משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אפריל 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

אפריל 2020        הוגש בשידור חי ביום 28.3.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ מתנות ה COVID- 19 ~

ברכות מהבית, יקירים.

אנו מצטרפים אליכם היום כקבוצה משום שהפלנטה ארץ עוברת שינוי. היא נעה עתה מהר מאוד משום שיש לכם אורח על פני הפלנטה, צורת חיים חדשה. למרות שהוא היה שם כבר פרק זמן, עתה הוא עבר אל תוך ממלכת האנושיים והוא מתפשט באופן אגרסיבי. קיימים מספר היבטים חשובים אותם כדאי לזכור. ראשית הוויה זו מתפתחת, או כפי שאתם מתייחסים לכך – עוברת מוטציה מהר מאוד. היות והוויה זו נלחמת על חייה, היא מתייחסת לזאת כאל התפתחות.

המתנה

נספר לכם גם שהאינטגרציה המתרחשת בין האנושיים לאותו יצור, אותו אתם מכנים covid-19, בעתיד תוליד תועלת חיובית. השלב הבא של ההתפתחות הוא להתחיל להביא יותר מהרוח שלכם אל תוך הגוף הפיזי. יחד עם זאת, אחד מהאתגרים היותר גדולים הוא שהרוח שלכם והגוף הפיזי מאוד לכודים. קשה מאוד לשחררם זה מזה, אך זה מה שווירוס עושה. הוא משחרר את הקשר מספיק כך שהשלב הבא של ההתפתחות יהיה למעשה מעט יותר נוח. יקירים, הבינו שלא כל אחד על פני הפלנטה צריך לתפוס את הווירוס הזה. תושג מסה קריטית, בה כל אחד שיש לו תכונות חדשות לא יצטרך יותר לעבור את התהליך הזה. כאשר דבר זה יקרה, covid-19 או שיעבור שוב מוטציה כך שיחדל להיות כה מזיק, או שאתם תמצאו רבות מהתשובות אותן אתם מחפשים עתה. ברגע זה ממש, קיימת תרופה לכך, ובני האדם בדרך למצוא אותה. אתם מתחילים להבין את הקומבינציות השונות וטכניקות אחרות שתעבודנה בדרך הטובה ביותר עבור רוב האנשים ברוב המקומות.

תשובה

כן, קיימת תשובה שתגיע בקרוב. עדיין לא ממש מצאתם אותה משום שעדיין לא הגעתם אל אותה מסה קריטית. אולם, היא נמצאת כבר באופק וקיימות מספר דרכים לצמצם עוד את ציר הזמן. ברור שאתם יכולים להתמקד בהבאת כל האנרגיה על מנת לגלות את התרופה שנמצאת כבר. כן, מצאו אותה כבר. עתה זה רק עניין של קיצור תהליכי אישורים ושל למידה נוספת איך היא עובדת. בנוסף להיותה מה שאתם מכנים 'חיסון' או טיפול מונע, זו גם תרופה עבור אנשים שיש להם כבר את הווירוס, וזה יעזור להם מאוד.

הגל

בינתיים הגל יעבור את כדור הארץ. אתם רואים את השפעתו בארצות שונות על פני הפלנטה. רבות מהמדינות העניות, במיוחד אלה הנמצאות עתה במשבר הומניטרי, תיפגענה קשה מאוד. גל זה ימשיך פרק זמן בעוד שהתהליך מתפשט בנושאים רבים ושונים. יקירים, לידיעתכם, זהו החלק הקשה ביותר. הגל של כניסתה של צורת חיים זו היכה קשה מאוד בארצות הברית, וזה קשור מאוד לאופן בו האנשים שם מקוטבים. אך באותו זמן יש להם גם הזדמנות להפיק יותר מהשוני בין האומות. מסיבות דומות, בקרוב תהיה זו הודו שתוביל.

דעו שאנשים רבים שדבקים בווירוס הזה יראו תסמינים קלים או שכלל לא ידעו שהם חולים. הווירוס יכול להיות פטאלי ויש להתייחס אליו ברצינות, אך לא כל מי שידבק בו יתקרב למצב של מוות. יש בזה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לעבוד עמו. זה כבר פרק זמן שאנו מאוד מודאגים מהנפרדות שיש לכם על פני הפלנטה. החלק היפה בקשר לכך הוא שהנפרדות מתפוגגת. הו כן, אנשים עדיין מרימים אצבע מאשימה. אך זכרו שכולכם יחד בעניין הזה, וזה החלק החשוב ביותר. אתם תראו שהלב האנושי מתעורר במהלך כל הכאוס הזה. כאשר תראו זאת, זהו זאת, חגגו, שתפו את חבריכם, וספרו לכולם, שכן זה יהיה הדבר אשר יביא פתרון לכול.

התקבצו יחדיו

לאלה מכם המחשיבים עצמם כמרפאים באנרגיות, במיוחד המרפאים מרחוק, הצטרפו לכל תכנית שאפשר על מנת למצוא דרכים לחבר בין אנשים. זה יכול להיות ברשת אתנו כאן, או קבוצות קטנות במקום אחר. אתם אפילו יכולים להיכנס יחד לרשת עם אנשים אחרים ולמקד את האנרגיה שלכם בחזרתה של הבריאות, היות וזה מה שמגיע עכשיו. גם לאחר שכל זה יסתיים, תגלו שעולמכם השתנה. בהתחלה, מאחר ואינכם רגילים לשינויים הללו, תהיה תחושה של הגבלות. נספר לכם גם שיופי אמתי יכול לצאת מזה. היצמדו לפוטנציאל זה ודעו שכל צעד שאתם פוסעים עתה ישאיר שביל שרבים יוכלו לפסוע בו.

זה איננו זמן קשה כפי שאתם חושבים. ולכן קחו נשימה ועברו את זה. נסו להיות זמינים לאלה העובדים עם האנרגיה הזו. כפי שאתם יכולים להבין, המגיבים הראשונים הינם אלה שעומדים עתה בפרץ. נספר לכם גם שזה הישג אדיר עבורם. תמכו בהם בכל דרך שאתם יכולים. דעו שכולכם יחד בעניין הזה, ושהדרך היחידה לצאת מזה היא להיות ביחד. אפשרו לחוויה זו לעקור מן השורש את הנפרדות שהיתה קיימת.

ובכך דעו שכל דבר שאתם יכולים לעשות מרגע זה ואילך יחולל הבדל גדול. זכרו לחפש את הדרכים בהן אתם דומים, במקום את הדברים בהם הנכם נפרדים. בעשותכם זאת תקרבו את הלב האנושי ואת המין האנושי, ועם זאת נעזוב אתכם לעכשיו. דעו שלעולם אינכם לבד. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולהחזיק זה בזה חזק, גם מתוך מרחק.

אספבו, יקירים,

הקבוצה

*************

ברכות יקירים, אני מרליה.

הצטרפתי אליכם היום משום ששיניתם הרבה מאוד אנרגיה. כפי שציינו אתם מאבדים מהדחיסות, וזה דבר מופלא לגמרי. חלק מהאתגרים העומדים בפניכם עתה מובילים אתכם לרמה חדשה לחלוטין. כל מה שנדרש הוא שתתכנסו. קשה מאוד לעבוד עם זה כאשר אינכם אמורים להיות בסביבה או קרובים זה לזה. אולם, אתם תתהרמנו [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם היצור החדש על פני הפלנטה ארץ. עם ההתהרמנות הזו, ההתקדמויות החדשות תתחלנה להתרחש מהר מאוד.

כל האנושות יכולה להתחיל עתה להיפתח לרמות חדשות של קיום, רק אם כך בוחרים. רבים לא יתרגלו לכך, ויהיו גם כאלה שייכנסו לפניקה ממהירות השינוי של הדברים. הבינו שכתוצאה מההתכנסות הזו, כל האנושות זזה עתה מעט גבוה יותר. בזמנים בהם האנושיים מתכנסים תוך התמקדות בכוונה, הלב האנושי מתעורר וגדל באופן קולקטיבי. ברור שזה אינו מרפא דבר. יש לכם השפעה ענקית כל כך, ולכן אנו מבקשים מכם להעז ולהיכנס לתהליך זה ולהיות חלק ממנו באופן אנרגטי.

הבה נחלוק עמכם דוגמא. מאחר והווירוס הזה כל כך דביק, או "מידבק" כפי שאתם אומרים, התגובה הראשונה שלכם היתה להתבודד. החלק היפה בכך שזה יצר הזדמנות להחזיר אתכם להיות יחד בדרכים נפלאות. חגגו רגעים אלה כאשר אתם רואים סרטון ברשת או מקבלים מייל המרגש אתכם. אם אינכם עושים יותר מכך, לפחות העבירו זאת הלאה. והסיבה? משום שהחיבורים הללו המתרחשים בדרך זו יכולים לבוא במקום מה שהיה לכם קודם לכן. כאשר תוכלו שוב להתחבר ולהיפגש זה עם זה, תהיה פחות צפיפות בגופכם הפיזי. תהליך זה משחרר את האחיזה ברוח. בנשמה.

משוואת הפחד-אהבה

רבים נקראים עתה הביתה, והצלקות הרגשיות תהיינה עמוקות. ההתאמות הפיזיות, יקירים, הינן החלק היותר קשה. אך נספר לכם, שזה יהיה תג אותו תישאו בגאווה. בקרוב תגלו שיידרש פחות מאמץ, ואפילו יהיה קל יותר לתפקד, במצב של מדיטציה. יהיה קל יותר להקשיב למדריך הפנימי, כמו גם להיפטר מאתגרים פיזיים וממכאובים. בזמנים אלה למעשה הרוח מתעוררת, צומחת. תחגגו זאת, יקירים. ציינו זאת והכירו: "ראיתי את הרוח שלך כשאמרת את זה!" או "אני רואה שעינייך בוהקות בדרך נפלאה. נגעת בלבי." אנא חגגו גם את הגיבורים אשר נכנסו לעניין באומץ, תנו להם לגעת לכם בלב עם מתנותיהם נטולות האנוכיות.

אם תתמקדו בזמנים בהם הרוח שלכם מתעוררת, תיצרו דרך חדשה להתקדם בה. זכרו, אתם בוראים. הדברים אותם יש לכם בראש ובלב הינם הדברים שמתגשמים בעולמכם. הפלנטה ארץ מלאה לחלוטין בפחד. אך זה אינו דבר שגוי, זה פשוט כיוונון. אתם מחזיקים עתה בתשובה לכך, שכן הפחד יכול לצמצם את מה שנכנס עתה להילוך. פחד ואהבה אינם יכולים לאכלס בו זמנית את אותו מרחב.

וכך, זוהי הזדמנות מושלמת לשלוח אהבה. אם לא ברור לכם מתי ולאן לשלוח אותה, ראשית מצאו לכם מקום מרכזי ושקט. פשוט אפשרו לאהבה להתעורר בתוככם, ואז תבקשו שיראו לכם אותם. עבודה מתוך מצב ממורכז, לו אנו קוראים אסאיוטו,  ,Esayoto מאפשרת שליחת אנרגיה ממרחק נוח. תוכלו לעשות חלק מאותו סוג של עבודה שאנחנו עושים עמכם. זכרו, אתם מרפאים עוצמתיים, כל אחת ואחד מכם.

ממש עתה אתם נקראים לפעולה. אינכם צריכים לראות את הפנים או לדעת את שם האדם עמו תעבדו. אתם פשוט יכולים לשלוח אנרגיה, והיא תתקבל על ידי מי שזקוק לה. עקב אופי התפשטות המחלה הזו, אנשים מתים לבד. המשפחה אינה יכולה להיות לידם, אין להם את החיבור הזה. אך אתם יכולים למלא את החלל הזה, אתם אפילו יכולים לעזור לאנשים לעבור לצד האחר של הצעיף. האנרגיה שלכם תעזור גם למגיבים הראשונים ולצוותים הרפואיים, הזקוקים לתמיכה עם כל מה שהם עוברים.

קיימת התכנסות גדולה מאוד בצד האחר של הצעיף, המתרחשת במספר אזורים שונים. דברנו על כך כאשר היה האירוע באוסטרליה ובעלי חיים רבים עברו בבת אחת. הם התאספו בצד האחר מוכנים לעזור לאחרים שהלכו לעבור את אותו דבר. אותו דבר קורה גם עם האנושיים. יקירים, יהיו רבים שיעזרו בכל מעבר של כל מי שיעבור.

זמנים של בריאה

אז אם אתם מסתכלים על החיים מנקודת מבט שונה, יש יופי בכל החושך. מצאו את היופי והאור הקורנים בבהירות. זה עד כדי כך פשוט. אתם יודעים שאתם נמצאים כאן מתוך סיבה, שכן אלה הם זמנים של בריאה. כן, אנחנו יודעים שהם עלולים להיראות ולהרגיש כזמנים קשים. למען האמת אלה הם גם זמנים מאוד קסומים. אתם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו, ויש לכם הזדמנות עתה להפעיל זאת. בכבוד גדול מאוד אני משקפת את יופייכם בדרכים האלה, להזכיר לכם מי אתם באמת ומה הסיבה שגרמה לכם לבוא לפלנטה היפה הזו. הגיע הזמן להתעורר מהחלום, מכיוון שעתה אתם כאן עמנו. נהגו זה בזה בהערכה, יקירים. טפחו זה את זה ושחקו היטב ביחד, מכיוון שאתם משחקים משחק של אור מסוג חדש. אני מרליה, ההיבט הנקבי של מרלין. בואו לראותני מתישהו.

אספבו

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים