הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 83

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

שינוי ומציאות

המדענים שלכם הבינו שהעולם אותו הנכם מכירים והסובב אתכם, נמצא בהשתנות מתמדת. בכל רגע ורגע קיימות מציאויות ובחירות רבות. הפיזיקה הקוונטית מציעה תובנות לגבי אותן מציאויות רב-ממדיות. הפיזיקה הקוונטית מוכיחה שהאנרגיה יכולה להיות חלקיק או גל.

האנרגיה מוטבעת על ידי המחשבות המודעות והבלתי מודעות. כל רגע הוא חדש, טרי וממתין לפקודתכם. בני האנוש נוקשים במיוחד ביחס לאופן בו הם רואים את חייהם, למי שהם חושבים שהם, ואיך עליהם לפעול ולהיות, או לא לפעול ולהיות.

רוב בני האנוש אינם מודעים לכך שהם מטביעים את חותמם על המציאות שלהם מדי רגע, והם נעולים בדפוסי חשיבה בה הם מאמינים שהמציאות תמיד מתנהלת בדרך מסוימת, ואז אכן כך הוא. הם ממשיכים ליצור את אותו דבר, שוב ושוב שוב. זו אשליה לחשוב שהדברים נשארים אותו דבר. המציאות שלכם משתנה באופן מתמיד.

ההטבעות על השדה האנרגטי נעשות הן באופן אישי והן באופן קולקטיבי. במודעות הקולקטיבית האנושית קיימים סוגים מסוימים של דפוסי חשיבה ואמונות נוקשים. אמונות ודפוסים אלה מטביעות את חותמם בכל רגע בהולוגרמה, במטריקס ובשדה האנרגטי. לכן, המציאות בה הנכם משחקים נשארת פחות או יותר אותו דבר. יש בחדגוניות מן הנוחיות. יש נוחיות באמונות קבוצתיות, באמונות קולקטיביות. זהו חלק מחוסר התפקוד של הפלנטה הזו.

יש התנגדות לשינוי שכן שינוי מפחיד. בני האנוש ייצמדו למצב לא בריא, ואפילו מכאיב, שכן הם פוחדים משינוי. המודעות הקולקטיבית מתנהלת פחות או יותר אותו דבר כמו המודעות האינדיבידואלית.

החברה רואה וחשה בחוסר התפקוד. החברה נמצאת בעימות ביחס לשינויים מודעים, במיוחד כאשר היא ספוגה בסיבות מדוע לפחד משינויים אלה. כל פרט מוסיף לכלל את הפחדים האישיים וחוסר הבטחון שלו. פחדים, אמונות וחוסר בטחון קולקטיבי זה ממשיכים לשמר את המציאות נעולה במצב של חוסר תפקוד בכל עכשיו חדש.

ישנה התכנסות של אלה הערים למתנה שיש בהטבעה במציאות חדשה של כל עכשיו. הם מתעוררים להבנה שהם יותר ממה שהם חשבו שהם. הם הוויות רב-ממדיות אמיתיות, מודעים לכך שהמציאות הינה מחשבה, שהמציאות הינה חלקיק ושהמציאות הינה גל. הוויות אלה מתחילות לרכב על האנרגיה בדרך חדשה. הן מתחילות לעצב ולפסל את האנרגיה שלהן בדרך חדשה ולכן הן מטביעות יותר אהבה מודעת במציאות שלהן.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים