הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 87

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

היו בשמחה

שמחה הינה סם החיים של כל הדברים. הכניסו יותר שמחה אל מטלותיכם. כאשר הנכם מקרינים רטט של שמחה, חלש ככל שיהיה, יש שינוי בתגובה בתוך הגוף המשתקפת בתגובה של המציאות.

כאשר מבצעים את אחת מהמטלות, יכול הדבר להיות קל כמו חיוך. דבר זה ייצור מסר שונה לגוף ובכך תשנו את הלחץ הרגיל הבא כתגובה לעבודתכם ולעיסוקיכם, למצב מודע יותר רגוע של הראש/הלב.

הפכו להיות ערים לרמות התדר העדינות של רטט הרגשות אותם הנכם מתייגים כשמחה. יש אקסטאזה, התפעלות, אושר, צהלה, עונג, שמחה והנאה. התאמנו בכל התדרים השונים של מקור ההנאה.

היו מלאי עונג. חגגו את הנסים הקטנים הסובבים אתכם. שמחו עם נשימתכם. חייכו ללא סיבה, פשוט חייכו אל הרגע. בעודכם מחייכם אל דאגות וחששות, אפשרו לשרירי פנים חדשים להתגלות.

מצאו סיבה לצחוק, לצחקק או להקרין מצב רוח טוב, התאמנו בלהיות קלילים, חסרי דאגה ועליזים עקב הנסים שבחייכם, או הקסמים של הרגע. היו שמחים, היו מוארים, התענגו וצהלו. היו בעליצות.

הכשרון של שמירה על גישה ותדר של שמחה, הינו כשרון חשוב ביותר. דמיינו שיש לכם את שריר השמחה אותו לא אמנתם מספיק. עליכם למתוח אותו, להרחיב אותו ולבטא אותו במלואו. אפשרו לכל צורה של שמחה לקדם אתכם.

כאשר הנכם עונים לטלפון, או מכינים ארוחה, או משלמים חשבונות – חייכו. בכל פעם שאתם נמצאים מול המראה חייכו אל דמותכם, אל השתקפותכם. חייכו בעודכם נרדמים בלילה. התאמנו בלחייך גם בעודכם חושבים.

כאשר אתם מחייכם, מקמו את מודעותכם בלבכם, שכן זו אלכימיה עוצמתית. הפעולה הפשוטה של חיוך מהלב תמשוך לחייכם עוד שמחה, התפעלות ואושר.

המשימות הפיזיות תזרומנה ביתר קלות, גופכם יגיב ביותר רגיעה ובפחות לחץ. הדאגות תתנדפנה; המשימות תושלמנה בקלות ובחן. השמחה תפנה את הדרך לנסים מדהימים והתרחבות. זה כשרון נהדר שכדאי להתאמן בו, והשימוש בו יגביר כל דבר בחייכם.

השדה האנרגטי המוקרן משמחה ישנה צורתה של כל חוויה, פעילות או תוצאה. השמחה תהיה כתרופה מרגיעה, לעצמכם ולאחרים אשר בחייכם. אימון בשמחה בכל הדברים ייצור דברים מופלאים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים