הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 80

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

טקסים

אנו מציעים לכם את התפישה המורחבת של האומנות הקדושה של הטקס. טקסים פותחים וסוגרים פעילות בפשטות.

טקסים יכולים להיות בסיסיים כמו המילה המתארת הכרה במתרחש, או שהם יכולים להיות מורכבים מעבר לכל דמיון. כל אדם ימצא את המקום הנוח לו בו הוא יביא טקסים נוספים לחייו, ליומו ולמעשיו. טקסים וכוונות מזמינים רטטים מאוד מודעים למודעותכם ולאופן בו הנכם מגשרים בין כל היבטי המציאות.

טקס פשוט לפני הסעודה מכין את הגוף/השכל לקבל את המזון המוגש. תפילה מסכמת של תודה, הרכנה פשוטה של הראש, משלימים את פעולת האכילה. לטקס הנוצר בזמן מקלחת או אמבטיה, יש כוח רב לנקות את השדה האנרגטי כמו גם את הגוף.

טקסים יכולים לשמש ליצירת מסגרת לפעילות, אירוע או מפגש. ישנם טקסים המיועדים לשחרור וכאלה המיועדים לקדם דברים. התחילו להיות ערים לטקסים הקיימים כבר בחייכם. לחלקם תקראו מן הסתם הרגלים. חפשו וראו כיצד יש ביכולתכם להעלות הרגלים אלה ולהופכם לפעולות רוחניות.

ניתן לרומם, להציע כרטט גבוה יותר את המשימות אותן הנכם מבצעים מדי יום. ישנם טקסים אותם ניתן ליצור על מנת לכבד את שלביו השונים של היום... טקס בוקר יכול להיות דבר פשוט כמו תפילה, או שיש ביכולתכם להחליט להרחיבו כדי שיכלול מספר פעולות שיגדילו באופן מודע את אותו שלב של היום. אולי תדליקו נר, תאמרו את תפילתכם ותביאו את מלוא מודעותכם לצורתכם הפיזית, תמלאו עצמכם באנרגיה, בקולות ובמתנות שהבוקר מציע. זהו זמן להכרת תודה, לכוונה, לחיבור. ובצהרים... היו ערים לכך שנכנסתם לשלב אחר של היום... השאירו מאחריכם את הדברים שסיימתם בבוקר והיכנסו לריתמוס ואנרגיה שונים.

ואז, לפני שנת הלילה, צרו טקס בו תכבדו את היום שחייתם, הכירו בעצמכם, שחררו את כל אשר יש לשחררו. זהו זמן למחילה והכרת תודה.

טקסים יומיים אלה שיערכו מתוך מודעות ואימון מסור, יארגו מהר מאוד אל תוך יומכם ויוסיפו ממד חדש לחייכם.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים