הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 76

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

הזמן גמיש

כל אדם מתעמת עם האמונות הישנות מהממד השלישי, כאשר הן עוברות במודעות לממדיםאחרים. האנושות רשמה זמן, היסטוריה ואירועים מהעבר הקשורים בשעון, בלוח השנה, ובכל הדרכים המשמשות למדידה.

 
תארו לעצמכם שהנכם נכנסים לתדר בו הזמן כפי שאתם מכירים אותו אינו קיים. תארו לעצמכם מצב תודעה מורחב בו מה שחשבתם ומה שביטאתם מתגשם מיד, ללא השהייה של זמן. אתם חושבים על משהו והוא מיד מופיע מולכם.

כל אדם מתעמת, בשעה שהוא עובר בתודעתו לממדים אחרים, עם האמונות של הממד השלישי הקשורות בזמן. האנושות רשמה את הזמן, את ההיסטוריה ואירועים מהעבר באמצעות השעונים, לוח השנה, ובכל אופן ודרך של מדידה.

ישנם אלה מביניכם שביטאו רעיון זה בדרכים רבות. הסיפור 'יונתן ליוינגסטון השחף' שסופר על ידי ריצ'ארד בך אומר זאת בדרך מאוד יפה: "על מנת לנוע במהירות המחשבה כדי להיות בכל מקום כלשהו, עליכם להתחיל קודם כל בכך שתדעו שהגעתכם כבר."

הנכם חווים קונפליקט פנימי של רעיונות לגבי הזמן והתובנה שהנכם יותר מאשר גוף פיזי. אתם הוויות בלתי מוגבלות של מצב מורחב של תודעה. יש ביכולתכם לנסוע בזמן, לשנות זמן, לכבדו, להיאבק עמו, לאסוף, לנסות להיצמד אליו, או שביכולתכם להירגע ולאמץ את השינוי האנרגטי המתרחש בתודעתכם ובתודעת ההוויות בעלות כושר החישה.

אנו חושפים את אחת ממערכות האמונה היותר קדושות שלכם ואנו מבינים את התנגדותכם ואת המבוכה שלכם.

אנו מזמינים אתכם לשחק עם הדבר שנקרא זמן. העמידו פנים שיש ביכולתכם למתוח אותו, להרחיב ולעצב אותו ליומכם ולפרויקטים שלכם. הנכם לומדים להשתמש במודעותכם על מנת ליצור, ולכן אם תחושו לחוצים תיצרו עוד לחץ. אם תחושו ריסון של הזמן, תצרו מציאות שאין בה מספיק זמן.

צרו זמן, ידידי. הוא מאוד גמיש ואלסטי. שחקו עמו בדרך חדשה. הרפו עצמכם אל המשימות שלכם, נשמו, צחקו והיו קלילים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים