הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 79

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

התאמנו בדממה

נדבר אליכם בקשר לדממה, שכן בתוך רגעי הדממה משתקם האיזון.

בימים העתידים, כאשר האנרגיה תציף את כדור הארץ, יחוו הצועדים במסגרת הזמן כאוס גדול ותהיה תחושה של איבוד האיזון באירועים היומיומיים והעולמיים. חשוב ביותר לפתח יכולת לשמור על איזון אישי בתוך אותם זמנים משתנים וקשים.

אנו מזמינים אתכם להתאמן בלהיות בדממה. היו שקטים לכמה דקות כמה פעמים כל יום. כאשר תתאמנו ותשתמשו בכלי פשוט זה, יהיה קל יותר ומהיר יותר להגיע למצב של איזון. דממה מאפשרת למערך של גוף/שכל/רגש/רוח, להיערך מחדש.

כאשר תבחינו שהנכם נמצאים בלחץ רב, מאוד מוטרדים, זה יהיה הזמן המתאים לעצור, להירגע, ולהתאפס. התאמנו בדממה מודעת. אימון זה ישמור על המעגלים שלכם פתוחים לקבלת הדרכה. הדבר יהפוך להיות טבעי כמו הנשימה, יהיה לכם שדה אנרגטי מאוזן שיעזור לכם לגשר בין חוויות החיים, ויעזור לכם להדהד מצב של איזון ביחס למטריקס העולמי ולשדה האנרגטי העולמי.

בדומה לכל הדברים בהולוגרמה, אימון בדממה ישנה את הכול. פעולות קטנות ומסורות מלאות בשמחה, הכרת תודה והערכה, תיצורנה גלים קטנים כלפי חוץ מחייכם, אשר ישנו ויתמירו את כל האנרגיות איתן הם באים במגע.

אתם וכל אלה אשר יתאמנו בדממה מודעת, ישמשו דוגמא, נמל מבטחים, ותדר מאוזן לאחרים להתחבר אליהם ולהדהד עמם. ככל שתאפשרו איזון לשדות האנרגיה עמם תהיו בקשר יומיומי, יגדל מספרכם. אנו מאיצים בכם להתאמן בדממה מודעת. תרגיל זה יפתח עבורכם דלתות רבות נוספות של מודעות ויחזק את החיבור שלכם עם ההדרכה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים