הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 72

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מטריקס בעל רטט

ראשית הבה נאמר שאתם נראים לנו כדפוסים של רטט, מארגים של אנרגיה, אור וצליל. דפוסים ומארגים אלה משתנים ונעים בזרימה וחוסר יציבות מתמידים. המטריקס בעל הרטט משאיר רושם של גלקסיה, על כל הפלא המתרחב שלה.

הפיזיקה הקוונטית אומרת לכם שהגוף האנושי הוא מרחב בלבד. הוא איננו מוצק, למרות שהוא נראה ומורגש כמוצק. הוא דומה לחלל החיצון; האטומים שלכם בוהקים כמו הכוכבים בשמי הלילה. אנו מזמינים אתכם להימתח אל המציאויות בהן יתכן שתוכלו לראות את צורתכם כפי שאנו רואים אותה.

יש כאלה שביכולתם לראות את המטריקס בעל הרטט. ביכולתם לראות את מארגי הצבע, הצליל והאור. רבים יכולים לקלוט, לחוש, או אפילו לשמוע, את המטריקס בעל הרטט של הזולת. למטריקס זה יש שמות רבים: הילה, כריזמה, מגנטיות. כאשר בני האנוש יתרחבו אל מודעותם הרב-ממדית, תהפוך היכולת לראות, או לשמוע מטריקס בעל רטט של הזולת, להיות דבר רגיל.

היום ברצוננו לחלוק עמכם מה מכיל מטריקס בעל רטט וכיצד הוא נוצר. בדיוק כפי שהכלי האנושי נוצר ברחם האם, כך מתחילה השזירה. כל צורה אנושית הינה אוסף של ויברציות הנשזרות לדפוס אנרגטי. רשת ויברציות זו נוצרת על ידי רגשות, מחשבות וחוויות.

כל החוויות האנושיות מתורגמות למטריקס בעל רטט, למרקם אנרגטי. החוויות בממדים השלישי/רביעי אינן תומכות בהתרחבות ובהתחזקות של המטריקס בעל הרטט האישי. חוסר התפקוד וחוסר המודעות שהינם דבר שכיח באנושות, יצרו תסבוכות, או חסימות, במארגים של השדות האנרגטיים.

תסבוכות אלה בסך הכול מאטות, או חוסמות, את זרימת החיים האלוהית. התוצאות הן, אנושות גוועת. המטריקס בעל הרטט הינו זה המחזיק את דפוסי השזירה של התהוות הגוף האנושי על כל האלמנטים הקשורים והתלויים זה בזה.

כל תא וכל אטום רוטטים בקצב מסוים. העצמות, הדם, כל האיברים, כל היבט של הצורה הפיזית, נמצא במקומו ונוצר מהמטריקס בעל הרטט. הצורה הפיזית מתאימה למטריקס זה. זוהי צורה פשוטה למדי לציין תפישה מורכבת מאוד, אולם היא מזמינה גילויים נוספים.

שחקו עם רעיון זה, על כל המשתמע ממנו. שימו לב למקומות בהם הנכם מתרחבים ולמקומות בהם עלולה להיות לכם תסבוכם אנרגטית. היו שובבים ומלאי שמחה בזמן שתגלו ותקראו את המטריקס, שלכם ושל האחרים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים