משואות האור  ~ תזכורות מהבית

מרס 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

מרס 2020        הוגש בשידור חי ביום 22.2.20

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ לחבר לבבות יחד ~

מסר מיוחד על וירוס הקורונה.

ברכות מהבית, יקירים. רצינו להוסיף למסר היום על מנת לדבר על מה שנמצא היום אצל רוב בני האדם. שינויים באורח החיים הינם תגובה לצורות חיים שמקורן ביקום אשר עבר מהרטט הנמוך של בעלי החיים לזה של האנושיים. פחד רב קיים על פני כדור הארץ. קיימים אתגרים רבים, ובקלות ניתן להבינם. התייחסו אל זה כמו אל יצור "דביק" מאוד הן בתוך הגוף והן מחוצה לו. כאשר האנשים מבודדים את עצמם, זה הופך להיות פעולת איזון בין בטחון ובידוד. אתם לומדים עכשיו רבות על הווירוס הזה, כפי שהאנשים מכנים זאת. בסופו של דבר הוא ישאיר אחריו דרך קלה יותר להתפתחות בכל בני האנוש. יש לו השפעה של התרופפות הגוף האתרי. ילדים מושפעים פחות משום שרובם נמצאים כבר ברמה החדשה הזו. רק אחוז קטן של אנושיים צריך לתפוס אותו על מנת להגיע למסה קריטית, וחלק מהם לא ירגישו חולים, אך כולם יכולים להיות נשאים. יש כבר וירוסים אחרים על פני כדור הארץ, תשובות נשתלות, וידע זה מפלס כבר את דרכו למודעות הקולקטיבית.

אנא זכרו שאנו מדברים כבר פרק זמן על ההפרדה ההולכת וגדלה על פני כדור הארץ. המסר שבהמשך עוסק בדיוק בכך. ציינו כבר מספר פעמים שאם כדור הארץ היה מותקף על ידי חוצנים יכולה היתה להיות לזה השפעה של איחוד הלבבות של כל האנושיים אשר יבינו שהם יותר דומים מאשר שונים. מנקודת המבט שלנו, דבר זה קרה. עובדי אור בכל העולם נקראים עתה לפעולה בדרכים חדשות. זכרו שאתם תצלחו את זה ומהעבר השני ינצלו האנושיים את ההזדמנות לבנות משהו חדש. רבים אשר שמרו על האנרגיה בשקט, ייקראו עתה לפעולה. יהיה עוד פחד על פני כדור הארץ. התייחסו אל זה כאל הזדמנות לאור ולכל עובדי האור. פחד ואהבה אינם יכולים לשכון באותו מרחב. מצאו את האהבה והעבירו אותה הלאה. שמרו על הלבבות מחוברים בכמה שיותר דרכים, יקירים, ועולם חדש יגיח. אם תצליחו, הלב האנושי יתעורר באחדות.

אספבו

-------------------------------

ברכות יקירים.

אנו מצטרפים אליכם היום מתוך שמחה רבה. אתם מבינים, כאשר עזבתם את הבית, הייתם כולכם מחוברים. קיים חיבור עמוק מאוד ביניכם שכן כולכם חלק זה מזה. יקירים, דומה הדבר לכינוי שתי אצבעות באותה יד כנפרדות זו מזו. הפרדה זו מגדירה אתכם כפרטים, שכן כבני אנוש זו הדרך בה אתם מגדירים את הדברים. אולם זכירת החיבור הינה הדרך בה אתם מגדירים דברים כרוח. כנשמה. לאחרונה נוצרה הפרדה אפילו גדולה יותר, ונראה שהחיבור העמוק הזה נשלח לשולי הדרך. למען האמת, חלק מההפרדה הזו היה מכוון. והסיבה? משום שאם על האנושיים להיות נשלטים, קיימת רק דרך אחת לעשות זאת והיא להפריד ולחלק אתכם זה מזה. מאמץ זה הצליח מאוד.

איחוד הלבבות

הפרדה וחלוקה זו יכולים להשתנות, אך הכול תלוי בכם. אין זה משנה באיזה צד אתם חושבים שאתם נמצאים, החלק החשוב ביותר הוא לוותר על הצדדים ולהתחיל לחבר מחדש לבבות. זכרו, יקירים, בבית הכול מחובר. בשובכם הביתה אתם תצחקו על זה, שכן שם קיים חיבור חזק עם הכול. החודשים והשנים הבאות יביאו עמם אתגרים חדשים, קשיים חדשים. על מנת לראות שזה נכון, כל שעליכם לעשות זה להסתכל לאחור על ההיסטוריה שלכם. בעוד התהליכים האלה גדלים והאנרגיות מתחילות להתאחד, מהר מאוד תוכלו לגלות את כח האיחוד, במיוחד את איחוד הלב. למעשה, רבים מכם אפילו קפצו אל תוך ציר הזמן ברגע הזה בדיוק משום שבאופן פרטני אתם נושאים משהו חשוב עבור הכלל. האתגר הוא שאם אתם נפרדים, שלא תזכרו.

לחבר לבבות יחד

הדבר אותו אנו מבקשים מכולכם לעשות בזמנים הבאים הוא לוותר על הצדדים. האם אתם מגדירים עצמכם על פי בחירות העבר? אם כן, הדבר גורם לשינוי להיות הרבה יותר קשה. התחילו להתבונן על האופן בו אתם יכולים להתחבר זה לזה, ולו רק לרגע. מצאו דבר אחד שיש לכם משותף עם כל אדם שחוצה את דרככם. כל שעליכם לעשות זה למצוא את הדבר הקטן ביחד לאותו אדם אתו אתם מהדהדים, ואז מיד תשקמו את החיבורים שהיו לכם בבית. אתם יכולים לחוש ממש את העוצמה המגיעה מהאחרים כאשר אתם מתהרמנים [מהמילה הרמוניה] אתם. דבר זה זמין עתה לכולכם, מאחר והחיבורים מאוד חזקים.

יקירים, דעו שזו גם הזדמנות לאור לחבר יחד את הלבבות אשר היו נפרדים במשך זמן ארוך מידי. אנרגיות חדשות אלה נמצאות כאן עתה, ואנו חסרי סבלנות לראות מה תעשו עמן.

קיים טווח רחב של גלים הנובעים מהחלקים השונים של היקום, השוטפים באופן קבוע את הפלנטה. בנובמבר האחרון סיפרנו לכם על אחד מגלים אלה אשר הגיע ואשר פתח הזדמנויות לשנות הכול בכך שתשנו את אנרגיית הבסיס עליה כולכם חייתם. דבר זה התרחש, אולם קיימות שאריות של גלים  הממשיכים לבוא אחד אחר השני, אפילו עתה. אחד הדברים היותר יפים אותו ראינו במהלך גל זה של אנרגיה הינו עליית האנרגיה הנשית. היא נעה לבסיס להתקרקע בדרך חדשה לחלוטין, במקום שונה לחלוטין.

יקירים, אתם אפשרתם זאת והצלחתם בכך בגדול. למרות שעדיין אינכם רואים את התוצאות, הבסיס הנשי החדש התקרקע בצורה יציבה. לוקח לה זמן להתפשט ולאותו קול להישמע כקול קולקטיבי. אל תטעו, הדבר יצא לדרך. כולכם אחראים על כך שהדבר קרה, שהרי ללא המרחב בו תוכל האנרגיה לנחות, האנרגיה היתה מגיעה ומהר מאוד מסתלקת. בעצם, הכול היה חוזר למצב נורמלי. אולם זה לא קרה, ולמרות שאתם עדיין חווים בלבול רב, הכול נמצא במקומו.

קרקעתם כאן משהו מאוד עוצמתי, ובחודשים הבאים תנועו אליו, אם תוכלו להתחיל להכניס אנרגיה זו, למצוא דרך בה היא תחול עליכם. כל אחד יתנהל עמה בדרך מעט שונה. חלק יחושו אותה כעוצמה, בעוד שאחרים יחושו אותה כחולשה. והסיבה? אם תנועו מהאנרגיה הזכרית, המוגדרת ככוח, להרמוניה עם האנרגיה הנקבית, אפשר יהיה לחוש זאת כאילו אתם פגיעים. כחלשים. יקירים, לידיעתכם, בתוך אותה פגיעות נמצאת העוצמה הגדולה ביותר. וכך, כאשר זה יקרה ויהיה עליכם לתכנן באיזה אופן תגיבו, הכניסו את כל האנרגיה מתוך כוונה. עצרו, קחו נשימה, ואז פעלו במקום להגיב.

בחודשים הבאים, תגלו פתיחה של הזדמנויות הודות לעבודה שעשיתם כבר. למרות שיתכן ותחשבו שאתם מחליקים לאחור או שבדרך כלשהי החברה שלכם פוסעת בדרך לא נכונה, לא כך הדברים נמדדים. בפשטות, הם נמדדים כל פעם לב אחד, וזה מתחיל בלב שלכם. אתם מבינים, אתם מארגנים את האנרגיה עבור העולם האישי שלכם ביותר דרכים מאשר אתם יודעים. למרות שיתכן וזה יראה שאתם מנותקים מהאחרים, זה לא המצב, שכן זה האימון בהבחנה בתוך כאוס.

קצב חדש

הייתם עסוקים מאוד. הפלנטה ארץ לא האטה, למעשה היא מאיצה עתה. לפני שנים רבות גילו שהכוכבים מתרחקים מכדור הארץ במהירות הולכת וגדלה, ועתה גם הפלנטה מגבירה את מהירותה.

בהתחברות מחדש לעקרונות הבסיסיים של להיות אדיבים לאחרים ולעצמכם, אתם תפתחו אנרגטית דלתות בדרכים רבות מאוד. יקירים, זהו זמן לאחדות. בעודכם עוברים מעונה לעונה, האנרגיה על פני הפלנטה ארץ גם היא משתנה עתה באופן דרסטי למדי. היא מתחברת ברמות המאוד בסיסיות. למרות שלא תראו זאת בחדשות באופן סדיר, האנרגיה מתחברת ונבנית. צפו לנס, יקירים, ואנו נעזור לכם ליצור אותו.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה ולשחק היטב ביחד בכדור הארץ החדש והיפה.

אספבו,

הקבוצה

 

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול - בניית אתרים