הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 88

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

ריפוי עצמי כשרות גלובאלי

כל אחד מקבל עידוד לעשות טרנספורמציה לפחדיו, לצדקנותו, לדעות הקדומות שלו, לכעסיו ושיפוטיו.

כל אדם, כל בן אנוש אחראי לאנרגיה שהוא מציע לכלל. כל אדם, כל בן אנוש נדרש לקחת מקום מופלא בטרנספורמציה ובהתגלותו של עולם טוב יותר – עולם שיודע שלום, אהבה ושמחה.

לפני שמשנים דפוס או תכנון, חייבים קודם כל להיות מודעים אליו. כל עוד אותה מודעות אינה מבזיקה אל תודעתכם, הנכם פועלים באופן אוטומאטי, האגו שולט ונוהג בחייכם.

התמונה הנראית של אלימות המתרחשת בכל העולם, הינה הצל הרגשי הקולקטיבי של האנושות. האנושות מתעוררת מתרדמה עמוקה, תרדמת האגו, התרדמה של לפני הדפוסים ולפני התכנותים.

קיימת תמיכה שמימית עצומה הן לתודעה האישית והן לתודעה הקולקטיבית. תמיכה שמימית זו עוזרת בשינוי לממדים הגבוהים יותר של חרות וזרימה – ממדים בהם כולם ערים לכך ש"אנו הננו אחד".

כל בן אנוש נושא מפתח חשוב בשינוי וטרנספורמציות אלה. לכל בן אנוש יש היבט של הצל הקולקטיבי ויש ביכולתו לספק את אותו היבט מוצלל לאור ולשנות את מה שמודחק בעזרת תודעה מודעת באמצעות לבנו הקדוש.

עבודת הצל האישית זו נכונותכם, זו מודעותכם והבקשה לעזרה. זו מסירותכם ושקדנותכם בריפוי, במחילה ושינוי כל מה שהיה מדוכא בתת מודע.

זו ההזדמנות של כל הווית-כוכב רב-ממדית – לשנות את רגשותיה, לשנות את התדר ואת התודעה שלה.

כל בן אנוש משאיר את חותמו בשדה כל האפשרויות – או בפחדיו, באמונותיו המגבילות ובמניפולציות של האגו, או באהבה, שמחה, הכרת תודה והערכה. כל בן אנוש הינו שנאי שמימי של אנרגיה רגשית.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים