משואות האור  ~ תזכורות מהבית

ינואר 2020

 

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית:  ניצה תפארת

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

ינואר 2020        הוגש בשידור חי ביום 21.12.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ על הגדר ~

ברכות מהבית, יקירים.

אני שומר הזמן וקפצתי לרגע אל תוך ציר הזמן שלכם על מנת להתבונן ולראות את הקסם שאתם יוצרים. זה מאוד מעניין שכן אנו רואים את התמונה הגדולה של כל דבר הנמצא כאן. המשקיף יחלוק עוד ביחס לתמונה הגדולה ובאיזו צורה ניתן להתחיל גם לראותה. בימים אלה אנו חוגגים את הפלנטה ארץ. הלבבות שלכם נפתחו בדרך ענקית. בעוד שחלק מזה קשור לכך שאתם משיבים לעצמכם את הנעורים, זה הרבה יותר מכך. האנרגיה קבעה צביון חדש, ואם האנושיים יוכלו לתפוס אותה ולהשתמש בה, היא תישאר. ולכן, יקירים, פשוט נשמו. דעו שאנו יחד כאחד, משום שאנחנו אחדות. אורכם הולך והופך להיות זוהר, יותר מאשר דמיינתם. לחלקכם ייצור הדבר קשיים, משום שהוא יעורר תשומת לב שיתכן ולא תרצו בה.

הצעדים הגדולים

בציר חדש זה, ניתן לקרקע כל צעד שלכם בדרך חדשה לחלוטין. אנו יושבים כאן ומתבוננים בכך, משחקים את המשחק ויודעים שחלקכם יחוו קשיים. אין שתי דרכים ביחס לכך, אך אין זה אומר שאתם עושים משהו לא בסדר. בעצם, העניין הוא שאתם צריכים לעבור את האזור הבעייתי ולהגיע לצד השני. חלקכם חתמו חוזים להיות בלב השינוי על מנת לשאת את האור. בזמנים אלה יעזור לא להתמקד בצעדים הקטנים, אלא בצעדים הגדולים. הסתכלו בכיוון הכולל שהאנושות לקחה רק בשנה האחרונה. בעודכם מתחילים לגבש את החיבור הזה, תגלו הזדמנויות נוספות  יותר מאשר אי פעם ציפיתם שתהיינה. עכשיו זה הזמן!

אנו מברכים את כולכם במורד התלול של האנרגיה החדשה אליה אתם נכנסים. דעו שאנו נמצאים ממש מאחוריכם, משגיחים על כל מה שאתם עושים. אנו נמצאים שם על מנת לעודד אתכם לבצע את הצעד הזה ולנוע לאותו כיוון. אולם נחשו מה? אתם ניצחתם כבר במשחק! אתם פשוט אינכם בקיאים באופן שהוא עובד,  יחד עם זאת נאמר לכם לחגוג את הניצחונות משום שזה נותן לכם בטחון. עתה נעזור לכם עם הצעדים הבאים בעודכם עושים אותם. אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה בכל הזדמנות, ולשחק היטב ביחד בעודכם יוצרים את הצעד הבא על פני הפלנטה ארץ. כל הכבוד.

אני שומר הזמן.

אספבו  

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­_____________

ברכות יקירים, אני המשקיף.

אני שמח מאוד להיות עמכם ביום זה ולחלוק איתכם מספר נקודות מבט. יותר חשוב, לחלוק עמכם את האופן בו ניתן להתבונן בדברים. שומר הזמן דיבר על החשיבות של ראיית התמונה הגדולה במקום להתמקד בצעדים הקטנים. תארו לעצמכם לרגע שכל דבר במציאות שלכם קורה באחו יפהפה של עשב ירוק ופרחי בר. אחו קסום זה מספק בסיס לכל המתרחש בחייכם. בקצה השדה ישנה גדר, שמחזיקה עבורכם את הכול ביחד.

היום אני מבקש את כולכם לשבת על אותה גדר. צאו מהמציאות שלכם רק לרגע וראו את התמונה הגדולה יותר. אתם יודעים, לדעתנו זה מדהים לראות את הפעולות ואת פעולות הגומלין של האנושיים באופן כללי. אפילו היום מדהים לגמרי, למרות כל הכאוס שיתכן ואתם חווים בצעדים הקטנים. יקירים, קחו צעד לאחור ופשוט התבוננו, שכן שם בדיוק ניתן לראות עכשיו את הקסם. למעשה קיימת אנרגיה בסיסית שלמה אשר השתנתה על פני כדור הארץ. מה שקורה הוא, שאתם פוסעים צעד אחד, ואז צעד נוסף ואז עוד אחד. וכל אותו הזמן אתם בעצם מסתכלים רק על הצעד הבא הזה. למעשה קשה מאוד לראות את התמונה הגדולה יותר כאשר כולכם עסוקים בניסיון לנוע קדימה תוך בחירה של המקום הטוב ביותר להניח בו את כף הרגל.

אנו מזמינים אתכם להתחיל היום. מצאו פיסה קטנה אותה תכניסו להילוך בשנה הקרובה. הו, יש לכם הרגלים אנושיים להחליט החלטות בקשר לעתיד. אנו מוצאים זאת מדהים, שכן הדבר נעשה לא רק על פני הדור הארץ. זה היבט גדול מאוד בכל משחק בכל מקום, וזו התמונה הגדולה יותר שהיינו רוצים שתיכנסו אליה. אתם מתחילים להיות מודעים לכך משום שבימים הבאים, יקירים, תתחילו לחוות אינטראקציות עם אותן הוויות אחרות, שחלקן היו כבר על פני כדור הארץ. תתחילו לגלות הרבה יותר על העזרה המגיעה, במיוחד בכל הנוגע לילדים. אם תשבו על הגדר ותסתכלו על התמונה הגדולה יותר, תראו שמה שהחשבתם כבעיה על פני הפלנטה ארץ, זו הזדמנות המגיעה מהר מאוד.

משחק הנשמה, הרוח

אתם מנצחים במשחק. כן, קשה מאוד לראות זאת משום שהולך ונהיה קשה לעשות את אותם צעדים קטנים. לעתים תכופות, כאשר תישענו לאחור ותתבוננו בתמונה הגדולה יותר, תראו שהצעדים הקטנים אינם חשובים כמו התמונה הגדולה יותר, תראו שהצעדים הקטנים אינם חשובים כפי שחשבתם. למען האמת קשה לכם מאוד לעמוד היכן שאתם נמצאים בעולם רק מתוך הסתכלות בצעדים הקטנים. טוב, כל מסע מתחיל בצעד הראשון, ובדרך כלל צעד ראשון זה הינו צעד קטן משום שהוא שובר התמדה ומתחיל לנוע בכיוון אחד. לאחר מכן, אנו רוצים שהתמונה הגדולה יותר תיהיה הדבר בו תתבוננו. במקום להתמקד כל כך בדרך ובמסלול המכשולים, התבוננו בתמונה הגדולה יותר וראו מה באמת קורה עם האנושות.

האם מתרחשים דברים על פני כדור הארץ שלא צריכים להתרחש? כן, בטח, זה קורה כבר מהיום הראשון. זו הדרך בה אתם משחקים עם כדור הארץ. אתם עושים את כל אותם דברים בעודכם עובדים קדימה ולאחור. לעתים אתם יוצאים למלחמה זה עם זה ופעמים אחרות אתם תומכים זה בזה. מדהים אותנו לראות זאת. היינו רוצים להראות לכם את התמונה הגדולה יותר. אתם תתחילו לראות שכל האנושות חוותה מספר שינויים, חלקם במכוון וחלקם לא. האנרגיות נמצאות כאן עבור כולכם וזה דבר קסום לחלוטין. פיסה נוספת בעניין זה היא, שהימים הבאים יפתחו הזדמנויות מדהימות עבור משפחת ה- E.* משפחת ה- E ממוקדת בזכויות של הנשמה, הרוח, אותה רוח המעמידה פני בני אנוש. דבר זה עולה שוב לפני השטח, משום שהוא יישא יותר מהרוח שלכם בגוף הפיזי ופחות מהדחיסות. כן, למעשה זה מתחיל ממש עתה.

לא עוד סודות

למרות שתכופות אמרנו לכם לאן אתם הולכים בעודכם מתפתחים לכיוון האור, זה קורה עכשיו. למרות שזה כבר קורה, קשה מאוד לראות זאת עקב כל המכשולים הקטנים הנמצאים בדרככם. זה במיוחד נכון כאשר אתם מסתכלים בצעדים הקטנים, שנראה לכם שיהיו מהם יותר מאשר אי פעם בעבר. לפחות זה מה שאתם הולכים להבחין בו. והסיבה? ובכן, מהטעם המאוד פשוט, שעתה אתם רואים יותר. בין אם אתם מאמינים שהטכנולוגיות גורמות לכך, או שזו ההתפתחות האישית, אין יותר סודות. אתם מוצפים בכל מיני דברים. עד כדי כך שחלקכם מוכרחים לעבור ליד משהו שמתרחש ולומר: " עתה אינני יכולה להיות מעורבת בזה." יקירים, זה מה שקורה כאשר פוסעים יותר מדי צעדים קטנים ברצף.

פנו רגע ולכו לשבת על הגדר. שבו ופשוט התבוננו. כאשר תעשו זאת, תראו לא רק את האתגרים והשליליות, אלא גם את ההתקדמות האדירה של האנושות המתרחשת עתה. יקירים, אתם קרובים יותר מאשר אתם מדמיינים. קשה מאוד לספר לכם בדיוק את כיוון החיים העתידי.

אם ברצונכם להביא משהו אל תוך חייכם, פשוט ארגנו אותו עבור עצמכם. אל תעשו אותו גדול מידי או קטן מידי, פשוט הביאו משהו. ואז שחררו, שבו על הגדר והתבוננו מה יקרה לאחר מכן. אתם תראו את האנרגיות בעודן עוברות למקום אחד ומנסות משהו, או עוברות למקום אחר ומנסות משהו אחר. אולי הן תיתקלנה בקיר לבנים ותסתיימנה שם. בפעם הבאה תדעו היכן ממוקם אותו קיר לבנים, לא כן? בשנת 2020 ההתבוננות תהיה מאוד חשובה. האנושות עושה מספר פניות משמעותיות. חלקן בדיוק כפי שהן אמורות להיות, בעוד שאחרות מופצות על ידי אנשים אשר רוצים שהאנושות תפנה בכיוון מסוים. אין זה משנה, וזו האמת. התבוננו בתמונה הגדולה יותר. לכו שבו על הגדר למשך פרק זמן ופשוט התבוננו. אני אשב ממש לידכם.

בעצם זה מה שאני עושה, כי אלה החיים אותם אני אוהב לחיות. אני אוהב להתבונן בכל חלק של זה. כל חוויה שיש לכם בתקופת החיים מוקלטת ונשמרת ברשומות האקשיות. אתם עצמכם משתמשים ברשומות אלה לעתים תכופות למדי על מנת להחליט מה תביאו בכל תקופת חיים. באיזה אופן אתם הולכים לעבוד עם הדברים, היכן שיעורי החיים שלכם יתקיימו, איך אתם הולכים לעשות זאת, ואילו חוזים תיקחו על עצמכם. יקירים, אלה הם זמנים מאוד ייחודיים, ואתם שריינתם את המושב ברגע הזה של זמן-מרחב ממש עתה. ישנם כאלה שאינם מאושרים מהמקום בו הם יושבים ועם מה שהם מתנהלים עמו. נספר לכם, שממש עכשיו מגיעות ההזדמנויות הגדולות ביותר. אז היו סבלניים, צעדו קדימה והתחילו לנוע בכל כיוון שהוא. זה יוביל אתכם אל תשוקתכם. והכי חשוב, הבינו שלעולם אינכם לבד.

בואו שבו עמי על הגדר. פשוט התבוננו ואראה לכם, אצביע על דברים שונים אותם תוכלו לראות בעצמכם. זהו זמן נפלא לחיות בו. נצלו אותו עד הסוף, צחקו, שירו ושחקו את המשחק היפהפה הזה של מחבואים. בכבוד גדול ביותר, יקירים, אני מברך אתכם בדרך זו ומבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות ושחקו היטב ביחד.

אני המשקיף ואני אוהב להתבונן.

אספבו,

הקבוצה 

  • משפחת ה- E = משפחת ההעצמה  

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2020  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים