משואות האור  ~ תזכורות מהבית

יולי 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

יולי 2020        הוגש בשידור חי ביום 27.6.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ מיזוג ממדי ~

ברכות, יקירים.

אני מדען הלב, ובאתי היום עם בשורות טובות לכדור הארץ. כפי שראיתם בחודשים האחרונים, ואף בשנים האחרונות, מתרחשים שינויים רבים. כמות גדולה של אנרגיה נאספה אל תוך מקום קטן מאוד. כתוצאה מכך, כל יום מתרחשים דברים רבים מאוד. פיסות רבות מאוד מתקיימות, זו אחר זו. לעתים אפילו קשה לעקוב ולהבין היכן אתם נמצאים היום ואיזו פיסה היא החשובה מכולן לשים אליה לב.

שינוי של הפעם הראשונה

אנו הולכים לחלוק עמכם נקודה חשובה מאוד. לפני כארבע שנים התייחסנו למשהו שהתרחש באמצע הגלקסיה של שביל החלב. בלב ליבו של שביל החלב קיים חור שחור, אשר בעצם יצר אותו. כאשר הוא "אכל", למעשה הוא "אכל" את כל הפלנטות שהיו סביבו, והשאיר ספירלה יפהפייה במרחב לה אתם קוראים הגלקסיה של שביל החלב. בגלקסיה שלכם קיימות פלנטות רבות מאוד שיש עליהן חיים. בסופו של דבר תגלו זאת שכן תמצאו דרכים לתקשר מחוץ לציר הזמן. הזדמנויות רבות מאוד תגענה בעתיד המאוד קרוב. לפני כארבע שנים החל שביל החלב לשנות את האנרגיה שלו. החור השחור שבמרכז החל להיזון לאט מאוד בכך שמשך לתוכו חומר. זה לא רק לגרור אחריו שורה של פלנטות, אלא בעצם ממש למשוך אותן אל תוך החור השחור. פעולה זו שינתה את הזמן, לא רק עבור כדור הארץ, אלא עבור כל דבר בגלקסיה שביל החלב, ואפילו מעבר לה. קיימות גלקסיות אחרות הקשורות לזו שלכם, בממדים אחרים. השינוי בזמן גרם לשינויים רבים בחייכם ויצר גם תנאים מצוינים למיזוג ממדי. אם תתבוננו באירועים הציבוריים תוכלו לראות שסטנדרט חדש הולך ונרקם בשקט. זו ההשתקפות של עליית הנקביות, שהינו תנאי נוסף למיזוג ממדי.

אחד מהאתגרים שעומדים בפני האנושות הוא שרבות מ"המערכות" שלכם אינן ערות לכך שהרטט שלכם עלה. המערכות האלה מתרחבות עכשיו, כשהאנרגיה הנקבית עלתה. מרליה תדבר על כך בקרוב, שכן זהו חלק מהתהליך המסטרי [התהליך בו האנושיים נזכרים שהם נשמות. רוחות, ושכולנו אותו דבר. – חמדה]. בתקופה קצרה מאוד עלו הסטנדרטים האנושיים והנשיות אינה מוכנה יותר לסבול רבות מהדרכים הישנות. השינוי ממש קרוב. ברוכים הבאים לזמן המסטרי.

הגורם המניע לשינוי

רבים מכם כאן, על פני כדור הארץ, חווים את הווירוס הזה, בעוד שבארצות אחרות הוא כבר "אולף" במידה כלשהי. עוד שני גלים שלו יגיעו, אולם העבודה של עובדי אור רבים כבר גרמה לכך שזה פחות בעייתי. עוד מהעבודה הזו תתרחש לפני שיגיעו הגלים הנוספים.

בינתיים, אתם עדיין נמצאים בתוך הגל הראשון של הווירוס הזה, ואין זה משנה היכן אתם נמצאים. אין ספק שבאזורים מסוימים יש קשיים גדולים עם כך. מקומות רבים אינם מוכנים בדרכים שונות והם ניצבים בפני אתגרים אדירים שהתוצאה שלהם היא תמותה של אנשים רבים. קיימים גם דברים רבים שיש ביכולתכם לעשות עם זה, כולל לברך את הנשמות, הרוחות, כאשר הן עוזבות. זכרו שרבים נקראים הביתה על מנת לעזור מהצד השני.

מראות רב-ממדיות

נחלוק את זה עמכם בהמשך, אולם עתה ברצוננו לחלוק עמכם היבט יותר חשוב של המתרחש. זהו חלק מההיבט הגדול יותר של ההתפתחות שלכם. זו חלוקה אשר גרמה לווירוס הזה להשפיע על מספר נושאים יותר מאשר על אחרים, אולם האשליה של היותכם נפרדים קבלה צורה חדשה בזמנים המשתנים האלה. הבה ואסביר. אתם יודעים שמהבית אתם הוויות מושלמות. הנשמה, הרוח שלכם מושלמת ולכן זו הנחה טבעית. אולם כילדים, למעשה עליכם ללמוד שאינכם מושלמים. השאלה, אם כן היא, מדוע אינכם יכולים לראות את המושלמות שלכם? המושלמות התחלקה ל 11 "מראות" של הנשמה. הרוח.

הרוח שלכם משתקפת ב 11 השתברויות שונות, כשכל אחת כשלעצמה שלמה. אחד עשר 'אתם' שונים חווים למעשה את החיים בדרכים שונות, ומקבלים החלטות שונות. בעצם כל אחד מה'אתם' הוא כמו תאום שמעולם לא ידעתם שיש לכם. אתם יכולים להחליק אל תוך כל אחד ולדעת בדיוק מי אתם ומה עשיתם, אולם הוא חווה דברים שונים ומשחק את המשחק ברטט ההרמוני של הרוח שלכם. ציינו פעמים רבות שכאשר החלטה גדולה מתקבלת, הממדים הרבים חווים את הצד האחר של אותה החלטה. בדרך זו הרוח לעולם אינה מפספסת התנסות.

מיזוג ממדי

זמנים אלה הינם זמנים של מסטריות, שכן כאשר הזמן משתנה הוא מסדר את כל הממדים. כאשר הזכרי/נקבי מגיעים לאיזון, הממדים מתחילים להתמזג. כבר פרק זמן שאנו מדברים על כך שהקירות הולכים ומידלדלים. עתה הם מתמזגים לשם צעד ההתפתחות שמיד מגיע. זה החל, ולמרות שרוב האנושיים חשים בכך, התגובה הטבעית היא לחשוב שבקרוב זה יעלם.

יקירים, אחדות התודעה חוזרת, וזה אומר שהאנושיים רואים עתה מנקודת מבט שונה וגבוהה יותר. זה קורה כהרף עין. קירות הממדים הולכים ומידלדלים על מנת למצוא תערובת חדשה של אנושיים ונשמות כדי לשחק את רמת המשחק הבאה.  הזכרנו, לאחרונה, שאתם עשויים לראות מראות. ייתכן שתראו גם הבזקי אור ותשמעו רעשים מהממדים האחרים הסובבים אתכם משני הצדדים. מחשבות גם תתחלנה להסתנן מהקירות האלה, ההולכים ומידלדלים בין ממדי העצמי שלכם. ועתה נאמר לכם, שהם אפילו מידלדלים עוד יותר. יש לכם הרבה יותר הזדמנויות להפוך ליותר מושלמים, עתה יותר מאשר אי פעם בעבר על פני כדור הארץ, עקב העלייה הקולקטיבית של האנושות. קשה מאוד לראות זאת משום שלמראית עין קיימים כל כך הרבה ויכוחים והרבה חוסר שקט, מכיוון שהאנושות עלתה במהירות רבה מאוד.

התאמת מערכות חברתיות לחיים ברטט גבוה יותר

המערכות הישנות הן אלה אשר מנסות עדיין לטפל באנושות באותה דרך כמו בעבר, והן מתכווננות במהירות על פני כדור הארץ. הייתם כבר בסיטואציה הזו בעבר וגם אז היה על המערכות שלכם להתכוונן במהירות רבה על מנת שתוכלנה להתמיד עם ההתקדמות של האנושות. אולם הדבר לא באמת קרה מעולם קודם לכן, שכן היה עליכם לעצור את התקדמותכם כקולקטיב אנושי. אין ספק שקיימים קשיים רבים על פני הפלנטה, אך נספר לכם שקולות דברו ונשמעו. מה שקורה הוא שאתם מתחילים להחזיר חלקים של עצמכם ולמזג אותם מהממדים האחרים של זמן ומרחב. בעודכם צועדים דרך חיי היומיום, יש לכם הזדמנויות מרגשות, היות והפלנטה משתנה. 

דברנו על כך משום שמציאות גבוהה יותר קיימת ואתם תתחילו לחיות בה בקרוב למדי. אין זה אומר שעליכם לעזוב את הפלנטה שלכם או את גופכם הפיזי, למרות שהם ישתנו במעט. במשך הזמן תתחילו לחוש בפחות דחיסות. זה אינו דבר שצריך לקרות ברגע מסוים, אך בעודכם שבים למושלמות שלכם תעברו בזמנים של מסטריות. כל דבר בו תוכלו להתמחות נמצא עתה כאן, כך שאינכם צריכים לקחת זאת לרמה הבאה. אינכם צריכים להתעסק עם זה, לא כפרטים ולא כקולקטיב. יחד עם זאת יש שפע של הזדמנויות ואלה הם אכן זמנים נפלאים. זו הסיבה  לכך שכל כך הרבה אנרגיה מושלכת עתה לכל אחד. לא רק שהזמנים השתנו והאנשים עדיין מנסים להתעדכן, אלא שאתם נמצאים גם בזמן של מסטריות. כל הדברים האלה באים מולכם במהירות רבה. יש לכם הזדמנות להחליט מה תיקחו עמכם ואת מה תשאירו מאחור, בעודכם נעים לרמה הבאה.

יקירים, זהו זמן מושלם לחגוג, משום שיש עכשיו אור והוא מאיר בזוהר רב. הוא מגיע מלב האנושות. אנו נרגשים מאוד לראות את הרמה הבאה הולכת ומתרחשת, שכן היא מתחילה להניע קדימה כל פעם לב אחד. קחו את חלקכם בכך, יקירים, ותיהנו מהמסע. ככל שתוכלו להביא בזמן הזה לאחדות, כך זה יעזור מאוד בדרכים רבות ושונות. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות, ולשחק היטב ביחד.

אני מדען הלב, ואני אוהב אתכם מאוד.

אספבו

________________________________

ברכות, יקירים.

אני מרליה. באתי היות על מנת לברך אתכם, שכן הכתרתם רמת אנרגיה חדשה לחלוטין. זה קסום לגמרי עבורנו לראות זאת מהצד שלנו של הצעיף, מכיוון שהפוטנציאל נפתח ויש לכם דרך חדשה. אנו יודעים שזמנים אלה מאתגרים מאוד. בו זמנית קורים דברים רבים מאוד. יש לכם עתה הזדמנויות רבות מאוד ללמוד, לנוע קדימה, ולתקן דברים מהעבר. בהיבט הגדול יותר של הזמן, הכול מושלם. יקירים, אתם נמצאים בזמנים של מסטריות. אתם יכולים להתבונן לאחור אל ההיסטוריה ולראות את כל הקווים הגליים והמעוותים, ויש לכם גם הזדמנות לישר חלק מהם. בעודכם נעים קדימה אל הרמה החדשה, נספר לכם שאנו מאוד גאים לראות את המרחש, שכן למרות שקיימים הרבה קשיים ואתגרים, קיימת גם אנרגיה שקטה, אשר עולה. זו הנקביות העולה על מנת להשיג איזון חדש.

האנרגיה הנקבית מופיעה בדרך שונה לחלוטין. וכן, קשה להשוותה לאנרגיה הזכרית משום שהן מתפשטות בדרכים לגמרי שונות. האנרגיה הנקבית שקטה ועדינה. היא נמצאת בתחתית הכול, היא האנרגיה הבסיסית ומה שהאנושיים מכנים אנרגיית 'האם'. בהיותה בדרך כלל יותר עוצמתית היא עובדת בדרך שונה, למרות שאינה קולנית, היא מלאת כוח, לא שתלתנית. מאחר והיא מושכת כוח מההרמוניה, אין לה צורך בדברים אלה.

שינוי בחשיבה

באופן מסורתי אפשרו בני האדם לעצמם להיות מושפעים לרעה בדרכים רבות מאוד, הובלו לחשוב בדרכים מסוימות, לרכוש פריטים מסוימים, ואפילו להיכלל בקטגוריות. זכרו, יקירים, אתם מקבלים החלטות ביחס להחלטות שלנו ביקום. זה נעשה באמצעות 4 שורות פשוטות של יושרה ויברטיבית: מה שאתם חושבים, האופן בו אתם פועלים, מה אתם חשים ומה אתם מאמינים. בזמנים אלה של מסטריות על כל אחד לכוונן את ארבעת אלה. בעודכם מכווננים אותם אפילו עוד, תראו שדברים משתנים בחייכם האישיים. זה יאפשר לכם לצאת מהזרימה מבלי להתנתק.

עין הסערה

בעוד הרטט שלכם ממשיך לעלות אתם עשויים למצוא עצמכם בשקט מוזר. למרות שעדיין רואים את המהומה, את הקשיים, הם אינם חייבים להיכנס אל עולמכם. אתם תמצאו הזדמנויות שתגענה בדרכים שמן הסתם לא תמיד הייתם ערים להן. קחו, אם כן, נשימה ונקו את האנרגיה לטובת העתיד להגיע.

על מנת לראות הזדמנויות אלה יהיה עליכם להתחייב לנוע קדימה בדרך כלשהי. כן, זה כל אשר נחוץ. באתם לכאן עם מתנות מדהימות, כל אחת ואחד מכם. רובכם הגיעו עם שפע של אנרגיה נקבית. יחד עמה, ברור שאתם נושאים אמפטיה. אתם יכולים לחוש את הכול מאנשים אחרים. בהיותכם כה רגישים היה עליכם ללמוד באיזה אופן לסגת מעט, למצוא דרך לשמר את האנרגיה האישית שלכם. אולם, מה אם כל אחד יהפוך להיות כה רגיש? האם אתם יכולים לדמיין עולם בו האנשים חושבים על אחרים כפי שהם חושבים על עצמם? זה הכיוון אליו אתם מתחילים לנוע, כאשר הנשיות מתחילה להשפיע.

יש לכם הזדמנויות רבות מאוד, וזה מרגש מאוד עבורנו לצפות בכך. אנו נהיה שם על מנת לפתוח את הדלתות, כאשר אתם תתחייבו. אם תחליטו לנוע בכיוון זה גם דחיפה קלה תפתח דלת מאוד כבדה בדרך קסומה, משום שיש מאחוריכם אנרגיה רבה.

סיפרנו לכם גם שבמהלך זמנים קסומים אלה יש לכל אחד מכם מדריך מיוחד, מומחה אשר לאמיתו של דבר יכול לעזור לכם לעבור את הזמנים שלפניכם. כאשר רוח נמצאת כל הכתף שלכם, זה דומה מאוד לדרך בה המדריך פועל עמכם. זה מאוד עדין, כמעט כאילו שהוא כה קרוב עד שאתם חושבים שהוא זה אתם.

אם תקשיבו בתשומת לב, קול חדש ישנו שם, אם הוא יוצר תהודה. אם לא, קחו בחשבון שאתם כנראה נמצאים כבר על דרך בעלת התנגדות פחותה. סביר להניח גם שזה נכנס כתחושה. אולי תחושה מעט יותר עוצמתית, אנרגיה גדולה יותר וביטחון. אין שם אגו ואין צורך בהכרה. כן, הגיע הזמן. האנרגיות היפהפיות על פני כדור הארץ השתנו עתה ופתחו דלת על מנת ליצור מציאות חדשה. מציאות בה תוכלו להתחיל לשאת יותר מהרוח שלכם, מהנשמה, בהרמוניה עם כל מה שאתם עושים. ובכן, מה הרוח צריכה מהגוף הפיזי על מנת להשיג זאת? בדיוק. את אותן ארבע שורות של יושרה ויברטיבית: מה שאתם חושבים, מה שאתם חשים, האופן בו אתם פועלים, ומה שאתם מאמינים. כווננו ארבע שורות אלה והרוח שלכם תקרין, תיראה בחיוך ובעיניים שלכם כאשר תיגעו באנשים עם אורכם. הזמן הוא עתה, יקירים, הדלתות פתוחות. אתם מתחילים לראות עתה סביבכם הזדמנויות חדשות. כן, יש עדיין עבודה רבה.

הכינוס

קיים כינוס ענק בצד האחר של הצעיף. אנא כבדו אותם, יקירים, בעודם מתכנסים על מנת לעזור בצעד הבא. הם מקריבים בצורה שלא תיאמן, לעתים ללכת הביתה מוקדם כדי לעזור מהצד השני של הצעיף. כאשר האנושיים ייכנסו למציאות חדשה לחלוטין, הם יהיו שם עמכם. זה חלק מהסיבה לכך שכה הרבה אנשים עוזבים את הפלנטה ממש עתה. אהבו אותם, פנו להם מרחב, משום שהם עלולים להתבלבל. אתם המלאכים הגדולים ביותר אשר אי פעם חיו וכבוד גדול הוא לנו להיות בנוכחותכם. בכבוד גדול אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד.

אני מרליה... בואו לראותני מתישהו.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים