יום האחדות העולמי 2019

מפגש חינמי באנגלית ברשת

חגיגות העשור

19 -24  לאוקטובר

 

הצטרפו אלי ליום האחדות העולמי ללא עלות

פטרישיה קוטה – רובלס

www.eraofpeace.org

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

היי לבבות יקרים,

 

בתוך הכאוס הקיים בעולם שמחוצה לנו אור האל זורם דרך אש הלבבות של מסה של אנושיים בדרכים שאינן מוכרות עד כה. 12 גדילי ה DNA שהופעלו לאחרונה בממד החמישי מקבלים דפוסים של שלמות עבור כדור הארץ, מופלאים מעבר ליכולת הקליטה של ההכרה המוגבלת שלנו. לכולנו ניתנת הזדמנות לחוות היבטים שונים של ידע קדוש זה ממספר מורי חכמה שבאופן לא אנוכי הדריכו אותנו אל הפאזה המדהימה הזו בתהליך ההתעלות שלנו.

 

אנו משתתפים בהזדמנות זו יחדיו, ונגלה ש"אור האל תמיד מנצח ושאנחנו הננו אור זה."

 

אני כותבת על מנת ליידע אתכם שאשתתף ביום האחדות השנתי החינמי האחרון החוגג השנה את חגיגות העשור בקיום אירוע בן 6 ימים! [אם הלינק להלן אינו עובד, אנא העתיקו והדביקו במחשב שלכם].

 

האירוע באנגלית יתחיל בשבת ה- 19.10 עד יום חמישי ה- 24.10, ואני מקווה שתצטרפו אלי ותשתתפו בכמה פאנלים שתוכלו.

 

אני אשתתף בפאנל העוסק ברוחניות ואחדות בפתיחה של היום האחרון בשעה 20:00 [זמן ישראל]: נאמץ את הטבע האמתי של העצמי האלוהי שלנו בכל רגע מחיינו.

 

הנושא של הכנס השנה הוא "מנהיגות מודעת עבור העולם המשתנה במהירות", ואתו אנו מבקשים לתת השראה לרמות חמלה גבוהות יותר, אכפתיות ומנהיגות בעולם כולו.

 

תארו לעצמכם איך יראה העולם אם כל אחד יהיה מוכן להיכנס לתפקיד של מנהיג, אישי או מקצועי, ולחיות כל יום מהחיים מתוך המקום המלהיב של  אחדות, לחוש את החיבור והאכפתיות לרווחה של כל אדם שהוא, ולעולם לא לעשות משהו שעלול לפגוע בזולת.

 

זה סוג העולם שמפגש זה מיועד ליצור ואני מקווה שתרצו להיות חלק ממנו ושתצטרפו אלי לסדנאות והפאנלים העוצמתיים והחינמיים שיהיו במהלך 6 הימים.

 

להלן חלק משמות המשתתפים שיחלקו עמנו את חכמתם והתובנות שלהם:

Gregg Braden, Dr. Jean Houston, Neale Donald Walsch, Patricia Cota-Robles, Michael Bernard Beckwith, Matthew Fox, Lynn McTaggart, Bruce Lipton, Sage Lavine, Steve McIntosh, Joan Borysenko, Ph.D., Chief Phil Lane Jr., Deborah Rozman, Diane Williams, Jennifer McLean, Dr. David Sloan Wilson, Karen Noé, Sister Jenna, Steve Bhaerman, David Gershon, Peter Anthony, and many others.

 

 

לדעת עוד על האירוע ולהירשם:

 

https://vg165.isrefer.com/go/g1d19/pcotarobles/

[אם הלינק לא נפתח – אנא העתיקו והדביקו במחשב שלכם בשורת הכתובת].

 

אני מקווה שתחליטו להיות חלק מאירוע זה.

 

ברכות,

 

פטרישיה קוטה-רובלס

 

להענקת תמורה

 

 

 

 

 

 

טואול בניית אתרים