הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 73

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

עבודה של המימד השישי

זרע המטריקס של בן האנוש, חיוני לשם הבנת טבענו האמיתי. זה הדבר אשר נותן את המקור, או הצורה, במציאות. הוא הדבר הנושא את הרטט האנרגטי עבור כל צורה פיזית. יש ערך ומשמעות רבים להבנה ולמודעות הבהירה של אנרגיית המטריקס.

זהו המאסטר מטריקס, זרע המטריקס של כל בן אנוש, המחזיק את התכנית האלוהית. כל הרשומות, כל החוויות הרגשיות, כל החותמים האנרגטיים, כולם משולבים בתוך המארג האנרגטי.

בתוך זרע המטריקס האישי, המטריקס בעל הרטט, ניתן לאחסן את כל חוסר האיזון הפיזי, המנטאלי, הרגשי והרוחני.

בתי החולים ונותני העזרה, היו עושים דברים אחרת אם ניתן היה לקרוא, לסרוק ולזהות את זרע המטריקס, או את החותם האנרגטי, של כל חולה. זו היתה הדרך הראשונה והעיקרית אליה היו ניגשים בזמן ריפוי ושיקום הבריאות של הגוף הפיזי.

רק דמיינו את האפשרות להיות בעלי יכולת לסרוק את אנרגיית המטריקס, לראות את האזורים בהם יש תסבוכת במארג האנרגטי או חסימה בזרימה של החיים האלוהיים, ואז בעדינות לפרום את החוטים המסובכים.

ברגע שהדפוסים המקוריים שוקמו במאסטר מטריקס, הגוף הפיזי היה מבטא את האיזון והתיאום. השלמות האלוהית של הגוף היתה חוזרת לתקנה. זו בהחלט עבודת ריפוי של המימד השישי (ואף מעבר לכך).

רפואת הרטט עובדת עם המטריקס בשיקום הרווחה והבריאות. זכרו, זה הכול ויברציה! לכל מטריקס אנרגטי יש את תדר הצליל, או הצלילים, שלו.

לכל מטריקס אנושי המאפשר תדר צליל יש תהודה או"כוונון לסולם" עם רווחה וחיות, או שיש לו צריר
(dissonance) או שהוא נמצא "מחוץ לסולם" עם רווחה וחיות.

ישנם בני אנוש שהבינו את הדבר, וישנם אלה שהיתה להם היכולת והמודעות לראות את אנרגיית המטריקס. זו יכולת טבעית של בני האנוש הנכנסים אל המציאויות הרב-ממדיות של העצמי. התעוררות זו מתרחשת בתודעה של האנושיים בכול מקום.

אלה המאפשרים ועושים עבודה אנרגטית, עבודה בצליל, תראפיה במוזיקה ודרכי ריפוי אחרות ברטט, מסייעים בפרימת הדפוסים הרגשיים והמנטאליים הקיימים במטריקס.

ושוב, אנו מזכירים לכם שהאנרגיה הולכת בעקבות המחשבה ואת החשיבות של המוכנות והכוונה לקדם עבודה זו. שימו לב היום אם הנכם מהדהדים עם שמחכתם, הכרת התודה והערכה. ויברציות אלה, רגשות אלה, ישקמו את האיזון ואת הרווחה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים