הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 78

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מטריקס של זמן בלתי מוגבל

הזמן גמיש – הוא אינו מוכל בשעונים או בעמודי לוחות השנה. אלה אך ורק כלים שנוצרו לשם מדידת הדבר לו הנכם קוראים זמן. חשוב שתמשיכו לחקור ולהקשות את מטריקס הזמן האישי שלכם. אלו הן האמונות שניתנו לכם על ידי משפחתכם והחברה, והן מתוכנתות בתוך המערכות שלכם.

הקובץ האישי שלכם העוסק בזמן הינו הסכמה נוספת אותה אימצכם, שכן זה הרגיש יציב. כולם אמרו שזה יציב. זהו חלק מחוקי המשחק בהולוגרמה הארצית. כל אחד מכבד את הזמן ונותן לו כוח לנהל את ההצגה.

מה יקרה אם הזמן הוא גמיש? כיצד ישפיע דבר זה על יומכם ועל השתתפותכם בחיים הארציים? הבה נניח, רק לרגע, שהעבר, ההווה והעתיד מתרחשים ומשתנים בו זמנית. תפישתכם את הזמן היא זו אשר ממקמת אותם במקומות קבועים.

תארו לעצמכם שאירועים בעתיד יכולים להחליף אירועים מהעבר בדרך שתשנה את ההווה הנוכחי. כהוויות רב-ממדיות זו הדרך בה תוכלו להתייחס לרעיון ששמו זמן.

כבני אנוש נעולים באמונות של הממדים השלישי/הרביעי, האמונות והחוקים הנוקשים העוסקים בזמן אותם למדתם, אינם אלא תוכניות במחשב הביולוגי שלכם.

חוקי החיים על פני כדור הארץ מאורגנים סביב הזמן. ביכולתנו לשמוע את הערותיכם בנוגע להיותכם מאחרים לפגישה, לקימה בזמן, ללעלות על מטוס בשעה מסוימת, לפגישות חשובות ולאירועים המתרחשים בזמן נתון.

חשוב לזהות ולהיות ערים לזמן כפי שהנכם מכירים אותו על פני כדור הארץ, שכן זה הופך את המשחק למשהו מובן. אולם ביקום זו אינה המערכת המוכרת היחידה. זו מערכת מוגבלת.

חושו באמונותיכם המגבילות לגבי הזמן, התחילו לאפשר לתודעה שלכם להפוך להיות יותר גמישה וראו כיצד תפישתכם את הזמן הופכת להיות יותר גמישה.

התרחבו למטריקס של זמן בלתי מוגבל, בו רק באמצעות המחשבה תוכלו להיות, ואכן זה באמת מה שיקרה, בכל מקום על ציר הזמן. דמיינו תוך מיקוד מחשבתכם, שתוכלו להיות נוכחים בכל אירוע, בכול מקום, בכל זמן.

זכרו שמחוץ למציאות זו, הזמן גמיש. לנסוע בזמן אפשר באמצעות תודעה מורחבת ממוקדת. שחקו עם הרעיון. דמיינו מה הייתם עושים אילו יכולתם לנסוע בזמן. חוו זאת בשובבות ובשמחה.

 

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים