור רבים, אפילו קריאת הדברים עכשיו מעוררים רק תחושה עמוקה.

ובכן, הכול קשור לאותו איזון. אחד הדברים המתרחשים  עתה גלובאלית, זה האיזון, או חוסר האיזון, של הגזענות. ניתן לראות היערכות מהירה מתוך נסיון להגיע להרמוניה, כמו הסרת מונומנטים ישנים ופוגעניים ושינוי שמות של קבוצות ספורט. ככל שהנשיות עולה, האנושות מסתכלת על הדברים ממקום גבוה יותר.

בזמנים אלה של מסטריות, האנושות מעריכה מחדש דעות קדומות, וזה מאורע חשוב. ברור שזה הרבה יותר מאשר רק ענין של גזע. אנו מפנים את תשומת לבכם לדעה הקדומה ביחס לדת האסלאם הקיימת במקומות שונים בעולם. הרבה הוצא מאיזון, ואפשר להתייחס לזה גם כאל צורה של גזענות. אולם האנרגיה הנשית נמצאת כאן עתה בדרך חדשה והיא תיתפס באופן שונה מאשר אי פעם בעבר. כאשר דברים אלה יצופו על פני השטח, יקירים, ראו אותם כפי שהם ואל תחששו.

מה, אם כן, צריך לקרות על מנת שהאנרגיה הנשית תישאר? הו, היא כבר מקורקעת. ונספר לכם, הדברים לעולם אינם הולכים לחזור להיות כפי שהיו משום שהתודעה האנושית השתנתה. ברור, זה רק הרעיון העוסק בעליונות הזכרית בדרך כלשהי. כן, למרות שיש לכם גופים שונים, צבע עור שונה ונולדתם במקומות שונים, כולכם אותה נשמה, אותה רוח, ובהיבט זה אתם שווים.

הבדיחה הקוסמית

אנו מוצאים את הגזענות במידת מה כמו בדיחה קוסמטית. והסיבה? משום שאנשים בעלי דעות קדומות ביחס לגזע מסוים חייבים להבין שהם הוויות רב-ממדיות, אשר יש להן התנסויות רבות במציאויות שונות. אם הדעה הקדומה הינה מערכת אמונה נרכשת, ניתן לשנותה. אולם שנאה רב-ממדית, עמידה יותר. במקרה זה, אנו כמעט יכולים להבטיח לכם שבממד אחר הם למעשה הגזע נגדו יש להם את הדעה הקדומה. מעניין איך זה עובד. חכו עד שהם יחזרו הביתה, ואז כל אחד הולך לצחוק צחוק גדול ביותר מהבדיחה הקוסמית שאף אחד למעשה לא הבין כאשר היה על פני האדמה.

האתגר

כל זה קורה בעוד הנשיות ממשיכה לעלות באטיות ולקבוע אחיזה. בזמנים הבאים יהיו שינוים ואתגרים רבים. מצאו את עוצמתכם בהרמוניה ותמצאו את האור, כאשר הדרך בעלת ההתנגדות המועטה ביותר תגיח. קיים אתגר אחד גדול ביחס לאנרגיה הנשית שכל אחד צריך להיות מודע לו. שאננות תאפשר לה לגווע ולשוב לאלמוניות. האנרגיה הנשית אינה שאננה, למרות שכך חשבו עליה תמיד כחלק מההרמוניה שלכם. יקירים, קחו את מקומכם. אם פשוט תחזיקו ידיים, אפילו מעט מאוד אנשים, אתם יכולים להתחיל לתקשר בדרך אחרת. יקירים תנו ידיים כאשר אתם יכולים, גם אם זה רק באופן אנרגטי. דעו שהאנרגיות שלכם משתלבות יחד בקסם היקום, שכן יצרתם כבר נס כאן על פני הפלנטה ארץ, ואנו חסרי סבלנות לראות מה תעשו עמה בהמשך. כל הכבוד. יקירים, בכבוד גדול ביותר אני מבקשת מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד. אני מרליה, בואו לראותנו מתישהו.

אספבו

----------------------------------

ברכות מהבית, יקירים.

אני שומר הזמן.

אני מצטרף אליכם בגאווה גדולה מהצד הזה של הצעיף. אתם חייבים להבין, אנו מתבוננים במתרחש בעולמכם ואנו שמחים מאוד על הרעיון של האנרגיה החדשה. יקירים, עשיתם עבודה נפלאה במידה שלא תיאמן. עתה, כאשר תתחילו לפסוע קדימה, הדברים יחלו להשתנות. כן, הרבה מאוד אנרגיה מגיעה, ולעתים תכופות קשה לשפוט היכן יש להימצא. לכן, אנא אל תשפטו את האירועים המתרחשים עתה בעולם. הרבה מאוד הולך להתגלות במהירות רבה למדי, ועם התגלויות אלה תגענה הזדמנויות חדשות. הבינו שיש לכם את כל הדרוש לקראת המגיע, ואף יותר מכך. אתם כאן, יקירים, משום שהבאתם משהו למען ההיבט הגדול יותר של האנושות. ידעתם שזה יקרה מתישהו.

רבים מכם נמצאים כאן להיות עמנו עתה, ובאתם מכ- 300 שנה מהעתיד. נחלוק עוד על היבט זה בקרוב, על מנת שתבינו יותר טוב את התמונה הגדולה יותר. בפעם האחרונה שהיינו ביחד דברנו על מיזוג ממדים ועל ארבעת קווי היושרה של תנודה: מה אתם חושבים, מה אתם חשים, על מה אתם פועלים, ובמה אתם מאמינים. אם אתם יכולים להתיישר עם כל הארבעה האלה, הנשמה שלכם, הרוח, בשליטה. האתגר שאנשים רבים מתמודדים עמו, זה פשוט להתיישר עם ארבעת הרטטים האלה. כאשר ההתיישרות הזו מתרחשת, הרטט עולה. מה שאתם עדים לו גלובאלית הוא, שהמערכות שלכם הינן האחרונות להתעדכן.

כל המערכות שלכם במתח והשינוי נכנס להילוך. כל מה שהם הניעו על מנת לעזור לכם, או למשול בכם, כל זה צריך עכשיו לעבור התאמות. אין ספק, זה מאוד מאתגר שכן יהיו רבים אשר ינסו לנצל את המצב. הבינו רק שיש לפניכם דלתות פתוחות, והזדמנויות רבות חדשות מגיעות כתוצאה משינויים אלה. כל מה שצריך זה לשמור על העיניים פקוחות, לחפש את אותם זמנים ולהרגיש בדחיקות המרפק העדינות כאשר הן מגיעות.

קרקוע הנשיות, הנקביות

יקירים, כולנו מדברים היום על האנרגיה הנשית הנמצאת בתנועה על פני כדור הארץ. האנרגיה הנשית עדיין עולה, דבר הבא לידי ביטוי בשינוי הנורמות החברתיות. סימנים רבים הקשורים לתפקיד של האנרגיה הנשית בחברה, עלו לפני השטח. באופן מסורתי כל אחד שיחק את תפקידו ולמעשה זה עבד, אולם עתה הדברים השתנו והאנרגיה השתנתה לנושאים חדשים.

קיים היבט אחד קשה במיוחד שקשה להתמודד עמו לאלה הנושאים אנרגיה נשית חזקה, וסביר להניח שזה מאוד קריטי. זו היכולת לשים עצמכם ראשונים. עקב הרגישות והאמפתיה המוטמעים באנרגיה הנשית, זהו אחד מהאתגרים היותר גדולים. למרות שאתם רוצים לוודא שכולם בסדר, על מנת שגם אתם תוכלו להיות בסדר, אינכם חייבים לפתור את הבעיות של כולם. האם זה נשמע מוכר? ובכן, במציאות זה עובד רק כאשר אתם שמים עצמכם ראשונים. חלקנו תכופות את ההדמיה של השומר אשר במשך שנים רבות טס במטוסים. כאשר מסכת החמצן יורדת מהתקרה, יש תמיד לזכור קודם כל לשים אותה על עצמכם, משום שאם אינכם דואגים לעצמכם, לא יהיה לכם דבר לתת לאנשים האחרים. וזהו אחד מהאתגרים היותר גדולים של האנושות, עם האופן בו האנרגיה הנשית הסתננה לחברה. למרות שהיא שקטה והרמונית, למעשה זו אנרגיה הרבה יותר עוצמתית מאשר רוב האנשים מבינים. ברור שאתם נעים עתה בכיוון הזה, ולכן תגלו זאת, אם טרם גיליתם.

יקירים, זו העצמה חדשה וקריטי שתבינו שאתם ראשונים בקו האנרגיה. כאשר אינכם מתנהגים בהתאם לכך, אתם משנים את האנרגיה. כאשר אתם משנים את הדברים, עליכם לטפל בהשלכות. יחד עם זאת, המצב הטבעי שלכם הוא להיות בחזית, לקבל את האנרגיה הראשונה ולטפח עצמכם כך שיהיה לכם יותר לתת לאנשים האחרים. זהו היבט קריטי שאנשים רבים שוכחים כאשר הדברים מתחילים להשתנות על פני פלנטה, כפי שקורה היום. שמרו על עצמכם, שכן אתם נחוצים יותר מאשר אתם יודעים. חוזים יתחילו להיכנס עתה, וכפי שכבר ציינו בעבר, ישנם מדריכים מומחים הממתינים ב'יציע'.

יקירים, אתם נמצאים בזמנים קסומים על פני כדור הארץ. מעולם לא הייתם כאן קודם לכן, ואנו חסרי סבלנות לראות מה יהיה הצעד הבא שלכם. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות ולשחק היטב יחד את המשחק החדש. כל הכבוד, יקירים, כל הכבוד. אנו שומר הזמן ואני אוהב אתכם מאוד.

אספבו. תודה שלקחתם את העוצמה שלכם.

הקבוצה

 

  • משפחת ה- E = משפחת ההעצמה

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים