משואות האור  ~ תזכורות מהבית

מאי 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

מאי 2020        הוגש בשידור חי ביום 25.4.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ רעש לבן ~

ברכות, יקירים.

האנושיים נעים עתה במהירות מדהימה. דעו שאנחנו רואים את המתרחש ומבינים את הפחד. נשמו, יקירים. קיים חלק אחר של התהליך הזה אותו אתם מתחילים לראות, בעודכם מלאי תקוות והתרגשות. נחלוק זאת עמכם היום ונבהיר את האנרגיה הסובבת את התהליך המתרחש. אתם מבינים, לכדור הארץ יש לא מעט חלק בזה, יתכן יותר מאשר הבנתם. אפילו בתוך כל הכאוס והפחד, תתחילו לראות את התעוררות הלב האנושי. אנרגיה זו של אהבה התפשטה והיא מתחילה למלא את הפלנטה. כולכם מתכוננים עתה לעבור שלב שונה לחלוטין בתהליך הזה.

גלים של עצב

האנושיים מתחילים לראות עתה גלים של עצב; בעצם העצב הינו על הדרך בה הדברים היו, ולמרות שתעבדו קשה לנסות לחזור לדברים בדיוק כפי שהיו, השינוי כבר נעשה ויש עתה קצב חדש על פני הפלנטה ארץ. דעו שיחד עם המקצבים החדשים האלה מגיעות גם הזדמנויות חדשות להפיץ את האור במגוון דרכים שונות. המקצבים מביאים הזדמנויות לראות את עצמכם ואת מקומכם בתבל, וזה נפלא. זכרו, כל שצריך על מנת שהלב האנושי יתעורר ותוכלו  לראותו אצל הזולת, זה מדי פעם פעולה של טוב לב. הלב מופעל בדומה מאוד לאופן בו חיוך מתפשט אוטומטית, כאשר הוא עובר מאדם לאדם.

המפתח

פעולות קטנות של טוב לב הן דוגמא ללב הקולקטיבי האנושי. כאשר הלב האנושי מתעורר בדרך זו ואתם מתאגדים באהבה, לא בפחד, הקסם מתרחש בדרכים רבות. אתם מתחילים לראות זאת במגוון מקומות שונים, כמו כאשר מריעים למגיבים הראשונים ולכל אלה המטפלים באחרים. דבר זה לא התרחש גם לא לאחרונה, אך עתה אתם רואים הגעה של הזדמנויות חדשות. אנשים מנסים להיות טובי לב. זו ההתעוררות של הקולקטיב של הלב האנושי, אשר בסופו של דבר יכול להחזיר את כולם זה לזה בדרך שונה. החזרה של ההרמוניה, זה הדבר שלא היה על פני כדור הארץ במשך זמן ארוך מאוד.

אנו מבקשים שבנקודה הזו תימנעו מלהפנות אצבע מאשימה או מלהפוך כל דבר לעניין פוליטי, שכן זה יכול לגרום לאתגרים בקרקוע האור החדש. יהיה לכם שפע של זמן להחליט ביחס לדברים אלה בהמשך, כאשר הדברים יתבהרו. הדבר החשוב ביותר עכשיו הוא לדעת שכולכם נמצאים בעניין הזה ביחד, והדרך היחידה לצאת מזה היא אכן להיות ביחד.

דברים רבים מתחילים להגיע למודעות שלכם, היות והפלנטה השתנתה. אתם נמצאים בעמדה בה אתם יכולים לנצל זאת, הרבה יותר מאשר אתם בכלל מבינים. זהו זמן חדש, אנרגיה חדשה וקצב חדש. עכשיו ניתן לראות את האור מהבית בקלות הרבה יותר גדולה.

נספר לכם גם, יקירים, שבקרוב מאוד תחוו עצב קולקטיבי. קיימים מספר שלבים בתהליך אותו אתם עוברים, הן כפרטים והן כקולקטיב. מספר השלבים של תהליך העצב עוסקים בלקחת לעצמכם חזרה את העוצמה שלכם, הכח שלכם, ואחד השלבים הראשונים עוסק בכעס. והסיבה? משום שכעס אכן יכול לעזור לכם לחזור לעוצמה שלכם. זו הדרך בה האנושיים התנהלו עם עצב על פני כדור הארץ, היות והם יודעים מעט מאוד על התהליך. ובכן, בקרוב תראו גל קולקטיבי של עצב פוגע בפלנטה ארץ ומה שתעשו עם זה תלוי לגמרי בכם. דבר ראשון, אל תיקחו שום דבר יותר מדי ברצינות. אלה הן תגובות רגעיות בלבד, ואז תראו את הכעס מתפוגג. האנשים חשים כאילו הכוח נלקח מהם במידה מסוימת. הם יפעלו על מנת לרכוש אותו מחדש, לחוש שוב תחושה של בטחון ואת המקום בעולם שפעם היה להם.

למרות שתראו התרחשות זו בדרכים שונות, אנו מקווים שתיצמדו לאמת שפשוט באתם. רבים מכם באו מתוך כוונה ספציפית להיות כאן על הפלנטה הזו, ברגע המסוים הזה. וכך, כאשר האנשים יתחילו להתעורר באנרגיות של המציאות החדשה, אתם תהיו שם על מנת לעזור באופן פעיל בתהליך. זה קורה לעתים תכופות והרבה יותר קל מאשר אתם יכולים לחשוב. החיבורים החדשים מתחילים, ובדרכים רבות זהו זמן יפהפה להיות על פני כדור הארץ. מקומכם נשמר. שמכם היה עליו במשך זמן ארוך. אנו שמחים מאוד שנעניתם לקריאה וקפצתם לעמדות, כאשר זקוקים לכם עתה על פני כדור הארץ יותר מאשר אתם יכולים לדעת. אתם תזהו את ההזדמנויות והאפשרויות כאשר תראו את ההשתקפות שלכם בדרך חדשה. זה כבוד גדול ביותר עבורנו לבקש אתכם לנהוג זה בזה בהערכה ולטפח זה את זה בכל הזדמנות, בעודכם משחקים את המשחק החדש הזה במציאות החדשה.

אספבו . תודה שלקחתם את עוצמתכם!

--------------------------------------

ברכות יקירים.

אני שומר הזמן.

היום אני מביא לכם סקירה כללית על המתרחש בהיקף רחב. ראשית, דעו שהיבטים רבים של כדור הארץ מצליחים למדי. היה לכם איפוס של האנרגיה אשר לתקופה קצרה שינה את כל דרך החיים על מנת לחסל את המגפה הזו. יחד עם זאת, קיימים מספר דברים מאוד מעניינים שעליכם להיות מודעים להם.

ראשית, אם תתבוננו במה שקורה מנקודת המבט של הפלנטה, זה איפוס וניקוי מחדש. הפלנטה יכולה היתה לאפס את הרטטים שלה, דבר שהתרחש בזמן מאוד חשוב עבורה.

שנית, במהלך השקט שלכם האנרגיה השתנתה. כאשר תתחילו לשוב אל מה שאתם מכנים מציאות ותתחילו ליצור, זו תהיה מציאות חדשה. הכול יהיה כחדש. כן, אנשים רבים ינסו לחפש את אותם החיים, לשוב לעבודתם הישנה. למרות שבאופן זמני יתכן שיראה שהדבר מצליח, לרוב כולם יעשו שינוים דרסטיים במהלך השנים הבאות על מנת להתאים עצמם למה שקרה עכשיו.

האנושות לא תתעסק עם הווירוס הזה למשך זמן ארוך, למרות שהוא יגיע בגלים. הגל השני שיגיע באופן טיפוסי בסביבות הסתיו, יהיה כפֹי שלוש גדול יותר מהגל הנוכחי. אולם עובדים על זה באופן פעיל ואיננו מצפים שזה יהיה כל כך קשה.

רעש לבן

הקסם מתחיל לשוב אל כדור הארץ, ויקירים, הוא כבר מאחר מאוד. הוא מביא לאנושות חיבורים, את הלב האנושי, ואת רוח הדברים מהבית. אם תסתכלו על זה גם מנקודת המבט של כדור הארץ, רטט חיצוני חדל באופן פתאומי למדי. הפלנטה היתה תחת לחץ משמעותי במשך מאות שנים, ואז לפתע היא השתחררה. יש לכם, על פני כדור הארץ, סוכנות של הממשל האמריקאי שנקראת השרות הגיאולוגי האמריקאי. אחד הדברים שהם עושים זה למדוד את הרטט של כדור הארץ. בכך הם יכולים לבנות טבלאות שונות הקשורות לדפוסי האקלים, כמו גם פעילות סיסמית ופעילות וולקנית. איננו מדברים על תהודת שומאן*, אלא על דפוסי רטט ממשיים של הפלנטה. זה מעניין משום שניתן לראות שכבות של תנועה ולפרש מה משמעות הקווים. בתחתית כל זה קיים אזור שפשוט נקרא 'רעש לבן'. מאחר והוא היה סטטי, זו היתה אנומאליה מקובלת. ואז, האנשים חדלו לפתע לנהוג במכוניות ולעזוב את בתיהם. כאשר הם חדלו לעשות דברים אלה, נחשו מה קרה לשכבת התחתית הזו של רעש לבן? היא נעלמה. בפעם הראשונה, הם יודעים עכשיו למדוד את רמת ההרמוניה, או שעלינו לומר חוסר הרמוניה, של הרטט הקולקטיבי האנושי. זו מדידה שונה מקודם לכן ורבים כלל אינם ערים לכך שבנקודה זו זה מה שמודדים. עדיין אנו מוצאים זאת מדהים למדי.

איפוס כדור הארץ

דברים רבים כאלה סוף סוף מתחילים להתגלות. התחזיות שעשינו ביחס לחברות ולכלכלות שלכם מתחילות להתגשם. הפלנטה מתחילה לגרום לקולה להישמע, לא כן? הדברים מקבלים עתה צליל שונה. היא אפסה גם את הקצב שלה במהלך היפה של רגעי השקט, אשר אפשרו לה לעבור לדרך חדשה. הפלנטה ארץ זזה לאט מאוד בהשוואה לבני האנוש, אשר נעים מהר למדי. גם עם השינויים הרבים, אנושיים רבים שבים מיד בחזרה לאותם דברים אותם עשו קודם לכן. ובכן, הרעיון עכשיו הוא למצוא את אשר עליכם לעשות. חפשו את השינויים והיו מוכנים אל תוך העולם החדש.

רבים מכם עברו את הרמות השונות האלה וגילו שהם צריכים להגן על עצמם, עקב האמפטיה הגדולה שיש להם. זכרו, יקירים, שאותן יכולות אמפטיות מאפשרות לכם להיכנס אל תוך האנרגיות של אנשים אחרים. אתם אפילו יכולים לחוש ברעש הלבן שהשרות הגיאולוגי האמריקאי מדד. רגע אחד אתם חשים בו, ואז לפתע אינכם חשים בו יותר. איך זה יכול היה להיות אם הייתם שבים אל העבודה והחבַרות שלכם והכול היה נשאר שקט בהרמוניה מושלמת? אפשרות זו קיימת לפניכם, יקירים, זכרו את השקט.

אתם לומדים דברים נהדרים במהלך הזמן הזה. לא רק שאתם לומדים איך לעבוד מהבית, לחצות את הגבולות על מנת לתקשר בדרכים אחרות, אלא אתם לומדים גם איך להיות עצמכם. אתם מגלים את המהות של עצמכם, בכך שאתם נפטרים מכל הרעש הלבן הזה. האמינו שתגיחו מכל זה מהר למדי, למרות שזה לא יהיה אותו דבר. הכול משתנה וזז. כאשר כל אחד מכם יחזור, תהינה לכם הזדמנויות לגלות את ההתאמה למי שאתם אנרגטית ולכל דבר שאתם עושים. תהיה עוד תמיכה לנשמה שלכם, לרוח, המנסה להעמיד פנים שהינה אנושית. יקירים, הימים שלפניכם יציעו כל מיני סוגים של הזדמנויות שמעולם לא היו לכם קודם לכן. למעשה הפלנטה מספקת אותן לכם, כאשר היא מאפסת את הקצב שלה.

המציאות החדשה

במובן מסוים היה לכם את הזמן הזה על מנת להאט ולאפס את האנרגיות האישיות שלכם. יש לכם הזדמנות לנקות את הרעש הלבן האישי שלכם, אם כך תרצו. אלה הם ימים של בהירות, בעודכם שבים לחיים שלפני המגפה אתם יוצרים מציאות חדשה לחלוטין. אתם נכנסים לסיטואציה שונה, וזו הסיבה שהבאנו לכם את  ה- Esayoto** שם תוכלו להתחיל לחוות איך החיים יכולים להיות בגוף בעל רטט גבוה יותר. אתם נעים מהר מאוד וזה ממש קסום! אנו מתבוננים בפליאה באנרגיות המדהימות אותן כולכם מניעים. אנא הימנעו מפחד, בכל הזדמנות, ודעו שזהו משחק יפהפה. כאשר נקבל אתכם בבית, נראה לכם את המשחק ואת הדרך שהותרתם אחריכם. נראה לכם גם באיזה אופן החיים שונים, הודות לדרך בה כיבדתם את כדור הארץ ונגעתם בכל כך הרבה הוויות עם היופי שלכם.

דעו שלעולם אינכם לבד. בכל רגע נמצאות סביבכם הוויות, אתם מלאים באור ואהבה. העבירו אותם לכל מי שאתם יכולים ושמרו על זאת עמוק בתוככם. דעו שכרגע הרעש הלבן מתחיל להיבנות מחדש. הגיע הזמן להתחיל לטעון מחדש ולהביא קצב חדש לכדור הארץ. יקירים, בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות, זו מציאות חדשה. שחקו היטב ביחד.

אספבו.

אני שומר הזמן ואתם אהובים.

*תהודת שומן [Schumann resonances ] היא תופעה המתרחשת בין קרקע כדור הארץ לבין שכבת היונוספרה באטמוספירה. בתופעה זו מתחוללת תהודה של גלים אלקטרומגנטיים בין הקרקע ליונוספרה כתוצאה מפריקת ברק במקום כלשהו על פני כדור  הארץ. התופעה התגלתה ע"י הפיזיקאי הגרמני וינפריד אוטו שומן אשר חזה אותה מתמטית ב- 1952.

זו הדרך בה נמדדים רטטים אלקטרומגנטיים והם משפיעים עמוקות על מצב הרוח, סערות של השמש, גאות ושפל, מזג האוויר, וכאשר יש עליה פתאומית אנו חשים בה תוך מספר ימים. הקבוצה מדברים על הפירוש הרוחני של קפיצות אלה.

Esayoto** - הינו מרחב בתוך העולם הפנימי המקודש, אליו יכולים אנושיים מוארים ללכת מתוך סיבות רבות מאוד. זהו מקום / ממד לריפוי, לחיבור, לריענון ולקבלה של אור ויכולות של הרוח ברמה גבוהה יותר, וכל זה מחוץ ל"מטריקס של כדור הארץ".

בממד זה, חוקי הצפיפות אינם ישימים. בממד זה יכולות היצירה מוגברים, האנרגיה משוקמת, והמוח מתנקה, הנעורים מושבים לגוף והדבר החשוב מכולם, תחושות התקווה והשמחה משתקמות.

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים