הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 82

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מחוץ לקופסא

הממדים הם עניין של תדר ורטט. בני האנוש עוברים ממימד אחד לשני פעמים רבות במשך היום. אם דבר זה איננו חלק ממערכת האמונה שלהם, הם לא יהיו ערים לכך ולא יזהו כאשר הדבר מתרחש. עבורם דבר זה איננו קיים.

אתם רואים רק את מה שהנכם מאמינים בו. המציאות שלכם תואמת את אמונותיכם, וזהו החלק המטעה שבדבר. הנכם מתבוננים במציאות שלכם ורואים חוויה מסוימת – היא נראית אמיתית, מרגישה אמיתית, ואף האחרים מסכימים שהיא אמיתית. לכן היא חייבת להיות אמיתית.

אתם ממשיכים לאסוף הוכחות לגבי אמיתוּת החוויה. אתם אפילו כותבים על כך ספרים. אתם התארגנתם סביב אמת זו. אתם לוחמים למענה. היא אמיתית רק משום שאתם פועלים בתדר, או אמונה, שעושה אותה אמיתית. מצב זה מכונה 'מציאות נעולה'. כל דבר מחזק את האשליה ומחזק את האמונות במציאות האשליתית.

המפתח הוא להתחיל למתוח את האמונות, למתוח את הידיעה. יש לכם מונח נפלא המזמין כזו מתיחה – לחשוב מחוץ לקופסא.

שימו לב מתי הנכם מרגישים שהחוויות שלכם מגבילות.שימו לב מתי הנכם חושבים מחשבות שאינן מעצימות אתכם. היו ערים לזמנים בהם אתם חשים כבויים. הבחינו מתי אתם מתגעגעים ליותר אך חשים לכודים. שימו לב מתי הנכם חשים שיש שם עוד משהו שיכול להתגלות. כאשר זה קורה, הנכם נוגעים בצדדים של הקופסא המגבילה.

יש ביכולתכם, באותם רגעים, לשנות את התדר. יש ביכולתכם לשנות את הרטט המנטאלי ולהתחיל לאפשר למציאות אחרת להגיח. התאמנו במתיחה, הרחיבו את הדרך בה הנכם מתבוננים במתרחש. התאמנו בלדמיין שהנכם נמצאים מעל המתרחש, או פשוט מחוצה לו. שנו את נקודת המבט, את נקודת ההשקפה, אפילו במעט.

אפשרו לצדדיה של קופסת האמונות שלכם לכלול משהו מעט שונה, מעט חדש, משהו ש"באופן נורמאלי" לא הייתם מחשיבים כאפשרות, שכן זהו משהו יותר מדי מרוחק, יותר מדי לא אמיתי. זכרו, הנכם רואים את מה שאתם מאמינים בו.

יצירת קשר עם הממדים האחרים אינה אלא עניין של יציאה מהקופסא, הקופסא הרגשית או השכלית המגבילה אתכם. היא רוטטת בתדר גבוה יותר, יוצאת מתוך האמונות המגבילות ומקבלת בברכה את המודעות של האני הכוכב הרב-ממדי שלכם.

אפשרו איחוד מרוכך של ממדים, זרימה ושינוי עדין ורך של תדר ורטט. מפתח הזהב הינו אימון מודע בכל רגע ורגע בשמחה רוטטת, הכרת תודה והערכה. אלו הם תדרים בעלי תדר גבוה; הם מאפשרים לקופסא שלכם בעלת החשיבה המגבילה - להיעלם.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים