הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 74

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מגרש המשחקים הגדול יותר

הנכם מוזמנים להתאמן בדרכים המאפשרות לרכב על גלי האנרגיה החזקים שהכוכבים מחוללים.

כל דבר אותו הנכם חווים כמוצק ו"אמיתי" אינו אלא רטטים של אנרגיה, המוחזקים או נעולים במקומם על ידי מערכות האמונה. אילו יכולתם לשים בצד את כל התכנותים המנטאליים לגבי המציאות שלכם, הייתם חווים מציאות שונה. ישנם ממדים ומסגרות זמן אותם ניתן לחוות ובהם 'לטייל'.

תארו לעצמכם שיש ילד הגדל בבית קטן. הוא מקבל את כל צרכיו – הוא מאושר, למרות שכול עולמו הינו הבית הקטן. הוא מתבגר ועדיין לא יצא מביתו הקטן, וכך הוא מאמין שהבית הקטן הינו כל הקיים. הוא אינו רואה דבר נוסף – כל האמונות והתכנותים המנטאליים שלו אומרים לו שהמציאות הינה בית אחד קטן.

ואז קורה משהו המזעזע אותו ומוציא אותו מההשקפה ומהאמונה שלו. הוא קולט הצצה אל מציאות גדולה יותר מעבר לבית הקטן. זו ההתחלה של התרחבות המודעות.

דבר זה מתרחש על פני הפלנטה שלכם. אנשים עוברים זעזוע ביחס לנקודת השקפתם לגבי מה זה אמיתי. הדבר מפחיד ומבהיל, ויש להם נטייה לרוץ חזרה אל הבית הקטן ואל המציאות של האמונות המוגבלות והקטנות.

אנו מאיצים בכם לצאת מבעד לדלת ולאמץ את המספר הבלתי מוגבל של מציאויות הנמצאות רק במרחק של תדר. אפשרו לעצמכם לדמיין שאתם מטיילים בין הכוכבים. אפשרו לעצמכם לראות אנרגיה בצורות השונות שלה ללא שכבות האמונות שלכם. אפשרו לעצמכם לדמיין כיצד יכולה להיראות מוזיקה, או כיצד יכולה המוזיקה להריח, במקום רק כיצד היא נשמעת. אפשרו לעצמכם להימתח אל מרחב בו הנכם מטילים ספק באמונותיכם ובדרך בה הנכם תופסים את החיים.

ניתנת עזרה על מנת להעיר את האנושות לשטיח הקיר הרקום של מציאויות רבות. מציאות הינה מגרש משחקים גדול יותר וחופשי יותר. מציאות הינה רכיבה על זרימת האנרגיה. מציאות הינה רכיבה על חותם האנרגיה של הרגע. מציאות הינה התרחבות.

הגבירו את התדר האישי לתהודה גבוהה יותר. איזון, צחוק, שמחה והכרת תודה הינם כרטיסי רטט המאפשרים לכם לנסוע אל אותן מציאויות חדשות של פליאה ויראת כבוד.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים