הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 85

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

זמנו זאת לחייכם

כל יום הינו מתנה אמיתית אותה הנכם מניחים הצידה לעתים תכופות בזמן שאתם אוספים את שאריות יום האתמול. זכרו שכאשר תוכניות ישנות וספק צצים, מוצעת לכם הזדמנות לשנות את אותה אנרגיה רגשית/מנטאלית אשר תפקודה לקוי.
 

אתם הנכם משני צורה, חד וחלק. בידיכם נמצאים הכלים והמפתח הראשי של אלכימיה אנרגטית. כל בן אנוש מצויד בכוח מדהים לשנות את המציאות שלו. השינוי וההתמרה של האנרגיה מדפוסים בעלי תפקוד לקוי לדפוסים של העצמה וחסד, הינם תהליך של כל שעה, של יומיום ושל כל החיים.

יש המקבלים את השינוי בברכה ובזרועות פתוחות ויש המתנגדים לכל שלב בדרך ההתפתחותית. הם עסוקים בתהליך של מאבק, ואתגר המאבק הנו הדבר שנותן להם לחוש עוצמתיים ובשליטה.

זוהי אשלית שווא. הכוח נמצא באמון, במודעות לכל רגע ורגע ובלהיות בהלך רוח של תודעה ערנית ורגועה. דומה הדבר מאוד לרכיבה על גל, לתפיסה של הרוח במפרש, של שיט במורד הנהר.

אילו יכולתם לצפות בחלק המכריע של האנרגיה שאינה פיזית בכל הקשור להתנהלותכם היומית, הייתם מקבלים השראה מופלאה.

כל בן אנוש הינו ראש שן המסור של תודעה ערה בצורה פיזית. הכוח שיש לכל בן אנוש בקצות אצבעותיו הינו ממש מדהים. אתם הנכם השוזרים, הבוראים והמגשימים.

אתם השלוחה של המקור האלוהי בצורה אנושית. חייכם הינם השתקפות כישוריכם ויכולותיכם. הרעיון שיש לכם גוף פיזי ושאתם שומרים עליו, הינו ההיבט הראשון והחשוב מכולם של התגשמות.

כל בן אנוש מגיע מצויד עם יכולות מדהימות, אך הוא משתמש רק במעט מהן. לכל בן אנוש יש תוכניות המכסות ומחפשות את הכישרונות הרב-ממדיים שלו. הגיע הזמן להסיר את הצעיף ואת התחפושות המתפקדות באופן לקוי. הדאגות והחששות הנמצאים בקצוות תודעתכם הינם השאריות של דפוסי חוסר האונים, חוסר התקווה וחוסר העוצמה שלכם. . יש לכם הזדמנות להחליף אותם כאשר הם עולים אל פני השטח, לשנותם ולבחור התנהגות שונה, או רגש או מחשבה שונים.

זהו משחק, זו הולוגרמה. שחקו זאת מתוך שמחה ושפע. שחקו בפליאה ובכשרון. שוו לעצמכם את האפשרויות המענגות ביותר כשהן באות לידי ביטוי בחייכם. תארו לעצמכם את התוצאה הטובה ביותר וזמנו אותה לחייכם. השמחה, הכרת התודה והערכה הינם המגנטים המושכים זאת אליכם. 

 

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים