הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 75

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מסע אל הולוגרמות אחרות

זהו זמן ההתעוררות.

מציאות/הולוגרמה זו אינה רק אחת מני רבות בהן הנכם משתתפים. כהוויות כוכביות רב-ממדיות, נוכחותכם מתרחבת בו זמנית אל מספר רב של מציאויות והולוגרמות אחרות, הנמצאות בשכבות, ארוגות ומסודרות זו בתוך זו.

דוגמא זו תאפשר מעט הבהרה. אתם כאן, אולי ליד שלחן העבודה מתמקדים יחד עמנו במסר זה. זהו היבט אחד של ההולוגרמה/המציאות אותה הנכם מאמצים.

אתם תצאו מתוך ההולוגרמה, מתוך המטריקס הזה, תיסעו לביתו של חבר וכך תהיו בהולוגרמה ומטריקס שונים לחלוטין. או שתוכלו להיות בקניון, ושוב יהיו אלה הולוגרמה ומטריקס אחרים. בכל פעם בו הנכם לוקחים את נוכחותכם לאירוע שונה או לפעילות שונה, אתם משנים הולוגרמה. אולם בתודעתכם, זהו אך ורק היבט שונה של חייכם כאן על פני האדמה.

עתה הרחיבו את התפיסה לזירה גלקטית. זה אותו דבר. הולוגרמה ומציאות אחת הינם כלל חייכם כאן על פני הפלנטה, אולם ברור שישנן מציאויות אחרות ומישורים אחרים של קיום בהם הנכם במלוא נוכחותכם, במלוא התודעה ובשדה אנרגיה וויברציה פעילים בתוך אותה מציאות. כל המציאויות האלה שזורות זו בזו, ארוגות ומונחות בשכבות, בדיוק כמו ההתגשמות הנוכחית של חייכם כאן על פני האדמה.

המפתח הוא מודעותכם להיותכם ליד שלחן העבודה, או בביתו של חבר, או במשרד, או במרכז קניות. אתם מחשיבים את כל הפעילויות והשינויים האלה כחלק מהחיים.

החיים הגלקטיים שלכם הם אותו דבר. יש לכם מציאויות רב-ממדיות, פעילויות, אירועים והולוגרמות בהם הנכם נוטלים חלק, ומציאות זו, כאן על פני האדמה, הינה אחת מאותן הולוגרמות. מהמם הדבר לחשוב שהנכם פעילים במספר רב של מציאויות ובמסגרות חיים שונות, שכולן מתרחשות בבת אחת.

אפשרו לרעיון זה למתוח את התפישה המנטאלית שלכם, שחקו עם האפשרות, במיוחד כאשר יש לכם זמן שקט לעצמכם. אפשרו למודעות ולדמיון לטייל ללא מגבלות והבחינו אילו דימויים, רגשות, מחשבות וחוויות תתרחשנה. השאירו את השיפוט הקטן ואת המוח הספקן במקום בטוח, ושחקו בחופשיות כמו הילד של היקום שהינכם. הגלקסיה כולה הינה מגרש המשחקים שלכם.

התאמנו באורח מודע בשליחה של תדר של שמחה, הכרת תודה והערכה. רטטים אלה, תדרים אלה, הינם העוגן שלכם, הכרטיס, שטיח הקסם, ההגנה והכנפיים בכל מציאות או הולוגרמה. שיהיו לכם מסעות חלקים ובטוחים!

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים