הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 77

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

       הזמן כזרם גמיש        

עתה יש זמן נרחב. האמונות/תכנותים שלכם ועמדתכם האנרגטית לגבי עימותים, יוצרים זמן מגביל למדי.

זמן, בהולוגרמה הארצית שלכם, הינו אמונה קדושה. הוא מעוגן בחוזקה במטריקס ובכל התכנותים המופעלים בפעילויות המנטאליות שלכם. לרוב בני האנוש יש סוג של אמונה קשיחה ביחס לזמן, מלווה בחוקים רבים ומספר אינסופי של דרכים למדוד אותו..

כל אחד חווה את העובדה שהזמן גמיש למדי. כאשר עובדים בעבודה משעממת, נראה שהזמן חולף לאט. כאשר מרותקים לפעילות כלשהי, הזמן בורח ואתם תוהים "היכן נעלם הזמן?"

זוהי תפישתכם את הזמן. זכרו שהאנרגיה הולכת בעקבות המחשבה. הזמן הולך בעקבות המחשבה. מחשבותיכם לגבי זמן עולות מתוך מערכת האמונות שלכם ביחס אליו.

כבני אנוש, אתם עוסקים במטריקס הזמן. כהוויות רב-ממדיות יש ביכולתכם לצאת מהמטריקס הארצי המגביל של הזמן. זה עניין של מודעות ואימון.

התבוננו באמונותיכם לגבי הזמן והטילו בהן ספק. שימו לב לאופן בו הנכם סוגדים לזמן, כיצד אתם חומדים אותו, איך הנכם עוטפים את פעילויותיכם בזמן מוגבל. שימו לב למאבקים ולמה שנראה כלחץ, הנובעים מתוך אותן אמונות. הבחינו באופן בו המודעות הקולקטיבית מחזיקה באמונות אלה לגבי הזמן.

לבקש אתכם להתבונן במטריקס הזמן בדרך חדשה, זה כמו לשאול דג לגבי המים בהם הוא שוחה, או ציפור לגבי האויר בו היא עפה. הדג כל כך עטוף במים והציפור כל כך עטופה באויר, שהם אינם מסוגלים כלל להבין מציאות שונה.

על מנת להבין את רעיון הזמן, יש קודם כל להבין ולחקור את האופן בו אנרגיית המטריקס שלו שולטת ומנהלת את החיים.

שימו לב היכן הזמן נעצר והיכן אתם מאפשרים לו לזרום.

שימו לב לתכיפות בה הנכם באמת נמצאים ברגע הנוכחי.

התאמנו בלהביא את מודעותכם לכל עכשיו. שימו לב למה שהנכם אומרים לגבי זמן וכיצד אתם חולקים את אמונותיכם המוגבלות ביחס אליו. "אף פעם אין לי מספיק זמן." "הזמן אוזל." "הזמן חולף יותר ויותר מהר."

שחקו עם הדבר, אפשרו למשחק להיות משעשע. הוא לא צריך להיות כה רציני. הזמן אינו קדוש כפי שעשיתם ממנו. הוא גמיש ונוזלי. אפשרו לעצמכם להימתח אל האנרגיה המדהימה הבלתי מוגבלת של המטריקס של העכשיו. זכרו שמהעכשיו יש ביכולתכם לצאת החוצה מהזמן.

הכירו בעצמכם כאשר הנכם חווים זמן שצורתו חדשה ויקרה. כאשר הנכם חווים דברים המתרחשים בדיוק בעת ובעונה אחת שלא בכוונה, הכירו בכך; זה זמן נוזלי.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים