משואות האור  ~ תזכורות מהבית

יוני 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

יוני 2020        הוגש בשידור חי ביום 23.5.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ שלג חדש על פני האדמה ~

ברכות, יקירים.

אנו נרגשים להצטרף אליכם היום. אתם מבינים, מנקודת מבט רחבה יותר, הגיעה האנושות לאנרגיה חדשה ואנו מאוד נרגשים לספר לכם עליה. האם זה אומר שכל האתגרים העומדים בפניכם ייעלמו לפתע? או שכולם יתחילו להיפגש בדרכים אחרות? ובכן, גם את זה אנו מחכים לראות. האנושות עוברת תהליך צער קולקטיבי, אשר התבהר כאשר הצער הקולקטיבי האפיל על הצער האישי.

האנשים מחפשים דברים באמצעותם יוכלו להתחיל לשוב אל מה שהייתם מכנים אנרגיה "נורמלית". נספר לכם עתה שהנורמלי בימים אלה שונה למדי ממה שהיה לפני שנים לא רבות. הפלנטה ארץ מתפתחת והחברות משתדלות מאוד ללכת בעקבותיה. זה חלק מהמתרחש, ואותו נראה קורה במשך הזמן הקרוב.

שלג חדש

היום אנו שואלים שאלה: האם הייתם אי פעם במקום מושלג, כאשר שלג טרי כיסה את האדמה? כל שניתן היה לראות זה לבן, עם מעט מאוד הוכחות לכך שאנשים אחרים היו במקום לפניכם. האם אתם יכולים לדמיין את המראה הטהור הזה שאתם רואים?

ואז אתם פונים לפתע לכיוון אחר, ואתם רואים עקבות המראות שמישהו אחר היה במקום לפניכם. לפתע אתם חשים מעט יותר נוח, כי אתם יודעים שישנו שביל בו ניתן ללכת בדרך כלשהי. יקירים, אתם מטביעים את חותמכם בשלג. אתם הם אלה המסדרים אנרגיות אלה, כך שאנשים אחרים יוכלו לבוא בעקבותיכם במשך שנים רבות. אנו מקווים שאתם מבינים שרבים מכם באו לכאן עם חוזים המיועדים ספציפית לחבר אתכם ברגע הנכון עם החלק הזה של זמן/מרחב. אולם, כאשר הדברים מתרחשים, אתם מרגישים שמושכים אתכם. עם כל מה שקורה על פני הפלנטה שלכם זה מאוד קשה, שכן כאשר מישהו מושך את האנרגיה שלכם, התגובה הראשונה היא להיסגר.

הדלת

אולם עתה, יותר מאשר אי פעם בעבר, אנשים יתחילו להתקדם וליצור שביל ומרחב חדשים. האם ילגלגו עליכם בשל כך? כן, יקירים, אנו כמעט יכולים להבטיח זאת. אנשים אשר אינם הולכים עם המנטאליות של העדר יעזבו. אך רבים מכם באו באופן מיוחד עם המידע הזה. הגעתם עם חוזים ספציפיים, לעתים רק על מנת לומר מספר מילים לאדם כלשהו, אולי על מנת לדחוק בו, או אפילו כדי לעורר אצלו התנגדות למשהו. לאחרים יש חוזים הרבה יותר גדולים, אך עתה כולם נדרשים. הדלת לעולם החדש פתוחה והדברים מתחילים להיפתח בדרך יפה. חפשו את זה. וכאשר אתם מחפשים סביבכם את העקבות המתמשכים, דעו שאתם הם אלה שעושים אותם. אתם ההתחלה, אתם הם אלה אשר מטביעים את אותן הטבעות שמיליונים ילכו בעקבותיהן.

רבים אינם רוצים לזוז עד שיוודאו מהו הכיוון הטוב ביותר. האם זה מאוד משנה? לא, משום שאתם תמיד יכולים לשנות את הכיוון. זה החלק היפה ביחס לאנושות ולפלנטת הבחירה החופשית, ההזדמנות הזו קיימת עבורכם. אתם רב-ממדיים למדי, דבר שאתם לא באמת ערים לו. וכפי שציינו כבר בעבר, יש לכם את כל המתרחש כאן, על פני כדור הארץ. אתם מודאגים וכועסים בשל כך. לא משנה באיזה צד של הוויכוח אתם נמצאים, זה לא באמת משנה. והסיבה? משום שבמציאויות מרובות, ה- 12 הנמצאות סביבכם, למעשה קיימות 11 המלאות בצללים ובאנרגיות שלכם. וכאשר אתם מקבלים החלטה גדולה בפן חיים אחד, הממדים האחרים קולטים את ההחלטה הזו ופונים לכיוונים אחרים. כלומר אינכם מפספסים דבר.

חזון רב ממדי

האם תיתכן בחירה שגויה? כן, בתקופת חיים וממד אלה, ואז על ממד אחר יהיה לקבל בחירה אחרת. כאשר אתם שבים הביתה, יש לכם את המהות של כל מה שהתרחש. לידיעתכם, יקירים, אתם חיים בזמן משוגע. אתם מאוד ערים לכך, אתם רואים כותרות שמעולם קודם לכן לא ראיתם. המילה "חסר תקדים" נמצאת בשימוש על פני הפנטה  יותר מאשר אי פעם בעבר. אולם מכל הממדים שלכם, ממד זה אינו הממד הכי פעיל. אתם נמצאים בזמנים של מסטריות, ואתם משפרים נושא מסוים. זו הסיבה לכך שאתגרים כה רבים יצוצו, ובכך יתנו לכם הזדמנות להתמחות בדברים מהר ככל שתוכלו. גם אם תפספסו זאת זו אינה בעיה, משום שדי מהר תגיע הזדמנות נוספת. זה רעיון יפה מאוד להסתכל על היבט של בעיה בה אתם עלולים להיתקל כעל הזדמנות להתמחות. התמחות בדברים אלה אומרת שלא תצטרכו לקחת אותה לרמת המשחק הבאה, אותה אתם מתחילים לבנות ממש עתה.

זה דבר יפה להפליא. ההתפתחות תתקיים בו זמנית בכל הממדים האחרים שלכם, הן כפרטים והן כקולקטיב. בהמשך נחלוק עמכם עוד על הנושא, אך לעת עתה נספר לכם שבממד אחד יש לכם אחדות של תודעה. דבר זה מתחיל להתקיים על פני כדור הארץ וזה דבר יפהפה להתבונן בו. מצד אחד יש לכם עוד ממד מאוד מקוטב, אותו אתם חיים ממש עתה. אף אחד מהממדים אינו מושלם. יתכן שיעניין אתכם לדעת שבממד קולקטיבי אחר שלכם, הנשיאה הילרי קלינטון שרדה ניסיון התנקשות שני.

הדבר אותו אינכם רואים בעודכם יוצרים זאת, הוא שאתם יכולים לשנות את העולם, בכך שאתם מביאים היבט אישי אחר מההוויה הרב ממדית שלכם. אתם יכולים לשוב למושלמות שאתם באמת.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרך זו. יקירים, אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה גדולה ביותר, לטפח זה את זה בכל הזדמנות, ולשחק היטב ביחד. אספבו. אנו מפנים את המקום לשומר הזמן.

---------------------------------------------

ברכות מהבית.  

אני שומר הזמן. אני מצטרף אליכם היום, שכן שיניתם והזזתם את הזמן-מרחב על פני הפלנטה בפעימת לב מהירה מאוד. עתה אתם שבים לתוך עולם חדש. אולם בדומה לדרגנוע הנמצא כבר בתנועה, עליכם לתזמן את צעדיכם על מנת שתוכלו להיכנס אל מערכת העקבות שבשלג עליו דברו קודם לכן. יחד עם זאת, יקירים, אלה הם אנשי אנרגיה חדשים. האנרגיות החדשות שנכנסו לתנועה על פני הפלנטה ארץ קשות מאוד ובדרכים רבות מאתגרות למדי. אתם מבינים, דרושים מומחים אשר יכולים להחזיק את האור אל מול המצוקה, ורבים מכם עושים בדיוק את זה. אתם, יקירים, הנכם חלוצי האנרגיה המאתגרים את  הכול והמכניסים אפשרויות חדשות להילוך.

האנרגיה שלכם הרבה יותר חזקה מאשר אתם עשויים לחשוב, ואנו גאים בכם ביותר על החלק שלכם בכל זה. בטחו, וכאשר יגיע הזמן הדלתות תיפתחנה. לכולכם יש מטרות שונות וחיבורים שונים. חלקכם יודע בדיוק לאן פניו מועדות ואת הכיוון של הכוונה הגבוהה ביותר שלו, בעוד שחלקכם אינו יודע. יקירים, אל תפחדו. היו בטוחים שכאשר יגיע הזמן ההזדמנויות תגענה והדלתות תתחלנה להיפתח.

האתגר העומד בפניכם הוא לדעת מתי לצעוד קדימה, אך האם זו באמת בעיה? מה אם תראו משהו ותתקדמו אך זה אינו הדבר הנכון? זו לא באמת בעיה. פשוט צעדו לאחור. הקטע הרציני ביותר ביחס לכל התהליך הזה הוא, שאם דלת נפתחת ואתם פוחדים לעבור דרכה, היא תיסגר.

נספר לכם שהכול משתנה בעודכם מתחילים לצעוד קדימה אל תוך עולם חדש. האנשים המושלמים, הנשמות/הרוחות המושלמות, נמצאים בתפקיד והם מתבוננים בעוד התהליך הולך ומתפתח, ומוודאים שהכול נמצא במקום ובזמן הנכונים. אלה הן הוויות אשר עשו זאת פעמים רבות על פני פלנטות רבות בכל היקום כולו. כל מה שיש כאן הם אלה המתקנים את הכול. גם אם הדברים היו נפרשים באופן שגוי, אתם הם אלה אשר החליטו להיות על פני הפלנטה, להסיר את הכנפיים, ולשחק את המשחק של העמדת פני בני אנוש.

כל הכבוד, יקירים, הצלחתם. עכשיו עבור כל אחד מכם השאלות הן: "מה אני אמורה לעשות? מתי אני אמור לפעול? היכן אני אמורה להיות? באיזה צד אני אמור להיות?" יקירים, כל זה יגיע בזמן הנכון. הגדילו את הבטחון ביכולתכם לדבר באופן הרמוני עם הנשמה שלכם, הרוח, ואפילו ביכולתכם לשגות. כל דבר מתחיל להיפתח עבורכם ובכך אתם יוצרים סט חדש לחלוטין של עקבות בשלג, עולם חדש, אנרגיה ואור. ברוכים הבאים הביתה, יקירים, הרווחתם זאת. בזאת אנו עוזבים אתכם לעכשיו, ונשוב להיות ביחד בעוד חודש על מנת ליצור שוב קסם. אנו עמכם כל הזמן ואתם יכולים לשמוע אותנו, אם רק תלמדו להקשיב ולבטוח במה שאתם שומעים. דעו שאתם נמצאים כאן מתוך סיבה. וכך, בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים אתכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב יחדיו את המשחק הזה. אתם יוצרים קסם, תודה שאתם לוקחים את העוצמה שלכם!

אספבו,

אני שומר הזמן

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים